• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
kocky odporucam vam jadransku tortu,,takaaaaa fajna jee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no hlavne tie, co maju tu cukrovku, co? :grinning:
2. lis 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka, ja sa snazim do vsetkeho zapojit aj chlapa (vcera povysaval), aj ked je to niekedy taka drina, ze by som si najradsej porobila sama... ale varime a pecieme spolu, alebo nastriedacku a aspon toto je velka ulava, aj keby nic ine nebolo
2. lis 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@budulinka jj spolupráca s mm musi byt inak by som aj ja davno mala kludovy lezaci rezim....
2. lis 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ako som uz spominala, moj si nastastie opral aj pozehlil sam, este mi aj jedlo an dnes prichystal, tak mam stastie, ze ja v podstate nic nemusim, aj ked vzdy nieco urobim, lebo by som prisla o nervy... no s tym vytokom je to o nicom, mne to iba prekaza, ked niekam idem, citim sa jak pocikana... uz som si nan inak zvykla :slight_smile:
2. lis 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav
@mafynka akurat ma to napadlo, ze ja by som ju zbastila ja celu, no zajtra idem znovu na ten cukor a nechcem ho mat uz 20 :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
babenky co mate deticky aký madrac nam odporucate kupit? aký by mal byt hruby alebo z akeho materialu, teraz su vseliake kokosove naplne, alergicke a nevim ake...v ikei maju teraz akciu za 10euro madrac ale zda sa mi tenky ci to staci? http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/10150287
a treba este co chranic na madrac a navlecky? dakovala
2. lis 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@budulinka no zapajala som ho,,ale som mala osomrane vsetko,ze ma konecne volno a ja ho takto zapajam,,,ale aspon mi siel zrobit papat,,,to keby som nechala na neho,tak upratovanie ma kooopec casu,,,a my by sme sa tu topili v prachu
@slavkav ta cukrovka je len prechodna,vsak?
@marhulka13 no ja som zrobila v sobotu,ze bude na nedelu,,a uz v sobotu poobede z nej nebolo,,a to si mala vidiet, ako sa mi s nou tazko delilo so svokrovcami :grinning: :grinning:
2. lis 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to ti verim, keby som ju ja zrobila, nikomu nic nedam, ja lakomec na sladkosti..tu cukrovku mam asi ako trest za vsetky sladkosti, s ktorymi som sa nepodelila :grinning:
2. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka cukrovka - tusim, ze ano :wink:
2. lis 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no to vysavanie by som isto nechala na mm - je pravda, ze ja si to spravim lepsie - aj ked vysavanie ide asi fakt lepsie mm :slight_smile: - ale to keby som bola v nemocke tak ako ty - ani neviem, ci by ma k tomu vobec pustil
2. lis 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja keby som nemusela,tak nikomu nedam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale musim aj poriadne zacat jest, bo minuly tyzden som dako zanedbavala,,,,ale tu nic ine nerobia len vsetko s kyslou kapustou, a to ja nemusim,,tak si sama varim,co sa mi nie vzdy chce stat,,a nie vzdy aj vladzem
2. lis 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka a gynda ti nemoze nieco predpisat? ja som uz tiez vyskusala celu paletu a hlavne sa snazim dat si iba vtedy, ked uz neobsedim. ja mam teda skor problem so svrbenim, aj ked kultivacia dopadla ok. lekarka mi odporucila Femilla Vagi C, upravuje prostredie posvy. a brachova frajerka- lekarnicka - mi zas dala clotrimazolum. ale pokial nema vytok ziadnu pricinu, a je to len kvoli hormonalnym zmenam, tak s tym asi vela nespravis :/
ja si zas obcas cvrknem :D
2. lis 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no tak ked necham na neho,,tak sa nedockam,,,aj vcera,ked som somrala,ze by mohol pomoct,ze uz nevladzem,,,tak na mna kukal,ze naco to vlastne robim,ked mam lezat, ze to mam nechat tak,,,,a to mame v izbe este aj psa na noc,,tak treba tie chlpy povysavat,,aj ked ma podlozku,,ale tak nazbiera sa to vsade
2. lis 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. lis 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby zase som sa sem dlho nedostala :frowning2:
@slavkav mas aj niake priznaky ked si myslis, ze ju budes mat? Teda ak priznaky nato su :slight_smile: ja jem sladkosti teraz na kila a aj prave som dojedla velky tanier krupicovej kase :grinning:
@alexis13 ja som Martinkovi kupila matrac plneny kokosom, pocula som ze ten je najlepsi... ci je to aj pravda neviem... ale pozerala som praveze nato, aby bol co najvyssi, nech sa mu neznici chrbatik. Ja osobne som pri matraci vobec nepozerala na cenu, podla mna je najdolezitejsi...
2. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@budulinka to mam aj ja pocit niekedy,ze si cvrknem :grinning: hlavne sranda,ked si niekde v meste,,,ma ide porazit
@mafynka moja sesterka mala tu cukrovku tehotensku, po tehu sa jej to upravilo naspat do normalu
@matiniki5 no ked tých madracom je kopu, velky maly, makky,tvrdy......tak neviem preto že aky je naj =D
2. lis 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@budulinka uz som mala gynazol, 2kražt m,acmirror, ten som dobrala len minuly tyzden a nic, pak mi povedal, ze je to kvoli zmene ph... no co, vraciam sa do detstva a lepsie budem, chapat maleho, ako sa citi, ked je pocikamny v mokrom :grinning:
@mafynka hmm, mne by zas ta kapusta vyhovovala, milujem ju... ja si tiez niekedy navarim, no vzdy musim vyslat mm na nakup a NIE VZDY DONESIE, CO POTREBUJEM
2. lis 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no keby som mala ist znova na testy,,tak jednak to uz neprezijem,,a jednak by ma asi dost hresili,,,bo mne ani jest nechyba,,ale idem okolo nejakeho kolaca,tak koniec,,,minule som sa koli tomu trepala aj do mesta,co som mala chut,,,slahacku si robim,ked uz som zufala a jem ju cistu,,,v obchode vzdy knucim pri sladkostiach,,a horalky jem na kilaaa,,,,

co sa tyka matraca, tak my sme si pred rokom kupovali a asi ostaneme pri tej znacke,co mame my,,kupime asi nieco take stredne,,ani najlacnejsi,,ani najdrahsi,,,a chceme taky co ma letnu a zimnu stranu
2. lis 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka, u nas co neni vidno alebo tomu nenarastli nohy, netreba upratat... :/ no a rastliny by nam tu uz tiez davno pomreli...
2. lis 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja si myslim, ze velky a tvrdy. Ved babatka nemozu mat ani vankus, aby sa im neznicila chrbtica. No drzim palce pri kupe, ja to uz nastastie nemusim riesit :wink:
2. lis 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ja neviem, ci ju budem mat - uvidim o tyzden :slight_smile:. tusim som pisala,ze uvidime ... netusim ake su priznaky :wink:
2. lis 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ale zas keby si ju mala jest kazdy den,tak neviem,,,ja som minule napisala zoznam drahemu,co ma kupit a zo vsetkeho doniesol viac ako bolo treba,,,ze pre istotu :grinning: :grinning: :grinning: ja vzdy idem po jednu vec a kupim kopec inych veci k tomu :grinning:
2. lis 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no horalky idu aj u mna na kila =D ..a dnes som tlacila segedin =D =D....
co sa tyka madracu tak dufam ze vyberieme spravne....stredne tvrdy, hrubsi letna zimna strana =D
@matiniki5 dakujem dufam ze vyberieme spravny, natom netreba setrit
2. lis 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby tie co mate problemy s cvrknutim, nieco Vam nato aj pomaha? Mne to uz tiez zacina a je to dost neprijemne... :unamused:
@budulinka veru,,presne tak,,my mame zasa problem s chladnickou,,jeden caka na druheho,,ja mu vzdy necham,nech si vezme do roboty,,on necha mne,,a drzime to tam,kym to naozaj nezacne chodit,,potom len vyhadzujeme a somreme,,,ale uz ked budeme byvat sami, tak budem asi castejsie chodit na nakup a male mnozstva,,nebudeme take zasoby robit ako mame vo zvyku
@slavkav ja idem az 16- teho tak uvidime :slight_smile: a ty mas malu v skolke?
2. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 no ja bez intimky si uz ani neviem predstavit,,chodim castejsie cikat,,mam to len vtedy ked mam plny mechur a drobec sa ocividne bavi tym,ze mi do neho kope
2. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek