• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@denisa287 Velmi pekné foto :wink: .Ja ešte nemám ani jednu fotku s bruškom :frowning2:
1. lis 2010 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jeeeej, ake krasne fotky mate @denisa287, kde a kto vas fotil? a ako je to s cenami? gratulujem k dievcatku :slight_smile:

@adui sharlotka ma narodeniny? taktiez sa pripajam :slight_smile: vsetko len to najlepsie :slight_smile:
1. lis 2010 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 náááádherné fotky. :slight_smile:

@arrett Ďakujem za odpoveď.ja som toto pri Matúškovi nepoznala,tak som ostala prekvapená,lebo ledva chodím.

výtok mávam aj ja,celý čas,musím nosiť intimky,lebo po pár hodinách som akoby som si cvrkla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@isabella_fly v podstate popredu nemusíš nič vybavovať.tesne pred materskou ti dr.dá lístok o nástupe na MD a s tým pôjdeš do sociálnej poisťovne.tam ťa už budú navigovať,čo treba po pôrode.
1. lis 2010 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
moje aktuálne bruško spred týždňa.
a tiež sa pripájam ku všetkým gratuláciám k meninám,narodeninám,dievčatkám,chlapčekom,dobrým kontrolám.
1. lis 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 gratulujem k tamarke a tiez k meninam, tie fotky su uzasne, hned som zacala nahovarat toho svojho :wink: velmi sa mi pacia, inac ake bolo prekvapko doma?
@sharlotta vsetko najlepsie k narodeninam, co si pekne dostala?
vsetkym pekny pohodovy vecer prajem :sweat_smile:
1. lis 2010 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@janette4 jeeeeej, ake pekne gulate :slight_smile: to sa mi len zda, alebo je naozaj male :dizzy_face: myslim na druhorodicku a 26tt :slight_smile:
1. lis 2010 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 Tie fotky sú nádherne. Presne take som myslela - intimne. Sú nádherne!! Pamiatka na cely život. Veľmi Vám to pristane, všetkým trom:slight_smile:
1. lis 2010 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 no ja ti neviem.pri malom keď som išla rodiť som mala len o trochu väčšie.a doteraz som chvalabohu ani moc nepribrala,len nejaké 4kg..a tt mám v podstate 27,ale tu mi to akosi zle ráta.tu mi ráta,že v sobotu začínam nový týždeň a ja už v stredu začnem 28tt. :unamused:
pre porovnanie bruško deň pred pôrodom:
1. lis 2010 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@janette4 aha :slight_smile: no ale aj vtedy si mala ake pekne a gulate. a mas chlapca :grinning: na to sa fakt neda spoliehat :D
1. lis 2010 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka dakujem za prianie :wink:
1. lis 2010 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 všetko naj, naj naj menovkyna :wink: :wink: :wink:
1. lis 2010 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@bejunka si šikulka :wink:
1. lis 2010 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@denne73 Ahoooj,dakujem aj ja tebe prajem len to naj naj naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. lis 2010 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@adui Dakujem za blahozelanie.
1. lis 2010 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@janette4 dakujem, inak krasne brusko, ja take pekne nemam :sweat_smile:
1. lis 2010 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@denne73 ahoooooj denne, ako sa dari? :slight_smile:
1. lis 2010 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@adui
@lubinka26
@janette4
@arrett Dakujem Vám baby,som naozaj rada tym fotkám.Fakt je to pamiatka,aj ked to nie je najlacnejšie,ale stojí to zato.Fotil nas Lehel v Novych Zámkoch,je fakt prijemny.Fotenie trvalo cca 40 minut.Vsetkych 186 záberov nám dal na Cd,to stálo 50 eur a ja som si este vybrala 16 z Cd,ktoré nám upravil a za 16 fotiek sme platili 70 eur.

@cinamon7 Ahoj,tak a podarilo sa ti presvedčit drahého.? Ja som ho ani velmi nemusela prehovárat ,aj som sa tomu čudovala.Ale ked sa dozvedel cenu,tak ho to trošku zaskocilo.Prekvapenie sa podarilo,nikto nevedel,ze idem domov,len svagriná mala tušenie,ale nebola na stopro presvedčena,ze sa predsa objavím.Bolo to velmi prijemné,ze sa mi kazdí potešil.
1. lis 2010 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 jeeej, kraasne fotky!! Budete mat peknu pamiatku!
1. lis 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
1. lis 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@isabella_fly ahoj. no dnes rano som sa zobudila s herpesom na pere čiže super.
1. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@denne73 :grinning: neuveris tomu, ale ja som sa tak zobudila vcera rano :grinning: ale tak co uz, prezijem to ako vzdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@isabella_fly vážne :wink: . No ja som už zisťovala na primar .sk či to neubliži babenku. nie neublíži :wink: :wink: :wink: :wink:
1. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@isabella_fly ja do seba od rana trepem cečko teda mandarinky a jablka. neviem či som sa nachladila na tých cintorínoch alebo čo to??? :confused:
1. lis 2010 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 ozaj prekrásne fotečky nadhera
1. lis 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@denne73 ja som mala aj na zaciatku tehu, ale bolo to v poho, to len pasovy opar je pre babatko nebezpecny, toto je pomerne v pohode a mna to tak dvakrat do roka bezne chyti, takze to nejak neriesim, len ma to ako vzdy otravuje :unamused: ja si na to davam taky aloe vera sprej
1. lis 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 - gratulujem ku dievčatku. Fotky sú úplne nádherné - máš už krásne brušino. :slight_smile:
2. lis 2010 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko tehule :grinning:
Aj vy vstavate o hodinu skôr?
2. lis 2010 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett ahoj, vecer div ze nejdem spat o osmej a rano o siestej uz cumim na telku :unamused:
2. lis 2010 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 Mne to problém nerobí, ale môj syn vstava o šiestej:frowning2: Ach jaj
2. lis 2010 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes ďalšia poradňa... keby mi tak povedala, čo to máme v brušku... :slight_smile: už by sme to veľmi chceli vedieť, len neviem či bude sono, lebo mi má len skontrolovať kŕčok, tak pochybujem... ale bola by som štastná.
2. lis 2010 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek