• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@imzadi ved hej, nic ine neostava, iba vydrzat..no ja mm problem spomenut si niejkedy, ze si mam dat inzulin a sem tam vynecham :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies aha, pre mna je tenisky a botasky to iste :slight_smile:
5. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka hej, boli ma brucho, ked chodim, taky pocit, akoby ma islo zospodu rozšklbnut a prava strana brucha ma trha stale, na to sa v noci budim a potom nemozem spat :confounded:
5. lis 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav iny kraj, iny slovne spojenia :wink:
@marhulka13 zistili Ti tehotensku cukrovku?
5. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechcete niektora??? http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-postielky/z7xl/megasada-do-postielky/
Samozrejme za lepsiu cenu. Chcem kupit kolisku pre druhe, preto predavam. :sunglasses:
5. lis 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies hej hej, mam sladky zivot :wink:
5. lis 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky

@arrett ta zelena je pekna
@marhulka13 no nieco podobne mam aj ja,,,ale skor ked dlhsie chodim a nasledne si sadnem,,,tak ked po nejakom case vstavam, tak mam desne krce do brucha,ze sa az narovnat neviem,,alebo aj ked dlho lezim,tak z postele neviem ani vstat
5. lis 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak to ma mrzí, ak Ta to potesí, ja mam zvyseny cukor, ale zevraj este v norme + nedostatok zeleza :unamused:
@arrett ta megasada do postielky je krasna a hlavne, takato pistaciovo zelena je moja farba.... aj by som to od Teba zobrala, lebo hniezdo je super vyvýšené, len my zo zaciatku budeme mat pre malicke ratanový kôš, aj malého som mala v koši :slight_smile: , v postielke sa mi zdal taky strateny :slight_smile:
Tak tie topánočky, to sú podľa mňa capačky na prvé krôčiky :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: ani tenisky, ani botasky, ale rozhodne je teplo, takže v pohode ich môže mať drobec na sebe. :grinning:
5. lis 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies zelezo som ja mala ok, ale cukor bol teda az moc vysoky, tak mi dali dietu a inzulin, no ako som uz spominala, zabudam nanho :unamused:
5. lis 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no, ved aj ja chcem kolisku a kazdy predava iba s prislusenstvom... takze nic ine neostava:slight_smile:
Topanocky na prve krociky:slight_smile: Uy som mu na zimu nechcela kupovat klasika botasky, ma uz rovno zimusne s kozusinkou a to by som velmi mu dat von nechcela. My aj tak iba pred panelakom pochodime v teplackoch a ideme domov:slight_smile: On urobi 20 metrov a uz nevladze:slight_smile:
5. lis 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja to beriem tak, ze ked to brusko rastie, vsetko sa tam natahuje a to ma moze boliet...na kontrole sa opytam, no to idem az o tri tyzdne :wink:
5. lis 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
O 5 dni bude rok, co sa narodil tento krpan :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ako to rychlo uteka
5. lis 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pozrite co z neho vyrastlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 az tak neskoro??,,,ja idem buducu stredu,,dufam,ze mi nepovie,ze sa to zhorsilo,,,a inak sa musim pochvalit,,,konecne sme presiahli 70kiloooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@arrett jeeeej gratulaciaaaa :grinning: :grinning:
5. lis 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka bola som teraz v utorok, no nespytala som sa ho na bolenie bruska, riesili sme tu cukrovku a po tolkom piti toho sladkeho sajrajtu som uz ani nevedela, ako sa volam :grinning: dufam, ze babatko nevazi viac ako 70 kiloooo :grinning: :grinning: ja drzim furt hranicu 60 kg :slight_smile:
5. lis 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 nieee,,ta to tam su ratane aj moje tuky :grinning: :grinning: :grinning: ale kedze som si dlho drzala rovnaku vahu,som rada,ze to konecne stupa
5. lis 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no super, takze za chvilku mate velku oslavu :slight_smile:
5. lis 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mne sa podarilo schudnut 2 kila, no ako som bola v tej nemocke, z toho jedla by nepribral ani somálčan a vzdy sda mi lahsie chudlo ako priberalo
5. lis 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no ja som v nemocke pribrala,,,ale zato moze ta donaska dva krat denne,,ale uz to ide rychlo hore
5. lis 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav 13 teho:slight_smile: Uz sa tesim:slight_smile: Pride mi rodinka z vychodu..jupiii... mama uz v pondelok, konecne budem nic nerobit cele 2 tyzdne:slight_smile:
5. lis 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ved hadam aj ja priberiem, ved od zaciatku tehu som do plusu len 3 kg... a tak to aj vyzera, mini brusko a zozadu stale rovnaka :slight_smile:
5. lis 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a lezis poctivo???
5. lis 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no, snazim sa, ale chodim aj von, ved je tak nadherne a by m nacisto svihlo byt len vnutri, uz som aj tak dost nervozna :confounded: mam nakazanych 18 hodin denne, tak tolko neviem, ci to je, ale snazim sa
5. lis 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. lis 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, dieta sa mi zobudilo:slight_smile: Dost bolo oddychu:slight_smile: Ide sa vysavat, utriet prachm umyt podlahu a potom hajde von :grinning:
5. lis 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky kde by som nasla take detske vecicky s vtipnymi napismi??
5. lis 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja moc kolísku nechcem, nechceme učiť bábo na kolísanie :wink: tak za 5 dni oslavujete, super, malý je zlatý :wink:
My sme mali pri Jakubkovi takýto kôš na kolieskach, malý tam spával do 8 mesiacov. :wink:
5. lis 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak toto je krásna fotečka...malinký krásne rastie....
...tá megasada sa mi straasne paci, milujem zelenu, keby bol chlapec urcite kupim..krásna
5. lis 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Jeej, krasny:slight_smile: a kraaaasne velke brusko..to bolo tesne pred porodom???
Ano, rozmyslala som aj nad kosom, ale su strasne drahe:frowning2: Odkial ste to kupovali, za kolko?
@mafynka www.bess.sk
5. lis 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek