• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
mne akurat vletel do izby maly vtacik,,,aka sranda :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi tak vitaj v klube, aj ja ju mam :wink:
3. lis 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka nezastavam nazor svokrovcov ohladom starostlivosti ale skus prist nato aka je pricina, preco sa tak spravaju a tak robia... Mozno je to len o inom zvyku v rodine, inej vychove, prostredi... Ja mam zase inu stranku, mne svokra kazdu chvilu vola ze ako sa mam, ako vysetrenia, kedy idem k lekarovi a podobne, ale nasi nie su taki aktivni..oni sa ani neopytaju ze kedy poradna, ked idem na vysetrenie, tak ani nevolaju, ze co nove..vies..tak mi to kus chyba... a to k nasim chodim kazdy tyzden.. keby ze som nemala brucho, tak ani nevedia, ze som tehotna.. Ale ked sa pristihnem, ze sa nad tym zamyslam, tak stale si poviem ze oni maju ine problemy, musia sa starat o babku a ine podobne veci riesit a nevenuju sa tejto problematike tak ako svokra (svagrina mala problemy, tak ona vie ze tehotenstvo nie je taka jasnacka ako sa ini nazdavaju)..jednoducho, ze je to ine zmyslanie a ine prostredie.. Taktiez ked hovoria s inymi ludmi o mne a babu, tak su hrdi a stastni, ..tak len tolko :slight_smile:
3. lis 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka neviem ci by som to stravila ..."a mam pocit,ze on sa nechce zenit druhy raz koli nej, ze ma jeho priezvisko a ze je len jedna na svete,,preto asi nechce,aby som mala jeho meno,,aby tu vysadu mala len jedna jedina,,
3. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 no ahoj :slight_smile: moc nadsena z toho nejsem, jak to zatim zvladas? dnes mam druhy den diety a je to docela peklo...
3. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi ja v pohode, nejak to velmi neriesim, uz som skor znechutena z toho lietania po lekaroch a pichat si inzulin ma tiez moc nebavi..
3. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 tak to zavidim, ze to takhle beres...ja se s tim musim nejak nejdriv vnitrne srovnat...pak to snad pujde lepe:slight_smile: nastesti inzulin me zatim minul, ale musim dodrzovat striktni dietu,, coz u me znamena, ze mam skoro porad hlad :rolling_eyes:
3. lis 2010 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@palesandra ja mam pocit, ze oni sa nevedia zmierit,ze je to so mnou,,,ze som o 11 rokov od neho mladsia,,,myslim si,ze ma beru ako nejaku hlupanu, co si nabalila starsieho pre peniaze,,a mozno im vadi aj to,ze tu nic nerobim,,,ale ja to beriem,ze som v cudzom,,po sebe upracem, spravim si,co pre svoju a priatelovu potrebu treba a viac ma nezaujima,,poperem mu, pozehlim,,ale nic navyse tu nerobim,,ako vravim, som v cudzom a nie vo svojom,,tak ma beru ako decko, co nic nevie robit,,,a ja zasa svojska povaha,,ked sa mi nieco nepaci, poviem hned na plne usta,,napriklad aj v jedle,,ja iste veci nemozem teraz jest a oni to nerespektuju,,navaria a ked ja to nemozem jest, tak to neriesim, skocim do mesta a najem sa tam,,, tu na dvore maju jablon,ale vedla je 4prudovka, denne stovky aut tadialto prejdu,,,a ked mam chut na jablka za euro,tak si ich kupim,,,ale oni vidia len to,ze zbytocne minam, ked na dvore su jablka zadarmo,,a taketo podobne veci nas delia,,,,proste oni setria kde sa len da a len tak lahko nepustia korunu,,,a ja nie som taka,,,my sme nikdy nemali nejak vela penazi,,ani ziadne peniaze nazvys,,ale bola som vychovavana tak,ze peniaze nie su vsetko,,,boli aj budu a su ovela dolezitejsie veci ako peniaze,,,a ked chcem teraz kupit malemu nieco,co sa mi paci,,alebo mu nieco dopriat, naco nemam,,tak radsej pockam, posetrim si dlhsie na to,,ale nebudem kupovat nieco len preto,ze je to lacne,,,,ani ja nemam peniaze nazvys,,ale ked raz nieco nemozem jest a oni to nerespektuju,,,tak co, zjem nieco co moze malemu uskodit len preto, ze je navarene?? alebo budem hladovat len preto,ze mi pride zbytocne vyhodit peniaze na obed??,,vsak to babo potrebuje aj rast,,a nemozem teraz setrit na svojom zaludku,,a to oni nevedia pochopit,,preto tie nezhody
3. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi to aj ja, lebo predtym som jedla strasne vela a strasne vela sladkeho...no ja pri vsetkom, cim uz sme presli mi toto nepride take hrozne, celkovo som optimista :slight_smile: mne tiez najskor iba upravili stravu, no dnes som mala cukor 15,7, tak mi uz dal inzulin
3. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@palesandra no ja to beriem tak,ze kazdy mame svoju minulost,,a on byvaly velmi miloval,,a uvedomujem si,ze mna tak asi nikdy nebude milovat,,a ze keby on dost veci nepokaskal, tak su doteraz spolu,,,to mu neberiem,,je to jeho minulost a jeho rozhodnutie,,do svadby ho nenutim,,a tak ako to ja respektujem, bude musiet aj on respektovat to priezvisko,,
3. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 ja prave take hodne ujizdela na sladkem a mam ted sileny abstak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2010 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka to je blbe, ked si to nevedia uvedomit..taka tvrdohlavost a nerespektovanie..to poznam, ze jedine ich nazor je ten spravny ;)
3. lis 2010 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
inak vcera som si kupila magneziu vodu,,a dnes mam pocit, ze je to o dost lepsie s bruskom,,,uplny rozdiel od vcera,,aj v pohode som dosla domov,,a brusko tak netlacilo
3. lis 2010 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 - ja idem na tú cukrovú vodu teraz v piatok. Pre mňa bude najhoršie to, že musím ísť na lačno a bez kávy - som zvedavá aký tlak mi nameria.
3. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@leginca to neraju aj tlak?
3. lis 2010 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi no ja sem tam zhresim aj zo sladkym, len uz nie take mnozstvo :wink:
3. lis 2010 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@leginca prvykrat som mala velmi nizky tlak - 80/50 a dnes mi nemerali, uz iba cukor ratali...držim paklce,, pre mna bol tiez najhorsi iba ten hlad :slight_smile:
3. lis 2010 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 no ja zatim odolavam, snad to i vydrzim, ale cekaji me oslavy, vanoce ze....to asi nepujde:(
3. lis 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi podla mna, ak je to s mierou, nicoho vela neskodi...dat si napolitanu raz za tyzden je ok, ine je dat si ich denne desat...inak vraj je najlepsi pohyb casty, tak mi dnes doki povedal, no to ja nemozem
3. lis 2010 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 jo to mi take rekl, ja chodim jednou tydne na tehu plavani, tak si pridam jednou tydne jogu pro tehotne...ale jinak tomu pohybu moc nedam...chtelo by to mit pejska, to by mi ale doma neproslo :grinning:
3. lis 2010 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte.
Ja mám tiež 2 priezviska. Moje i mm. Používam zväčša moje aj sa podpisujem mojim. Mne to prišlo čudné vzdať sa svojho mena, keď som sa tak narodila, iba preto, že som sa vydala. Nevedela som si predstaviť, že už nebudem mat to meno, čo sommala. Mm s tým žiaden problém nemal a ani moji rodičia, ale moji drbnuty svokor... Škoda reči. Zabudla som Vám povedať, že v sobotu sme sa tak pohadali, že som ho rovno do riti poslala:slight_smile: a ešte som použila jednu skaredy nadavky. No už som musela, lebo rypal a rypal.
My sme dnes boli so Simonkom v poradni a teraz ideme z ba z nemocnice. Vajíčka sa nám stále schovavaju.
3. lis 2010 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi ja mam aj psa, takze o zabavu by som mala postarane, ale mozem vstat len na hodku denne a to mi je malo, som ulezana jak hurka :confounded:
3. lis 2010 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 tak to je blby...ja zase porad jeste pracuju, takze casu moc neni a kdyz uz nepracuju, tak musim taky nekdy vyprat, uklidit, apod...
3. lis 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 tak to mas rozumnych lekarov, moja sestra mala odmala cukrovku a ked cakala babo, oni sprosti cakali az kym nemala termin, mala mala cez 4 kila a mala strasne tazky porod, ani o tom nechce rozpravat ... rodila v KE kde sa specializuju na diabeticky, tak sa dospecializovali ....
3. lis 2010 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@minnehaha2005 mne hned povedali, ze je bezpecnejsie rodit skor, nez na termin prave kvoli tej velkosti babatka... vzdy to je o lekaroch, aky maju pristup :unamused:
3. lis 2010 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi ved prave, ja mam uz doma taky binec, mm ten to tak neurobi a ja toho vela neurobim
3. lis 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 musime vydrzet!! co jineho nam taky zbude co? :dizzy_face:
3. lis 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 aj ta nieco boli ked pochodis?
3. lis 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka keď som zostala tehotná,riešili sme s vtedy ešte priateľom,či sa vezmeme.pred svadbou sme boli spolu 6,5roka a vždy sme sa bavili tak,že keď bude dôvod,napr.dieťa,že sa vezmeme.keď nastala tá situácia,moc sa mu do toho nechcelo.tak som mu na rovinu povedala,že dobre,nemusí si ma brať,ale moje dieťa bude mať moje priezvisko.ostal v šoku,že prečo,že by malo mať jeho.tak som mu na to povedala:hádam nedám môjmu dieťaťu,ktoré si vynosím a porodím,priezvisko po cudzom chlapovi.mali by ste vidieť jeho výraz :grinning: :grinning: :grinning: za pár mesiacov bola svadba.v podstate chcel,aby sme sa zobrali,ale bál sa toho...ako každý chlap.Tým cudzím chlapom som to nemyslela doslovne,ale to som mu nepovedala,ale bola som presvedčená,že buď budeme mať všetci traja rovnaké priezvisko,ako rodina,alebo moje dieťa bude mať priezvisko po mne.Osobne by som nezniesla,aby som ja mala iné priezvisko ako moje dieťa/deti.Takže ja tvoje rozhodnutie úplne podporujem a aj schvaľujem.
3. lis 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@janette4 dakujem,,som rada,ze to konecne niekto berie ako ja,,uz som si myslela,ze som z ineho sveta, bo kazdy sa nad tym pozastavuje, ze to nie je normalne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vsak ja ho do svadby nenutim,,ale presne ako pises, ja si ho vynosim,,ja si ho porodim, ja sa cele tehotenstvo bojim a trapim a potom mam byt ja ako piate koleso na voze a mat ine priezvisko?? tak to teda nie...bude krik, bude hadka,,ale toto neustupim
3. lis 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek