• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@marhulka13 no len u niekoho znameho kto ma firmu a je to ochotny urobit, samozrejme ze za tych par dni si budem platit sama odovody
27. říj 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ani mne,ale co mam robit,,,to uz je 4ty doktor za posledny rok
27. říj 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta joj, keby som mala aspon nejaku rodinu... okruh je zuzeny na starych rodicov, obaja na starobnom, mama nezamestnana a sestra studentka...nemam ztety, strykov, teda ani bratrancov, sme chudobni na osoby :slight_smile: podnikatela nemame v rodine, ani mm...zacnem ja :grinning:
27. říj 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 hmm, v tom je problem..celkovo mam problem najst si normalnu pracu, lebo mam blby obor :angry:
27. říj 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett super :slight_smile: prajem ti, aby tych chvil bolo co najmenej :slight_smile:
27. říj 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby vankus, paplon, obliecku na vankus a paplon Vám netreba. Dieťa nespunka na vankusi do jedného roku a paplon ja tiež nedávam, ale spaci vak. Pretože dieťatko sa krúti v postielke. Momentálne sme dali preč ajbaldachyn, lebo ho furt stahoval. Určite doporučujem hniezdo a keď chcete baldachyn tak aj ten, lebo je to peknucke:slight_smile: A napinaciu plachtu samozrejme aj 2-3. To hneď ogrcka, precika...
27. říj 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aspon usetrim evričká :grinning:
27. říj 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a aky mas odbor?
27. říj 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta v nitre politologiu
27. říj 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja som kupila taky set do kolisky a bol tam aj vankusik, ale taky tenky asi len na okrasu. myslis, ze ani to sa nema pouzivat?
27. říj 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 no uz je pre mna neskoro, nic som nezacala platit lebo mi povedali ze mi tých 270 nevide popri skole este k tomu..nevadi nejako to zvladneme
27. říj 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aha...tak to mi je potom zbytocne kupovat celu tu sadu co predavaju obliecky na vankus, perinku aj vypln? ci odlozim a potom pouzijem kedbude vacsie a budem mat aspon komplet? =D...ach jaj na grckanie,cikanie sa veeeeelmi tesime, kedze ma moj mm citlivy zaludok aj prebalovanie bude len na mne =D
27. říj 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja mam europske studia v Nitre...a ucim anglictinu :grinning: A teraz si teda robim anglicky jazyk a literatura, tiez v NR.
@kwetinka1 mne sa tiez zda, ze ten maly vankusik moze byt...ved to je len taka placka.
27. říj 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ved prave, ja mam zameranie medzinarodna politika a anglictinu sme nemali, cize som v prdeli s tym... rozmyslam aj ja, ze si este daco dorobit, lebo bude odveci najst si pracu, teda pokial nechcem robit za pasom... inak europske studia chceli zrusit uz uplne... ako aj orientalne zrusili... ucit by aj mna bavilo....
predtym som robila v detskom domove vychosku, tak zvazujem aj studovat specialnu pedagogiku
27. říj 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
u koho si robila diplomovku? Ja ked som zacala studovat, tak vtedy boli europske v Nitre jediny odbor na SK, inak boli len v Cechach.My sme zase mali strasne vela anglictiny, kazdy semester 2skusky. Ale ja somuz predtym vedela Anj dobre.
27. říj 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta u Dubnicku...hmm, bol to jediny odbor, ale stratil akreditaciu pre nedostatok profakov, lebo ked som bola stvrtacka, uz sa dalo prihlasit iba na politologiu a tam sa dalo vybrat medzi medzinarodnou politikou a verejnou spravou, ktoru skoro nikto nechcel kvoli iste pani doktorke :grinning:
27. říj 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta my sme mali nemcinu a rustinu, uzasne
27. říj 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to faaakt? Tak to tam islo dole vodou? :confused: Teraz su uz ES vsade...Ja som robila u Drizovej :confounded:
27. říj 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ktorej pani doktorke?
27. říj 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :grinning: ved preto nik nechcel na verejnu spravu...ide to tam dolu vodou, stale problemy s akreditaciou, malo kvalifikovanych ucitelov, az na par vynimiek, ktorí vedeli, co treba...ved na statniciach som si az trikrat tahala otazku, lebo prvykrat ze ta otazka nepatri do tej kategorie a druhu co som vytiahla, tak ju medzitym vyskrtli, lebo ju tam dali omylom
27. říj 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta preco musis kupiť aj baldachyn? Ja chcem tiež tu žirafkovu supravu, alebo ešte jedna so srdiečkami sa mi pači a na pampyshop.sk to stoji myslim 22 EUR
27. říj 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui vsade to ponukaju len s tym baldachynom. Inak sa mi zda, ze na www.postielky.sk to je lacnejsie
@marhulka13 koli Drizovej, ci koli tej kvalite...
27. říj 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta kvoli Drizovej, ja som nikdy nechapala, o com toci...
27. říj 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Ja som si s nou uzila svoje. Som jej poslala prvu cast dipl a ze je to ok...druhu si uz nestihla precitat, tak mi povedala, ze ked to odovzdam, tak na vlastnu zodpovednost....V posudku mi ju tak zvozila, ze az...ze som nemala sformulovanu hypotezu na zaciatku. A to mi nemohla napisat vtedy, ked som jej poslala prvu cast????Ale mi napisala, ze je to ok. A co najviac hodnotila bola formalna, nie obsahova stranka. Dala mi 3 body nad limit, cize som len tak tak presla...A Krno bol moj oponent a ten mi navrhol 1 a unho som stratila z plneho poctu len 2 body za tu hypotezu. Obhajobu diplomovky zacala bez Krna a pytala sa ma na cosi uplne odveci od mojej diplomovky. :angry:
27. říj 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta typicka teta Elena, jedine, co ju trapilo bola formlana stranka prace..keby som do prace napisala ze je krava a bolo by to po formalnej stranke dobre, tak mi aj jednotku da.. mne to iste urobil Dubnicka, ked som zviazala pracu mi povedal, ze on ju ale celu nestihol precitat, precital iba uvod a zaver... potom mi vytkol, ze praca je velmi rozsiahla a oponent mi bol Szentandrassi a ten mi vytkol, ze je moc strucna...no na obhajobe som mala iba Krna a Brhlikovu a tak to bola skor debata, nez obhajoba, no nemala som sancu si zlepsit znamku, tak mi dali , no mne bolo jedno, hlavne, ze som presla
27. říj 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ona sa tak trosku rozpila potom, co jej zomrel manzel. Tiez ucil na katedre...ucil aj nas...Z casti ju chapem, ale nechapem, preco ju tam drzia...ked vedia, ze pije...Szentandrasi je taky tutko...ale ten aspon vie o com rozprava. Kedy si koncila?
27. říj 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja len minuly rok... mne sa pacili prednasky Ollosa, ten vzdy vedel o com hovori... ja som Drizu uz nazazila, nastupila som tesne potom, co zomrel
27. říj 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aj mne sa Ollos pacil, aj Krno je dobry, aj u Dubnicku sme mali celkom zaujimavu prednasku....
27. říj 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta dubnicka vedl aj hodinu rozpravat o pareni opic, tam som sa vzdy narehotala jak debil :grinning: :grinning:
27. říj 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 mne sa pacilo, ked povedal, ze antropologovia zistili, ze clovek je od prirody monogamny a ze u ludi to tak nefunguje, ako u zvierat, ze je to len blba vyhovorka muzov. To si dodnes pamatam...
27. říj 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek