• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
opr. vcera

@natalca no asi to bude aj tym pocasim lebo ten moj je tiez nejaky unaveny :grinning:
21. čer 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, tak ma napadlo... stretli ste sa uz s tym, ze aj teraz na zaciatku tehu sa vam niekto vrhol hladit brusko len tak bez opytania? neviem ci som len ja taka fajnovka, ale nebolo mi to zrovna dvakrat prijemne :unamused: normalne som nevedela ako reagovat
21. čer 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly nie :grinning: nikto, vedia o tom len moje naj kamaratky a mamina, samozrejme priatel. a ich to ani nenapadlo, no ale ja to este nemam potvrdene. mozno potom... :grinning: :grinning: :grinning: ale nechcela by som :grinning:
21. čer 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ani mne sa to nestalo, vie to len môj priateľ ani maminka to ešte nevie :wink:
21. čer 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca
@lubinka26 tak ja som uz 8tt a vie to pomerne vela ludi, ale toto sa mi stalo prvykrat... sa divim, ze si to ludia neuvedomuju, ze to moze byt neprijemne, a tipujem, ze si to estelen uzijem, ked bude brusko vidno :confounded:
21. čer 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly mne sa to stalo, ale nebolo mi to neprijemne. ta zena sa tesila spolu so mnou, tak to bolo mile :slight_smile:
21. čer 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule, ako prekonavate unavu v praci? ja mam pocit, ze zaspim a tych este niekolko mesiacov nezvladnem chodit do prace. som z toho prekvapena, ako som unavena. kavu som prestala pit, lebo vraj zvysuje riziko potratu a neviem ako inak sa prebrat a doplnit energiou
21. čer 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak som volala tej mojej lekarke a ze mam zajtra rano prist. Dufam, ze mi nepovie, ze jaka som stara, taka som sprosta :grinning: Len este neviem, co poviem v robote, musim rano zavolat, ze pridem az neskor, neviete mi poradit, co mam povedat? :confused: Este som im nic nevravela, vlastne to este ani nemam potvrdene od doktorky.
21. čer 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tak asi to bola dost blizka osoba, ale pre mna to bola viac menej vzdialena osoba, preto sa mi to nepacilo :pensive:
21. čer 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta dobre si spravila. netreba nic podcenovat lebo si to potom budeme vycitat cely zivot. maximalne uz budes vediet a zasmejete sa na to :wink: daj potom vediet. a mas stale taky vytok?
21. čer 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a stou vyhovorkou ti nepomozem. akosi som v poslednom case menej kreativna. posobi tehotenstvo aj na inteligenciu? lebo ja mam pocit, ze hej :grinning:
21. čer 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 vraj posobi, ale v pozitivnom smere :grinning: Este stale, preto som volala, mala som z toho dnes dost depku. Mozno ze je to normalne a to len ja robim paniku. :sweat_smile:
21. čer 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 u mna posobi na inteligenciu

sharlotta - ked najdes vhodnu vyhovorku tak sem s nou. ja si musim nejaku pripravit na stvrtok
21. čer 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 mne uz aj napadlo, ze poviem, ze nas vytopili susedia, alebo ze do mna narazil niekto a musime pockat na policiu, kym to spise :sweat_smile: Ale asi zavolam a poviem, ze musim ist k lekarke, len ked im donesiem potvrdenie z gyn, tak sa mozu dovtipit :confounded:
21. čer 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kocky neviem ci sa uz mozem pridat ale dnes som si na testiku nasla vytuzene // strasne sa tesim hned som volala doktorke a ta mi vzala krv no a teras som volala o vysledky a ze to naozaj vyzera na tehu lebo je dost zvyseny hcg...ale vraj mam prist este v piatok raz na krv...juuj tak sa tesim a zaroven bojim ze az strach!!no a zatial len podla sestricky by som mohla byt tak cca v 5tt ale to musi potvrdit doktorka no ale myslim si ze ak bude vsetko tak ako ma byt tak asi sem do vasej temicky budem patrit aj ja!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma vitaj :wink: a gratulujem :dizzy_face:
21. čer 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma gratulujem :slight_smile:
21. čer 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma gratulujem
21. čer 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta skoro chodis do práce? nemôžeš sa so setričkou dohodnúť, nech ťa zoberie prvú? u nás sestrička berie krv od 6.45 a to ja potom v pohode stíham prácu
v akej oblasti pracuješ?
21. čer 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta co treba na to potvrdenie? tehotenska knizka? uvedomujem si, ze cim skor to poviem, tym lepsie pre firmu, ale nechcem to hovorit bez toho, aby som spadala pod ochranu zakonna. pocula som o tomto dost neprijemnosti. takze im to poviem spolu s tym ako im to aj pisomne odovzdam, len na to je zrejme potrebna tehu knizka. ci ako to chodi? neviete niektora?
21. čer 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ja musim byt v praci do 8, som ucitelka, ale zajtra mam prve dve hodiny volne, tak snad to stihnem do tej pol desiatej.
21. čer 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby dakujem vam velmi sa tesime lebo cakame na tuto chvilu uz dlhe 4roky a teras zda sa sa na nas konecne usmialo stastie... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ked budem vediet od doktorky viac tak sa tu zasa prihlasim co mam nove zatial papa a drzim vam vsetym palce aby vsetko prebiehalo tak ako ma!!! :wink: :wink: :wink:
21. čer 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mimco zacalo ozyvat a od obeda je mi spatne a zvracim :unamused: Doufala jsem, ze se mi to vyhne, prvni tehu jsem problila cely, tak jsem doufala, ze mam vybrano a vypada to, ze to bude uplne stejny
21. čer 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte nenapadne sa pripajam k Vam:slight_smile:...včera sme si našli 2 // a dnes nam to potvrdil pad doktor...je to este tajomstvo tak dufam ze ma tu nikto nevymakne:slight_smile:
Chcem si to nechat ako prekvapenie k promociam ked bude cela rodina pokope...
Inak dost sok to bol pre nas kedze mame doma už chlapčeka ma 14mes. tak to bude zaujimave:slight_smile:)
21. čer 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta aj sa mi zdalo, že si učiteľka, už sme si na to písali, pamätáš, aj ja som :slight_smile:
to určite stihneš, tak krásne sa ti pôjde do školy, už by malo byť aj srdiečko :dizzy_face:
tak ti prajem len samé pekné správičky a skvelé výsledky
21. čer 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
evita gratulujem sme na tom podobne mi sme si nasli // dneska a aj som bola na krvicku kt.potvrdila hcg :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita363 vitaj a gratulujem :dizzy_face:
21. čer 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma, @evita363 aké vysoke máte HCG, koľko vám mešká ms?
21. čer 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee super:slight_smile:) mne povedali datum porodu cca 20.2. tak uvidime boze to nas satanik nebude mat ani 2 roky...som s toho v soku...ale tak uz sa dostavam do takeho prijemneho soku pomali:slight_smile:chceli sme sice 2. mimi ale necakali sme ze to pride tak skoro..teda sme to ani neskusali sa to dajak zadarilo:slight_smile:...este kojim drobca tak taky maly zazr ak to bude asi.)
21. čer 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
cakate 1. babatka?
natalca ja som este menstruaciu od porodu (4.4.09) este nemala...tak mi nemeskala:slight_smile:)
21. čer 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek