• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Jooooj, ako dobre, ze nemusim do prace...baby, dnes mi prisla PN-ka...ze 314 eur!!!!! :confused: Clovek pracuje 7 rokov, studuje poctivo na skolach a ked sa nieco zomelie, tak je odpisany.... :zipper_mouth:
25. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mne sa to zda vela, tych 300 EUR, kedze mam momentalne 165 EUR mesačne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no, to je moja prva "nulova" vyplata za tie roky, tak som mierne mimo... :confused: Ved to akurat zaplatim ucty a mozem sa ist past...Nie som zastanca toho, ze stat sa ma o mna postarat...ale nech nepodporuje darmozracov :angry: Clovek, co poctivo pracuje nedostane nic a ciganiska dostanu vsetko :angry: :angry: :angry: :angry: Zase som taka nasr* ako ked sme vybavovali hypoteku. Mne kto da byt zadarmo???
25. říj 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jasné, chápem to, bol to pokus o vtip :grinning:
ja som bola tiez pri prvom na pn-ke a tiez mi chodilo nieco cez 350 EUR, no je to bieda................ A teraz - to uz ani nehovorim. Esteze som 4 mesiace brigadovala a zarobila si aspon na kocik :unamused: a nejake doplnky pre malicke :dizzy_face:
25. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies v Martine mam inak rodinu...trosku mimo predchadzajucu temu...
25. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ano? aj chodievate na navstevy?
25. říj 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ani nie...ale cez Martin chodievame, ked ideme domov, do Presova a Kosic :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,,ja z vas nestiham,,vy naozaj nemozete spavat?? :grinning: :grinning: :grinning: my sme boli dnes na kontrole,,,vyzera to byt zatial v pohode,,,ze krcok este drzi,,,chcela som aj vyter,ze ci som v nemke daco nechytila,ale to mi uz nestihol spravit,,,a potvrdil nam teda chlapa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze sa mam setrit, ale do roboty vraj mozem chodit,,,,

@sharlotta no ved to,,si chcem kupit nocnu koselu,,,lebo mam len pyzamka,,a zupan nosim stale,,,tak chcem este jeden,,nech je pekne cisty,,a vsetko pripravene,keby nahodou som zasa musela do nemky,,

@arrett krasne fotecky :grinning: :grinning: :grinning: som si ta pridala na FB

zvysok este nemam docitane,,,idem si dat nieco pod zub a este dobehnem
25. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,,ja z vas nestiham,,vy naozaj nemozete spavat?? :grinning: :grinning: :grinning: my sme boli dnes na kontrole,,,vyzera to byt zatial v pohode,,,ze krcok este drzi,,,chcela som aj vyter,ze ci som v nemke daco nechytila,ale to mi uz nestihol spravit,,,a potvrdil nam teda chlapa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze sa mam setrit, ale do roboty vraj mozem chodit,,,,

@sharlotta no ved to,,si chcem kupit nocnu koselu,,,lebo mam len pyzamka,,a zupan nosim stale,,,tak chcem este jeden,,nech je pekne cisty,,a vsetko pripravene,keby nahodou som zasa musela do nemky,,

@arrett krasne fotecky :grinning: :grinning: :grinning: som si ta pridala na FB

zvysok este nemam docitane,,,idem si dat nieco pod zub a este dobehnem
25. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jaj, tak Ty si z vychodu pôvodom, som nevedela :wink: tak sa kľudne môžete zastaviť na kafe po ceste domov :grinning: a rodiť budeš v BA? :slight_smile:
@mafynka super, že je všetko ok. Len sa pekne šetri :wink: a blahoželáme ku chlapčekovi :grinning:
25. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies dakujem,,,,dnes som trochu pochodila a uz si krize necitim,,,striela mi ta bolest az do stehien,,a neskutocne to boli, sa ani pohnut nemozem,,uz sa citim ako stara babka,,,
25. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Asi tak na 80% budem rodit v BA...ale rozmyslala som aj nad Presovom...Vsetko ma svoje vyhody, aj nevyhody. Antolska je urcite lepsia nemocnica, ako nemocnica v Presove, ale v presove mam znamych lekarov a mam tam rodinu...ale to by som sa po novom roku musela "nastahovat" k nasim...a bola by som bez mm, tak asi radsej ostanem tu a moja mama pride sem.
25. říj 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak treba oddychovať, ak sa Ti dá. Ja mám tiež neskutočné bolesti v krížoch, nikdy som nevedela, čo to je, ale už viem. Som mužovi povedala, že rodiť budem asi v kóme, lebo ani nedokážem ležať na chrbte :unamused:
25. říj 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak to vlastne v Ba nemáte nikoho, kto by Ti prišiel na začiatku trošku pomôcť, však?
25. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no, mam tu brata, ale s tym je to komplikovane...teda ani nie s bratom, ale so svagrinou... :unamused: Ale mama si uz vybavila u doktorky, ze jej da PN-ku na dva tyzdne :wink: a pride sem...
25. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky ako je to s citrusmi?? mozu sa?? bo teraz maju take fajne mandarinky a ja sa ich neviem dojest,,,vcera pri telke som sa spamatala,ze som zjedla dve kila na posedenie,,
25. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som s citrusmi natom rovnako, nemyslím si že by mali škodit, u nás teraz idú tiež mandarinky ako na bežiacom páse:slight_smile:
25. říj 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja milujem citrusy - jedla som ich na "tony" aj v prvom tehu a dcerka nema ziadnu alergiu. aj teraz mi zacne sezona :wink:
25. říj 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak aspon zo zaciatku Ti pomoze, to je super :wink:
@mafynka myslim,ze citrusy sa mozu. priznam sa, ze som ani nepocula, ze tehotne nemozu citrusy. Ked sa maly narodil, nejedla som vela potravin kvoli kojeniu - medzi nimi aj citrusove plody, ale to uz je tiez minulost, kedze kojace mozu vsetko.

Kočky, lúčim sa s VAMI, zajtra nakuknem, malý už spí skoro 3 hodiny,tak očakávam, že sa o chvíľku zobudí, prajem všetkým pekný dník :wink:
25. říj 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
... a vraj tehotenstvo nie je choroba.
Určite to povedal nejaký blby chlap:grinning:
25. říj 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - ja som tiež riadne zvedavá, keď mi príde PN-ka na účet - bude to aj u mňa nejako podobne ako u Teba a možno ešte menej.

@pepies - no ja som si bola ľahnúť - pred chvíľou som vstala - ináč by som toto počasie určite nezvládla. O chvíľu pôjdem po Romanka do školy, takže o zábavu budem mať postarané. :grinning:
25. říj 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta zeby som vyuzila tvoje znamosti ?! :grinning: ja som od presova ale momentalne byvam v KE do materskej. potom v decembri sa stahujem zase k PO. teda stale som zvazovala ze pojdem rodit do KE Sace, ale budem to mat dost daleko..takze cez vikend som zacala uvazovat nad presovskou nemocnicou..ale zas ktorou? stara/nova?...:slight_smile: sama dilema..., lenze na presov som najsamlepsie nepocula..teda uz sama neviem..asi sa tym zatial nebudem zaoberat ;)
25. říj 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby bola som na kontrole vsetko vyzera byt v poriadku asi to bude dievcatko vraj je tam sice pupocna snura ale moja gynekologicka nic nevidela visiet :wink: ja som si velmi myslela ze to bude chlapcek ale co uz tesime sa :wink: a musim ist na tie diabetologicke testy to som zvedava :grinning:
25. říj 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra nemat tam niekoho naozaj dobreho znameho, tak do Presova rodit nejdem. Do KE to mas po dialnici za pol hodinky, ja by som isla tam na tvojom mieste radsej.
25. říj 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. říj 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no ved to..vies..len ja to mam z dedinky cez po cez ke a do sace..tak to vidim na hodinu cesty ;) no uvidime. svagrina bola v starej a nestazovala si, vraj bol personal mily..len to zariadenie..;)
25. říj 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. říj 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no, aj mne velmi chutili bryndzove halusky... no, potom som sa trochu zlakla, ta bryndza sa vacsinou vyraba z nepasterizovaneho mlieka, tak som sa bala kvoli tej listerioze. No, zatial, vsetko v poriadku, chvalabohu.
25. říj 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: ja len tak nakuknut som prisla,nasla som si nejaku zabavu,tak sa jej venujem :grinning: inac sa mame dobre,hadam aj rastieme,lebo mi akosi nechuti,male vystraja jedna radost :sweat_smile: zle sa mi spi,ale asi to uz lepsie nebude do porodu. za nejake tri tyzdne mame kontrolu,tak som zvedava,ze co a ako,lebo ma akosi pupok pobolieva :confused: nastastie nie vzdy,ale vraj to mam spomenut,kedze ma to bolelo obcas aj pred tehotenstvom.
drzte sa,nech to uspesne dobojujeme az do konca,aj ked u mna to vyzera na neskory porod,lebo zas potvrdili 3.3. :grinning:
25. říj 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 Myslim, ze materska sa vyratava z tvojho platu, mala by si mat min. 270 dni pred nastupom na matersku odpracovanych na SVK., ak nie,existuje taky formular e104 (aspon v UK sa to da), a ten by ti mala dana krajina potvrdit, ze si tam pracovala, a potom nase urady by to mali zaratat, aby si dostalanejake peniazky. Ale zalezi, ci budes po porode zit na SVK, alebo v zahranici. Ak si pracovala tam a aj tam ostavas, tak si to mozes ziadat v danej krajine.
25. říj 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko Tehule:slight_smile:
Pozerám, že dnes bude zasa "krásny slnečný deň" :slight_smile:
Nejaké to tu je v poslednej dobe tiche. Mali by sme nahodit nejakú temicku novú.
26. říj 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek