• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 mne brali aj zo zily aj z prsta a z prsta su hned vysledky, teda ja som mala cukru vyse 15 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale mne nebrali z prsta vobec. len zo zily. vysledky som mala urgentne na druhy den, kedze dr. ich chcel vidiet co najskor, aby sme mohli riesit moje kila :unamused: ze kde je pricina...
6. lis 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 a to sa moze drzat v tehotenstve dieta? ja tiez pekne priberam.. :wink:
6. lis 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 a na co prisli?? kde je pricina?? ja som pribrala iba 3 kg a cukor mam
6. lis 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ako je vam fajn, ze uz mate ten glukozovy test za sebou.. ja idem az v 28tt.. tak to si este pockam.. Ale zase sa utesujem, ze aj keby som to vyvratila, aspon mi to druhykrat robit nebudu, uz bude po 28tt neskoro..
6. lis 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 myslím,že ja ho mám z toho,že sa naťahujem s malým,ale bolí to teda jak fras.
mne pri tom glukozovom teste brali krv len raz-po tých 2hodinách z prsta.tu čítam,že všetkým vám brali aj pred vypitím tej vody,len u nás sa berie až po tých 2hodiinách.nechápem,s čím to potom porovnávajú :unamused:
6. lis 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 mne tiez predtym nemerali cukor, az po vypiti, az ked som sla druhykrat, tak mi merali aj predtym :unamused:
6. lis 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 no, ked som ja na to sla druhykrat, dostala som 100 g glukozy do pol litra, takze este viac nez prvykrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: nastastie mam pevny zaludok a ani ma nepotriaslo od hnusu :grinning:
6. lis 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 , @marhulka13
no na nic sa neprislo. mam vsetky testy ok. este o tyzden idem na kontrolu na endokrinologiu, ked budu vysedky z krvi. no zevraj mam zvysit pohyb a znizit prisun jedla. ale chapete? jem menej ako pred tehotenstvom :frowning2: ked idem von so psami, tak ma po chvili zacne boliet brucho a zacne tvrdnut. tak aky pohyb mam mat? a to sa fakt nenamaham. jem vela ovocia, ale mam z neho kyselinu. beriem maalox pred kazdym jedlom... je to strasne. tak ako mi nebolo nic v prvom trimesti, teraz sa mi vsetko vracia :frowning2:
@janette4 no to je mozne. ja by som sa na to opytala cim skor dr.
6. lis 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá, vidím, že väčšina už má cukríkový test za sebou, tak sa chcem opýtať, či môžem piť čistú vodu pred testom a či mám na test doniesť moč? Som objednaná v utorok a lekárka mi povedala, že mám prísť nalačno, nič viac. ďakujem :slight_smile:
6. lis 2010 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 no mne tiez povedala sestricka, ze mam prist na lacno, ale na nete som citala, ze den predtym netreba jest vela sladkeho a ze sa nema rano pit. takze ja som to tak dodrzala. a moc som doniesla, pretoze som mala aj poradnu, ale neviem, ci je to nutne ku glukozovemu testu :unamused:
6. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 mne doktorka na diabetologii povedala, ze pred testom sa moze pit len cista voda, nesmie jest den predtym od 18.00 a mam si doniest prvy ranny moc
6. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mne brali 2x zo zily
@mafynka dufam, ze to prejde. Uz v detsve som mala podrazdeny slepak a potom to nejak preslo. Velmi si to ani nepamatam, len viem, ze som sa bala. Asi by mi nedali narkozu, len lokalku teraz :sweat_smile:
6. lis 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky :slight_smile: ako vikendujete? Je tu este niekto?
6. lis 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ahoj ja som mala tiez popucny pruh pri prvom tehotenstve. Tiez som nevedela ci si to mam nechat zoperovat alebo nie. Ale najlepsie natom bolo co doktor to iny nazor... :angry: Nakoniec mi mm vybavil stretnutie s jednym fakt spickovym chirurgom. Ten mi povedal, ze to moze prasknut ako bude rast brucho a potom to budu musiet akutne operovat, co v 7-8 mesiaci nebude nic moc. Ale ze to ci to chcem zoperovat hned alebo cakat ci to praskne je na mne. Tak som sa ho spytala co by mi poradil, keby som bola jeho dcera. Povedal, ze operovat hned, ale poradil sa este s gynekologmi. No a vysledok bol, ze sme pockali kym skonci prvy trimester a potom ma hned operoval. Este mi vysletlili, ze to je velmi kratky zakrok nato sa dava slaba narkoza. Vsetko dopadlo v poriadku a Martinko je uplne ok :slight_smile:
6. lis 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, prosim vas urobila som chybu, vsetky ste boli v tabulke, len som ju zle skopirovala a cast tam chybala, PREPACTE :fearful:
pozrite sa, ci je to teraz OK, ak su nejake pripomienky, poslite mi ich do IP, DAKUJEM :dizzy_face: :wink:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februarovky-unorovky-2011/5694924/
6. lis 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. lis 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca je to super :wink: dakujeme :slight_smile:
6. lis 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 som rada, este tam chcem pridat pozadie, nejake pekne babatkovske, mozte dat tipy :wink:
6. lis 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. lis 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 joj, tak to ma mrzi! A potom, ze tehotenstvo je krasne obdobie.. budes rada, ked sa male narodi. Ale neboj, dobre bude, poznam baby, co pribrali aj 30kg pocas tehu a po porode to postupne slo dolu. Hlavne nech je male zdrave! To uz si nevyberie, kazde telo reaguje na tehotenstvo inak.
6. lis 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tebe to tusim nejako zachutilo.. :wink:
6. lis 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.
@matiniki5 no super.len moja dr.na to prišla až teraz,že to mám pruh.mňa ten pupok bolel už dávno,ale myslela som,že z toho,že bruško je už dosť veľké.pri malom mi bruško išlo úplne inak,ako teraz,tak ma ani nenapadlo,že by som to mohla mať pruh.začiatkom decembra idem na poradňu,tak sa jej spýtam,čo s tým,či môžem rodiť normálne,alebo radšej sekciou.ale rada by som normálne,ak nebude veľké riziko.
7. lis 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 ahoj. Ja mam test uz za sebou, aj ked skoncil vyvratenim u sestricky do kosa. :confused: Ale na stastie som ho nemusela opakovat. Cistu vodu mozes kludne pit pred aj pocas testu. A moč treba doniest. Nezabudni si aj citron, alebo cotronovu stavu. Drzim palce, nech nedopadnes ako ja. :grinning:
7. lis 2010 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne tiež brala krv pred vypitím cukrovej vody zo žily a potom 1,5 hodiny po vypití vody - tiež zo žily. Výsledky budem mať zajtra, tak hádam budú v poriadku. :slight_smile:
7. lis 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka
@silvika18 mne nedovolili ani vodu, ani citronovu stavu...

Inak neda mi, aby som to nenapisala, ale preco si niekto mysli, ze je vhodne davat sem fotky prave narodeneho dietata aj s krvou a vsetkym ostatnym? Mne normalne dvihlo zaludok! :sweat_smile: :angry: :confounded: :zipper_mouth: :confused:
7. lis 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tie fotky som síce nevidela,ale keď to zažiješ na vlastnej koži a uvidíš takéto bábätko na vlastné oči,.ver,že žalúdok sa ti dvíhať nebude.lebo bude tvoje-bude to pre teba niečo nezabudnuteľné a jedinečné. :wink:
7. lis 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ano, ale to bude moje...a v tom je ten rozdiel...Moj osobny nazor je taky, ze taketo fotky nie su vhodne do verejnych albumov na verejnej stranke... :unamused:
7. lis 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta aj ja som tie fotky zbadala a tiez ma zdvihlo zo stolicky :grinning: asi takyto zaber nechcem mat :zipper_mouth:
7. lis 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
už som pozrela.mne tie fotky nespravili nič,podľa mňa sú krásne a jediné,čo ma mrzí,že z malého také nemáme,lebo manžela som nemala pri pôrode a asi by to ani nezvládol.
7. lis 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek