• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@ka.jo. gratulka k drobcovi.....to sme asi každa taka že v kutiku tusime po dievcatku , su predsa take milsie, pritulnejsie, lepsie sa daju obliect =D.....ale hlavne je ze je zdravučky....a druhe bude dievčatko...u mna si este dodnes vacsina mysli a hovori nam bude to chlapec bude to chlapec, nemame to na 100% potvrdene ale na dvoch sonach bolo vidiet dievčatko tak uvidime v 30 týždni to bude hadam na 100%.....ale brusku sa prihovaram ako k nej tak dufam ze ak je to nakoniec chlapcek nebude sa hnevat ze som sa s nim rozpravala v zenskom rode =D
2. lis 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 jaaaaj, no super...tak dufam, ze nemam aj ja a nebudem musiet ist na operaciu :confounded: Ale tehotenstvo sa na cysty odporuca ako liecba :sweat_smile: Skor sa bojim, ci ho nemam zapalneny. :unamused: Kedy ides ku gyn?
2. lis 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 pytala si sa, co som dostala, tak sa musim pochavlit :grinning: Obliecky na periny, zaclonu do spalne a do obyvacky a kabat od nasich, hodinky od brata a svagrinej a tlakovy hrniec a dracenu od svokry. S mm sme sa dohodli, ze kedze sme teraz prerabali a dost nas to stalo, tak ze on mi nekupi nic. Dostala som od neho ale aspon kvety. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja idem az 23.11, na to sono v 30tt... takze to mam este 3 tyzdne
2. lis 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta wow! to si bola veeelmi dobra a za chvilu je tu Mikulas,potom Vianoce, Valentin a najkrajsi dar ktory dostanes vo februari :sweat_smile: juj, tesim sa :wink:
2. lis 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 A ja mam este aj medzi Vianocami a Valentinom meniny :sweat_smile: Cely cas som nadavala, ze mam vsetko pokope a potom cely rok nic. A ked uz na narodeniny dostanem vsetko, tak na Vianoce som uz nikdy nevedela, co mam chciet. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A prave som od mm dostala darcek, aj napriek tomu, ze som mu zakazala cokolvek kupovat. :angry: Kupil mi radio-magnetofon-CD,MP3 prehravac. Sice si konecne budem mat na com pustat CD a moje starodavne kazety, ale nemal nic kupovat. :angry:
@marhulka13 Ja idem 24.11., tak neviem, ci mi to sono bude robit v 29tt, ci ako. :confused:
2. lis 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a na com si budes pustat platne? :D ale inak to mas vyborne, ze si dostala taky super darcek! a ze ho aj sam vymyslel...? ja si od mojho vypytam kvetinky a cokoladu a obaja sme spokojni. on sa nemusi trapit vymyslanim a ja som rada, ze mam darcek, co mi pride vhod :slight_smile:
2. lis 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
@arrett ani nehovor,náš krásavec chodí spať tak ako predtým,medzi 21-22hod.,ale ráno príde o pol6 a že "mamina,ideme hore,vstávaj,kávu,papu..."dneska sa o polnoci zobudil,vyhodil manžela z postele,aby išiel do jeho a nasáčkoval sa ku mne,stále vymýšľal,o 1nej ešte nespal,ešte aj bábo bolo akési roztancované a o 6bol milostivý vyspatý.ale vždy si poviem,že to je ešte celkom dobrý čas,kamarátkina malá vstával okolo 4tej.
2. lis 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly tú záhu mám aj ja a hroznú,takmer každý deň.,jedna známa mi poradila,aby som pila minerálku Fatra.a vieš čo ,tuším to funguje,nie na 100%,ale je to lepšie.za vyskúšanie nič nedáš.
2. lis 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja idem 30.11 na sono budem akurat končit 31.týžden...tešíííím konečne dlho som babo nevidela =D
2. lis 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ja budem mat v pripade potreby odsavacku od sestry, ona ju uz nebude potrebovat, ma tommee tippee, tu mechanicku, a v pohode, odsavala si casto a bola s nou spokojna. Inak aj flasky a cumliky som si kupila tommee tippee. Tie flasky maju fakt super, uplne kopiruju tvar prsnika, takze, aj ked budete popri kojeni davat napr. cajik, tak by si male nemalo zvyknut na flasku, lebo je to v podstate to iste, aj tie cumliky na flasky su robene tak, ze je tam viacej dierok.
2. lis 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@budulinka ale kdezeby sam vymyslel :grinning: To som mu ja povedala, ale potom sme sa dohodli, ze mi nic nebude kupovat, lebo nemame teraz peniaze na hovadiny. A on aj tak kupil....
@janette4 len davaj pozor, Fatry sa nema pit vela, koli vysokemu obsahu sodika.
2. lis 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes mame okruhle... 100 dni :slight_smile:
2. lis 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, neviete ako je to s nastupom na matersku konkretne ma zaujima ze ci je potrebne zamestnavatelovi oznamit presne kedy odchadzate ..kedze vlastne ani neviete presne ;) ? lebo ja som svojmu povedala ze niekedy zaciatkom, v polke decembra..ale ze neviem presne, a teraz mi sestricka na gyn povedala ze az na novy rok ;)
teda ci je nejaky oficialny papier o oznameni ? dufam, ze som to komplikovane jasne napisala :slight_smile:
2. lis 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra dr.ti dá pred nástupom papier pre zamestnávateľa,kde bude presný dátum,kedy odchádzaš na materskú.
@sharlotta vidíš, o tom som nevedela. :unamused:
@mirka0044 tomee pipee fľašky a cumlíky si chcem kúpiť aj ja.pri malom som mala obyčajné NUK,ale veľmi rýchlo prišiel na to,že to tečie aj bez toho,aby ťahal a že sa s tým dá celkom dobre všetko ošpliechať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ka.jo. gratulujem k chlapcovi :slight_smile:
@cinamon náš každému hovorí,že by chcel sestričku.ale čo už potvorka nepovie,že kvôli tomu,aby sme jej mohli kupovať bábiky a kočíky.ako chlapcovi sú mu vzácne a všetkým dievčatkám ich vonku berie. :grinning:
2. lis 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra gratulujem k stovke, mne este chyba par dni :slight_smile: na matersku sa odchadza presne 6 tyzdnov pred terminom porodu, ktory mas zapisany v tehotenskom preukaze , nemusis davat ziaden ofici papier, tym je tvoj preukaz :slight_smile:
2. lis 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som bola dnes na poradni,v podstate je všetko ok,na ďalšiu idem o mesiac,o 3týždne mám ísť na sono.Vraj som dosť anemická,tak mi dala nejaké železo,niečo nové a zdalo sa jej,že sa mi pri pupku začína robiť pruh.ja som si myslela,že to mám také vypuklé z toho,že mi to vytláča bruško,že uvidí,čo to bude robiť ďalej.Tie bolesti "spodku" nekomentovala.

inak baby,čo máte tú tehotenskú cukrovku,nehovorili vám,aké veľké sú vaše bábätká?myslím váhovo?lebo vraj pri tehu cukrovke sú dosť veľké deti. :unamused:
2. lis 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 :grinning: aj my mame pozicanu barbienu a niekedy chce byt dievca a mat dlhe vlasy,najdes foto v mojom albume :grinning: ked bol maly velmi rad sa hraval s detskym kociarikom,odniekial priniesla mama,fascinovali ho kolieska, od dvoch rokov je vlacikovy fanatik, tak dufam ze mu to nezostane do dospelosti :grinning:
2. lis 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 a to mi ho da tesne predtym alebo s nejakym casovym predstihom? alebo si ho mam vypytat? ;)
2. lis 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta hehehe, no hned mi to bolo divne :D
@janette velke deti 4-5kg sa rodia pri neliecenej cukrovke. precitaj si napriklad toto: http://www.zdravie.sk/sz/content/521-27758/Gestacny-diabetes-tehotenstvo-s-diabetom.html
a na palenie zahy skus sodu bikarbonu, alebo mlieko alebo lan uzitkovy, semienka z neho. jedz malo korenene jedla, pri jedeni sediet vzpriamene a ak mas tazkosti aj v noci, tak nelezat vodorovne, ale podlozit si vrsok tela vankusmi. to je z knizky :slight_smile:
2. lis 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne je nejako blbo baby, pobolieva ma brusko mam mrchovske bolesti zas raz,,,,dotoho ma boli chrbat ...ach jaj.....pockam na mm napapam sa s nim a pojdem asi rovno do posteli, pozrem ordinaciu a good night =D......inak vcera som si pozrela film DUCH konecne som to dopozerala do konca , tak som si poplakala.... =D........
v posledných dnoch mam tiez blbe sny, same sprostosti...tak sa tu majte pekne pekny zvysok vecera...a napiste mi maminky ktore nenapisali ohladom toho madracu ktorý a aký odporucate dakujem
2. lis 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ach jaj,tak oddychuj, mna zobudilo v noci pichanie na obidvoch stranach ako keby vajecniky,po wc sa to polepsilo, dnes ma babo od obeda riadne kope, ale nech kope,aspon viem ze je ok, tiez sa mi snivaju hluposti,citala som kdesi, ze v tomto obdobi je to normalne, skratka hormony si s nami robia co chcu nie len s nasim telom,ale aj myslou, matrac idem kupit asi do www.maderna.sk maju tam dobry vyber a celkom slusne ceny, niekde ich maju za 32 co sa mi zda vela,kedze za samotnu novu postielku som dala 34 :slight_smile: prajem pekny vecer
2. lis 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ja mam na tu zahu take pastilky rennie, lenze sa daju zohnat len v cechach, mne ich nosi manzel, ked je to pred spanim zle, tak si dam a mam pokoj, cez den s tym bojujem povacsine mliekom
2. lis 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@budulinka ,
@isabella_fly mlieko mi na to nezaberá vôbec,spávam prakticky v polosede,aj kvôli plotničke,korenené nejem,lebo veľmi málo solím a nekorením,kvôli Maťovi,sodu bikarbonu nevypijem,skúsim ešte ten ľan.no čo už,tie 3mesiace už nejako vydržím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 uf jaj a nema ti kto z ciech zadovazit rennie? to by ti fakt pomohlo
2. lis 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ja mam so zahou tiez problemy a je uplne jedno co zjem vecer zaspavam polosede dnes som bola v poradni a pytala som sa lekara ze co je na to najlepsie dal mi nieco co sa vola gastrotuss dam si predtym ako pojdem spat a uvidim ci pomoze je to nejaka tekutina tak neviem
2. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 som rada ze niekde citam ze je niekto spokojny s odsavackou tommy teepee lebo ju mam aj ja tak si ma upokojila, tiez mame od nich flasky a cumliky dokonca aj hryzatka :slight_smile: velmi sa nam pacili tak sme si kupili vsetko jednej znacky :slight_smile:
2. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 skus pivo, to pomaha mne :wink:
2. lis 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ano, mne sa ta znacka tiez paci, myslim, ze to maju premyslene. U nas na Slovensku este nie je tak vela vyrobkov od nich, ja som to vsetko kupovala pre sestru v UK, tam je to aj ovela lacnejsie ako tu.
2. lis 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ano, aj mne lekar odporucil ten gastrotuss, a v lekarni mi zase dali take tabletky na cmulanie TUMS, ale neodporuca sa uzivat dlhodobo, tak kym nemusim, tak ich neuzivam.. Este cakam, ze to bude aj horsie, tak zatial vydrzim.
2. lis 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek