• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@cinamon7 uz ma 1065 gramov... Uz to zacina byt aj zataz:slight_smile: Este take 2,5 kilecka a mozme rodit:slight_smile:
25. říj 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ani my :slight_smile: ale je na to taka mala skumavka s "naberackou" to len odoberies cca taky 1cm a hotovo. len musim niekde splasit nocnik - lebo sme ho uz vyhodili :slight_smile: moc u nas uplne v pohode - velmi ju to bavi - postavime ju do vane a ona cika - to by robila stale :grinning:. zvykne sa stazovat na brusko - krce, hnacky nema - tak to chceme prekontrolovat este takto pre istotu
malinka je nadherna. ako si bola spokojna?
25. říj 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett waw, to ma peknu vahu uz. mame kamosa, co sa narodil predcasne a takto tusim nejako vazil
25. říj 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ja nemam este vobec nic. A ani doma nic nechcem. Ja sa bojim...mam dost zly priklad z blizkeho okolia a nie zeby som bola poverciva, ale koli psychike nic nechcem. Moja kolegyna prisla o babatko v 7. mesiaci a keby som mala doma vecicky a neviem co, tak by som ani nebola schopna domov prist...
25. říj 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja mam rovnaky názor.Už ma tiež trhá ked vidím tie malilinké vecičky, ale myslím si, že ešte mám čas a tak len sondujem kde, čo a za koľko majú.
25. říj 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Jaaj, sice hej, z nocnika... vidis, to ma nenapadlo:slight_smile: Ved nocnik budes aj tak potrebovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja niekedy nepochopim jak z takeho maleho cloveka, tolko vypadne a este tooolko smradu. Niekedy si dam do nosovych dierok gazu a tak kakame:slight_smile:)
Bola som velmi spokojna. myslela som, ze budeme naozaj len 3D pozerat, no nebolo to tak. Najprv ukazal tvaricku, potom pisulu a potom 15 minut v setko meral a rozpraval co a ako. Vsetko! som nechapala. Hlavu, kosti, mozog, nos, peru, stehennu a laktovu kost, oblicky, srdiecko, nohy, prsteky, palceky.... proste uplne perfektny usg. Mame zasa zvacsenu panvicku, ale je to v norme. No a nakoniec sa mala schovala a tak sme to ukoncili. mame aj cely zaznam z usg aj s hudbou. Vobec nelutujem. Neda sa to ani porovnat s morfo co som bola v ba. A naozaj odporucam. Profesionalne spravanie, pristup, prijemne prostredie.. Nic zle nebolo a ja som ooovela kludnejsia
25. říj 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, babenky, ja som si kupila letenku na Slovensko, letim o tyzden aj nieco, uz sa tesim, ale mam kus strach, ze co a ako... budem doma mesiac a idem tiez na 4D
volala som na 4D a tam mi povedali, ze najlepsi cas na 4D je 21 tyzden, ale ved @arret ty si bola teraz a v poho, ze?
25. říj 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 Ano, bola som teraz a uplne krasne. babo uz je krasne buclate, takze super. Vsetko bolo krasne vidiet.. Trosku tesnejsie uz ma, ale v pohode
25. říj 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
@minnehaha2005 nejlepsi na tyto 4D je jit mezi 26 - 28 tydnu :wink:

jinak vsem preju hezky den a co je tu noveho? nejak nemam silu docitat, jsem unavena jako blazen :sweat_smile:
25. říj 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett krasna fotecka :slight_smile:
25. říj 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prave mi volala sestricka z gyn, ze cukor je v poriadku :slight_smile: ale ze si mam prist pre recept na zelezo...Som to predpokladala...kedze vyzeram ako vapno.... :sweat_smile: a masko do mna nejak nejde
25. říj 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta super zpravicka :wink:
25. říj 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :grinning:
super, takto pekne nam pokontroloval babo aj holan -na tom morfo. tiez vsetko a vzdy k tomu aj vysvetlenie co a preco kontroluje. tak super, ze ste boli spokojni. ja idem zajtra na to kontrolny uzv - tak dufam, ze vsetko je ok.

@sharlotta ja som tiez stale chudokrvna - cele tehu beriem zelezo. tiez velmi maso nemusim
@arrett jeej uzasne babatko a video :slight_smile: nech sa vam aj nadalej tak dari :slight_smile:
@arrett a priberas ako pri prvom tehu?mne sa zda ze teraz viac :unamused:
Vdaka baby

@cinamon7 nie, priberam ovela menej. V prvom som nemal co robi a tak som sa cely cas napchavala a napchavala:slight_smile: Teraz to pri malom vybeham a niekedy ani nestiham jest:slight_smile: Zatial mam 6 kg plus, pri prvom som uz mala aspon 15nast:slight_smile: No brusko mam vacsie ako pri prvom, skor sa ukazalo
25. říj 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aha,tak mozno je to tym ze som doma na PN, kazdy den varim a obzvlast mi chutia sladkosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: tiez mi brusko vykuklo skor a je znacne vacsie, tak som zvedava na 9.mesiac :grinning:
25. říj 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 :grinning: :grinning: :grinning: to som zvedava aj ja:slight_smile: hehe.. budem sa uz len gulat
25. říj 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :grinning: :grinning: ja uz si teraz pripadam ako tucniak ked sa vidim v zrkadle a vaha zatial ukazuje 9 kg naviac :slight_smile: radsej nikam nechodim,aj tak si nemam co obliect :grinning: :grinning: mozem si ta pridat na FB? :wink:
25. říj 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
@arrett nadherne videjko, krasnu princeznicku budete mat :dizzy_face: aj my ideme az v 27tt na 4D somo, tiez sa neviem dočkať, už aby to bolo, vdaka za to videjko, aspon viem ako to bude vyzerat u nas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. říj 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 Jasne, kludne pridaj:slight_smile:) Vsak? aj moj muz hovori, ze nejako rychlo som "tucna":slight_smile: :grinning: :grinning: zabila by som ho v tedy:slight_smile:

@natalca Naozaj je to krasne a velmi emotivne, mala som slzy na krajicku:slight_smile: Video ma 20 minut, to len taky strih sme dali:slight_smile:
25. říj 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
synacik sa mi po 2 hodinach zobudil:slight_smile: Idem ho teda nakrmit:slight_smile:
25. říj 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, absolútne nestíham, dnes som bola piť cukrovú vodu, výsledky budú zajtra, ináč všetko ževraj ok, v stredu sme objednaní na 4D sono, tak tam ideme celá família :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@arrett pekná váha princezničky, ja som tiež zvedavá, koľko bude náš pokladík vážiť ...... Zatiaľ som pribrala 4 kg, a to sa stravujem striedmo, lebo mi nič nechutí...........
@cinamon7 nič si z toho nerob, ja som pri prvom pribrala 25kg, takže ma je stále dosť a bruško už mám ozaj vypuklé.

a čo máte ešte nové? dúfam, že ste všetky ok aj s bábätkami, akosi Vás nestíham čítať :grinning: Jakubko si veľa vyžaduje, neprehrá sa ešte sám :unamused:
25. říj 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja som inak strasny masozravec, ale odkedy som tehu, nemozem maso skoro vobec...teda pecene a vyprazane, dusene obcas mozem...a udene bez problemov :grinning: Z coho mi je ale uplne na tycku je smotanovo-hubova omacka, bleee, to teraz nedam do ust :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta aha, tak ja si vystacim bez masa aj mimo tehu :wink: obcas akoze ano, ale nejako casto zase nie.
25. říj 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak sme na tom podobne, ja sa na mäso ani nedokážem pozrieť a keď varím, chytajú ma mrákoty. Ešteže mám muža, ktorý rád a výborne varí :wink:
ja frčím momentálne na pečených zemiačkoch s kyslým mliekom, zeleninových šalátoch a horalkách :wink:
25. říj 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak to si ma upokojila..
baby, neviete ako to je, mozem poberat matersku zo Slovenska, ked mam stale trvaly pobyt na Slovensku a tu nepracujem, nepoberam nic ale ani nie som na urade prace evidovana, myslim na Slovensku.
25. říj 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta @slavkav tak ja som teraz vsezravec, ani raz m,i nebolo zle, mozem jest hocico a hocikedy,uz ma zase chyta hlad :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
25. říj 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Ja dookola jem stale to iste - bryndzove halusky, bryndzove pirohy, halusky s kyslou kapustou, zemiaky s cibulkou a kyslym mliekom a sladke cokolvek, okrem cokolady. Ja som sladke predtym nejedavala vobec. Ani mi to nechutilo, no teraz sa idem zabit za sladkostami.
25. říj 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies aaaaaaa tak pecene zemiaciky - mnaaaaaam - a k tomu kysla kapusta ... mnam mnam

@minnehaha2005 hm to veru neviem ... ale ak si tu nic neplatis - tak asi nie ... ale mozno niekto bude vediet. to porodne nebudes moct - lebo to tusim potrebujes potvrdenie, ze si pochodila vsetky poradne a vysetrenia - no jedine mozno v tej vyske ako je teraz RP by si dostavala - namiesto materskej. ale vravim, mozno zle hovorim
25. říj 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek