• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Baby a uz citite, ako sa vam natahuje koza?? Mne sa tak nejako natahuje od chrbta a krizov, normalne to citim, ako mi ju tam napina a svrbi.. Normalne mam strach, ci to do toho februara vydrzi, lebo brusko rastie rychlo..
30. říj 2010 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano tehulky, prajem vam vsetkym krasny den, my sa ideme prejst do mesta, dame si tam aj obed, hura nemusim varit :slight_smile:
30. říj 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@cinamon7 dobre ranko...ja uz mam za sebou upratovanie, pustila som pracku a idem si robit dalej robit seminarky do školy :unamused: ....prajem všetkým krásny víkend slnečný :wink:
@cinamon7 dobru chut prajem pekne sa napapkajte
@mirka0044 mna obcas svrbi koza na brusku, ale inak necitim ze sa mi neco natahuje, ja mam take mini brusko este, cakam kazdu chvilu ze vybuchne a nic, malinkej sa asi paci v takom malom priestore, alebo je ona taka malicka :wink:
30. říj 2010 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano babule...no, aby som sa ja uz fakt nenudila, tak mi zistili este aj tu sprostu tehu cukrovku, cukru som mala 13,4. takze zas musim diabetologovi. isla som si po vymenny listok ku gyn a tam ma este sestra strepe, ze to som mohla niekoho poslat, lebo ja mam lezat a nie chodit... kokso, cele dni som sama doma, mm v praci do 20.00, tak som jej hned povedala, ze mi to mohla teda poslat postou... a ona ze na to nie su financie, hihi, nabuduce jej tam necham 50 centov na postovne :angry: :angry: :angry: :angry:
30. říj 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, babenky:o))prepacte, ze vam sem leziem:o))ale nedalo mi :grinning: Takto skoro pred 2 rokmi sme si aj my s babami vypisovali a taaaaaaaaaaaaaaaak strasne rychlo to utieklo, ze ked vy budete rodit jedna za druhou, tak tie nase unorcatka budu jeden za druhym oslavovat 2 rocky:o)...Ten nas bol presne 2.2.2009:o)...sice akutny cisarak, ale aspon super datum.
A co sa tyka vasich priznakov, tak sa nicoho nebojte, ja som mala vsetky dohromady.:o)..aj cukrovku..aj tlak..aj vytok, aj bielkovinu v moci..aj dieta cez 4 kg..a vsetko dobre dopadlo :sweat_smile:
Tak vam zelame spolu s tym nasim prdolou nech vam to uz rychlo utecie, nech mate vsetky rychle a bezbolestne porody a nech ste coskoro spolu stastni v domacej pohodicke:o)
30. říj 2010 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky, co dnes idete porabat?
30. říj 2010 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka zabavat sa v posteli :confounded: nuda na hovado, prepac za vyraz :grinning:
30. říj 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 tak sme dve :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka cela partia sla na chatu, tak aspon kamaratke strazim psa, ten ma moze rozptylovat :grinning:
30. říj 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 no pekne,,ja som svojho psa poslala von,,,po obede si zrobim asi tu jadransku tortu,,,drahy mi skocil kupit suroviny,,,tak sa na nu tesim, hadam sa vydari
30. říj 2010 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka ja mam chut na krumplov salat, tak si budem robit ten... furt mam chut len na sprostosti..ale mozes mi posklat z tej torty :grinning: iozno sa mi ten cukor upravi :grinning:
30. říj 2010 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 beriem magneziove tablety, 500mg. Tie mi davali aj v nemocnici. Ja sa snazim chodit, ale bojim sa sama niekam vybrat, lebo ma zvykne tak brucho boliet z nicoho nic, ze uz nevladzem ani krok spravit. Vcera som sa len malovala po stojacky pri zrkadle a po chvili som si musela ist sadnut, lebo uz som nevladala stat. :confounded: Cesty boli vcera fakt neskutocne, ale cestou naspat to uz bolo celkom fajn. Akurat v protismere to bolo strasne. Tak som si hovorila, ze som rada, ze nejdeme domov. To by som pri Senci otocila a isla radsej v noci. My inak tak chodievame, ked su sviatky. Bud cez Madarsko, alebo vstaneme o 2 rano a tak ideme.Do skoly oficialne chodit nemozem, ale riskujem to. :sweat_smile: Potrebujem tu skolu dokoncit a co mam ine robit? Nemozem ani prerusit, lebo rocnik po nas uz nie je a prednasajuci si vynucuju ucast na prednaskach...takze tam musim byt, aj ked na tych drevenych stolickach neviem obsediet a po 2 hodinach sedenia mi zacne tvrdnut a boliet ma brucho. :confounded: Skola je este do konca novembra, tak to uz nejako tento semester dobojujem a buduci semester neviem.....
30. říj 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
30. říj 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@teufelchen dakujeme, uz len si pockat na ten porod a nase vytúžene babatka....aj ja mam termin 2.2 =D
30. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 z tej cukrovky si nic nerob, mala ju aj moja sesterka mala je zdravucka uz ma 5 rokov, a cukor je po porode klesol do normalu, takze len sem tam nejake tabletky brala v tehu na cukor .....
30. říj 2010 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Alexis13....ani netusis...ako vam to rychlo utecie:o))...este chvilku do vianoc..a potom uz budete pocitat dni:o))) a vytesovat sa s malickych, vonavych miminecek...a potom vasm to zase bude mega utekat...a ani sa nenazdate..a budete uz len spominat:o))xixi :grinning: tak ako my:o)
30. říj 2010 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta co sa tyka skoly ani mi nehovor tie drevene stolicky,,,,zadok ma tak bolieva, a dost casto mi aj brucho tvdrne....nervy...=/, ja dufam ze stihnem dokoncit tento semester, skusky v predterminoch nektore normal a sup do porodnice =D sa mi to lahko povie, len ci to tak bude =D....a druhy semester ja riesim individualne, pytala som sa nemali by mi robit problemy, externe nechcem ist prachy chcu dost zato
30. říj 2010 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@teufelchen juuuj tak sa tesim.....strasne milujem tie male stvorenia, ich vonu, jemnu pokozku a ked si predstavim ze to bude moje vlasnte babatkou este vascia radost.....uz to len dobojovat......jj ide to strasne rýchlo.....všetko
30. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
alexis....presne tak:o)))to uz budu len vase mimina..a mozete si ich cuchat, nuchnat a bozkavat kolko len vy budete chciet:o))) :wink: to je na tom to najlepsie:o)
30. říj 2010 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 ved hej, aj ja pocitam, ze sa ten cukor upravi, len sa mi nepaci, ze sa musim vzdat sladkosti, aj ked je pravda, ze ja som ich doslova žrala, ved kto by zjedol na posedenie balik kockoveho cukru :zipper_mouth:
30. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte. dlho som vas necitala :frowning2: vela ste toho popisali... co nove?
30. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 xixi no ten balik kockoveho cukru....=D.....tak to mas o to tažšie že sladkosti tak lubis a teraz ich máš zakázané
30. říj 2010 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 som pažravá na sladke :unamused: toto bude este vacsi trest ako to lezanie :grinning:
30. říj 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13
@sharlotta Dievčatá, čo študujete?
30. říj 2010 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvika18 ja 4 ročník Bezpečnosť a kontrola potravín na SPU v Nitre =D
30. říj 2010 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 Aj ja som študovala na SPU, ale na FAPZ. Ty asi študuješ FBP? 4. ročník? To si onedlho pani inžinierka :slight_smile:
30. říj 2010 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 aj ja tak ratam, ze buduci semester sa dohodnem len na skuskach. Ja som tam uz asi 4. tehotna, takze maju skusenosti :sweat_smile: Asi sme si to vsetky tam tak naplanovali, ze kym skoncime, uz budeme mat skolu za sebou...
@silvika18 ja studujem rozsirujuce studium pre ucitelov - anglicky jazyk a literatura. Je to 3 roky a teraz som v 2. roc.
30. říj 2010 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta ja momentálne tiež študujem rozširujúce štúdium na UKF v Nitre. Som v 1.ročníku Slovenský jazyk a literatúra
30. říj 2010 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvika18 jj FBP Golian Jožko, tuším sme ho už spomínali....no dúfam že to úspešne dokončím a bude ING. rovno aj s babatkom =D
30. říj 2010 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 Jožko je maskot. Ten ťa k štátniciam "dotiahne aj za uši" :grinning: , ak bude treba. Budeš mať krásne promócie s bábom.
30. říj 2010 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek