• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@slavkav Sikulka. To si kedy vstavala? 3-4???

Pre tie, čo sa neboja pôrodu: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/maminy-ktore-rodili-v-ruzinove/?page=last&post=last&lastref=it
posledný prispevok
29. říj 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett o 6.00 :slight_smile:

porod - uff :frowning2:
29. říj 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett och, hroza, zial aj take veci sa stavaju, este ze to nedopadlo horsie :frowning2: dufam ze nam take nic nehrozi :slight_smile:
29. říj 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ach jaj ta ten porod....ufff.......
ja som vstala az 8.10 =D nejak som sa v noci prehadzovala mala som take mrchovske bolesti...aj cez den mi nejak castejsie brusko tvrdlo....dnes ma caka upratovanie kedze som doma =D
29. říj 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na som včera po štyroch hodinách so Simonkom vonku večer myslela že porodim. Dnes je už zasa dobre:slight_smile: Tak poobede pôjdeme na prechádzku okolo panelaka:slight_smile:
29. říj 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObre ranko vsetkym!! Tak my sme vcera boli u lekara, vsetko v poriadku, len maly sa nam otocil chrbatikom, tak sme skoro nic nevideli.. Na ten glukozovy test som objednana az v 28tt, cize az o mesiac. Budem to mat vsetko naraz, aj test na cukor, aj vysetrenia, aj krv.. dufam, ze tam neodpadnem. Inak uz mam plus 10kg.. :sweat_smile:
29. říj 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
prikladám foto kočíka ktorý sme dostali od švagriny a postieľku ktorá vyhráva =D
29. říj 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 krasna postielka
29. říj 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. říj 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ďakujeme, ak nenájdeme nič krajšie kúpime túto, ešte baldachýn a výbavičku do postieľky so žirafkou =D
kočík sme dostali od švagrinnej tak aspon natom sme ušetrili, možeme minut prašky na nečo iné
29. říj 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja mam tiez taky hlbkoby - od dcerky. ale sportovy si potom urcite kupime iny
29. říj 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav tetno sa da zložit aj na športovy, ale potom kupime aj mi len čisto športiak ked bude babo vačšie, ale myslim že stači, bude zima, sneh takže postači i ked to nie je ziadna vychytávka, je ako novy
29. říj 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 mne sa ako so sportovym s tymto kocikom slo strasne zle - zvlast, ked som prehodila rucku - zmenilo sa tazisko a strasne sa zle manipulovalo. ale ako hlboky je ok. aj ja ho este vyuzijem, kedze ho mame
29. říj 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Urcite postačí! Na pól roka, super! Potom v lete zainvestujes radšej do športiaka:grinning:
29. říj 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Môj syn vyjeda hlinu z kvetinaca. Ma dnes z neho picne:slight_smile: aký je zlý...
29. říj 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jj na to obdobie co bude babo len lezkat a spinkat postaci, aj tak bude zima takze prechadzok bude menej, a potom investicia do sportiaka presne =D...malinky je hladny , pekne =D
29. říj 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 presne tak to planujeme spravit aj my :wink:
29. říj 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. říj 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 no co ti poviem - najradsej by som kupila vsetko teraz - aj hlboky - ale ked uz mame tento - tak nejako vydrzim :grinning:
29. říj 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett hmmm, ale ved pol roka by ti mal zamestnavatel platit 100% z platu, nie? Alebo sa mylim?
29. říj 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,,,a nemoze si ten drobec najst inu cestu von??....to ja toto nezvladnem :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. říj 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 urcite nie - je to 55% a plati to socialna poistovna, ked si zamestnana.
29. říj 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ale zvládneš, a zvádneme, aj ja sa porodu bojim , ale povedz si že kolke pred nami rodili mladé, staršie a zvládli to..tak aj mi to zvládneme musíme ved ako inak sa budeme tešit s tých maličkých človiečikov =D
29. říj 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no ja pri vlastnom porode nechcem byt
29. říj 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no teda, tento pribeh je hrozostrasny!

Ja som sa bola vcera s manzelom pozriet, kde budem rodit, krasne cistucko, na porodnicu sa dostane len otecko a stari rodicia, nikto cudzi tam nemoze prist, aby sa babatka nekradli :slight_smile:

inac, moj krcok ma cez 5 cm, uz som sa bala ci sa aj ja neotvaram, lebo ma doktor uz velmi dlho zdola neosetroval, ale vsetko je super. Nas maly ma 700g, podrastol 200g s poslednej navstevy pred 2 tyzdnami. Pomaly sa balim a tesim na tu dlhu cestu domov :slight_smile:
29. říj 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka xixi no ale inak to nepojde =D
29. říj 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ako babatka su krasne, co som aj videla v nemocnici,,,ale maju moooc velke hlavicky a to si ja neviem predstavit ako to pojde von,,,
29. říj 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to tvrdnutie bruška si čo dávate? musim vydžat do utorka a postažovat sa dokimu, takto často mi netvrdlo vrrr
29. říj 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to som sa aj ja vždy čudovala, to ako ved to je take velke, a ten otvor taký malý, ale tie svaly sa vedia natiahnut a pri porode otvorit a uvolnit, samoska ked to nepojde tak nastrih alebo roztrhnutie čo by som nechcela. Aj ja sa bojim, ale ešte je porod daleko budeme stresovat neskoršie
29. říj 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babule,
ako sa mate? ja nejako nestiham. vcera som bola na glukozovom teste a v poradni. ja som sa z toho povracala, nedokazala som to proste udrzat v sebe. tak potom, ze este raz, som povedala, ze ani za svet, teraz mi niekedy byva rano zle, tak ma napina a toto ja fakt neudrzim, teda moj zaludok. a poradna? skrateny krcok, ale vraj som v norme :slight_smile: dostala som magnezium na brucho a este na nejake vysetrenie ma poslala, ale to uz fakt neviem ake, lebo ze sa moze stat, ze porodim predcasne. rozpravala mi tam veci, ktorym som nerozumela, ale zaver bol dolezity, ze vsetko v pohode. vraj mam lezat a oddychovat a ja prisla domov a cely byt vyluxovala. tak som bola z toho nervozna, ze to sa nedalo odolat.
taktiez som zacala chodit na predporodny kurz. ja sa nebojim ani tak porodu, ale toho co bude potom, to ma chyta riadna panika. co budem s tym malym stvorenim robit, tak velka zodpovednost a podobne :slight_smile:
29. říj 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek