• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@alexis13 mnam segedin by som si dala, neposles trochu do pk? :grinning:
2. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj uz davno som sa chcela spytat, co pijete v tehu? nejaky dzus, mineralky, alebo cistu vodu??
@alexis13 - ked budes posielat segedin do toho PK, posli aj do SC - to je nedaleko :grinning:
2. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 poslem ti ja :grinning: :grinning: :grinning: u nas bol dva dni po sebe
2. lis 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav a ked sa narodi drobec zaberies si malu domou? Lebo som pocula, ze tu v pk dokonca vratili tehotnej mamicke dieta domou... Ze nemaju dost miesta...
2. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 tu sa to tak nerobi - aspon som nepocula - ked nastupuje dieta v 3r - tak vtedy beru len pracujucim. tento rok na odvolanie zobrali tusim aj matkam na MD. ale este som fakt nepocula, ze by niekomu vyradili dieta - ked tam uz chodi - kvoli MD.
2. lis 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ked som doma si varim tehotensky caj, ked ma maly nici tak medovkovy caj :slight_smile: teraz som zacala pit magneziu, lebo mam krce. Ale ked sme vonku pijem aj vineu aj dzusy...
2. lis 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja pijem vodu, dzusy a caje ovocne. lebo ja mam tak haklive hrdlo - tak v zime ja len caje
2. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav dobre vediet, prinajhorsom pojde potom Martinko do SC :wink:
2. lis 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 to by ste v SC museli mat trvaly pobyt :wink: ale aj u nas to je hrozne so skolkami. zial
2. lis 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby aj Vam uz stale sniva o porode a ze uz mate babetka pri sebe? Mne sa pre istotu tuto noc snivalo, ze sa mi narodili dvojicky :grinning:
2. lis 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav to je asi vsade hrozne :frowning2: ale co ma najviac prekvapuje, tak ze aj sukromne su dost plne... to nechapem, lebo neskutocne vela si pytaju..-
2. lis 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 tak tak - aj nasa chodila prvy rok do sukromnej, lebo mi ju do statnej nevzali. takze viem o com hovoris. ale to mi este chodil RP, tak sa to dalo. ... no ale niekedy, ked nieto inej moznosti - zena vlastne robi len na skolku sukromnu.
2. lis 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inac Martinko ma dnes uz 15 mesiacov :slight_smile: a chudatko je marod... Ked sa vyhaja ideme k doktorke.... :frowning2:
2. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav a bola si so sukromnou spokojna? Mali aspon lepsi pristup k detom? Lebo nepoznam nikoho kto by tam chodil a nech mam trochu vacsi prehlad :slight_smile:
2. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby uz ste riesili niektore aj odsavacku na mlieko?
2. lis 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ja akurat obzeram a rozhodujem sa,,citam recenzie,,ale nenam este sajnu
2. lis 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ked najdes niaku dobru daj info :slight_smile: ja zatial rozmyslam nad Aventackou elektrickou, len sa mi zda dost draha :angry:
2. lis 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 no hej,,tie su drahsie,,,ja urcite nejaku elektricku,,bo budem asi odsavat casto, kedze po veceroch bude drahy s malym sam
2. lis 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 spokojna ako s cim. ale ucitelky mala perfektne - to je pravda. hlavne kvoli nim mi bolo luto odist - ale dobre ucitelky ma aj teraz. len v tej sukromnej boli mladsie - mne blizsie. ale ako vravim, velmi fajn ucitelky ma aj v tejto statnej. a u nas su statne na slusnej urovni, takze u nas sa v podstate do sukromnych chodi hlavne kvoli tomu, ze dieta nezoberu inde ...
2. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 bolahozelam malemu matkovi a prajem skore uzdravenie, moj zacal az taky cas sam chodit :slight_smile:
2. lis 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ja som mala pri prvom, ale vobec mi to neslo,ani kamoske,pri druhom neriesim,skratka budem kojit a hotovo :slight_smile:
2. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 dakujeme :slight_smile: len mi ho je strasne luto aky je chory.... :frowning2: som zvedava co nam povie doktorka :unamused:
2. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
volala som ohladom vysledkov krvi,tak cukor mam nizky,takze na tie testy nemusim, huraaa :grinning: , aj ked sa tomu velmi cudujem,tiez jem vela sladkosti, horalku si dam stale aspon s jablkom, mne to takto chuti uz od mala,ale mam vraj zvyseny cholesterol, takze menej mastnehoa viac bielkovin :slight_smile:
2. lis 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 jaj detske choroby - to je to najhorsie, ja som si prvu teplotu malej preplakala ... a aj doteraz ked je chora - stale ju kontrolujem. vtedy vzdy chcem byt radsej chora ja namiesto nej
2. lis 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 Dakujem :slight_smile:

No, takze na sone som sa dozvedela, ze zlcnik, pecen a oblicky mam v poriadku...a brucho boli dalej... :confounded: Tak nic, uz len nejak vydrzat. Nasi pred chvilou odisli, taaaaak mi je smutno :frowning2: Svokra ostala, ze pojde az zajtra rano...
2. lis 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ani mi nehovor. On chudatko aj grca z tych hlienov, tak tiez ho stale iba pozeram, aby sa neudusil... :frowning2:
2. lis 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spiaci princ je hore, idem sa venovat :slight_smile: pekny zvysok dna vsetkym tehulam :slight_smile:
2. lis 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, co sa tyka odsavacky, mne kazdy dava radu, aby som nekupovala pred porodom..Ked chcete, teraz si vyberte ktoru a potom uz len objednate alebo pojdete kupit, ale neiekdy moze byt zbytocne vyhodit peniaze vopred a nebudete ju mozno ani potrebovat.
Ja mam slubenu od svagriny, Medela ale rucnu..ale ked to budem potrbovat, chcem si kupit tiez elektricku bud do zasuvky alebo aspon na baterky, ale nechcem prist o ruky ;) Ona ma tu s takym jazyckom co treba ho stale stalacat aby pumpoval, ona ju velmi chvali a ze ruky uz ma vypracovane..ale to fakt... a ostava nou stale, aj pri prvom dietati.

Pozerala som tiez nejake recenzie, tak ze tie Avent su drahe, ide len o znacku a plnia tu istu funkciu ako slabsie, Farlin prilis saju bradavky, teda zeny sa na nich stazovali ze ich potom boleli, ze maju asi silny tah co nie je vzdy na uzitok. Teda povacsinou si kupovali Medela elektricku.
2. lis 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek