• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett ja tiež hovorím že by sa sme sa mali rozdebatovať, nech mi to s koníkom v práci rýchlo zbehne :grinning:
26. říj 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobreee ranko :slight_smile: tak navrhujem...co tak pouzitie EPI balonika pred porodom na roztiahnutie hradze a taktiez masaz olejcekom ?! ;)
26. říj 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bambulky dávno som tu nebola tak idem nakuknúť ako sa máte :dizzy_face: tie všetky strany určite nedočítam je toho strašne vela :confused:
ako ste dopadli na glukozovom teste?ja mám tehucukrovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som z toho nešťasná :frowning2:
26. říj 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja idem zajtra na poradnu tak mi ma vystavit poukaz na ten glukozovy test..tak som zvedava, lebo u nas v rodine sa dost vyskytuje cukrovka.
26. říj 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta zase moja sestre rodila v Kosiciach, a strasne ju tam doriadili... :frowning2:
26. říj 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra fuu tak to je na mňa veeeeľmi ťažka tema, keďže o tom ešte nemám nijaké veci naštudované, ale rada si o tom prečítam, ak máte niektorá nejaké skúsenosti:slight_smile:

Ešte sa chcem spýtať, zapisuje vám gyndoš do knižky všetky údaje z ultrazuvokov alebo ich mate iba prefotené od neho a založené v knižke tak ako je to u mňa. nebudú mať potom v nemocnici z toho chaos?
26. říj 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 no tusim novy stoji min 80 eur.. ja som daco precitala.kamoska teraz porodila a pouzivala ho, vravela mi, ze jej velmi pomohol, hoci sa kuscok natrhla, ale vraj dieta bolo velke.Cvicis s nim 3x denne posledne 3 tyzdne pred terminom, ak mam spravne info.

Mne sestricka zapisuje len tie najhlavnejsie info na tu stranku, co su vysledky testov, alebo ak som uzivala nejake ATB alebo mala bakterie..inak nic, ostatne stranky su prazdne - tam co su tie riadky alebo grafy alebo usg..a tiez len vysledky zaklada do karty.
26. říj 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 Praveze vsetka bryndza je pasterizovana, nepasterizovanu pravu bryndzu zozenies dnes uz len na salasi. Tento mytus by uz tiez mohol byt vyvrateny...Ja bryndzu milujem a hned na zaciatku som patrala. Nepasterizovanu bryndzu v obchode nenajdes a dokonca ani v restauraciach nie. Aspon ja som sa s tym nestratla ani v restauraciach. Mozno niekde v horach, ale aj oni musia splnat hygienicke normy, takze pochybujem...
26. říj 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 no vidis, a teraz si vyber... :sweat_smile:
26. říj 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no, ale pocula som, ze mnohe presovcanky chodia rodit do Bardejova.
26. říj 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 hej, aj v tych recenziach Bardejov vychadzal dobre...Ja uz som na vzdialenosti tak zvyknuta, ze pre mna cokolvek do 100km je blizko...Bardejov je od PO "za rohom"
26. říj 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky?? tak ako?? uteká to čo?? ja sa doma tak nudim , že si to tentokrat odniesli moje vlasy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 a co si si s nimi urobila? Ja mam uz od piatku, odkedy som zlikvilovala uces od kadernicky rovne vlasy a sa z toho vytesujem, lebo ich len precesem a mozem ist :slight_smile: Je to super, asi si ich budem vyrovnavat...Ale mm sa tato myslienka nie velmi paci. :sweat_smile:
26. říj 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no riadne skratila a zafarbila na tmavohnedo až čierno :confused: :confused: :confused: .
26. říj 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 jej,si ostrihana, pristane ti to,to si dobre este vydrzala,ja som skratila este v lete,ked boli tie horucavy
26. říj 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 jej dakovam , kedy hodiš foto?? nech ti môžem vratiť kompliment? :wink: :wink: :wink: :wink:
26. říj 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 a ešte do KE- Šaca. Aj ja tam idem :wink: :wink: :wink: :wink:
26. říj 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 pozri moj fotoblog,mam ta medzi priatelmi :wink:
26. říj 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 aj mne sa tvoj uces paci, dokonca by som povedala, ze ti tieto tmeve vlasy idu viac. :wink: Ja som tiez rozmyslala nad ostrihanim sa (teda, podstrihnutim) ale asi vydrzim az do porodu.
26. říj 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mne sa zase zda,ze tebe pristane prave tak ako mas,jemne vlny, ja mam rada na hlave chaos :grinning:
26. říj 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 wauuu no tak toto?? super moja,ako modelečka. Peknučké fotečky.
26. říj 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta aj mne sa páči tvoja farba sekne ti to
26. říj 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 kujeeeeeeeeem, ja so si pozrela tiez tvoje,akurat som ti chela napisat ze mas nadhernych synov,velmi sa na teba podobaju a si mi sympaticka,ze mas mladsieho partnera a zrejme druheho v poradi :sweat_smile:
26. říj 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 moja povodna farba vlasov...
26. říj 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jeej,mas nadherne vlasy,krasne kucery no a ta rysava ti fakt sekne :wink:
26. říj 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 Dakujem :slight_smile: Ja prave teraz premyslam nad tym, ze sa chcem vratit k svojej blond...Zeny mi vravia, ze mam lepsie rysave, chlapi, ze blond :grinning: Otazka je, komu sa chcem pacit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Robim si srandu. Ja som furt nejak nespokojna s vlasmi, tak ich "prerabam". Ked budem mat blond, budem chciet zase rysavu...ako sa poznam. Uz som mala aj cierne, aj melir, aj bordove, hnede...
26. říj 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja som za rysavu:slight_smile:
26. říj 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kočky, všetky VAS zdravime :grinning:
@sharlotta ja som za blond. mimochodom, krasne kucery. :wink:
Mimochodom, uz ste niekedy rozmyslali, aku farbu vlasov bude mat Vas pokladik? Je to neuveritelne, ale nas Jakubko je rysavy, :wink: Vsetci ma presviedcaju, nech ho prihlasim do nejakej agentury, zevraj ked pride na casting 1000 deti a z toho jedno je cervenovlase, tak to vyberu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak som zvedava, ci aj druhe babo bude medene :wink:
26. říj 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aj ja som za rysavu,jednoznacne :slight_smile:
26. říj 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes má Jakubko 24 mesiacov :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
26. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek