• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@matiniki5 ,@slavkav = ja som ho nevarila ale je plný hrniec dobehnite :slight_smile: ale nejako sa mi od neho grka a to ked som nebola tehu som ho vobec nejedla, mala asi mala na neho chut :grinning:
@mafynka pijem asi vsetko okrem cistej vody kedze ju nemame dobru...takže vačšínou ochutene a neochutene mineralky, coca-colu, marku sem tam džusi nejaký
2. lis 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a cajiky pije dost často a magnezium s mineralkou :grinning:
2. lis 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak super, ze je vsetko ok, az na to, ze brušeno furt boli...mna skor desne picha pravy bpok, no tiez sa snazim vydrzat... ked mne uz tak lezu na nervy tie behacky po lekaroch :unamused:
2. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ja si chcem odsavacku pozicat do porodnice ak bude treba od sesterky, ale ma len rucnu...a ak budem potrebovat aj nadalej tak az potom kupim
2. lis 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no skusim tu magnezkovu mineralku,,bo mi dost tvrdne brusko,,aj ked to tvrdnutie je take otazne,
2. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka bud mineralku alebo tabletky sumive tie mam aj ja..dnes mi doki odporucil magnezium+calcium :wink:
2. lis 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz ste skusali niektora tie zazracne anionove vlozky?
2. lis 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Ved to, ajmna dnes zacalo tak strasne pichat v pravom boku. Normalne taka "vystrelovacia" bolest, az ma nadvihne... :confounded: Chvilu som rozmyslala, ci nepojdem k mojej vseobecnej doktorke...ale asi to necham tak.
2. lis 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 to by som si v tehu urcite nedavala,,,dost to robi s organizmom, by som sa asi bala, lebo ti to vytahuje vsetko
2. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, vy ake planujete mat nechty pri drobcovi? bo ja som nosila dlhe, neskor aj akrylove a teraz si ich nechavam vyrast, predsalen, nebudem za to ani vyhadzovat peniaze, ked pre malicku potrebujem viac a svokra na mna pozerala, ze preco si ich dalej nedavam robit... to len mne pride take samozrejme mat pri drobcovi radsej ostrihane, alebo max svoje dlhsie aby som ju neskrabla? bo mne sa zdaju umele pri dietatku nebezpecne
2. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta presne ako hovoris, niekedy az zajačím, jak to zaboli..myslela som, ci to nie je z toho natahovania a zvacsovania maternice a vsetkeho, ci mi to tam na nieco netlaci
2. lis 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ja nosim stale dlhe a nenapadlo ma si ich strihat, ved uvidim, ked bude drobec na svete ako mi co bude vyhovovat :slight_smile:
2. lis 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ja si robim gelove nechty sama,,,ale z lenivosti som si ich nechala vyrast,,teraz uz mam svoje,,a poviem ti, ze su take ostre ako ziletka,,lebo su moc tenucke a ostre,,takze dlhu dobu som si ich strihala uplne na kratko,,teraz ako tak par milimetrikov necham narast,,ale su moc ostre,,,ja sa naopak asi vratim ku gelovym,,bo mi to pride bezpecnejsie,,takto aj hocikedy zavadim o priatela a somre ako som ho poskrabala,,s gelacmi nemam problem,,to su hrany oble,,nemas ako poskriabat,,,zas zalezi ako si na ne zvyknuta,,,ja si asi len gelom potiahnem svoje nechty,,umele nebudem davat
2. lis 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a je to tu, p. doktorka bola predsa len taká milá a pozrela sa popri sone kŕčka maternice aj na drobca a je to CHLAPEC na 99 % - tak to musel byť iný vajčak, keď si je taká istá :slight_smile: :slight_smile: (v kútiku srdca som si želala dievčatko, ale aspoň bude túžba po ďalšom babätku o to väčšia)
2. lis 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. gratulujem a mam pocit, ze vacsina si vzdy praje dievca :grinning:
2. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak ja som bola zvyknuta na svoje dlhe, nastastie ich nemam take ostre, tak skusim najprv so svojimi a potom uvidim, dakujem :slight_smile:
2. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. gratulujeeeeem :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja som sa nevymykala z davu ... :slight_smile:
2. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. gratulujem k syncekovi

@marhulka13 ja som povodne vzdy chcela syna a ako som otehotnela, tak sa to zmenilo, asi ma mala ovplyvnila :grinning:
2. lis 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly skus,,vsak potom si ich len potiahni gelom,,glitre mozes davat aj na vlastne,,nie len na umelene,,a budes ich mat spevnene,,a nie take znicene ako s umelymi
2. lis 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ja som chcela tiez chlapca a podarilo sa, teda dufam, ze hej :grinning:
2. lis 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. gratulujem, tak uz to vies a mozes zacat s nakupmi :grinning: tiez som chcela dievcatko,ale teraz by som toho svojho nevymenila za ziadnu babu, mas sa na co tesit, chlapci su mamickiny milackovia, aspon ten moj mi dava velmi vela lasky :sweat_smile: je velmi sikovny a chytry, robi mi velku radost, tiez sa tesi na surodenca, hoci by radsej brata, ved uvidime, niekot mu povedal ze pan boh ho vypocuje :slight_smile:
2. lis 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka vdaka za radu,nepoznam to,tak sa informujem :wink:
2. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka jj, dakujem za rady :slight_smile:
2. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7
Ďakujem ti, jasné, že sa teším aj na chlapčeka, kým som nevedela na nič som sa radšej veľmi neupínala, až niesom sklamaná a počula som, že keď žena veľmi túži po dievčatku a je to chlapec - potom môže byť v dospelosti mierne zženštilý - takže to by sme nechceli :slight_smile: :grinning:
2. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja si myslim, ze to zrejme bude vajecnik. :unamused: Asi...slepak by bolel inak.
2. lis 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. to je potom fajn, ja som pri nom citila od zaciatku ze to bude chlapcek,aj tak je velmi dobry a poslusny :grinning: mozno preto ze som ho isty cas vychovavala sama, kedze som rozvedena,ale to nikdy nie je na skodu,chlapci sa vychovavaju tazsie ako dievcata, potrebuju presne pravidla :sunglasses: teraz tusim ze to bude dievca,ale dozvieme sa to naisto az 12.11. strasne dlhe cakanie :dizzy_face:
2. lis 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja som uz mala slepak raz podrazdeny, vtedy som aj teploty mala zvysene... na vajecniku mam cystu, uz par rokov, ta nech tam čučí
2. lis 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja s nechtami nemam problem ,kedze su hrozne lamave, makke....a casto ich obrhýzam =D .....takze tým hadam babu neublizim, predtym som nosila gelove, ale uz od 3 mesiaca nemam
2. lis 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. nieco na tom moze byt :slight_smile: mm ma troch starsich bratov a mama uz tuzila po dievcati a on jediny zo surodencov aj s mamou strikoval, vysival, piekol, upratuje lepsie ako ja a ked sme sa spoznali, dlho ma nevedel presvedcit, ze nie je gay :grinning: :grinning: :grinning: ako vyzera normalne, len je taky iny :grinning: trochu dievcensky :grinning: no po nom sa este narodilo predsa len vytuzene dievca a ona je zas horsia nez chalan
2. lis 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek