• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 tak uz ma mozno aj celkom malicko miesta ked tolko nekope :wink:
31. říj 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly zeby som tolko pribrala :slight_smile:))) vraj neskor bude menej kopat, tak asi uz prestava :slight_smile:
31. říj 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 asi uz teraz pomaly spomaluje, ved vraj k 30tt sa to dost spomali a uz sa k tomu blizime :wink:
31. říj 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly :slight_smile: uz nech su aspon vianoce, to bude super, to uz niektore budu na materskej :slight_smile:a potom este len vela casu stravime na konikovi :slight_smile:
31. říj 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 hej a uz sa nam to bude k porodu aj schylovat mnohym :slight_smile:
1. lis 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, my sme v sobotu akurat kupili komodu a to je na najblizsi cas urcite posledna vec...Postielku a kociar mam vybrate, ale budem to objednavat az v januari a zrejme to poslem k nasim do PO, do porodu nechem mat doma kociar a ani postielku. Vecicky tiez az v januari budem nakupovat...mozno koncom decembra....Teraz mame plny dom...su tu nasi, aj svokra a brat so svagrinou a malou pridu na obed...Aspon ze sa teraz vybrali vsetci nakupovat a mam trosku pokoj. Nemam rada vela ludi pokope... :confounded: Zajtra idem na sono brucha, tak dufam, ze to nebude nic vazne, len svaly a tie slachy, ci co. A nasi idu zajtra uz domov, svokra ze pojde az v stredu rano...ale dufam, ze pojde s nasimi :sweat_smile:
1. lis 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja uz planujem mat do vianoc s nakupmi pokoj :slight_smile: nie som poverciva, ale svokra je, tak nam kocik skryla u nej doma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ohladom tej materskej, pri nastupe na matersku musim ist na urad sama? nemozem niekoho poslat v zastupeni?
1. lis 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 fuha, tak toto ja neviem, asi bude treba pockat na baby co sa viac vyznaju :sweat_smile:
1. lis 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Vsetko najlepšie k narodeninám :wink:
1. lis 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky,tak som spat v Irsku.Musím sa priznat,velmi sa mi nechcelo naspat ,predsa doma je doma a bola som pekne rozmaznavana :dizzy_face: Už vieme pohlavie našho drobčeka ,aj kočik sme kupili,tehu fotky sa vydarili.
1. lis 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 Dakujem :wink: Vsetko najlepsie k meninam! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 Vsetko môže vybavovať kľudne aj manžel. U mna všetky doklady vytlačil z internetu, vypisal, ja som popodpisovala a on to zaniesol. Nezabudnite karticku poistenca co najskôr a veľa krát prefotit rodný list.

@sharlotta
@denisa287 Vsetko najlepšie maminky:slight_smile: A to pohlavie?? Hmm?
1. lis 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Dakujem. :slight_smile: Denisa ma vo vizitke, ze dievcatko -Tamarka :wink:
@denisa287 Inak gratulujem aj k bambulke! :slight_smile:
1. lis 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, ja mam uz druhy den mrchovske bolesti,,mate niektora s tym skusenosti?? je to cim dalej silnejsie

deniskam vsetko naj naj naj k meninkam
1. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka chod radsej na pohotovost.Ked sa to zosilnuje, moze to by nebezpecne.
1. lis 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
prajem vsetkym Deniskam vsetko najlepsie k meninam!! :slight_smile:
1. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no, lepsie ist na pohotovost, nech sa na to pozru, akoby si mala potom lutovat. Silne bolesti by nemali byt, pokial je vsetko v poriadku..
1. lis 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 gratulujem k dcerke!!! a tehu fotky su kde?? sme zvedave.Aj ja som rozmyslala, ze si dame spravit, no nenasla som zatial vhodneho fotografa..
1. lis 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://sk.aukro.cz/listing.php/search?string=sada+do+autosedacky&category=0&sg=0

Ahoj pokud by nekdo chtěl mrknout a měl zájem...
takovou sadu do autosedačky jsme si vyrobila pro moji dcerku, bo na trhu jsem nic takového nenašla a tak jsem si musela vyrobit...a hodně maminek se mě ptalo,kde jsem to pořídila...takže jsme se pustila ve volných chvílích do vyrábění...takže pokud by nekdo měl zájem, budu ráda
Ahoj a díky..
1. lis 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
vsetko najlepsie prajem k dnesnym meninkam vsetkym Deniskam :slight_smile:
1. lis 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.po dlhej dobe som tu.vidím,že už pekne zariaďujete,ja som práve dneska vytiahla malinké vecičky po malom,potrebovala som si spraviť miesto vo svojej skrini a schovať malého veci,čo sú mu už malé.joj,ako mi to tam krááásne rozvoniava,bábätkovsky.

@bejunka súprava je kráááááásna.si šikovná. :slight_smile:

@mafynka pokiaľ sú tie bolesti silné,radšej zbehni na pohotovosť,keďže ty máš problémy celé tehotenstvo.dúfam,že to nie je nič vážne,ale aspoň budeš kľudnejšia.

baby,chcela som sa vás spýtať,či niektorá nemáte podobné problémy:už pár dní ma veľmi bolí celý "podvozok" ,akoby všetky tie kosti dole.zajtra idem na poradňu,tak to spomeniem,len ma zaujíma,či to tiež niektorá nemáte,lebo nestíham čítať všetko dozadu.
@kwetinka1 veru,mne vychádza nástup na materskú akurát na Vianoce,25.12,tak budem mať pekný darček. :grinning:
@isabella_fly neviem,či sa to k tomu 30tt spomalí,mňa to malé hrozne kope.Matúško bol veľmi živý v brušku,ale na toto sa teda nechytá.a malý ma veru riadne kopal až do konca,koľkokrát ma normálne vystrelo,keď tak dobre švihol.
1. lis 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 Dakujem pekne,nejaké fotky sem nahodím,dali sme si aj také intimne :dizzy_face:
1. lis 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 tak to asi zalezi od kazdeho drobca ako kope :grinning: , inak ty ked mas termin 5.2. a nastupujes akurat na vianoce na matersku, tak to aj ja, nevies mi poradit, co vsetko treba vybavit? nejak v skratke :sweat_smile:
1. lis 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Dakujem pekne. Na 4D sa nám pekne ukazalo dievcatko.Ja mám velku radost,bude sukničkova copíkova Tamarka.Manzel si este na tu myslienku musí zvyknut,neviem preco,ale bol uplne nastaveny,ze to bude chlapec.Zevraj baby su krehkejsie ,maju to v zivote tažšie a treba sa o ne strašne bát...Co sme boli fotit tie tehu fotky,tak su velmi pekné a aj také intimne nám spravil,co si písala,hra so svetlom a len v košielke , manzel mi zakryl prsia rukami.Len su dost drahé,ale nevadí,je to pamiatka.Nejaké sem dám.
1. lis 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 Ten spodok dole - lonova spona. Je to hroozne a u duhorodiciek a viac horšie. No je to normálne. Všetko sa roztahuje a pripravuje na pôrod. Treba však o tom informoval lekára, aby to skontroloval.
A s tými kopancami - ja mám tiež pocit, že to teraz vnímam intenzívnejšie. Simon takto kopal, natahoval, mrvil a vytlacal v 9 mesiaci. Ach jaj
1. lis 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.perinbaba.sk/kocik-rambler-nestor.html Kočik pre našu Tamarku,v kremovej farbe s kvietkovym vzorom
1. lis 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naša malinká
1. lis 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pár fotiek z fotenia pre inšpiráciu :dizzy_face:
1. lis 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky.3 dni som bola bez PC tak vas teraz dočítavam.Blahoželám všetkým Deniskám k meninám a Sharlotke k narodeninám.My oslavujeme zajtra-syn má 11 rokov.Pozerám, že ste riešili výtoky ja to mám tiež a je to velmi nepríjemné, ale čo už a tiež ma tak mrchovo pobolieva, ale ja som takýto čas mala mrchy možno preto.
1. lis 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek