• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
dakujem vam!! :wink: :wink:
22. čer 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
..ozaj my uz kocik mame.. :grinning: :grinning: :grinning: niekto sa tu pytal na kociky tusim mam ho v albume... :wink:
22. čer 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma nemas za co a mohla by si mi napisat ze ako uz mas potvrdene tehotenstvo??? len krvnymi testami ci uz aj sondou alebo ultrazvukom??? :wink:
22. čer 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
len krvnymi testami ale v piatok mam ist este raz na krv..bojim sa aby to nebolo mimomaternicove tehu..urcite by ma porazilo,ako sa to da zistit???
22. čer 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma ultrazvukom
22. čer 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mám na Vás otázočku, teda asi skôr na skúsené tehulky, Vy tu píšete, že Vás bolia prsia, že Vám je zle, že zvraciate a ja nič, teda nie že by mi to chýbalo, ale mne okrem toho, že som unavená vôbec nič nie je, myslíte si, že je to OK? ja som zatiaľ bola len na krv kvôli HCG a na prvé sono si musím ešte 17 dní počkať, lebo doki má dovolenku :angry:
niekto sa tu pýtal na hlienik, ten býva taký krémový asi od 6 tt, aspoň tak mi to hovoril doki
22. čer 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zbohom tak to sa bojim uz teras!!!no neviem ale ultrazvuk mi asi nebudu robit v piatok lebo sestricka vravela nieco len o krvi... :confused:
22. čer 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalca presne tak ako ty neboli ma nic len by som neustale spala skoro uz aj postojacky :wink: tehu mam tiez zatial potvrdene len krvou vcera mi brali ale ze v piatok mam prist este raz... :fearful:
22. čer 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca nestersuj, ani mne nic nie je, chvalabohu a dufam, ze mi zle ani nebude...mojej mame vraj vobec nebolo zle. Tiez som unavena a strasne hladna. A vcera vecer som dostala zufalu chut na drzkovu, som myslela, ze ma z toho...ale to uz bolo 9 vecer. :sweat_smile:
@apoloma neboj, mimomaternicove tehotenstva su zvycajne po zapaloch, zrastoch, alebo chirurgickych zakrokoch.
22. čer 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma a koľký si tt? keď čítam aké majú dievčatá nevoľnosti a problémy, je mi ich ľúto, ale zároveň ma to vystrašilo, či nie som mimotehu, keď mám aj endometriózu :frowning2:
22. čer 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak super, je nás takých viac, tak dúfam, že to takto bez grckania pôjde aj ďalej :dizzy_face:
22. čer 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca neboj sa, keby si mimomaternicove tehu, tak to mas riadne bolesti. kamoska mala mimomaternicove a trpela velkymi bolestami. poznam vela kamaratiek, ktore ani nevedeli, ze su tehotne. je to asi tak polovica, teda aspon co ja vnimam v mojom okoli. tes sa a raduj.
22. čer 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ďakujem, si ma utešila :wink: :dizzy_face:
22. čer 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalca sestricka mi povedala ze cca5tt ale musi to potvrdit doktorka...
22. čer 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma tak sme na tom takmer rovnako :wink:
22. čer 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ja nemam este ziadny termin lebo k doktorke som sa este nedostala... :unamused:
22. čer 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby. vcera som sem nestihla dobehnut a dnes som mala tiez dost perny den :slight_smile:
pisali ste tu o kocikoch, mne sa velmi paci brio go, ale trochu je drahy :unamused:
ale bracho caka uz v septembri dceru a zatial je icch favoritom bexa b4, ta je cenovo dostupnnejsia a ma v podstate vsetko. ale taky ako bude mat on si isto nekupim :slight_smile: nemozeme mat rovnake
22. čer 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma ani ja to som si len podla tehu kalkulacky vypočítala, skús aj ty, zadáš len termín poslednej mršky :wink: http://tehotenstvo.academy.sk/
22. čer 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ani ja nemam ziadne nevolnosti, budme len radi :slight_smile: ale nechti mi velmi jest, casto cikam a obcas ma bolia krize ako pred kramami a som unavena, ale inak neviem ani ze som tehotna :slight_smile: ziadne take specificke priznaky
22. čer 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha dik tak mi vyslo ze cca 21.02 2011 chi no este si to asi nenapisem sem bojim sa totiz mimotehu...
22. čer 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja papa kazdy den centrum materna plus dha a kyselinu listovu 2x denne, tu listovu mam na predpis
22. čer 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja este ani na kocik nepomyslela a ani neviem co vsetko budem potrebovat. hovorim si, ze este dost casu a potom sa budeme nahanat :slight_smile:
22. čer 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ani ja som nad kočíkom ešte nerozmýšľala :wink: ale rada zbieram vaše tipy, aspoň sa mi ľahšie orientuje :grinning:
22. čer 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 super, tak nech máme celé tehu takéto :dizzy_face:
22. čer 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne, citam to tu a robim si nazor. si pripadam ako uplny blbecek v tomto.

no coho sa veeeeelmi obavam je porod. pozerala som si videa a riadny strach ma prepadol. bojim sa tych par hodin, dni pred porodom, najviac porodu a samozrejme aj potom, ako to cele zvladnem.
22. čer 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babeny tak sa pripajam ja mam termin 25.01.11 a dufam ze vsetko pojde ok....tiez my do nedavna nic nebolo az na bolest prssss a meskajuceho mendosina a unavy....takze ani u mna ziadne extremne priznaky...sem tam ma napne ale to je vsetko...tak vam vsetkym zaciatocnym tehulkam prajem hlavne vela zdravickaaaa
22. čer 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ty si pozerala vide??? :astonished: No, to keby som ja toto pozerala, tak som posr* nie ze sa bojim! ?Naco pozeras take hovadiny? :confused: Ja o kocikoch neviem absolutne nic a vobec nerozumiem tomu, aky je medzi nimi rozdiel :confused:
22. čer 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta vcera vecer som cakala na priatela a neviem co ma to napadlo. ved potom som to aj olutovala. ale je to fakt des a hlavne tie zeny a tie bolesti. a uz ste rozmyslali ako chcete rodit?
to sme dve, vobec sa kocikom, postielkam, obleceniu nerozumie. som zvedava ako toto bude. ale snad mame este cas :slight_smile:
22. čer 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 mne chcel tiež drahý ukázať video pôrod live, ale hneď a rázne som to odmietla :wink: ja som v tomto strašný sraľo :grinning:
22. čer 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ja som to zakazala priatelovi pozerat, lebo potom si to este rozmysli a nebude chciet byt pri porode :slight_smile:
22. čer 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek