• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
pardon, 26 mesiacov, som sa pomylila :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
26. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies jej,nadherny, gratulujem, vyzera ako oliver twist, inac kedy sa rodia rysave deti? znama je rysava, jedneho syna ma rysaveho a druhy nadherny blondak :slight_smile:
26. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 dakujeme :wink: :wink: :wink: :wink: vôbec sa teraz nechce fotiť, to bola totálna náhoda a ešte sa aj smeje :grinning: :grinning: :grinning:
no ťažká otázka - keď sa narodil, mal totálne červené vlasy a sestrička že, to je zachnutá krvička na hlave, lebo teraz sa to neumýva, len sa hlavička poutiera, a ja že ok. Ale krvička na hlave mu ostala dodnes ..... he he he .... No nejako sa nám pomiešali gény ...... Ešte som si želala, aby bol ľavák, lebo aj ja aj muž sme ľaváci, ale bude asi pravák :grinning:
26. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ked su rodicia obidvaja blond, tak je dost pravdepodobne, ze dieta bude rysave...Gratulujeme Jakubkovi :wink: Ja som blond a mm ma tiez svetle vlasy, tak som zvedava. Ako dieta bol tiez blond a v puberte mu stmavli...A obidvaja sme kuceravi...tak ak nase dieta bude mat rovne vlasy, tak odpadnem :grinning: Ale aj moji rodicia su obidvaja kuceravi, resp. maju vlnite vlasy a aj my s bratom mame, len brat sa striha uplne na kratko, ale on ma inak krasne gastanove vlnite vlasy.Kazda zena by mu mohla zavidiet jeho hrivu. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja som blond a moj muz je myslim povodne hnedovlasy, teraz je bez vlasov :wink:
26. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky.....no ja som sa tu od piatku neukazala, mala som vela roboty, boli sme na hroboch, potom sme mali v nedelu navstevu tak som musela upratovat, varit, piect, a od pondelka mam každý den pisomku tak nevim kde mi hlava stoji :slight_smile: este jedna pisomka zajtra a bude trosku pokoja :wink: musim dnes precitat co ste popisali lebo som neni v obraze @sharlotta k tej foto riadna kočka
26. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett krásne video so sona :wink: gratulujem k dcerke
26. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 :grinning: Ja sa asi na svoju 30-tku dozijem toho, ze nestravim pol narodeninoveho dna na hroboch :grinning: :grinning: :grinning: mozno sa tak nostalgicky pojdem prejst na cintorin :grinning: aby som nevysla z cviku.
26. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta takže tento víkend bude oslava vo veľkom? :wink:
26. říj 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ešte som Vám chcela ukázať náš súrodenecký kočík Phil a Teds + náš nový Concord Neo :grinning:
a už Vás nebudem zaťažovať fotkami. pre dnešok stačí :wink:
26. říj 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies maličky je pekný smejko, a zrejme sa mu v kočiariku páči.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. říj 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 dakujeme. no výnimočne sa mu v kočíku páčilo :grinning:
26. říj 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ten kociar vyzera zaujimavo, len nie je to druhe dieta ochudobnene o vyhlad dopredu?
26. říj 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 no to menšie dieťa je vzadu a väčšie má byť vpredu :wink: len Jakubkovi sa zdala zaujímavejšia práveže tá zadná sedačka :grinning:
26. říj 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky chcem sa spýtať či už ste niečo podnikali ohľadne pediatra pre mimi, či je na to ešte čas a potom nie je problem niekedy pred porodom sa nahlasiť k nejakému, alebo už je aj čas si niekoho nájsť prípadne za zaevidovať....hmmm ......
26. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 u nás v MT stačí zavolať pediatrovi, ktorého si vyberieš, že či sa môžeš k nemu po pôrode nahlásiť. potom v pôrodnici sa Ťa pýtajú na meno už zvoleného pediatra. To je všetko :wink: Takže ešte máš dosť času na premyslenie. :grinning:
26. říj 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tehulky, lúčim sa s VAMI, zajtra ideme na 4D sono, možno sa podarí urobiť nejaké fotky.
Pekný deň všetkým :wink:
26. říj 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 ja som nahodou vcera tiez zacala sa zamyslat nad pediatrom ..ja v PO. tak ani neviem ze mu treba vopred zavolat ;) ale je to logicke.. mozno budem mat tu lekarku co som bola mala, alebo ku ktorej chodi svagrina..

co sa tyka kociara, tak ja by som chcela kvalitny ale nechceme zanho vyhodit vela prachov, ved je to len na rok..;) teda zatial moja posledna varianta padla na Bexa B3 :slight_smile: je z tych lacnejsich, ale su nan dobre referencie a aj splna vacsinu mojich poziadaviek..Inak som chcela Cam cortina, ale u toho sa mi nepaci konstrukcia ;)
Mate uz aj vy, babusky, nejake vybrate/kupene? Napiste, nech sa inspirujem.
26. říj 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
co sa týka pediatra tak vedla v dedine mame jedneho, k nemu chodim este aj ja kedze studujem :grinning: ale urcite tam nepojdem s babatkom, mamicky su s nim a ani ja neni spokojna, pomalicky citam a zistujem kto ma koho a pojdem tak v 9 mesiaci opytat co treba
26. říj 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
@palesandra ja jsem si koupila concord fusion a zjistila jsem, ze perfektni kocarek neexistuje :grinning:
26. říj 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra my mame casualplay s4, sportak sme kupili novy, ale vanicku playmoon a autosedacku prima easy mame z druhej ruky. tak nas to vyslo o dost lacnejsie ako by som mala kupit vsetko nove. vanicka a autosedacka vypadaju ako nove, ved sa pouzivali len par mesiacov a boli za polovicnu cenu :slight_smile:
bexa b3 - tu ma moj brat a zatial je spokojny. zatial vsak maju malu dcerku, takze pouzivaju len vanicku. ked som kocikovala, celkom dobre sa s nim manipuluje. a vanicka je aj dost velka podla mna. sportiak som nevidela, kedze ho este nepouzivaju. ale myslim ze tento kocik je dobry vyber :wink:
26. říj 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta joj, tak to mi potom spadol kamen zo srdca, lebo som myslela, ze nie je. Teda som si nebola ista, aku pouzivaju v restikach!!! tak to si opat dam so spokojnym svedomim!!
26. říj 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja som sa vratila z poradne, sme uplne v poriadku, dostala som papiere na glukozovy test, dalsi test na protilatky a krvny obraz, sono mi nerobil, len sme pocuvali srdiecko a vraj musim vydrzat uz „len“ 14 tyzdnov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra ahoj, len nahodou som nakukla:slight_smile: Do kociara sa oplati investovat, narobis v nom svojich par sto kilometrov a ver mi, nie je nic horsie, ako zly kociar. Ja som takto stala pred otazkou pred rokom. Odporucit mozem Teutoniu, Bugaboo, niektori su spokojni aj s Peg Prego. Dobry je aj Brio. My male Teutoniu, lebo sme s mm velmi vysoki a ostatne kociky boli pre nas prilis nizke, alebo prilis male vanicky mali. (ocakavali sme velke dieta,co sa aj naplnilo- 5 kil a teraz vyzera na minimalne rok a pol..)
Takze si zvaz radsej, ci investujes viac do kocika. Ale je to na kazdeho uvazeni...
26. říj 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, uz aj my mame za sebou glukozovy test, vysledky budu az vo stvrtok...
jedine, co ma stve, ze som zas o nieco viac otvorena, takze uz mam zakazane aj denne vychadzky, teda mozem ist von kazdy druhy den tak na 30 minut a staaale lezat. Hlavne, ze v cakarni cakam niekedy aj 2 hodny :angry:
Este som stihla aj ortopediu, co ma tak nenormalne bolia tie rebra, co som mala zlomene a pravdepodobne to jedno trochu prasklo, lebo zvacsujuce brusko na ne velmi tlaci, no isto mi to nepovie, kedze nemozem na rtg..
z toho lezania ma asi rachne :frowning2: :frowning2:
26. říj 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ujha, tak to ma mrzi, setri sa. A kde ti robili ten test na glukozu? v NR?
26. říj 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 neboj nic ty to koli malemu Samkovi vydrzis proste musi tam este sediet az do februara a nad inou moznostou ani neuvazuj pesar to urcite zaisti :wink:
26. říj 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nebyla sem tady mraky let:slight_smile: kazdopadne vsechny zdravim a pridavam odkaz na otazku, co jsem dnes pri zachvatu stresu zalozila tady na MK http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/jak-na-to-2/

super pocteni, doporucuju pro vsechny, co cekaji svoje prvni mimco :grinning:
26. říj 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Phila chceme kúpiť aj my, kedže simon bude mat ešte len teraz rok a ten kocik je bohovsky! Kde si ho kupoval?
26. říj 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky,hlasim sa zo Slovenska,doma je super,len velmi zima.Kazdi sa mi potesil nastastie ako prekvapeniu :dizzy_face: Bola som u svojho gynekologa,vsetko je s drobcom v poriadku,ma 766 gramov,ale nic sme nevideli,lebo si zakrylo tvaricku oboma rucickami a otocilo sa chrbtom,vobec sa nehybalo a ani medzi nozky nas nepustilo.Takto s nami vybabralo :grinning: Esteze je pred nami 4D,tak tam sa nam snad ukaze.Minulu sobotu sme sa boli aj fotit,fotenie dopadlo dobre,vybrala som si par fotiek zo 186 zaberov,ktore nam tak pekne umelecky upravi fotograf.Pozeram,ze ste toho napisali uz vela,takze si vas potom precitam,v Irsku budem mat kopec casu.Kocik sme este nekupili,dufam,ze zajtra sa uz podari.Majte sa tu pekne,dufam,ze ste vsetky zdrave a aj babatka su v poriadku,paaaa
26. říj 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek