• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@slavkav - tlak som mala 80/50 inokedy, keď si dám ráno kávu, tak mám tlak 100/60 :slight_smile:
5. lis 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tie ratanové sú krajšie. ale tieto kolísky som videla naživo nafotené a sú tiež pekné, jedna pani z MMB ich dovaza z USA, tam som ich videla nahodene za 129 EUR a mali kadejake krasne farby.
Ale tiez sa mi viac pacia tie ratanove :slight_smile:
No ja budem mat co robit s dvomi malymi detmi, bude to narocne, uffff, a vlastne - Ty takisto. Trosku sa obavam, ako to zvladneme, ale budeme musiet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už sa teším, ked bábätko povyrastie, ako sa budú spolu hrávať, príp. biť a šklbať o hračky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca tak to máš riadne výkyvy. :frowning2:
5. lis 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies - ja mám odjakživa nízky tlak - už som si na to zvykla. :slight_smile:
5. lis 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ja tiež mávam často nízky tlak a v prvom tehu mi bývalo tak zle, že ma doktor kvoli nizkemu tlaku vypisal na pn-ku. cloveka ani nebavi zit, ked ho boli hlava a je mu na odpadnutie, vsak? :wink:
kočky za chvílu končím v práci, prajem vsetkym krasny vikend a dávajte pozor na svoje kopkajúce brušká :slight_smile:
5. lis 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Krasny víkend aj tebe. A neboj sa, prideme možno o nervy, ale zvladneme to. Tiež sa teším na chvíľu, keď sa budú spolu hrať, bit, opluvat, naháňať.... Ach jaj.. Ale dvojnásobný úsmev všetko vynahradi.
5. lis 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies dnes som nasla nejaku babu co tiez predava kozmetiku JUST na MMB: http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=137048
5. lis 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...Tak ja som dnes od 8 do pol tretej behala po doktoroch. V noci ma tak bolelo v pravo dole, ze som skoro vobec nespala a tak som sa znervoznila, ze som bola odhodlana ist k doktorke. Chvilu hrozilo, ze si ma nechaju v nemocnici na pozorovanie, ale chvalabohu si ma tam nakoniec nenechali. Vsetky vysledky mam dobre, nikto nevie, preco ma to tak boli. :confounded: Nakoniec zaver bol, ze mam podrazdeny slepak a keby nieco, mam hned dobehnut. Ked mi doktorka v nemocnici povedala, ze ma asi budu operovat na slepe crevo, tak som na nu vyplestila oci. :confused: A len som sa modlila, aby chirurg povedal, ze nic take sa robit nebude. Boli ma to stale, neexistuje poloha, v ktorej by to prestalo, ale aspon som doma. :unamused:
5. lis 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta och,tak to ti niet co zavidiet, dufam ze to nebude treba riesit teraz cez tehu, ja uz to mam davno za sebou,aj obe mandle,cisarak a potom znamienka, u mna uz do buducna ziadna plastika nehrozi, mam jaziev po tele viac nez dost :grinning:
5. lis 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra Ahoj,ja som Ti minule myslim neodpovedala,ze kde presne byvam,si sa ma pytala. Myslela si na Slovensku alebo v Uk? :wink:
5. lis 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta fuha, to ta az tak drasticky boli??? a slepak ti nevysetrovali, ked nevedia, z coho to je?? ja ked som mala podrazdeny slepak, mi ho nevbybrali, co teda vtedy mohli, ale nechali ma v nemocke a prikladali mi tam mrazene hovadzie.. a ked sa to zacalo topit, mala som upozornit sestru a donirsla ine mäso... to bola taka zvlastna liecba :confused: dufam, ze budes ok a prestane to boliet...
6. lis 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekne vikendove ranko dievcata, ja vas citam, len nemam velmi cim prispiet, cukrovkove testy mam az o 2 tyzdne, moj doktor to robi az v 27 tt, ale o to lepsie, ak by som nahodou mala cukrovku, tak budem o nej neskor vediet a mozem dlhsie pojedat sladke, na zaciatku tehu mi sladke vobec nechutilo a teraz by som dokazala jest denne slivkove alebo tvarohove gulky s makom :grinning:
zaktualizovala by som tabulku, pohlavie uz niektore viete, tak ak mate nieco co nie je v tabulke, doplnim :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februarovky-unorovky-2011/5643322/
6. lis 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca to ti treba napisat do ip, ja sa tam nenasla, teda tie minipismenka mi dali zabrat :grinning:
6. lis 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,,je tu niekto?? :grinning:
6. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca Ahoj,ja som sa v tab tiež nenašla,my uz vieme pohlavie dievčatko-Tamarka .Dakujem,pekny víkend
6. lis 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som kedysi v tabulke tiez bola :sweat_smile: asi som nepresla vyberovym konanim :grinning: :grinning: :grinning: prijemne tehulkovanie :wink:
6. lis 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta to mi je luto.....ak je to podrazdeny slepak skus si davat nato vecer obklady mrazene masko a tak.....nebolo by dobre keby sa ozval teraz v tehu...vela stastia
6. lis 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 bojim sa davat si nieco studene, aby som este nieco nedobabrala. :unamused: Ale vraj operuju aj v tehu laparoskopicky. Len k tomu by som nerada dospela. :sweat_smile: Boli to stale, ale nie je mi zle, ani teplotu chvalabohu nemam, tak dufam, ze to prejde.
6. lis 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem se v tabulce též nenašla,tak prosím, jestli byste mě mohly doplnit, čekám chlapečka, termín 13.2. a jsem z Pardubic a jméno ještě přesně nevím
6. lis 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca vsak napis aj ked nie je o com,,,chodievaj medzi nas castejsie, vsak vzdy sa nieco najde :grinning: :grinning:

@sharlotta ja uz slepak nastastie nemam,,ale chodila som s nim asi 2 roky, co som ho mala podrazdeny a zapaleny,,len si davaj pozor na stravu, nech sa ti teraz zbytocne nedrazdi,,
6. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ked ja ani neviem, co nemam jest, daj nejake tipy...
6. lis 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca prosím o opravu čakám len jedno dievčatko :dizzy_face: Leu
6. lis 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok dievcata, vsimla som si, ze som zle minule zaktualizovala tabulku a chyba tam 3. cast, tam si marhulka aj ty denisa, je toho viac, pockam aj na dalsie dodatky od ostatnych dievcat a vecer, najneskor zajtra to opravim, idem trochu von ked je tak pekne :dizzy_face:
6. lis 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ani seba som tam nenašla..takže dievčatko Emily, 2.2 termin..porodnica Nitra...dakujem :grinning:
6. lis 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca
vek - 25, Krásno nad Kysucou, chlapec - Matej / Branislav - termín 25. 2. 2011 - nem. Čadca
6. lis 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby. konecne som vas docitala :slight_smile:
no ja som vo stvrtok bola na tom glukozovom teste. kedze som od vecera nepila bola som taka smadna, ze som polovicku salky vypila hned a potom asi na 3x zbytok. vyzmykala som do toho polku citrona a bolo to uplne v pohode. ako keby som zjedla viac PEZ cukrikov alebo vela hroznoveho cukru :slight_smile: testy mam ok a aj krvny obraz. musim vsak drzat dietu, uz som pribrala 20kg :frowning2: no a som stastna, lebo sa mi mala ukazala aj tvarickou a mame aj foto v 4D :slight_smile:

@natalca poprosim opravit vek 27 :sweat_smile: meno nevieme a porodnica Nove Zamky. dakujem pekne :zipper_mouth:
6. lis 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.no dneska sa vám do toho písania moc nechce,ale neva,nemusím toho moc čítať.tie koše sú nááááááádhernéé.keby sme nemali postieľku po malom,určite by som po tom poškuľovala,len škoda,že to je len na pár mesiacov. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baby,mne v týždni dr. povedala,že mám asi pruh a dneska som to ukazovala jednej známej,jej synovi to v lete operovali a ona mi povedala,že nie asi,ale určite.aj ma to hrozne bolí.dr.sa k tomu vyjadrila,že uvidíme,čo to bude robiť,ale chcela by som vedieť,či tiež niektorá nemáte takýto problém.len sa bojím,aby to pri pôrode nespravilo nejakú galibu :unamused: :frowning2:
6. lis 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a este sa chcem opytat, ze tie, ktore ste uz boli na tej glukoze, ze odkial vam brali krv. lebo mne rano zo zily a aj o dve hodiny zo zily. kedze som mala ist v ten den na endokrinologiu na krv, tak mi brali 3x :frowning2: mam poriadnu modrinu. akurat sa ma sestricka u endokrinologicky pytala, ze preco mi nebrali druhykrat z prsta.... a jedla som prvykrat az o 12tej, dobre??? :astonished:

@janette4 moja mama ma pruh uz roky a akurat jej gynekolog na preventivke minuly tyzden povedal, ze preco to jej obvodna neriesila, ze ci cakaju, kym jej to praskne :confounded: no ale neviem, co s tym v tehotenstve...
6. lis 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Mě brali krev z prstů. Tedy při minulém těhotenství, teď jdu příští týden, ale jinam, tak uvidíme
6. lis 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta skus nieco bez jadierok,,take dietnejsie veci,,mna vzdy zacalo boliet,ked som jedla nieco s jadierkami,,paradaky,,hrozno,,mandarinky,,melon a taketo veci,,fungovala som na zemiakoch,,,skus nieco aj na nete pohladat,,ziadne obklady si nedavaj,zbytocne to nedrazdi,,,pokukaj nieco, musis uz par tyzdnov vydrzat, nebolo by dobre ist teraz pod narkozu,,,,ked ja som drzala dva roky, tak ty uz par mesiacov potiahnes :wink: :wink:
6. lis 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek