• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@alexis13 ja som kupila za 10€ z kauflandu tusim:slight_smile: Takze s tym ti ja neporadim. Ale asi skor tvrdsi, nie prilis hruby ked chces monitor dychu. Ja mam obycajny penovy. JA som si s tym tazku hlavu nerobila:slight_smile:
Tie podprdy z lidla som si kupila aj ja, lebo inac su straasne drahe. Vacsinou kupujem v CAcku, ale aj tak sa tieto oplatilo. Este uvazujem ze dokupim:slight_smile: Lebo mliecko tecie po porode jak blaznive, mne az striekalo a nepomohli ani prsne vlpozky. Normalne som musela mat obycajnu plienku v podprske. Z jedneho som kojila a z druheho striekalo:slight_smile:
4. lis 2010 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: @palesandra vidis musim pozret vystuzenu, myslela som si ze taka dojcenske nie su....
4. lis 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett :grinning: dufam ze aj mne bude dostatok mliecka striekat :slight_smile: , s madracom sa este poradim ved v predajni hadam budu vediet, ale tak zas nechcem kupovat za 20,40euro
4. lis 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett mne tiez kazdy hovoril, ze sa mam pripravit na brutalne naliatie prs, brutalne tlaky a striekanie mlieka a ja prve 4 dni v porodnici som cakala, a nic, stale sa mi tvorilo len kolostrum, som si hovorila, ze tak asi nebudem ani kojit, potom ako sme sa vratili domov som si aj odsavala a stale prikladala maleho k prsniku, aby sa nastartovalo kojenie a nakoniec som mala tolko mlieka, ze keby som nebola tehotna, tak kojim este teraz ..... :grinning: len mi nejako extra nestriekalo a ani nepretekalo cez podprdu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett vraj dobre su tie umele prsne zadrzne kolieska, maju fuknciu ze bud aby sa ti prsniky neobtierali alebo ked vymenit tu vonkajsiu cast s otvormi, tak je na zachytavanie mlieka ktore potom z tamade vylejes :slight_smile:
4. lis 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi to ma mrzi. A ako sa to vlastne lieci?
@ka.jo. ja som pouzivala odsavacku Medela Mini Electric a bola som velmi spokojna, esteze som si ju nechala. Celkovo zo zaciatku je kojenie bolestive, bradavky si musia zvyknut, ale nie je to nic strasne, takze potom ani odsavanie mliecka nebolli. Je to 100x lepsie, akoby si si mala odsat rucne, to som nikdy nevedela.
ja som si odkojila svoje, ked bol Kubko vacsi, tak ma zvykol aj hryzt do bradavky, mala som pluzgiere, ranky, proste vsetko.......... Hned v porodnici som si kupila taky balzam a naplaste na bradavky, je to zn. Bioclin, hlavne tie naplaste su perfektne, davala som si to na noc a velmi mi to pomohlo a bradavky uz neboli potom take bolestive a citlive. Do toho sa urcite oplati investovat. :slight_smile:
Som zvedava, ako to bude pri druhom, som povedala, ze v ziadnom pripade nebudem kojit 2 roky, max. polroka alebo rok :unamused:
4. lis 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby, ja si ani len neviem predstavit, ze sa s tymi mojimi 70B nieco stane. Ja tomu stale neverim a ani na nic take, ako nova podprda sa nechystam. Zatial si bohate stacim s tymi starymi. Ak sa stane nejaky zazrak, tak to budem riesit potom. :sweat_smile:
4. lis 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies no ja mam zatim dietu a uvidi se, zda to bude stacit, jinak si musis krome diety pichat i inzulin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2010 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta ja som nosila 75-80B, teraz mam asi o 2 cisla vacsiu popdprsenku. A hlavne obvod hrudnika mam vacsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze mozes byt rada, ze si sa nejako extremne nezvacsila, a hlavne - kojenie nie je o velkosti prs, takze sa nemusis bat :slight_smile:
@imzadi takze dieta - no fakt lepsie, ako ten inzulin. Mne kazalli obmedzit sladkosit a na to zelezo si idem objednat taky prirodny pripravok :slight_smile: Tak Ti budem drzat palce :wink:
4. lis 2010 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies a co si brala na zelezo? a co si ides objednat? ja beriem od zaciatku tehu tiez zelezo - aktiferrin. nie je mi po nom zle ako mi bolo po sorbifere.
4. lis 2010 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav prve tehu som brala nejake vitaminy, co mi predpisal doktor a teraz si mam prist znovu pre recept, ale tie vitaminy mi nerobili dobre, tak som ich vysadila, a sestra mi odporucila toto, je to na prirodnej baze:
http://www.just.sk/produkty/vitaminy_mineraly/k4416/
Je to sice drahe, ale vysledky po uzivani su vyborne .... Tak som sa dala nahovorit a objednala si to :wink:
4. lis 2010 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies vyzera to super. na ten just akurat citam dobre referencie
4. lis 2010 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav aj ja berem Aktiverrin :slight_smile:
4. lis 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav ano, Just je fantasticky, je sice drahsi, ale vyrobky vydrzia strasne dlho ....... Do porodnice uz mam objednany intimny sprchovy gel - fantasticky, sice stoji okolo 20 EUR, ale vydrzi Ti min. polroka aj viac a mame kopec inych osvedcenych veci ..... Sestra robi s Justom, tak ma vzdy nahovori na nieco dobre - ona je taky protiklad mna - vsetko na prirodnej baze a zdravo, kym ja som pravy opak ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ten intimny sprchac je ale vyborny, budem si ho setrit do porodnice:
http://www.just.sk/produkty/pestici_rada/k5150
A pre deticky odporucam urcite tymianovy krem, krasne uvolni hlieny a sluzi aj na znizenie horucky, fantasticky:
http://www.just.sk/produkty/bylinne_kremy/k5142/
Mame ho ako sa maly narodil :wink:
4. lis 2010 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies ten krem veru vyzera super. dik za tipy, neskor budem s tebou konzultovat :slight_smile:
4. lis 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav jasne, v pohode, rado sa stalo :wink:
4. lis 2010 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@palesandra take som dostala tie avent co sa vkladaju do poprsenky su dvoje jedne co zadrziavaju mlieko bez otvoro a druhe take mekucke aby sa neobtierali bradavky kedze asi budu citlive s otvormi aby dýchali :wink:
4. lis 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett Ahoj niekde som sa tu docitala, ze chces kupit surodenecky kocik z UK. Mas uz vybratu aj konkretnu znacku? Vyjdu tam o lacnejsie? Ja sa stale neviem rozhodnut ako to s kocikom budem riesit... :frowning2: bola som uz aj pozriet to sedadlo co namontujes na bok kocika pre starsie, ale na moj kocik to neni dobre... :frowning2:
4. lis 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@matiniki5 Ahoj. Chcela by som tento kocik http://philandteds.com/products/push/explorer
je veľký ako obyčajná trojkolka. Dáva sa tam sedadlo navyše. Simon mi už chodí, takze tandem som nechcela. Keď bude unavený, rýchlo sadne a ideme ďalej. A ak nie, aspoň urobím dozadu veľký nákup. A ak sa nebude chcieť vozit. To prídavné sedadlo odoberem a mám z toho klasickú trojkolku. Problém je v tom, že ho predáva iba www.predeti.sk. A práve tenoto explorer ešte nemajú. Takze zvažujem kúpiť z uk. Ešte musí mm odsuhlasit ten nákup. Pisala som aj predeti.sk a vraveli, že ho objednali a že keď ho budú mat, tak budú informovať. Pockam do konca decembra a uvidim.
4. lis 2010 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett ahoj, písala som Ti aj IP, ze predávam Phil a Teds Sport v modrej farbe, vsak kukni ku mne do bazára :grinning: My ho asi moc nevyuzijeme :slight_smile: Mam ho aj na Mimibazare, tak keby si mala nahodou zaujem, kludne sa ozvi :wink:
Alebo chces konkretne len Explorer?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9807589&tab=6
4. lis 2010 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett ten explorer je krasny :wink: a vedia uz aj pribliznu cenu?
To ti zavidim, ze mas v tom uz tak jasno. Ja sa stalo neviem rozhodnut ci sa to oplati nam este kupovat, lebo Martinko uz teraz nechce moc sediet v kociku, chce len utekat :slight_smile: .
Ten obchod dobre poznam, v nom som dobre uletela ked som bola prvykrat tehotna :grinning:
4. lis 2010 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,

ja mám dve kojenecké podprsenky a využívala som ich prvé dva mesiace, potom som nosila normálne s kosticami.

S tými odsávačkami neporadím, ja som si mlieko neodstriekavala - nemusela som. :slight_smile:

Ja som zvedavá na výsledky toho testu na cukrovku - pri prvom tehotenstve som to mala v poriadku tak hádam bude aj teraz - lebo mne ide viac na chuť slané - sladké len minimálne. :slight_smile:
4. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my mame za nami glukozovy test, vsetko dopadlo v poriadku tak sa vytesujem :slight_smile: a aj ta sladka voda sa dala vypit esteze mi bol ponuknuty aj citron :grinning:
4. lis 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies Ano, ďakujem videla som ho. No, sme rozhodnuty pre explorer a už sme kúpili aj fusak čierno-červený doň:slight_smile: Dufam, že stihneme kúpiť aj ten kociar.

@matiniki5 Ten obchod je zakerny. Aj my keď tam ideme, furt niečo musím kúpiť. Ach jaj:grinning:

my sme našťastie na glukoze neboli. Ani pri prvom, ani teraz:slight_smile:
4. lis 2010 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett jasné, v pohode, keď si už rozhodnutá..........
Ja som sa ho rozhodla predať, hoci mi bude za ním ľúto, no vôbec ho nevyužívame a pochybujem, že ho začneme, ked sa narodí druhé bejby :wink:
4. lis 2010 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
kočky tak ja sa odpájam, do konca novembra som ešte v práci, tak idem čosi ešte porobiť a pôjdem domkov.
želám všetkým pekný zvyšok dňa :slight_smile:
4. lis 2010 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte.tak my sme na atb :frowning2: ,bože,kto to s ním doma vydrží :unamused: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som tiež dostala železo,ale nejaké nové:Ferretab comb.,uvidíme,čo my to bude robiť.ale keĎ bude trochu zapekať,vôbec mi to nevadí,lebo teraz mám črevá až moc rýchle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tú kojeneckú podprsenku som mala aj ja,ale mala som ju na sebe len hodinu,potom som ju dala dole.ja mám veľmi veľké prsia,ktoré sa ešte zväčšili,mala som podprdu veľkosť D,najväčšiu,akú som zohnala,aj tak mi nakoniec bola malá :frowning2:

ja by som na kočík chcela ten skejtík,.ale len z druhej ruky,nový je moc drahý.
4. lis 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
a kukám,okrem @imazdi sem už nechodí nikto z ČR? :fearful:
4. lis 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies ten tymiánový krém vyzerá super.koľko prosím ťa stojí?nikde som to tam nenašla.
4. lis 2010 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies aj mna zaujala ta kozmetika, asi sa nakontaktujem na niekoho z KE :slight_smile:
4. lis 2010 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek