• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@cinamon7 no ked sa nudim - aj ja by som vsetko "zrala" ...
25. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este mozem pizzu...a co sa sunky a salamy tyka, tak to neobmedzene...Inak aj mm rad vari. :wink:
25. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ked uz sme tak pri tom jedle, tak nasi pridu vo stvrtok a ostanu do utorka a kedze mam narodeniny, tak som si "objednala" specialny darcek :grinning: Nech mi ocko pekne urobi huspeninku a donesie sem, mnam, mnam, mnam!
25. říj 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak si moj clovek - halusky, pirohy, strapacky, to mozem, mnam...................... vsetko zemiakove - hlavne pecene zemiaky a placky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@slavkav tak za kyslou kapustou sa idem zabit, akurat v sobotu sme tlacili do sudka, tak sa tesim o mesiac, ako budeme celu zimu konzumovat.........
a za sladkym by som dala zivot, ale to sa kontrolujem, lebo tak vela som pri prvom pribrala kvoli horalkam :grinning: som schopná zjest studentsku pecat z minutu.

baby a pijete kofeinovu kavu? ja si doprajem jednu denne, ale nie pravidelne kazdy den.
25. říj 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tak to keby sme boli my dve v domacnosti, tak si kludne vystacime so zemiakmi, kyslou kapustou a bryndzou cely rok :grinning: Ja kavu pijem kazde rano k ranajkam. Bez toho si ranajky ani neviem predstavit. Kava je moj "zivotabudic". Ked ju nevypijem, vkuse len spim a boli ma hlava.
25. říj 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies kavu ano, 1-2 denne - 1/2 voda 1/2 mlieko.
kysla kapusta - aj ja milujem, moji doma ju nemaju radi, tak nevarim ...ale asi zacnem, nech si moja herecka zvyka ...
25. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj pizzu milujem :slight_smile:
sestra ma straší, že nemám piť kofeinovú, prvé tehotenstvo som pila len bezkofeinovú + ďalšie dva roky ako som kojila tiež len bezkofeinovu a už mi lezie hore krkom........... čítala som, že tehotná žena môže jeden kofeinový nápoj denne. a kojace dokonca podľa najnovších výskumov môžu všetko, dokonca aj alkohol :grinning:
25. říj 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja pijem len CARO, kofein mi nechyba, na zaciatku tehu mi kava smrdela, ale teraz mi uz chyti, aj ked len biela :grinning: ja pijem vela mlieka, ja denne vypijem aj litrik a ktomu aj jogurtik padne za obet :slight_smile:
@minnehaha2005 myslim, ze na to narok mas, protoze tam u nich nic nepobiras :wink:
@slavkav s tou kávou súhlasím aj ja, len moja segra ma furt straší. a keby vedela, že sem-tam si dám trošku vínka :grinning: ale ináč mi absolútne neberie alkohol. Keď som čakala Jakubka, v kuse som mala chuť na šampanské :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca aj Caro som pila, len už mi to všetko za tie 3 roky lezie hore krkom :grinning: ja mám strašne rada Latte alebo Cappucinko, len si musím kúpiť náplne do kávovaru, lebo už nemáme :unamused:
25. říj 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies co mas dolce gusto? :slight_smile: latte odtial je fajna, ma kamoska. my mame tiez espresso - tak si doma obcas spravim latte - to mam velmi rada
mne kavu dovolili v prvom tehu, teraz som sa ani nepytala
25. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav hej mame Dolce Gusto, som kúpila mužovi kávovar na Vianoce a on sa nechce vzdať toho starého, tak ho predávam na Mimibazare, ináč je to výborná káva, hlavne Cappucino mi strašne chutí, len tie náplne sú dosť drahé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies my sme si presne kvoli tym naplniam nekupili DG. mame klasicke espresso - s napenovacom mlieka - a krasna latte sa da spravit aj v tom.
25. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no veď muž nedá na starý presovač dopustiť................... :angry: ja som pila Dolce Gusto zakaždým u kamošky a švagrinej a strašne mi chutí tá káva........... len máme malú kuchyňu a 2 kávovary - to nehrozí. Tak som ho šupla včera do aukcie, možno sa vydraží :grinning:
25. říj 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies drzim palce :wink:
25. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies kludne si mozes dat kavu, bez problemov...Ja som inak teraz na tej stuzkovej vypila asi 2dl sampanskeho. :sweat_smile: Ale vraj 2dl vina na tyzden sa nijako neodzrkadluje na vyvoji dietata.
@natalca ja tiez pijem vela mlieka. A pred tyzdnom som si kupila aj Granko. :slight_smile:
25. říj 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav diky. veď potrebujeme prachy na prebaľovák a ešte kôš na spinkanie pre bábätko. Kočík sme už našťastie kúpili a máme pokoj. Aspoň nebudem vymýšľať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tiež si myslím, že alkohol raz za čas v tehu neškodí, svedčí o tom môj prvorodený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dúfam, že sa to šampanské neprejaví nejako neskôr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tak tak - ja tiez odkedy viem, ze cakame chlapceka, zacala som predavat veci po dcerke. peniazky pre babo sa zidu :slight_smile:
25. říj 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja som po Jakubkovi predala strasne vela veci, len tie babatkovske unisexove - vacsinou biele som si nechala. ja som predala vsetko - aj prebalovak, aj ohradku, aj kos na spanie aj kociky, proste vsetko :grinning:
25. říj 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mnaaaaaaaaaam
25. říj 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta vdaka za zaujimavy clanok. takze 1-2 pohariky tyzdenne je ok.................
teraz by som si aj dala, ale nechuti mi ............. :sunglasses:
25. říj 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies - ja tiež pijem normálnu kofeínovú kávu - mám veľmi nízky tlak - tak to mám aj doporučené
25. říj 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ved to, ze aj ja mam nizky tlak. :unamused: a dnes obzvlast pri takomto pocasi :cry:
25. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies - presne tak, keď je takéto počasie tak sa mi riadne točí hlava.
25. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. říj 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca
@pepies Ja by som pri takomto pocasi bez kavy boa ako medved v obdobi hybernacie :grinning:
25. říj 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta veď to, že toto počasie ma tiež "zabíja", som non-stop unavená, keď je takto, a bude to ešte horšie :confounded: o týždeň sa posúva čas, to bude uz o 16tej tma :confused:
25. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek