• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta tak to tvrdi doteraz... ako aj to, ze ak by si muz pravidelne masiroval bradavky, mozno by bol schopny aj dojcit dieta :grinning:
27. říj 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. říj 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a mali ste povinne aj statnicu z pedagogiky? My hej, ale pocula som, ze potom to uz zrusili. Popozeraj si teraz odbory, ake su pre postgradualne studium. Mozno si tam nieco najdes.
27. říj 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 - presne tak - ja som si tam kúpila už predĺžený sveter a aj zopár tričiek - a budem ich môcť nosiť aj keď už nebudem tehu :slight_smile:
27. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja uz doma z roboty
27. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to si bola nejako dlho teraz treba riadny oddych :slight_smile:
27. říj 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja mam skoncenu specialnu pedagogiku v blave a co viem bolo tam velke mnozstvo zmien potom ako som skoncila pred 4rokmi ale robota s deckami je skvela :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aspon mne sa to velmi paci :slight_smile:
27. říj 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko Tehule:slight_smile:
Ako ste sa vyspali? Mna dnes neposluchaju kríze a nohy:slight_smile:
28. říj 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ešte 89 dni:slight_smile:
28. říj 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta hmm, my sme z pedagogiky nemali absolutne nic, no chcela som urobit minimum, ale uz 2. rok neotvaraju... vidis, postgradualne ma ani velmi nenapadlo, no po niecom sa poobzeram, nech z tej skoly aspon nieco mam
28. říj 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ved to, skusenosti s detmi mam, vyse roka som robila s mojimi cokoladkami, ako som ja nazyvala moje cigančence v detskom domove a bavilo ma to... praca super, vedenie na h..... :grinning:
28. říj 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. říj 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Este? Iba?
28. říj 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, a ako sa da dat v tom fotoblogu odcitavanie dni?
28. říj 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak som si v lidli dnes kupila kojenecku podpiru za 6eura, fajna bavlnena..maju tam toho vela detskeho... fusak sa mi zdal dost tenky, tak neviem, 10eura..svagine som dnes hovorila a vraj ona ma na take male babo..tak zatial nekupujem..a este ten spaci vak zamyslam ..je taky flausovy za 10eur ale nejak ma nezaujal, mala som pocit zeby sa v nom dieta potilo..vyzeral dost tak umelo..este v tesku maju za 13eura bavlneny..tak neviem ktory lepsi ;) ale inak mali tam aj supravy a dupacky flisove..tak zbehnite daco kupit ;) ja som kupila plovriky 2 za 5eur spolu
28. říj 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja este 111dni. Sympaticke cislo, datum narodenia :slight_smile:

@leginca vidim, ze Kik sa stava vseobecne oblubenym obchodom :grinning: Ja som v nom nakupovala vzdy v Madarsku, ale som rada, ze som ho nasla aj tu.
@marhulka13 my sme mali povinne, aj neucitelske odbory, potom to uz zrusili. Ja som celkom rada, ze to mam, aj ked vtedy som strasne nadavala, ze naco nam to bude, ked mame neucitelsky odbor a ta pedagogika je strasna hovadina. Ale nakoniec dobre, ze som bola donutena. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@palesandra to ti odcitava automaticky. Malo by sa to zobrazovat dole pod fotkou.
28. říj 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ahoj, ak hľadáš pedagogiku v Nitre, tak skús SPU alebo UKF. Tam otvárajú každý rok, ale platí sa to. Ja momentálne chodím na SPU. :slight_smile:
28. říj 2010 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no ide to celkom rýchlo...ved pred pár týždnami som bola v 7.týždni a už 27 :slight_smile: teším teším....
28. říj 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra v nastaveniach tehotenstvo a tam das datum predpok.terminu :wink:
28. říj 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta
@alexis13 dakujem vam,...ved ja som si to vobec nevsimla ze aj mne to robi :grinning: kde to pozeram ?! :slight_smile: uz vidim.. ja vacsinou sa pohybujem vo fore, tak preto..
28. říj 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta aj u mna dnes svietia tri jednicky :slight_smile: inac som sa prave vratila z poradne, musim brat lieky, dostala som candidu ale otvorena nie som, krcok na 2cm a babo uvidime az toho 12.11.
@palesandra tiez som zasla do Lidlu a kupila som puncosky, riflicky a dupky :slight_smile:
28. říj 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ahojki kuki albumik tiež som bola v Lidli . Som nevedela aku velkosť rifli tak som ich nevzala . Mám pančušky a overal
28. říj 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra ahoj. Aku si vzala velkosť rifli :wink:
28. říj 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 aj ja som brala vaginal. tablety a pomohlo. :wink: :wink: :wink:
28. říj 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ja som nevedela najst pancusky take ze 56 ale idem este poobede kupit pre svagrinu.

overal neviem, tebe sa zda dobry? ja dumem ci kupit, lebo ideme na jar do irska a mozno by ho vyuzil tak na take prechodne obdobie..tak mozno este poobede dokupim ;)

rifle som nekupila, lebo mame nejake za 3eura kupene..a ete uvidim co mi da svagrina, ja som jej kupovala take chutne mencestraky na 50/56,takze budeme mat aspon jedne nohavice..a ved dieta rastie rychlo..netreba mu vela ;)
a na aky vek chces kupit? myslim ze staci kupit na 62/68. dieta ked sa narodi ma cca 56 a este sanosi v perinke alebo zavinovacke..a az od cca 2mes. staci davat take hrubsie nohavice, takze skus myslim tu velkost 62/68.

a inak este uvidim ci tu supravu kupit ;)lebo za tu cenu je fajna hruba..
28. říj 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra no ja som tiež nevedela aký overal jasne že som kupila velky. Potom som volala kočke z MK a tá mi povedala že sa v nom Nelly utopi :D :grinning: . Tak som utekala vymeniť tak máme tu najmenšiu velkosť. ja som myslela že ten overal bude ako fusak, ale máš pravdu je tenky, ale myslím že využijeme. Pančušky neboli menšie, aj ja som vzala len velkosť 62/ 68 a ešte jedni väčšie 86/92 ked podrastie :wink: :wink: :wink:
28. říj 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 a kedy chces vyuzit ten overal? teraz ked sa babo narodi alebo potom v zime? lebo ja rozmyslam ze tak v zime do auta do sedacky sa celkom da.. vonku este nejaku vrstvu pod..tak musim este podumat :confounded:

inak som pozerala ten velkost 70cm..to dieta ma asi na pol roka tolko..tak bud zoberem ten alebo na 90cm,..cize predpokoadam tak rok..ale zas neviem tie dlzky u deti ;)

ty si povodne ktoru vzala, ze bol velky? :slight_smile:
28. říj 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra no hned ked sa narodi teda dufam že don vojdeme. vlastne na februar a marec?
28. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ty mas isto po detoch nejake veci..a mas aj predstavu..ale ja este nie..tak tapam :slight_smile:

akurat mi dnes mamuska kupila odsavacku hlienov na vysavac a nejake hryzatka a krem proti striam ;) vsetko je to takeee drahe , joj..ale aspon pomaly budem odskrtavat zoznam vybavicky ...

este mi treba zohnat nejaku nocnu koselu do porodnice ;) mam taku jednufarebnu ale nema vystrihy na kojenie..A to som zvedava ze ako ja sa skamaratim s nocnou koselou, lebo ja nosim len pyzamo od mala..
28. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ahojte,
Phila som kupovala cez česky mimibazar z druhej ruky, je rok pouzivany a my sme ho este ani nevyuzili, rozpravali sme sa s muzom, ze ho asi predame, stale sa neviem rozhodnut ........ uz som ho nahodila aj na slovensky mimibazar, mozno sa niekto chyti............. Ak by si mala zaujem, poslem Ti link na moj inzerat ........

Vcera sme absolvovali 4D sono, bola som trosku sklamana, pri Jakubkovi sme to akosi inac vsetko prezivali. Ale bol s nami aj Jakubko a videl babatko na obrazovke, tak sa velmi tesil, som zvedava, dokedy mu to vydrzi. Neskor nahodim aj fotky, babatko robilo divadlo, vyplazovalo jazyk, pretieralo si oci, len tie ruky malo stale pri tvaricke ...... Ale okrem ineho sme pozerali, ci ma obe ruky aj nohy a vsetky prsty, kedze som pozerala tu reportaz v pondelok na STV1, co sa narodilo to dievcatko bez rucicky. A my sme tiez po amniocenteze a moze sa stat, ze babatku odumrie nejaka koncatina a nasledne sa amputuje, hoci pravdepodobnost je 1:5000 000 :frowning2: Nastastie mame vsetko :grinning:
28. říj 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek