• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@imzadi No, presný návod nedostanes. No s istotou ti môžem povedať, že budeš vedieť čo robiť a kedy to robiť. Budeš skúšať raz tak a raz tak. Simon má jeden rok a stále skúšam. Momentálne či mám mu cez deň nechať 2x spánok, alebo iba raz. Či mám mu dať pred spanim normálne jesť, alebo vypitmliecko. Každý deň budeš rozhodovat ty sama, čo urobiť. Keď bude babo spokojne, tak v tom budeš pokračovať. Keď nebude, budeš zhanat x dalších možnosti aby spokojne bolo. Neraz si poplaces, lebo sa budeš cítiť bezmocna, ale prides na to, ako sa on najlepšie postarať. Materinský cit tá nesklame:slight_smile:
a sme tu my všetky, ktoré si budeme naďalej radiť a podporovať sa. Spoločne skúšať a hľadať nové spôsoby ako na to naše nemluvniatko:slight_smile:
strach a obavy sú na mieste. Keby si ich nemala, v tedy by bolo zle:slight_smile: Jacakam druhé a tiež mám obavy čo bude. Ktoré budem najprv prebalovat či krmit. Ako ich budem kúpať, kocikovat... Nemám ani predstavu, no teším sa na to, aj keď viem, že to bude náročné. Niekedy má chytí panika, že to určite s tými dvoma nezvladnem:frowning2: no zvládli to x žien, a ja nie so o nič horšia, no nie:grinning:
26. říj 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 tak vitaj doma na Slovensku!! Poriadne si to doma uzi! Potom aj fotky nahod, nech vidime.. Drzim palce na 4D, nech male viac poslucha a pekne sa ukaze. :wink:
26. říj 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi no tak super dotaz si dala musim precitat urcite su tam cenne rady mamičiek :wink:

zabudla som bola som u zubara, nedobrovolne, lebo mm isiel na prehliadku tak nahlasil aj mna :slight_smile: vydrzala som to, brusil mi predny zub co som tam mala pigm.flak od jedla, nasiel mi 3 kazy chcel ma hned objednat ale som zdrhla s odpovedou ze pridem po porode :grinning: :grinning: :grinning: ach ved nechcem malinku stresovat ja som mala sama co robit aby si srdce nevyskocilo z hrude uz len ked sme vosli do cakarne a zacitila som zubarsky pach vaaaa :grinning:
27. říj 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. říj 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ee, na glukozu som bola v galante, u svojho gyn
27. říj 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ved hej, budem musiet, no cele dni byt sama a cumet na rovnake 4 steny je v skutku uchvatna predstava :zipper_mouth:
27. říj 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett mas recht:slight_smile:
@alexis13 fakt mi to dost pomohlo, hlavne me uklidnilo, ze defakto vsechny holky rikaji, ze to pujde:slight_smile: tak to snad nejak pujde :grinning:
27. říj 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ako casto je tvrdnutie brucha normalne v 23.tyzdni, uz mi od rana dvakrat stvrdlo, hoci len na kratko, ale mam kus obaby...
27. říj 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko tehulky:slight_smile:
další krásny deň pred nami. Včera som bola v tescu, kúpiť malému pyzamka. Majú tam nádherne bodynka a mrkla som aj na ružové veci. No do troch mesiacov nechcem nič kupovať. Bude mat po Simonkovi. Veď aj tak budeme prevažne doma a v perinke:slight_smile:
momentálne zhanam fusak do sportiaku, lebo do vanicky pre mimco mám. Páči sa mi emitex combi. Asi ho pôjdem kúpiť. Zdá sa mi veľmi prakticky, najmä keď už babo chodí. Do vanicky premalu mám taký hrubý, kozusinovy z vnútra. Taký Slovensky kozustek. Simonkovi tam bolo krásne teplucko:slight_smile:
27. říj 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:
@arrett - ten fusak je perfektny - ja som ho mala tiez, aj teraz si ho planujem kupit.

ja som bola vcera na tom kontrolnom sone - vsetko ok, vazime cca 700g :slight_smile:
27. říj 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav To je super a blahozelam. Musíte mi referovat koľko vazilo babo v 27tt, lebo moja vyše kila, tak dúfam, že nebudem rodiť valibuka:slight_smile:
27. říj 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Ten emitex pôjdem asi kúpiť do kocikova v ivanke. Ešte by som chcela sanky na zimu, aj keď netuším kde ho budem ťahať:slight_smile: a topanocky a oteplovacky. Chcela som oteplovacky z teska, včera som v ba prešla 3 a ani v jedním nemali našu veľkosť. Vrrr.
Ten emitex chcem čierno červený. Podľa surodeneckeho kociarika:slight_smile: ešte nájsť tých 50€ a je to:slight_smile:
27. říj 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko aj ja prajem! Aspon ze nam slniecko zasvietilo, aj ked je kosaaaaa! Vcera u nas bol brat so svagrinou a malou Natalkou. Skoro som odpadla, ze co sa im stalo...Ale vraj mala mala vcera akurat 6 tyzdnov, tak s nou konecne vyliezli von. :sweat_smile: Ale je uuuuuuuzasna! Taka mini babika. Uz sa neviem dockat, kedy ja budem mat doma nieco take krasne malinke! :dizzy_face:
27. říj 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 deni, vitaj doma.. konkretne kde v irsku byvas?
27. říj 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 tak do 15-20x...Nesmie to boliet a nesmie to byt v pravidelnych intervaloch. Mne tvrdne tak okolo tych 15x za den, tak mi moja Dr. zvysila davku magnezka na 4x denne. Zda sa, ze to trochu pomohlo...
27. říj 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
babenky, od zajtra maju v Lidli akciu na detske veci..chcela by som daco z toho pokupi..ten fusak vyzera dobre..skuste mrknut, mozno vas inspirujem na nakupy ;) http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/SID-F0F6792B-ED07CB19/lidl_sk/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=10693
27. říj 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 moja zlata, nejak to uz vydrz, uz nemame vela... :unamused: Drzim prsty. Viem, ze je to dost na h.... vkuse lezat a k tomu sama doma. Aj preto som si urobila ten strihaci meter a ked idem spat, tak sa tesim, kolko z neho uz ubudlo. :wink: Dni sa snazim prezit tak, aby mi co najrychlejsie zbehli a vzdy sa uz tesim, ked je vecer...
@imzadi ja sa tiez spolieham, ze to nejak pojde "samo". Tak dufam...Tiez som podobny typ, ako ty...mne deti doteraz nic nehovorili...
27. říj 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, videli ste toho zlatusika, narodil sa s vahou 660g a pekne rastie, ked som to videla prvykrat, slzy sa mi vtlacili do oci... http://www.modrykonik.sk/fotoblog/janculik27/album/nasa-laska/
27. říj 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak myslite ze ten overal na lidlovskej stranke vojde do vajicka? lebo rozmyslam ze kupim taky overal na prevoz dietata vo vajicku, ale tento fusacik ma aj dierku na ramienka..tak myslim ze sa da pouzit neilen do vanicky ale aj do vajicka...hm?
27. říj 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta dakujem moc pekne, ved uz to musime nejako skopat... s tym metrom to je dobry napad, aj mne by bodlo nieco take, nech vidim, ze sa to aj krati, lebo mi tie dni idu hrozne pomaly... a teba este stale tak velmi boli to brucho? bola si uz na nejakom vysetreni?
27. říj 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 idem v utorok 2.11. na sono brucha. Dufam, ze vsetko bude ok. Uz dnes v noci sa mi snivali hovadiny.Brucho ma boli stale. :confounded: Keby som sa aspon mala s kym ist prejst, lebo sama nemozem...Teda oficialne mozem, ale mna z nicoho nic zacne tak boliet brucho, ze nie som schopna dalej pokracovat a co ked niekde ostanem visiet? :unamused:
27. říj 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 mojho bratrranca mala sa narodila v 6. mesiaci a mala 600g :unamused: Ale vybojovali to, akurat ze mala nechodi a nerozprava :unamused: Ale je velmi zlata...
27. říj 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett co ty vies, mozno bude v SC znova sneh - ako minuly rok :slight_smile: aj ked teraz by som ocenila, keby nebol :grinning:
27. říj 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta to az take bolesti?? fuha, no ani ty sa "nenudis" mna boli iba pravy bok, v noci sa na to budim a uz nezaspim... som zvedava, ako dopadnes
27. říj 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra Ten overal vyzerá dobre. Keby som nemala kúpim, je chutnucky:slight_smile: Treba však pozrieť, či Ma vzadu otvorí na 5 bodové zapinanie a čím je vo vnútri vytepleny. Ináč super. Určite aj do vajíčka!
Mna zaujali pancusky. Pôjdem asi nakúpiť:slight_smile:
27. říj 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aj mna boli pravy bok. Teda zacina to pod rebrom a taha sa to celou pravou stranou az dole. Ked som v klude a nechodim, tak je to ok...Ale ked chodim, po case to zacne a potom uz som skoncila. Aj ja sa v noci budim na bolesti... :confounded:
27. říj 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no myslim ze do vajicka das zhora nad ramena 2 tracky a potom medzi nohy a neviem este z oboch bokov tiez tracky..este som taku s 5 zapinanim na zivo nevidela...cize by to vyhovovalo do vajicka..ci myslis este nieco ine?
27. říj 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zienky, mam otazku? ako je to s rizikovou marodkou alebo odchodom na matersku o 2tyzdne skor.. lekar dava do papierka co sa dava pre zamestnavatela alebo socialku aj dovod ze preco?
27. říj 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra Vzadu by malo mat tiež dieru, tak ako v predu medzi nozkami na zapnutie cez overalik. Môžeš dať aj cez ramienka, ale môžu byt aj vzadu, tam kde sú ramena dieri. Proste odzipsujes fusak polozis dieťa, zafixujes pasom a zazipsujes. Nie cez overal, ale vo vnútri.
27. říj 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aha rozumiem..teda myslim ze ten lidlovsky taky nebude ;) ale ved uvidim :slight_smile:
27. říj 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek