• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@isabella_fly ahojki issa ako sa máš??? :wink:
31. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ahoooooj :slight_smile: no v ramci moznosti sa mam celkom dobre, len muz mi odisiel na tyzden prec, tak mi je trocha smutno...
31. říj 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ahoj ahoj,,.aaa vies co..rano som bola na ten cukor, a kym som sa dotrepala do PO, bolo pol dvanastej, ptoom som zbehla este do vojenskej nemocnic na ciernom moste, lebo si chcem dat odstranit znamienko, ale nic som nevybavila dokopy, a dost bolo chladno..tak som sla este do banky, a este som persla mesto..a hrozne ma boleli nohy... a tak som rozmyslala ze o ktorej pojdem domov, a taaak sa mi uz nechcelo nikde ist..som mysela ze aspon skocim k svokre na kavu do roboty, ale volala som jej a uz sa zberala domov..tak ja uz ubolena som sla do teska a nejakych obchodov pozriet lebo som mala este hodku do busu, ale to som uz len z poslednych sil..neviem z coho ale hrozne ma nohy boleli..tak som len volala do obchodu ze ci maju na skalde nejaku bexu, mali..ale nechcelo sa mi ani tam ist ;) sorry, tak niekedy nabuduce :slight_smile: a inak ked som bola uz pri stanici, tak som stretla jednu tyrkysovu bexu..ale sa mi zdaju dost velke kolesa ;) ale inak sa mi paci..tak este ju oskusat a vidiet na dlhsie ako na par sekund
31. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly issa ved on sa vrati čoskoro. Ako tehulkuješ??
31. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra nabuduce ked budeš v PO určite sa mi ozvi hm??? :wink: :wink: :wink:
31. říj 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 oki, nabuduce Co si si kupila novu vanicku ? to je aj prebalovaci pult v jednom?
31. říj 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ved hej, ked ja som len vzdy nervozna ked daleko cestuje :unamused: , s malickou musime oddychovat, bo som bola v nemocnici a mala som skrateny krcok, ale zrejme to nie je az take strasne, no aj tak musim oddychovat, inak malicka kopka, robi kotrmelce, uz sa na nu tak velmi tesim, uz aby bol januar aspon :slight_smile:
31. říj 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra ano konečne mám niečo doma :wink: :wink: :wink: . je to prebal. pult a zaroven vanička myslím že je to super.
31. říj 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ach jaja to som nevedela a aj si sa otvarala?? joj my budeme mať tiež riadnu čipernicu Issa mna vkuse kope a keby len to .ona ram robi asi salta či čo :wink: :wink: :wink:
31. říj 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly kedy máš termin?? ja 24.1 2011
31. říj 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babule, citam, ze pisete o vytoku. Hovorila som tiez moje doki o tom, ale ziadna reakcia. Musim nosit intimky, lebo ked ich nemam, tak nohavicky mozem menit aj 4krat denne a v praci to akosi nejde. Je to take silne, ze ako keby som si obcas cvrkla. Aj vy to take mate? Je to teda normalne? Ja nic na to neberiem, nevadi? Mam to snad od zaciatku tehu...
31. říj 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 hehe, aj ta moja robi kotrmelce :grinning: , nastastie som sa neotvarala, len sa mi zacal skracovat, ale ako som lezala v nemocnici, tak sa mi to upravilo :slight_smile: ja mam termin zatial 2.2.2011, zatial mi to od toho posledneho posunutia nikam neposuvali a asi ani nebudu, ved ked to na mna pride, tak to na mna pride a hotovo, ked to bude po 38tt, tak je to v pohode v podstate kedykolvek, ale ja mam takeho tusaka, ze to bude este v januari :wink:
31. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ahojki moja dik za komentarik k foto :wink: :wink: :wink: Aj ja to tak mám už asi týžden tiež sa bez intimky nehnem
31. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 :slight_smile: ste kasnucki :slight_smile:
myslis si, ze to je v pohode? davas si nieco? lebo ja som to doteraz tak brala, ze ano, je to asi v pohode. stane sa obcas, ze to svrbi, ale je asi tak 3 krat a trvalo to jeden den....najcastejsie to mam ked rano vstanem, alebo ked zatlacim
31. říj 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 je dakovam. Škoda že ty nemáš fotečku. myslím že je to ok. ja to neriešim nejak.
31. říj 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73
@isabella_fly ta moja nejako prestava kopat, uz posledne dva tyzdne je toho menej....no aj mi to trosku chyba :frowning2:
31. říj 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ani ja som to neriesila...ja odkedy som tehu, tak mam jednu jedinu, aj to len brusko, co mam tu :frowning2: musim to nejako napravit :slight_smile:
31. říj 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 nič neboj možno máš placentu vpredu vieš Ja ju mám vzadu čiže malá sa mi ide normálne vykopať z bruška . Určite aj u vás je to ok. no mna čaká riadne tsunami asi :wink: :wink: :wink: :wink: . teba pokojne bábo :wink: :wink: :wink: :wink:
31. říj 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 nojasne hod do albumu fotečky ved aj tak ich vidia len tvoji priatelia. ja bohužial mám ešte strary album čiže ich vidi každy
31. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 uz sa neviem dockat kedy ju budem drzat v naruci :slight_smile: som sa dozvedela o dalsom dovode na cisarsky - mala som niekolkokrat operovane oci :frowning2: ach jaj, nechcela by som cisarsky rodit. mozno si naivne namyslam, ze ten porod nas s priatelom viacej spoji, ze budeme spolu pri narodeni nasej dcerky, ale mozno su to len moje fantas magorie.
my sme kupili monitor dychu a zvuku :slight_smile: z kazdej vyplaty daco kupujeme a teraz bolo na rade toto. buducej su tam este nejake veci na plane, decembrova pojde na vianoce a poistky a januar uz na porod a potom, ked si predstavim, ze pridem o moj prijem....este stale nemame spriatelom poriesene financie, ze ako to bude, ked uz budem na materskej. ja ked som to aj chcela riesit, tak on nic a nejako sa mi to ani nechce....poviem si, ze nejako bude....nemam chut sa stresovat a ani nic podobne....
31. říj 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 joj moja to sme dve. Ani ja sa neviem dočkať maličkej. presne tak teraz nič nrieš bud v pokoji a pohode . ono sa to da všetko do poriadku uvidiš ja tomu verim. :wink: :wink: :wink:
31. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ved prave. uvidim a budem riesit az ked pridem do tej situacie.
mali si alebo budes mat monitor dychu?
31. říj 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 hej chcem kupiť ale za čo???? :frowning2:
31. říj 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 :frowning2: je to tazke. ale vraj union poziciava zadarmo do prveho polroka, ale musia tam byt poisteni obaja rodicia a aj dieta. a ja nie som :frowning2: a uz sa neda zmenit poistovna. ale teraz to kupoval priatel, ja by som asi tiez zvazovala inak....
31. říj 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 nelutuj nikdy toho, ze budes rodit cisarom koli ociam ... ja som tiez musela aj budem a vzdy lepsie porodit takto ako byt slepou matkou ... mna caka operacia potom , kazde tehotenstvo sa mi oci kazia 1,5 dioptrie a mam velmi silny vnutrolebecny tlak ... tak si vies predstavit co by sa stalo s mojou sietnicou keby zatlacim ... tak hlavu hore, nestresuj vies si predstavit, ze by si porodila babo prirodzene ale nikdy by si ho nevidela ?
31. říj 2010 ve 21:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 juj a my sme v unione a chceme aj malinku dať no super dakovam za info :wink: :wink: :wink: :wink:
31. říj 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 juj, tak to vyuzi, to sa opalca, aspon na polroka a potom to poziciavaju za nejaky poplatok.
31. říj 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. říj 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 kupovala som vecicky pre malinku od jeden baby cez net a vsetko take s cervenym alebo ruzovym. proste typicke pre dievca, tak dufam, ze doktori sa nesekli a bude to baba :slight_smile:
31. říj 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. říj 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek