• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Tu je moj strihaci meter :grinning:
27. říj 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
A este sa pochvalim, co som dostala od mojich ziakov na stuzkovej ako darcek :slight_smile:
27. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta Ten meter je dobrý:slight_smile:
27. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta no, ten meter sa mi paci.
:slight_smile:
27. říj 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Dakujem, vlastnorucna vyroba :grinning: Tie dva pasy boli inak rovnako dlhe, takze sa tesim, ze z toho prveho je uz len polovica (no...skoro) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta dufam, ze to bude vsetko ok, lebo aj ked mi hovéoria vsetci, ze to bude ok a nemam sa strachovat, tak som nervozna uz zo vsetkeho...
navyse pred tehu sme boli obaja s mm zamestnani, ja iba na dobu urcitu, nepredlzil mi zmluvu a mat o jeden cely prijem menej je fest na nervy... a potom ze bud pokojna :angry:
27. říj 2010 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 no, teda, to je mi luto... ja som tiez len doma, a tiez mi trochu drbe... takze ta viem pochopit.
27. říj 2010 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
baby, ja viem, ze je to este skoro, ale ako sa ziada rodicovsky prispevok? resp. materska? ak nepracujem, tiez mi zacne platit materska/rodicovsky prispevok 6 tyzdnov pred porodom?
27. říj 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 Ja som kedysi tu na MK citala o jednej zene, co mala 2 VS, ale zila v takom regione, kde sa nevedela zamestnat a jej muz ju bil a psychicky tyral a ona nevedela vobec ako z toho von...Vtedy som si pomyslela, ze ako sa taka zena moze nechat tak zlomit...A teraz, ked som ja dostala 300eur, nepracujem a v podstate som uplne nesamostatna, lebo sama nemozem takmer nic, tak mam pocit, ze moje neotrasitelne sebavedomie klesa... :confused: Vzdy som mala doma ukazkovy poriadok a teraz tu je neskutocny bordel (teda, na moj vkus) a ja nevladzem sama upratat, so vsetkym musim cakat na mm :confounded: Sice neverim, ze by som bola schopna dospiet az do stadia, kedy by som sa nechala mlatit a urazat...ale naozaj citim, ze sa citim tak trochu zbytocna, ci co...nie som zvyknuta na take veci... :confounded:
27. říj 2010 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Len tu lezim na gauci, ako taka buchta neschopna :angry:
27. říj 2010 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@minnehaha2005 skus pohladat v casti "paragrafy" tu na MK. Ty si taky specificky pripad...kedze nezijes na Slovensku, neviem, ako to funguje...
27. říj 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@minnehaha2005 tebe bude matersku vlastne vyplacat socialna poistovna, nie? tak skus pripadne tam napisat - oni tam tusim maju aj poradnu. alebo ak prides na SKK, tak sa tam mozes ist aj spytat - ci neprides? citala som, ze si si platila nemocenske - tak by si mala mat na nieco urcite narok.
27. říj 2010 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj babule, citam vas tu, ale velmi neprispievam. Mala som par otrasnych dni za sebou. Hrozne bolesti, a nevolnosti, tak som zostala doma a z postele som ani nos nevytiahla. Som zvedava co na to povie zajtra moja lekarka.

@sharlotta ako bolo na stuzkovej? inak som tak isto na tom ako ty, nic nevladzem, ale tomu mojmu od nedele obuchavam o hlavu, ze treba umyt riad....tiez na moj vkus mam bordel vsade. ani macku nevladzem vycesat a priatel to neviem :frowning2:

@slavkav som velmi rada, ze vsetko je v poriadku :slight_smile: uz mozes byt kludna a uzivat si to.
27. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 uff, drzim palce, aby to skoro preslo.
a dakujem :slight_smile:
27. říj 2010 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta presne tento pocit mam aj ja...ja nedostavam ani korunu, kedze som neodpracovala potrebny pocet rokov, nemozem tiez tolko upratovat, mm sa snazi, no este niekedy po nom vrčim, ze to robi zle a inak ako ja... viem, ze sme manzelia, ale nemam dobry pocit, ked viem, ze som odkazana iba na jeho prijem, pricom vzdy som bola samostatna a od 17 rokov som bola financne nezavisla... presne, tiez mam skoncenu vysoku skolu, no uplatnit sa v obore je tazke a teraz aj tak nic nemozem, pridem si jak knedla, okolo ktorej treba behat
27. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@minnehaha2005 ja potom len pocuvam reci typu, ze som sebecka a ze mam mysliet hlavne na dieta, aby bolo ok..ved ja myslim, no nie vzdy to pomaha a este ked zacnu do mna pindat, mam chut vsetkych vyrazit oknom
27. říj 2010 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@palesandra peknučke veci v tom lidli....nam prisiel novy letak kik textil a maju tam krasne detske veci tiez od zajtra tusim v akcii, vacsinou so snoopym :slight_smile:
@minnehaha2005 no mne presli tiez zimomriavky po chrbte, ze ake malinke to babo bolo, ale urcite je to velky bojovnik a bude bojovat dalej
27. říj 2010 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 ja ked tomu mojmu poviem, ze nevladzem (to popri praci mam este jednu bokovku) a este aj ini mu povedia, zeby som mala oddychovat, tak on len pozrie na mna a povie, ze ved to zvladam. nepocula som od neho, ze si mam oddychnut a zostat aspon na chvilku PN a nacerpat sil. Radsej asi je ked odpadne v praci, na kazdom kroku mi je zle a podobne, ale ja to podla mojho priatela zvladam....potom neviem, ci nie som citlivka a mala by som potiahnut a nie zostat doma. no moje sebavedomie je uplne v prdeli...
27. říj 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte.Tak glukozovy test mám za sebou a výsledky vraj ako z knižky.Aspoň niečo mám konečne v norme :grinning: .A dnes som sa objednala aj na 3D, nebola som rozhodnutá, ale arret ma inšpirovala svojim videom :wink:
27. říj 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 S tym ležaním je to na figu. Ja ležím už od 13tt a keby som nemala takého super mm tak to asi nezvládnem.Neporiadok mám v byte taký ako nikdy, ale to teraz vôbec nie je dôležité :slight_smile:
27. říj 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@adui mas stastie, ze mas takeho mm :slight_smile: ja by som si tak rada niekedy oddychla a polezala.....

len tak pre zaujimavost....http://ekonomika.sme.sk/c/5610373/predlzena-materska-je-v-europe-strasiakom.html ale co uz narobime
27. říj 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
27. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte februarove tehulky.....,,sladky" test sme absolvovali uspesne, aj s dobrym vysledkom :slight_smile: .Vcera sa p.doktorka pokusala zachytit 3D zaber cca 1 hodinu, ale marne..... :slight_smile: ,,medialne hviezdy" z nas nebudu......hlavna vec, ze sme v poriadku........pre velky uspech nas este raz objednali na nedelu....takze teraz budem ukecavat babatko, aby sa ukazalo aspon na chvilocku spredu.... :wink:
27. říj 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 to ti teda vobec nezavidim. mm sa mi velmi snazi pomahat, sice robi dvanastky a púotom ma tri dni volno a to nakupi, ozehli, operie, uprace, no ja ked som podrazdena tak hladam chyby, kedy to robi zle... sice tehotenstvo nie je choroba, no je to iny stav a urcite treba viac odpocivat, aj ked nie si na rizikovom.... je to predsa len zataz na organizmus
27. říj 2010 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@adui a ako cely den zabijas cas?? mna kotí od nudy :unamused:
27. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 - v Kiku majú skvelé veci pre deti aj pre chlapcov aj pre dievčatá - a ceny sú fakt super.

My sme dnes boli objednať kočík - tak už sa teším.
27. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 mna niekedy tiež, ale mám "hračky"-syna s ktorým sa učíme a psa, ktorý ma zohrieva pod paplonom. :grinning: :grinning:.Sem tam pozriem telku niekedy internet a niekedy spím, keďže v noci sa mi nedá.Ale už"len"99dní :wink:.Ach bože aby už bol aspoň január!!!
27. říj 2010 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek