• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka ved držímm, jak hluchy dvere :grinning: :grinning: no,ja ho stale citim najlepsie, ked som na chrbte, a najviac v noci, na to sa budim a potom neviem zaspat :unamused:
28. říj 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, ja som uspesne ako -tak skoncila s upratovanim. Nie zeby toho bolo tolko...ale musim si robit prestavky. Rano som 3 hodiny zehlila, no poslednych 5 triciek som uz vzdala. Utrela som prach v celom byte a prave som doumyvala kupelnu a uz som mala brucho v takom krci, ze som si musela ist na chvilu lahnut. :confounded: Este by som chcela povysavat, ale neviem, ci uz to nenecham na mm, ked pride domov. Nasi by mali byt teraz asi v Ziline, alebo za...len dufam, ze neklamali. :sweat_smile: Mama sa zastraja, ze mi zajtra poumyva okna...Ocko mi dufam nesie huspeninku :slight_smile:
28. říj 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta teda, ty takto luxuješ?? poprosim huspeninku poslat do nitry :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. říj 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ahojček
28. říj 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@budulinka mnam tak toto ja musim vyskušať :wink:
28. říj 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ahoooj :grinning:
28. říj 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 jasne aj ja chcem kojiť , ale tak na čajik vraj su suprove. Skusim z mimibazaru objednať
28. říj 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ani nie...len "zakladna udrzba", ktoru dost zanedbavam posledne 2 mesiace... :unamused: Mozno sa k tomu postavim hrdinsky a aj povysavam. Len neviem, ci mi to hrdinstvo stoji za to. :sweat_smile:
@mafynka no čo moja ako?? kedy pn?? lebo ťa pridem strašiť :grinning: :grinning: :grinning: . kuki do albumu dnes som nakupovala
@denne73 kukla som,,,krasne vecicky :grinning: :grinning: :grinning: no do utorka urcite len lezim,,,a potom pojdem k dokimu,,zatial je to v pohode,,,,ale zacala som mat desnu chut na plnene kapustne listy od starkej
28. říj 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. říj 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 jaaaaj ona take fajne robiiii
28. říj 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mna kope v každej polohe :wink: , dnes ma riadne chrbat bolel v skole, a dnes mi nejak casto tvrdlo brucho tak som sa aj trochu naplasila....dufam ze to prejde...utorok idem k dokimu tak sa s nim porozpravam :slight_smile:
28. říj 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Povysavala som! Som king! :slight_smile:
28. říj 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja tiez, och joj,moj chrbatik :unamused:
28. říj 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 a moje brucho... :confounded: od vcera mam okrem ineho aj sem-tam take mrchove bolesti...tak dufam, ze vsetko je ok... :sweat_smile: :confused:
28. říj 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ten kocik budes objednavat cez net alebo neskor ? potom pridaj foto ;) inak ma nafukovacie kolesa? a da sa otocit sportova cast do oboch smerov?
28. říj 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som este dokupila ten overal ale na 6-12 mesiacov ;) na zaciatku ho mozem pouzivat ako fusak do vanicky a potom najesen je taky tensi ...ved uvidime ;)
28. říj 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra nie kočik kupujem u nás v predajni v Prešove
28. říj 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies - objednali sme Pure Lothus 2010 - trojkombináciu - dávam fotky - objednali sme ho v tejto farebnej kombinácii:
28. říj 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 kde v presove ho kupujes? ja si prave citam spatne recenzie na kocik, kt. sa mi zalubil Bexa B3 a nasla som ho na stranke toho obchodu na Svaboch, v tom domceku co maju vela kusov nakope. TAk pojdem tam niekedy omrknut nazivo... kde v po su este obchody s kociarmi?
28. říj 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra jeminky ani mi nehovor. ja mám dnes den blbec. Vdaka že si mi otvorila oči. Kdeže Prešov ten kočik maju v Hlohovci skoro ma porazilo. jojojoj :frowning2:
28. říj 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra obchody su ešte na Hlavnej ulici predajna Motýl
28. říj 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca pekný kočík, krásna farba :wink:
ja som sa dnes po dlhej dobe vybrala peši s kočíkom ku sestre a v polceste som to olutovala, strasne ma bolia kríže, ešte aj keď chodím :wink: a to už ani nehovorím, keď ležím ......
@sharlotta ja som sa dnes donútila žehliť, aj to žehlím len detské veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: vysávanie som si nechala na zajtra :wink:

Neviem, či som spomínala, že my sme nakoniec kúpili Concord Neo v béžovej farbe :wink: vanička sa dá poskladať, nezaberie veľa miesta v aute. šporťák sme boli otestovať už s Jakubkom a hádam budeme spokojní :wink:
28. říj 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehule. Dnes som tu veľmi nebola. Doobeda som varila, vysavala, umyvala, prah utierala, poobede som bola so simonkom 4 hodiny vonku, potom okupkat a už spinka. Som totálne vycerpana a ani nepisem čo vsetko má boli. Bola som v lidli, ten fusacik je naozaj krásny, ale nie až tak teply. No kúpila som si podprdu na kojenie, lebo ináč sú veľmi drahé aj tie najobycajnejsie. V kauflande zasa oteplovacky pre simonka, tak sa veľmi teším, chcela som niečo lacné po vonku. Ešte fusak a simon je na zimu vybavený:slight_smile:
28. říj 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 no ale ked ta zamestna niekto mesiac pred materskou, nie je on povinny platit ti matersku pol roka?
29. říj 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 dobre ranko, nie matersku ti plati socialna poistovna, u neho ostavas iba v pracovnom pomere, nevyplyvaju mu z toho ziadne odovody, akurat tych par dni, co sa u neho zamestnas, ktore si po dohode zaplatis sama :wink:
29. říj 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 Mala by platiť socialka. 55% z vymeriavacieho základu:slight_smile:

Dobre ranko Tehule
Ste vy ale lenive, takto dlho spať :grinning:
29. říj 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:
@arrett kdeze lenive - ja som uz dnes rano stihla odniest malu do skolky, obehnut polikliniku a este aj nacas prist do prace :grinning:
29. říj 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek