• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@slavkav aspon si osladis zivot :wink:
2. lis 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aj ja mam stale nejake problemy, ja som kvoli nevolnostiam bola pred dvoma tyzdnami v nemocke na infuzkach, anemiu mam aj ja, este sa mi aj skracoval krcok, tak som tiez doma, doteraz som mala problemy uz aj s hemoroidmi, zaha ma pali snad kazdy vecer, no proste veselo, najradsej by som malu mala uz pri sebe a aby tomuto bol koniec :dizzy_face: inak s tou cukrovkou, kludne sa na mna mozes s cimkolvek obratit, celkom dost sa v tom vyznam, kedze som s tym vyrastala a mama si tiez musi davat inzulin od malicka :wink:
2. lis 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly dakujem, no my ju zial mame tiez v rodine..je to taka skryta mrcha...moj stary otec ju ma tiez uz dlhe roky, uz mu aj nohy odrezali kvoli gangrene, takze ten uz si s tym vytrpel svoje a to ma este len 63 rokov
2. lis 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky...tak ja som sa vratila prave od dokiho, nebola som na ult. ten ma caka 30.11 tak uz tesim ze konecne uvidim babo po dlhom case, inak som v poriadku, pozeral ma aj zo spodu povedal ze vsetko OK, krcok do 3cm, zatvoreny a tak.....vytok mam aj ja ale nie taký silný ako tu opisujete. Hovorila som mu o tvrdnuti bruska a o krcoch co obcas mam v lýtkach, povedal ze tvrdnutie je normalne ked to neni velmi casto a dlho to netrva, a ze na krce si mam davat magnezium+calcium....a vela pit vodičky.......
bola som pozret v lidli tu podprsenku na kojenie....=D keby mam aspon take prsia tak si ju kupim, mne by bolo aj B velke =D =D......
čo sa týka mikoz pocula som že treba papat vela jogrutov a acidka....to u mna funguje jogrutik každý den skoro =D
2. lis 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tak super, ze je vse ok :slight_smile: hihi, tie podprsenky som aj ja kukala, mne by sa z toho dali spravit narazniky na korcule :grinning: :grinning:
2. lis 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 krásny kočárik :slight_smile: :slight_smile: to sa bude kočíkovať.
2. lis 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 xixi no to teda hej, neviem co nerobia podprsenky aj pre maminy s malými prsiami =D
2. lis 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 gratulujem k bambulke =D......pekný kočík ste vybrali a krááásne foto.....už mas riadne bruško.....a naj sa mi paci kde si sama a ta posledna...fakt pekne....
2. lis 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
v lidli maju tehotenske podprdy? co stoja? kua, ked ja neviem svoju velkost a uz teraz vobec nie :sweat_smile:
2. lis 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja idem na cukor vo stvrtok a velmi sa bojim, ze mam cukrovku :confounded:
2. lis 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 su fakt skvele za 6 eciek, baby ja mam tiez male prsia,skusala som si doma 80B je mi dobra a este to trosku porastie ked pride mliecko :wink:
2. lis 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka neboj sa, tehu cukrovka je normalna. ja som velmi rada, ze to takym jednoduchym testom vedia odhalit a telo nemusi trpiet. vacsinou staci dieta a po porode sa to vrati do normalu. ja idem o 2 tyzdne :slight_smile: no, som zvedava, co budem hovorit potom :slight_smile:
2. lis 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ahoj, no akciu mali od stvrtka, tak neviem ci este maju. stoja 6eur (5,9daco :slight_smile: Cenovo sa vyplatia, ja som povodne nosila 75B, najmensi obvod maju 80. Ja som kupila ten a je mi tak akurat. citala som si ze kojenecke podprenky si treba kupovat az v posledny mesiac porodu a to o cislo vacsie. Ja som si kupila C, je mi kus vacsia ale prsia sa este zvacsia. Inak sa mi pocas tehotenstva zvacsili prsniky ale aj tak mam problem s velkostou, niekde skusam ako povodne B , niekde C. a to mm mi povedal ze sa mi zvacsili asi aj o 2 cisla ;) hoci povodne podpiry som este nevymenila ;)
2. lis 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, vo stvrtok som bola na kontrole, vsetko ok, pozrela len zdola, ze utz nebude robit, ked som 2 tyzden pred tym bola na 3D. ale co je blbe, ze gynda si otvara sukromnu prax mimo centra a konci v zariadeni, kam chodim ja. namiesto nej tam bude samozreme ina doktorka, ale to uz bude tretia gynda pocas mojho tehotenstva :( aj by som si zanadavala :(
2. lis 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,ako sa dnes mame?
2. lis 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked sa bavite o podprdach neviete aj o nejakej akcii na normalne podrpy, v BA? uz som so vsetkych vyrastla a nosit sportove je mi luto ;) no a co som pobehala, tak su bud drahe, alebo mi nesedia, takze jedine co si donesiem su bolave nozky... fnuk
2. lis 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ked stúpa cukor tak vyvolajú pôrod skôr
@ka.jo. ,slavka sakujem za pochvalu kočiarika :zipper_mouth:
2. lis 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@budulinka no tak toto teda fakt "potesi" :unamused:
2. lis 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka da sa, pekne pocasie u nas, hned by som letela na turu na zobor :slight_smile: a ty??
2. lis 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 to vazne??? mne ho tiez chceli vyvolat skor, no kvoli tej dolamanej chrbtici, tak to budu mat o dovod naviac
2. lis 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 5 euro tusim, max 5.99 nepamata dobre cenu maju kremovu a bielu velkosti B a C
2. lis 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja sa na zobor chystam par rokov a nie a nie odhodlat....teraz uz asi tazko tak to nechavam na dalsi rok...je tam ževraj krásny výhlad....
2. lis 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem baby, no pojdem sa kuknut, mozno budem mat stastie :slight_smile:
2. lis 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 je tam super, uz poznam niekolko tras.. aj v noci sme tam uz isli, no to som sa skoro pototo od strachu :grinning: my uz na pyramidu velmi nechodime, ale odtial robime tury na vsetky svetove strany :slight_smile:
2. lis 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja som neni velmi na turu ale na zobor by som sa rada pozrela.....ved raz hádam =D
2. lis 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 na turu si este pockas,,ja som dosla domov,,,trochu ma tlaci brusko,,tak lezime uz len
2. lis 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 my uz vymyslame, ze ako sa tam budeme trepat aj s babom, ja by som furt behala po kopcoch jak kamzik :grinning:
2. lis 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja mam odvcera pocit, ze mi pravy bok rozšklbe, tak hadam je vsetko ok, tiez sa snazim lezat :wink:
2. lis 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja som radšej v tích nižších výškach.....=D....všeliake zoo, pamiatky, zámky,kupaliska, centra.....=D chodim do hory aj to len ked sa chodi na hríby alebo gaštany, mam malu kapacitu pluc a po chvilke v kopci dychčím ako pes
2. lis 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja som vcera tak po kolenacky vysavala,,no na chrbat som potom vecer sla umriet,,,,to sa lahko povie,ze lezat,,ale drahemu musim pozehlit, poprat,,ked svokra nieco uvari, co nemozem, alebo mi nechuti, tak sebe daco zrobit na jedenie,,,no nie je to take ako doma,ze mozem stale lezat,,,ale snazim sa,, inak ten vytok neprestava
2. lis 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek