• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@palesandra odsavacka na vysavac je fantasticka vec :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
28. říj 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja som tu reportaz nevidela - to sa akoze kvoli amnio nerodilo bez rucicky?
28. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ja som kupila vsetko 62/68, riflicky modre, hoci mozno bude baba,nemusi mat vsetko ruzove :grinning: a ten fusak sa mi zdal tiez tenky,aj tak mam este po synovi fajny hruby,sivy s kozusinkou vo vnutri, inac aj mne predpisala candibene, asi som to prehnala so sladkym :unamused:
28. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav nepovedali tam praveze, kvoli comu, ja som sa nato pytala vcera doktora, a on povedal, ze to mohlo byt aj kvoli amnio, a ze sa moze aj v 21.stor. stat, ze sa to nieze na sone prehliadne, ale jednoducho to nie je vidno, kedze babatko sa strasne hemzi a je stale v pohybe......... Ja som sa na to tak zamerala - na tie ruky, nohy a prsty, ze mame aj fotku, ako vidno velku labu s piatimi prstami a tu nozicku si nase babuliatko drzi rucickou :wink:

jezis ja som zabudla volat ohladom vysledkov na cukrovku, zajtra musim zavolat :wink:

my mame vyhliadnuty tento fusak - resp. zavinovacku do autosedacky aj do vanicky. kedze sa narodi vo februari,fusak bude mat tak. max. 2 mesiace :slight_smile: mozno aj menej :slight_smile:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9175907
28. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra ojoj kdeže nemám nič. Taktiež všetko odznova repete :grinning: :grinning: :grinning: . kočiar , postielka, veci nemám a teraz čakáme dievčatko :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
28. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra - ja som tiež bola dnes ráno v Lidli, ja som kúpila akurát pančuchy veľkosť 62/68 - menšiu nemali - kúpila som slabožlté - sú univerzálne, keďže ešte nevieme čo to bude. Pozerala som aj tú kojeneckú podprsenku - vyzerala dobre, ale ja mám ešte spred 7-mich rokov a aj keď som kojila do 9-tich mesiacov tak kojeneckú podprsenku som používala 2 mesiace - potom som si už dávala normálnu.

Baby - mi sme včera objednali kočík, tak sa teším.
28. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby, idem na kontrolu, tak drzte palceky nech je stale vsetko v poriadku
28. říj 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
o vybavicku sa zacnem starat asi az ked sa k nam zacnu hrnut zdedene vecicky a pretriedim to. a som velmi rada, ze to nemusim tak urgentne riesit uz teraz ;) caute zatial!
28. říj 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@budulinka drzim palce, daj potom vediet ako si dopadla
28. říj 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca a aky kocik ste objednali?
@budulinka drzime palce, nech je vsetko ok.
@denne73 my tiez vybavicku riesime odznova, lebo som vsetko popredavala.
Ale ved vyberanie vybavicky je to najkrajsie, co moze byt. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Aspon ja sa v tom vyzivam :wink:
28. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies u nas taky tak, vytesujem sa z toho :grinning:
28. říj 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mne kazdy den pride jeden balicek, co furt nieco objednavam, ale uz mame asi vsetko a kopec veciciek po malom, ktore mi bolo luto predat ...............
este prebalovak a kos na spinkanie + fusak a smitec :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
od pondelka asi znovu idem na brigadu do cestovky na cely november, tak bude aspon na vybavicku :wink: este kym vladzem, pomozem a kazdy cent je nam dobry, no nie?
28. říj 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies presne tak ako vravis, ja som na marodke,takze tiez mi chodia domov balicky, hlavne cez MMB, postarka ma uz pozna :sweat_smile: aj vychadzky mam dost obmedzene, takze vela chodit nemozem ani nevladzem, to je uz gulkanie a nie chodza, muz sa zo mna smeje ako si kopkujem vecicky,juuuj ale sa tesim :slight_smile: :slight_smile: mne este chyba madrac do postielky, oblecko mam len take neutralne, cakame na 4D v novembri :wink:
28. říj 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
xixixi na druhý pokus ale vyšlo :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 máš už tie flašky tomee tipee či ako sa volaju??
28. říj 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies vcera som to videla v telke....ale nas vysavas ma velky vykon takze odsavacku kupime inu =D
28. říj 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tie zavinovačky na mimibazare su fajnovučke krasne farby
28. říj 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 krasny je ten kociar,fialova je v mode, ja som kupila overal fialovy, nemam flase,asi kupim tesne pred tym s kozmetikou jednu pre istotu,chcela by som kojit
@alexis13 zavinovacky su ozaj krasne, neskutocne kolko farieb, ja mam 6 rocny fusak po synovi a je sivy :slight_smile:
28. říj 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 krasny kocik :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: fialova je ozaj trendy :slight_smile:
@alexis13 tie zavinovacky su super teplucke, a dobra cena........

Kubko sa uz zobudil, zelam VAM pekny dnik, ideme vonku, lebo je krasne :wink:
28. říj 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,ja mam strasnu chut na nieco sladke, slahackove, smotanove,,,,neviete nejaky receptik na jednoduchy kolacik?
28. říj 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 no, na spu ma nevezmu, lebo nemam inziniersky smer a na ukf ma tiez nevzali lebo v mojom odbore bol nedostatok zaujemcov, tak dumam dalej...

kokos, ja mam zas nervy, bola som v utorok na ten glukozovy test a stratili moje vysledky a nik ich nevie najst.. a este sa ma sestricka anjelskym hlasom pyta, ci by som tu glukozu nemohla pit este raz.. uz som jej sprosto odpovedala, ze ak to bude pit so mnou :angry: :angry: :angry: tak nech este skusim zavolat zajtra, no nik nevie, kde ich hladat a kde by ich dali
28. říj 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka hihi, sme na tom rovnako, ja som si zmiesala mlieko, vanilkovu zrmrzlinu, vanil.cukor a slahackovu smotanu a mam kokteil.. a navrch sprejova slahacka :grinning: mnaaaaaaaam :wink:
28. říj 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja som si zrobila smotanu na slahacnie s kopoooou cukru,,,jaaaj hned mi je lepsie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale uz sa desne nudim
28. říj 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nuda je teraz moja naj kamoska, travim s nou cele dni, najmä teraz, ked mam uz zakazane chodit von... fuuu, ta slahacka mi kruti creva :grinning: :grinning:
28. říj 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ani mi nevrav,,a to lezim len jeden den,,predsa aspon ked idem do roboty,tak mi zbehne den rychlo,,lebo viem,ze vecer vypadnem,,,,ale ked lezim,tak ma dnes ani brusko nebolelo
28. říj 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja uz mam skor opacny pocit, ze z toho lezania ma uz vsetko boli :zipper_mouth: som jak ozehlena
28. říj 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka alebo zmixovat 1 tvaroh, 1 slahackova smotana, 1 kysla smotana, cukor a poprekladat piskotami alebo ovocim. na tom zas ficime my :slight_smile:
28. říj 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 musis vydrzat...vsak to nie je sranda,,,ja som mala vcera take bolesti, ze som ani nevedela ako z mesta dojdem

@budulinka dakujem, vyskusam,,,musim si nakupit taketo veci, pre pripad, ze ma zasa nejake chutky chytia,,mam sice kopec keksov, susienky, cokolady,,,ale ked nato nemam vobec chut,,,

v noci sa mi snival desny sen,,asi som este z toho primara a z nemky zmagorena,,,ale snivalo sa mi,ze sme prisli o maleho,,teda nie,ze prisli, ale proste bola som tehotna a vraveli mi,ze o to male pridem,,strasny pocit, desivy,,asi to aj moj maly citil,lebo som sa zobudila ako strasne kopkal

ako uz teraz citite pohyby??,,,lebo ja uz necitim ked som na chrbte,,,uz ma tak nekopka,ked sa hladkame,,,ale ked si lahnem na bok tak citim vzdy ako hlada miesto,,ako sa prevaluje,,,a aj v buse ked sedim, tak vzdy ked zastaneme,tak pokopka,,ale to vypucanie mam stale,,a uz to aj dost bolieva
28. říj 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek