• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@silvika18 a co si sa rozhodla pre slovensky jazyk? My sme mali akurat v piatok syntax - podradovacie suvetia a urcovali sme druh vedlajsej vety. :confounded: Ked tuto skusku urobim...budem stastna.
30. říj 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 xixi to teda je.....ja s ním nemám problém, podržal ma aj na bakalárskych štátniciach tak dúfam že podrží aj na tých ing ak sa tam dostanem =D
30. říj 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute baby ten vytok zacal byt az velmi silny tak som skocila na pohotovost a zistili mi mykozu nemate s nou niektora skusenosti ako dlho sa to lieci atd??? Inak je to dievcatko :wink:
30. říj 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak gratulujem k dievčatku, a skore uzdravenie s tej nepríjemnosti...ja s tým skúsenosti nemám
30. říj 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ja som uz mala mykozu 2x, uzivala som gynazol, potom macmirror 500, to uz druhe balenie a furt ju mam.. vraj ak ma to nepali, nesvrbi, je to ok, je to kvoli meniacemu sa ph v pošve, tak mi bolo aspon zdelene :wink:
30. říj 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ale babatku to nijak neskodi dufam...
30. říj 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak pokial to nie je velmi rozsiahle, tak nie, to by ti boli urcite povedali, ze bacha, je to zleee... ak to nepovedali, tak to musi byt dobreee :slight_smile: aj ti nieco dali??? mne v lete povedal, ze idealne je chodit v suknicke bez nohaviciek, hihi, mykoza sa viac šíri v teple
30. říj 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 nejake oranzove cipky tak dufam ze sa mi to rychlo vylieci este musim skocit o tyzden za mojou gynekologickou Vladko si teraz moc neuzije :grinning:
30. říj 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak hihi, my si uz neuzivame pol roka :grinning: :grinning: tak nech sa tej potvorky zbavis co najskor
30. říj 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mne gyndoš odporučil na mykózu Floragyn čípky (tak ked znova príde vyskúšam) - inak ja si robím očistu s repíkom a potom mi to tak na tretí deň prejde, takže treba skúšať. Je to taká tehu pliaga :(
30. říj 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ja som dostala najprv gynazol a potom Candibene 12 tabletiel. dnes som mala konecne sex skoro po mesiaci :grinning: tiez som to nikdy predtym nemavala :angry:
30. říj 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak Mykoza je v tehu bežná. Ja som ju tiež mala pri prvom. Teraz chvala bohuzatial nie:slight_smile: Je to zmenou pH. A bábätku to neskodi, krcok je uzatvoreny a je tam aj hlienova zatka, takze neboj sa. Mne dr vravel že umyvat sa čistou vodou, umyvat sa po stolici, pretože sa to prenáša. Nenosit intimky, radšej pár krát vymeniť nohavicky. Takze po rannom wecku si dám sprchu, bavlnene nohavicky a kedže tehu výroky mám aj ja, tak si ich 2x cez deň vymenim. Ja sa dosť aj potom a niekedy ich mám spotene, takze ja radšej vymienam. Intimky zvyknú byt parfumovane a položka až tak nedycha keď ich nosis. No pokial si mimo domu, tak nie je na vyber. Držím palce, nech to skoro pominie. Jaaj, papaj veľa jogurtou so život kultúrou a pi acidko.
30. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ahoj,akurat som ten tyzden riesila tiez ten problem v poradni, beriem candibene,snazim sa pit acidko,obmedzila som plesnive syry,hoci ich zboznujem,mavala som to niekedy predtym , tesila som sa ze cez tehu ma to obislo,zial, ale neboj,nie je to nic vazne, rychlo to prejde, inac gratulujem k dievcatku :slight_smile:
30. říj 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pouzivam tie discreet multiform air intimky, nemaju ziaden parfem a vraj dychaju. Ja tiez musim pouzivat intimky, hlavne pri kychnuti kus odide :slight_smile:
30. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 obmedzila si plesnive syry? ty ich jes? baby neblaznite, ja to potom nevydrzim :sweat_smile:
30. říj 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 zboznujem ich,neodolala som,ked som ho nasla v chladnicke :stuck_out_tongue_closed_eyes: vraj v tepelnej uprave je v pohode, ale aj vela sladkosti zrejme nerobi dobre a praci prasok som nemenila, co uz,chapem ze sa v nasich telach deju velke zmeny :slight_smile:
30. říj 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes tu tusim nnikto nie je, v nedeli se nedelá :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 zeby vsetci hladali inspiraciu mena pre babetko na hroboch? :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ahojte, ako hovoris ;) kazdy si uziva nedelu alebo chodi po navstevach..alebo hroboch ;) ja osm tiez len prisla omrknut co nove a zamyslam nad prechadzkou, tak krasne a tepluckio je vonku..
tak vas vsetky pozdravujem a prajem pohodovu nedelu ! :slight_smile:

co sa tyka kvasiniek, tak som zacala preventivne uzivat Women Dophilus...je to zmes probiotik, dam si tak raz za dva dni. a tie vytoky mam aj ja nejake zvysene...pridem z vecka, poriadne sa vyutieram ..dojdem do izby a uz zase mokro ;)
31. říj 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata, ako vidim nie som jedina co ma problem s vytokmi, uz som mala gynazol ci ako sa to vola a teraz mam nejaky krem aj cipky, tak uz dufam, ze to prejde, bo som nikdy take problemy nemala, az teraz a zda sa mi to ako extrem :unamused:
31. říj 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 hm, tak ja budem bez inspiracie na meno...kedze byvam daaaaleko od domu, blizkym na hrob nemozem ist a mozno pojdem mrknut tu a naberiem inspiraciu :grinning: :grinning:

@palesandra aj ja chcem niekam alebo niekomu ist, no nemam kam :angry:

@isabella_fly mne osobne nepomohlo nic, tak uz si zvykam byt "pocikana" furtom
31. říj 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja to mam uz niekolko tyzdnov, tak duuuuufam, ze to teraz uz zaberie, lebo to vobec nie je prijemne, ale teraz ked som doma sa to da zvladat, len sem tam tie prusery, ked si to odniesli aj nohavice, to bolo moc :unamused:
31. říj 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ja sa s tym pasujem od zaciatku tehu az doteraz a cim viac tt, tym viac toho je... tesila som sa, ze aspon teraz nebudem musiet pouzivat vlozky a predsa musim, no co, aspon to neboli :grinning:
31. říj 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 presne, ja som mala zo zaciatku len tak malicko, tak som to ani neriesila a tiez som sa tesila, ze si uzijem par mesiacov bez menstruacie a teraz toto :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tusim je to s tym telom mimo tehotenstva predsalen lahsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly hehe, to hej, no co uz, zmena je zivot :wink: mne viac chyba to, ze nemozem behat kade tade, moja hyperaktivita trpi jak svinka :grinning:
31. říj 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak ako zacinam pomaly fucat, tak mi ani tak velmi nevadi, ze nebeham tolko co predtym, ale tiez ma to dost obmedzuje, ale tak co uz, co by som nespravila pre nasho drobca :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja som sa vybrala sama ;) neoddolala som tomu pocasiu..potom sa pridali..ale ja zase nechodim velmi rada na navstevy ;) nemozem si robit co chcem, som obmedzovana ;) musim sa prisposobit hostitelom..hoci radsej mam ked ku mne prichadzaju navstevy..ale zase az tak casto na navstevu nechodim..
31. říj 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra no ahojki moja čo si sa neozvala?? nebola si v Po??
31. říj 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek