• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahoj holky, tak ráno jsem byla u dr. a nic moc mi neřekl, ale je tam kde má být :slight_smile: a dal mi duphaston na udržení,a další kontrola příští pondělí, to budeme zase chytřejší :slight_smile: doufám že příště bude i srdíčko.
21. čer 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca a kde ucis, na strednej, ci na zakladnej?
21. čer 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja cakam prve babo a meska mi 7dni! a neviem ake mam vysoke hcg lebo mi sestricka nepovedala... :unamused:
21. čer 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moziva a preco ti dal duphaston?
21. čer 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma to nevadí, že nevieš, hlavne že si tehu :dizzy_face:
21. čer 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta máš IP :wink:
21. čer 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharlotta - prej na udržení a podpoření těhotenství kvůli té revizi
21. čer 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mala si nejake problemy?
21. čer 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta duphaston sa dáva na špinenie, však?
21. čer 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. čer 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si tiez myslim no ale v piatok sa pokusim vyzistit od doktorky co najviac... :wink:
21. čer 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď problémy nemám, tak mi to dal asi preventivně, od té revize uběhly 4 měsíce, tak je to asi ještě brzy
21. čer 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca na příbalovém letáčku je psané: při hrozícím potratu, bolestivé ms, při neplodnosti, nedostatečné funkci žlutého tělíska...
21. čer 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý vecer tehulky.....uz promyslite jake kocarky byste chteli?? my s pritelem jsme uvazovali o v-crossu, protoze se nam libi a slyseli jsme na nej chvalu, ale dneska jsme se jen tak byli podovat v jedne prodejne a pani nam rikala ze v-cross vubec nedoporucuje, ze jsou pry velmi poruchove a reklamace se pry vubec nechteji uznavat, tak nevim co si mam ted myslet.kamaradka ho ma a rikala ze je maximalne spokojena. V te prodejne nam doporucili kocarky atlantic, a enzo, co myslite?? a jako kocarky budete porizovat vy??
21. čer 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa - my už taky přemýšlíme, teda spíš já :slight_smile: sice je to brzy ale aspoň budeme mít přehled, mě se líbí ty klasické hluboké houpací kočárky, ale uvidíme u kterého skončíme
21. čer 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky je mozne ze mi druhy tehu test ukazal slabsiu druhu ciarku ako prvy tehu test?????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
21. čer 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma samozrejme. jeden bol menej citlivejsi ako druhy.

baby, mna prestali boliet prsia, bolia ma len bradavky. je to ok?
21. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubinka mna zas vobec prsia nebolia len bradavky...
21. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
moziva......no me se libej ty v-cross a ani ty atlantic a enzo nejsou spatny..ale rozhodne hezci jsou ty v-cross, no ale nevim nevim..asi budu davat vice na kvalitu ze
21. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhulky prosim na co se delaji ty prvni odbery krve??jdu na ne v 9 tt
21. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@wjerushka my to nějak neřešíme. Ted mu to stejně nevysvětlíme a až se malý narodí, tak to tak prostě bude... Jako ráda bych ho na to připravila, ale opravdu nevím jak. Od doby, co jsme se rozhodli pro druhé mimčo jsem malého začala stále míň a míň chovat a víc se mu věnovat při hrách. Jinak nic
21. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@neelaa Ahojky, pokud si dobře pamatuji, tak na zjištění krevní skupiny a na nemoci, které by se mohli přenést na miminko (např. AIDS?) - je to vlastně zjištění tvého zdravotního stavu
21. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katea - dakujem Ti za drzanie palcov na cestu, dufam, ze vsetko bude ok. Hlavne budem velmi rada, ked mi dovtedy nezacnu tehotenske nevolnosti, lebo tu som sa dozvedela, ze aj ked mi teraz nic nie je, moze to zacat aj neskor. Ale ja myslim pozitivne a verim, ze to uz na mna nepride. A keby nahodou ano, tak budem grckat do sacika v lietadle, vsak nebudem prva ani posledna :wink: Inak mozem sa opytat, preco Ti doktor vlastne neodporucal cestu lietadlom? Ty si mala v minulosti nejake problemy? Lebo inak sa mi to zda take zvlastne.

A mimochodom, Ty si pribrala uz alebo este nie? (Prosim, prosim napis, ze ano, nech tu nie som jedina buduca tucibomba) :grinning: A ako sa citis momentalne? Teda okrem tej spavosti, to som pochopila, ze tou trpis :unamused:
21. čer 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mayush - drzim palce s tymi svokrovcami, a mozno to dopadne lepsie ako si ocakavala a budu sa velmi tesit :slight_smile:
21. čer 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly - tak ja som sa s tym hladkanim bruska este nestretla, ale to bude asi tym, ze to vie este len zopar ludi, a ti mi len gratulovali :slight_smile:
21. čer 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 - podla mna tehotenstvo ma vplyv na inteligenciu, u mna rozhodne negativny. Takato vygumovana som nebola ani po statniciach, nic si nepamatam, nic dusevne sa mi nechce robit a cely den som ako mechom prastena. Ja tiez pijem jednu slabu kavu denne, ale ked si ju niekedy nedam, tak ten den som uplne, ze nula bodov :grinning: Uz mi to aj zacina liezt na nervy, ale co s tym narobim :angry:
21. čer 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nove tehulky srdecne vitam do partie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wjerushka - tak mi je ta luto, ze Ti je zle a to uz druhe tehotenstvo, drzim palce, aby sa to zlepsilo :frowning2:
21. čer 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa - este k tym krvnym testom, okrem toho, co Ti pisala uz myisiska1, tak mam dojem, ze este aj na cukrovku. Lebo ja ked som bola na krvi, tak najprv mi zobrali straaasne vela krvi, aspon 6 ampuliek urcite (nie vsetky rovnako velke) a potom mi este dali vypit nejaky sladky roztok a hodinu som musela pockat a opat mi zobrali krv, uz len do jednej ampulky tusim. Tak som si vydedukovala, ze to bolo kvoli cukrovke. Inak baby tymto sa chcem opytat, kedze doma na Slovensku som tieto vysetrenia este nikdy neabsolvovala, ci aj u nas sa robi taketo nieco s tym sladkym roztokom. Nebol totiz chutovo nic moc a mala som mensi problem ho vypit (mali sme co najrychlejsie) a to som si este hovorila, ze mne nebyva zle. Takych bab, co im zle byva, mi bolo uprimne luto, lebo ako som zistila, kebyze to vygrckam, tak mi to daju vypit znova :confused:
21. čer 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,mozem sa k vam pridat ? :slight_smile:
21. čer 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek