• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@adui aha, no ty mas aspon syna, co ta trochu zabavi... asi si kupim psov :grinning:
27. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 hej,hej zabaví a niekedy mi aj môj nízky tlak pekne vyrovná :grinning:
27. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, nejak som posledne dni mimo,,co sa tu prebera?
27. říj 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ty sa pochval - vsetko ok?
27. říj 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca jj aj pre tehu tam maju kopec predlzených svetrov, kabatov a za supis ceny, mi sem tam chodime aj do rakuska do kik a tam mavaju vypredaj za 1 euro veci kojenecke ale aj pre dospelých :wink:
27. říj 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett super kočik ste vybrali..... :wink:
27. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 kde, nejako som sa stratila :frowning2: prosim, mozes zopakovat?
27. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 v kik textil, maju tam super veci aj pre babatka aj pre tehotne a od dnes alebo zajtra je tam akcia na babat.veci chlap aj dievcenske s tým psíkom snoopim :wink: a inak ceny su super aj mimi akcie si myslim
27. říj 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav rano som bola oducit,,a to mam potom hodinku cas, kym mi ide bus,,,tak som si pomaly obehla drogeriu,, slniecko bolo, tak som posedela,,,a ledva som dosla domov,,,tak ma bolel spodok brucha,,,ale maly veselo kopka,,,dnes som neodolala a kupila mu sklenenu flasku,,,ja neviem ako budem to ucenie riesit,,,a to mam este jednu hodinu vecer,,,a doki ma nie a nie na pn vypisat,,,,ale do utorka mam volno, tak z postele ani nevstanem
27. říj 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach baby, ja som práve dostala zachvat placu že nevladzem:slight_smile: Mm prave volal, že do piatku bude v práci do ôsmej , takze SIM sa potešila. Dieťa som supla do kresielka, či chce, či nie, a ja som
si konečne ľahla. Ach jaj. Už to zacina byttazsie s tým pupkom, najmä keď sa simi rozchodil a ja celyden lietam zohnuta za ním.
27. říj 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Vdaka:slight_smile: Dufam, že ho do januára bude predávať aj ten nás jeden obchod na tiekociky. Lebo ináč neviem neviem:slight_smile:
27. říj 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no verim ti ... no drz sa.

@mafynka - to som prekvapena, ze ta nechce vypisat. ja som si myslela, ze pri otvarani sa ide automaticky
27. říj 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja som myslela,ze po potrate pojdem automaticky na rizikove,,,a nic,,musim do roboty chodit,,,a niekedy to fakt boli,,,krize mi uz strielaju do stehien,,ani rozhybat sa neviem
27. říj 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som po 2 MA a tiez ma nedali na rizikove - ale tak ja by som ani nechcela - ale ja nastastie (klop, klop) nemam ziadne problemy. keby mam problemy - jasne, nie je o com. ale u teba - kedze sa otvaras ma to veru prekvapilo
27. říj 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
660g... to v ktorom tyzdni sa to babatko mohlo narodit??? 24-25???
27. říj 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav bojim sa,ze sa nieco pokazi,,,citim sa dobre,,ale len ked lezim a trochu pochodim,,ale ked sedim dve hodky, alebo chodim dlhsie, uz to citim,ze sa nieco zle deje
27. říj 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to ti verim ... drzim palce
27. říj 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav dakujem
27. říj 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Uz to prešlo:slight_smile: Slaba chvilka :grinning:
27. říj 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka To je zvlaštny prístup tvojho doktora. Keď som bola v nemocke a boli tam kočky čo sa otvarali tak im vyslovene zakazali dlho chodiť a tiež sedieť a z nemocnice rovno PN.Mňa doki vypisal PN ešte v juli a stačilo povedať, že mám nevhodnu prácu. :unamused:
27. říj 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. říj 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 a neviec ci je a kde v BA alebo v Nitre alebo v NZ?
27. říj 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Kikk je v Raci skoro na konci, je tam aj Kaufland vedla a Deichmann...
27. říj 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som len mojej doktorke povedala, ze mi tvrdne brucho a na to sa ma pytala, ze kde robim a ked som povedala, ze v skole, tak povedala, ze ma nikam nepusti. Ze je chripkove obdobie a v skole najskor nieco nachytam. Tvoj doktor je uplne sisi. Ked sa otvaras, mala by si len lezat. Nie je to ten, co ti aj duphaston vysadil? :angry:
27. říj 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 nenechaj sa zlomit tym svojim. Prepac, ze som taka zla, ale naco ti je taky chlap, co ti ani oporou nie je? Ved to by si kludne zvladla aj bez neho.
27. říj 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Kik je aj v Nitre na klokocine, v Ba urcite a NZ neviem...skus do googla dat kik textilny obchod a najst obchody kde vsade maju
27. říj 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby neviete mi poradit obchod alebo stranku na ktorej by som nasla komplet postielka+madrac a tie sady/obliecky,hniezdo,baldachyn.../, vsade co som nasla je kupa kazde samostatne...dakujem
27. říj 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 neviem, ci to naraz vobec kupis :unamused: ja budem asi kupovat z www.postielky.com
27. říj 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 v Mlynoch pre deti, aj stranku maju predeti.sk, v N-centre All toys
27. říj 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 nasla som, ze je aj na zlatych pieskoch v Shopping Palace
27. říj 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som tie komplety videla v centro nitra co tam je pristavene uplne vzadu a este aj v all toys v centro nitra ako hracky predavaju :slight_smile: ani ceny neboli najhorsie a este ked chces kupit komlet, daju ti zlavu
27. říj 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek