• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@janette4 zistím Ti to večer, doma mám katalóg a napíšem Ti cenu. Myslím, že v Sk to bolo okolo 450,- Sk. Ale vydrzi nam cely rok ......... Aj dlhsie, podla toho, ako casto je Jakubko chory :slight_smile:
@cinamon7 ak by si nieco chcela, kludne napis, ze o co mas zaujem, segra Ti to posle. postovne si neuctuje. Posiela tak vela veci babam z konika :wink:
4. lis 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,,dnes vas ani docitat nestiham,,,je tu nieco nove?
4. lis 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajtra kontrola u mojej gynekologicky snad sa uz mykoza lieci tie vaginalne gulicky su neprijemna vec najprv som si to vobec nevedela nasadit...
4. lis 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak to poznám.kedysi som ich tiež mala.musela som nosiť normálne vložky,lebo keď som sa postavila,cítila som sa,akoby som sa pocikala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 myslis,ze ked mam stale ten vytok husty a biely,ze je to v pohode?
4. lis 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no podľa mňa keď nezapácha,tak by to nemalo vadiť.ak áno,tak tam ešte asi čosi je.
4. lis 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 lebo ma to stve,,,nikde nechodim,,ani uz to oneeee nemame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a zrazu vytok,,,som dokimu minule vravela,nech mi spravi vyter, ci som v nemke daco nechytila,,ale nechcel,,,nabuduci tyzden ho asi donutim
4. lis 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies vdaka, tiez ten intimny gel by som vyskusala,kedze som mala aj pred tehu casto problem, je to blbe a dost neprijemne ked sa to stale opakuje :( este pozriem ine veci
4. lis 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky :slight_smile: ako sa mate? ja mam pocit,ze u mna sa to zacina zhorsovat :unamused: cez vikend ma priserne zacali boliet krize a najhorsie,ze len na jednej strane akoby mi slo urvat oblicku,ale zapal nemam a nic na to nepomaha. jem paralen ale ucinok ziadny,len som z neho oblbnuta a do toho este aj nadcha,sa nam zmenilo rapidne pocasie a zas je tu takmer letne pocasie,co ma tesi,len mojej alergii neprospieva. kvoli tomu chrbtu ani nespavam poriadne a po praci som tak znicena,ze si radsej lahnem akoby som mala byt na nete.
ale aspon sme cez vikend nasli super akciu na sterilizator,ktory som vobec nechcela. ale za tu cenu sa to oplatilo. tak uz mame aj flase az do konca zrejme,plus ohrievac flase k tomu a kupili sme rucnu odsavacku. sli sme do znacky tommy tippee,lebo sa mi zda,ze je to jedno z najlepsich. cumliky na flase maju v tvare prsnika,co je velmi dobre pre male,tak hadam budeme spokojni. odsavacka je sice rucna,no za polovicu,tak potom kludne aj elektricku kupime,ak bude treba. ale ci sa podari kojit,to este netusim,hadam ano,predpoklady na to mam :grinning:
dufam,ze sa vsetky mate o cosi lepsie ako ja
4. lis 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav och boze to vazne aby clovek len na skolku robil, na slovenske platy je to riadna palka
4. lis 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky.....mala by som jednu otázočku...Može sa počas tehotenstva používať pri sexe lubrigačný gel?(inak nám to totiž nejde :sweat_smile: )
4. lis 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 ja si myslim ze ano.. na nejakej vodnej baze ci na akej to su. Krcok je uzatvoreny, chraneny hlienovou zatkou, nemal by byt podla mojho nazoru problem. Pokial ti to nic nerobi - svrbenie, mykozy a tak. No ako stale, stara dobra rada: Informuj sa u svojho gynekologa
4. lis 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dakujem....nie,zatial mi to žiadne mykozy nerobí.....použili sme ten gel 2 krát(však moc toho v tehotenstve nenasexujeme :rolling_eyes: ) a ked som to spomenula kamoške,tak sa zhrozila,že to by sa nemalo.Až ma vystrašila....Opýtam sa aj lekára-aj ked musím priznať,že sa ho to troška ja hambím opýtať :sweat_smile: ..... ale ďakujem ti arret.... :zipper_mouth:
4. lis 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies
Ďakujem za radu... :slight_smile:
4. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 Ak sa hambis, tak sú aj internetové poradne. Napríklad na stránke mamaaja.sk. Skús sa opýtať takto.
4. lis 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumimacko tak tak - je to vela. no len zial, niekto inu moznost ani nema a je pravda, ze ked sa zena zamestna, tak robi v podstate na skolku sukromnu :unamused:
5. lis 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko tehulky este spinkate??? dnes ma byt pekne pocasie tak si ho uzite....ja sa chystam dnes poupratovat lebo cez vikend chceme ist do BA na nejake nakupy......
5. lis 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ráno Tehule
Konečne piatok:slight_smile: a ešte takýto krásny slnecny... Sup sup von. Nadychat sa čerstvého vzduchu, trosku rozhybat telo. V zdravom tele, zdravý duch:slight_smile: ...zdravé dieťatko:slight_smile:
5. lis 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
@arrett niekto tuším dnes vstal s dobrou náladou :grinning:

ja by som taaaak išla,ale musím byť doma s drobcom :frowning2: už som doma tretí deň a začína mi z toho hrabať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 Simon dnes zázrakom spal do siedmej a potom sa ešte pól hodinu prevaloval v postielke, takze sme mali kľudne, pohodove prebudenie. Ja mám dnes upratovaci deň. Snáď poobede vyrazime von. Najhoršie je ísť domov. Pešo na 5 poschodie, 10,5 kg dieťa na rukách, kilo a pól v brusku a k tomu ešte taska... Riadna rozcvicka:slight_smile:
5. lis 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a to vam inak v pohode skolaudovali? do akeho poschodia nemusi byt vytah? ozaj a mate tam aj pivnice?
5. lis 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Skolaudovali a my mame iba kocikaren:slight_smile: Aspon že to:slight_smile: No mame povalu. Normálne stiahneme schody a v tom cipe hore mame priestor taký veľký ako byt. Tam mám všetok bordel:slight_smile:
5. lis 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett hej, lebo vsak aj som rozmyslala, ze pivnic sa asi nik nevzdal .. ale tak aspon super za tu povalu - len tie poschodia bez vytahu - uff
5. lis 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to v akom činžiaku bývate,keď chodíš na 5te peši? :confused: :confused: :confused:
5. lis 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano baby, mne vcera vecer normalne tvrdlo brusko, az som zacala mat strach, nastastie som ok :pensive:
5. lis 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ráno tehulky.Aké krásne počasie, škoda, že ja musím doma ležať :frowning2: Ach jaj
5. lis 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 V ........ :grinning: Uz nech sme v dome. Z dvoma deťmi to bde zábava ísť dole či hore:slight_smile: hehe:slight_smile: A to mám ešte jedno poschodie v byte:slight_smile: Cela upotena sa divákom do bytu, vyzujem topánky a ešte jedno poschodie vyslapat do izby:slight_smile:
@slavkav Ta povala je naozaj super. Neviem kde by som skladovala všetky tie veci.
Baby, myslite si, že môžem dať dnes simonkovi po vonku tenisky? Má byt 18 stupňov, tak si myslm, že by mu zima nemala byt. A chcem iba mikinu mu dať. Či?
5. lis 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett myslim, ze uplne kludne mu daj tenisky :wink:
5. lis 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehule, u nas je pod mrakom a fuka vietor, ale je teplo.
@arrett myslis tenisky ci botasky? my botasky v pohode nosime stale, aj gumaky, na cizmy je strasne teplo :grinning:
5. lis 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett u nas sa platenym topankam hovori tenisky :wink:
5. lis 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek