• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka pokiaľ nebude dôvod na cisársky,buď rada.cisársky je vraj oveľa horší,ako normálny.pri normálnom pôrode si ako tak v poriadku za deň-dva,pri cisárskom je to niekoľko týždňov,nehovoriac o tom,že mnohé ženy,ktoré rodili sekciou,nemali potom mlieko.
3. lis 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 len ja sa mooooc bojim :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. lis 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a inak aj ja dnes začínam 28tt.,len tu mi to akosi blbo ráta. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@arrett ani mi nehovor.ja som tých mojich poslala do riti aj s celou ich rodinou a mám pokoj.inak videla som ťa v jednej téme,do ktorej som predtým chodila aj ja,teraz už nemám čas,tak som trochu v obraze. :unamused:
3. lis 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nemusíš,nestresuj sa zbytočne popredu. :wink:
3. lis 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ked sa to uz taaak blizi,,nabuduci tyzden idem do tretieho trimestra,,,ta to uz dve tretiny za mnou :confounded: :confounded: :grinning: :grinning:
3. lis 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ale figu blíži,ešte máme tri mesiace pred sebou :grinning: :grinning: :grinning: že utečú ako voda,ti radšej asi hovoriť nebudem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 vsak zachvilu mam meniny, potom mikulas, vianoce,,novy rok,,potom moje narodky a hla, hned mame februar,,,,aspon,ze bude par darcekov, co mi zmiernia cakanie :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to nehovorim,ze len vcera som si nasla dve ciarocky,,,a hla ake brusinko uz vlaciim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta svokru neries, je to vasa vec, ja sice mam po muzovi meno a som hrda, ze mozem mat jeho meno, ale to je preto, ze otec o mna nikdy nezakopol a preto som sa nemohla dockat toho, kedy sa zbavim priezviska po cloveku, co o mna nikdy nemal zaujem... keby som mala dobreho otca, ktovie ci by som si aj ja nechcela nechat svoje povodne
3. lis 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka jeeej, ty sa bojis klasickeho porodu? :grinning: ja sa bojim aby som nemusela ist cisarskym, lebo je to moje prve babatko a chcela by som aj druhe a tam su potom velke rizika, nehovoriac o tom, ze ako samotny operacny zakrok je to ovela rizikovejsie ako klasicky porod... a klasicky porod boli ked rodis, ale potom si sikovno v pohode, cisarskym to sice pri porode neboli, ale tyzdne potom to este stale boli, tak sa neboj :wink:
3. lis 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 joooj, veru veru, teraz idu sviatky, cas bude strasne bezat a ani sa nenazdame a budeme rodit... a to nehovorim o tom, ze 38tt by som mala byt niekedy v polovicke januara, tak to uz bude u mna na spadnutie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav mozem sa ta opytat co stoji u nas sukromna skolka? lebo co sa pamatam tak aj v statnej sa dost platilo. ale to asi tiez zalezi od konkretnej vsak?
3. lis 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 No dúfam, že už aj ja budem mat pokoj, aspoň od svojra:slight_smile: V ktorej téme? :grinning:
3. lis 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumimacko my sme platili 7000 sk, teraz sa tusim plati v tej nasej starej 280 eur. v statnej 30 eur :slight_smile:. ale v statnej platime este rocne cca 50 eur naraz
3. lis 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no v tej,ktorú myslíš-svokry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja ta uplne chapem o com hovoris ohladne byvania v cudzom dome, len jeden rozdiel rodina mojho priatela ma berie aj ked nie sme svoji a oni by boli radsej keby sme boli (ziju na dedine a co povedia ludia) nam je to jedno aj keby sme sa zobrali meno by som si urcite nechala svoje uvazujem ze by som mala meno aj po nom. najradsej by som bola keby mala mohla mat priezvisko po nas oboch ale kedze sa to nedabude mat meno asi po nom kedze sa chceme neskor zobrat aby potom nemuseli byt problemy. a k upratovaniu u nich ja to neriesim nieco co treba pomozem ale aspon varia podla toho co ja mozem jest a ked sa neda ja si nieco spravim. podla mna sa teraz nerozculuj s nedolezitymi ludmi. najdolezitejsia si ty a tvoje babo a partener ak sa o teba stara a ak nie ser aj na neho. najma sa staraj sama o seba dopraj si co chces a kasli na vsertko vsak ide o teba a babo :slight_smile: kedy ak nie teraz sa mame rozmaznavat :slight_smile: najma sa drz :slight_smile:
3. lis 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
28 tt...
3. lis 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 hehehe.. dobra tema na vyventilovanie:slight_smile:
3. lis 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.a ja som dnes prvá? :fearful: :grinning:

@arrett veru hej.krásne bruško už máš. :wink:

ja idem s malým k dr.,hrozne kašle,už to nemôžem počúvať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 Ahoj. Ďakujeme. Tá moja opíca vstala už o šiestej, ach jaj. Rýchle uzdravenie prajem.
4. lis 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - mne sestrička meria tlak na každej poradni - tak určite mi bude merať aj zajtra. Dúfam, že to bude v pohode.
4. lis 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 prave nadtymto som uvazovala ci cisar alebo normal a urcite chcem rodit normalnou cestou , tiez som pocula ze po cisarskom je to hrozne niektore nevedia ani vstat s postele, a tie bolesti.....a zevraj ani vela mamiciek mlieko nema pretoze to telo neprislo nato ze babo je vonku a ma sa nastavit na tvorbu mlieko co je pri normalnom porode normalne kedze telo ked tlacis vie ze babo sa pyta von a prestavi sa na tvorbu mlieko teda tak som to ja pochopila...takze urcite normlany rodit ako cisar :slight_smile:
4. lis 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett krasne brusinko... :wink:
4. lis 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak bola som si nakoniec tu podprsenku z lidla dnes kupit, najmensie cislo co mali kedze take prsia este nemam, ale mamina povedala ze narastu najma v poslednom mesiaci a po porode :wink: lebo v meste som pozerala a ze 20euro jedna podprda ,tak to je rozdiel za 6, mohla som aj dve kupit :wink:
4. lis 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett teba som sa este nepytala na ten madrac..aky by si mi odporucila? hruby, tenky,maksi,tvrdsi? :grinning:
4. lis 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tak tak...aj ja som tak uvazovala, tu podprudu ktovie ako dlho budeme nosit a zas 20eur :confounded: to je palka.. ja som chcela tiez kupit dva, ale so svagrinou som rozpravala nato co som si kupila tu prvu a povedala mi ze som nemala ani kupovat ze ona ma 2 ani nepouzite..ona si kupila normalne vystuzene s odopinatelnymi ramienkami, je to vraj lepsie lebo ked ti preteka mlieko tak ani tie prsne tampony nesieknu tak dobre a bavlna sa ti hned premoci, a ked mas tu vystuzenu , tak ta este nasaje a dalej nepusti ..cize dlhsi cas k premoceniu ;)
4. lis 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Ahoj , ja som rodila cisárskym a už bol pre mňa vykúpením, 12 hodín po odtečení vody so mnou nič nerobili, nemala som bolesti ani nič, asi čakali, že mi malý vyjde cez ústa. Nakoniec pristúpili k sekcii a nie je to nič strašné bola som v CA, keď som sa prebudila, bol to taký nepríjemný pocit ktorý sa miešal s velkou radostou a šťastím. A na bolesť som rýchlo zabudla na 4 deň som normálne fungovala. Len ako píše janette4 toho mliečka bolo pomenej.
4. lis 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, tak ako ste dopadli na testoch ohladom cukrovky? mate niekto zvyseny cukor? ja mam mierne zvyseny + samozrejme nedostatok zeleza, len tie vitaminy, co mi predpisali nebudem brat, lebo som mavala z nich strasnu zapchu :confounded:

@arrett krásne brušinko :wink: :wink: :wink: :wink:
@katustek to Tebe odtiekla voda a 12 hodin s Tebou nic nerobili? teda to nechapem ...... Ale podstatne je, ze vsetko dobre dopadlo. Ja som rodila 13 hodin a po 12,5 hod. mi povedali, ze ak to polhodiny nevytlacim, tak bude sekcia, nastastie sa mi podarilo nasho slona vytlacit :slight_smile:
@palesandra mne mlieko pretieklo cez podprdu myslim raz alebo 2x, sice som mala mlieka dost a kojila som 2 roky, no vacsinou pretekam mliecko mamickam, ktore maju nadprodukciu mlieka. Ja som mala nakupovane aj tie vatove tampony a vobec som to nevyuzila. Po case som prestala nosit aj kojenecke poprdy a naucila sa kojit aj s normalnymi vystuzenymi, takze ani neviem, ci budem tentokrat kojenecke podprdy vyuzivat, mozno zo zaciatku :slight_smile:
rozhodne tie, ktore chcu kojit budu potrebovat elektricku odsavacku a balzam na bradavky, pretoze zo zaciatku to boli jak svina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ahoj, psala jsem tady vcera, ja mam tehotenskou cukrovku :frowning2:
4. lis 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu reč o elektrických odsávačkách mlieka - aké máte s mini skúsenosti - nie je to nepríjemný pocit-bolestivý, sú dobré? Uvažujem nad ňou lebo ju budem určite potrebovať, kedže ma čakajú ešte tri semestre na výške.
4. lis 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek