• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@pepies hmm..ten kos sa mi zacina pacit:slight_smile:
Mozno ked predam tu megasadu... nieco dolozim... hmmm.. si ma teraz namotala
5. lis 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, vazne ucekam bo syn mi reve:slight_smile:
5. lis 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dakujeme, ten kos mi pozicala segra, ale potom ho predala, takze tiez zhanam nejaky ....... Brusisko som mala riadne, ako keby som cakala dvojcata, to uz bolo nejako tesne pred terminom, mozno tyzden-dva. :wink: Tiez som kukala kose a su fakt drahe, takmer 180 EUR za kôš - to sa mi zda nenormalna cena.......
Este si treba davat bacha na rozmery - lebo vacsina kosov alebo kolisok ma rozmer ako klasicka vanička od kocika, to je strasne male, to tam budes mat malicke tak max do 4-5 mesiacov. Tento čo sme mali bol veliky, ale taky uz asi nezozeniem, skoda, ze ho segra predala :frowning2:
tieto sa mi strasne pacia, ale tie ceny, ach jaj :wink: :wink: :wink: :wink:
http://www.pampyshop.com/katalog.php?kategorie=73224
5. lis 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 práveže zelená je unisexová, krásna farba ........ nemyslím, že je len pre chlapcov :wink:
@arrett aj ja som sa nahaluzila na tie koše, tento mesiac ešte brigádujem, tak budem robiť asi na kôš :wink: však ho potom predám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no ved nie, ale viac sa mi hodi pre chlapca.....zhanam nieco bezove
5. lis 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 myslíš? ináč my máme béžový kočík a každý mi hovorí, že je to skôr pre chlapca ...... Myslím, že aj zelená aj béžová sú také neutrálne unisex farby ..... :wink: Ale však každému sa páči niečo iné ....
5. lis 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tak ten je fakt nadherny :slight_smile:
5. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav však je krásny, bože, prečo sú také drahéééééééééééééé :angry:
5. lis 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no ved 100 ludi 100 chutí....=D....
5. lis 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 presne tak :wink:
5. lis 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no asi ako vsetky pre deti - lebo je to dobry biznis :slight_smile:
5. lis 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ved uvažujem, že začnem asi podnikať s detskymi vecami :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. lis 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se,že vám sem lezu chci jen nabídnout oblečky po mých dětech za pár kaček :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=594905
a už jdu zase pryč ...
5. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. lis 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak to uz je lepsia cena. tento je krasny:
http://www.postielky-kose.sk/detail.php?zbozi=2537982
Este kuknem na nejakej polskej stranke, ci ich nemaju .....
5. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ahoj, tiez som zvazovala nad kupou tohto kosa, pekne maju aj v Next aj v MOthercare, len sa obavam, ze to nie je moc stabilne, na tom podstavci a rozmery su strasne malicke, ako klasicka vanicka od kocika, takze to ma odradilo. A este k tomu som sa bala, ze by babatko mohol nas Jakub hocikedy zhodit, by sme museli stale davat pozor. Tak by som si to radsej na Tvojom mieste premyslela........ Ale vyzera to inac super, je to krasne ...... :slight_smile: Kamoska mala ten kos z Nextu zaveseny na balkone v lete, len dcerka jej tam nechcela ani bohovi spavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Ahoj,ten koš budeme mat len na par mesiacov,potom klasicku postielku.Maju ho 2 kamošky a nemaju s ním ziadny problem.Viem,ze su menšie rozmery,ale dostaneme ho od znamych,nemusíme ho kupovat,tak som sa potešila.
5. lis 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 tak take co dostanes je uplne najlepsie :slight_smile:
5. lis 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá,

tak glukózový test mám úspešne za sebou. Výsledky budem mať až v pondelok, tak som zvedavá. :slight_smile:
5. lis 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca a tlak bol aky? :slight_smile:
5. lis 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Ano to je pravda,potešim sa kazdemu ušetrenému euru. :slight_smile:
5. lis 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 to je pekny darcek, super :slight_smile: vsak mozno Tebe sa osvedci, ja som pocula len tolko, ze su nestabilne, preto chcem radsej na kolieskach a nie na podstavci ......... Vsak potom ked otestujes, napises, ako ste spokojni ...... :grinning:
@leginca tak drzime palce, nech to dobre dopadne .........
5. lis 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tie koše sú riadne chutné =D
5. lis 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky a toto ste už videli? to keby ste chceli brať na prechádzku aj susedovie deti :grinning:
http://dino.sklep.pl/nowy/pegperego-triplette-sw-2011-dla-trojaczkow-3spac3przyk3budk-p-5333.html
5. lis 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ešte toto som našla, je to taká kolíska, ale nemusíš hojdať, keď nechceš. Má to zabudovaný elektrický kolotoč a dole je úložný priestor. Jediné, čo ma odrádza je, že rozmerovo je to maličké.
http://dino.sklep.pl/nowy/coneco-simply-city-3w1-przenosna-kolyska-2010-kurier-gratis-p-7644.html
5. lis 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Hmmm, to sa mi až tak nepáči. Nie je to take chutné:slight_smile:
Poviem ti rovno, trojcata by som teda nechcela. Už pre ten obrovitansky kocik:slight_smile: Mne stacila prechadzka teraz s jedným. Odkedy chodí, tak zasadne ide iným smerom ako ja:grinning:
5. lis 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek