• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@marhulka13 seba by som takto urcite nechcela vidiet... :unamused: Teda ja -=to babo...

Z mojho pohladu su to vysoko intimne fotky urcene pre sukromie osob, ktorych sa to tyka...
7. lis 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta presne ako pises..su to velmi intimne zalezitosti, ktore nepatria na web...su krasne, ale prave preto su vhodne len pre uzky okruh znamych a nie pre vsetkych...
Mna taka vec dost udivuje..napriklad..jedno dievca z dediny, kt. poznam, si take fotky uplne vsetky zabery asi co mali, vycapila do albumu..ja osm si lentak nahodou píozerala nejake albumy a pozeram, ved to je dievca od nas..inak sa na to pozera ked daneho cloveka nepozname ako ked ho pozname ;) a pise tam take veci..normalne mam pocit akoby to bol facebook a ja jej priatel, pricom nie som..vlastne viem jej intimne veci..zda sa mi to dost take zvlastne...a vlastne ona ani o tom nevie ;)
7. lis 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :frowning2: :frowning2: hmmm ... Myslíš tu moju. Mrzí má to. Nevedela som, že to takto môže pôsobiť. Veeelmi sa ospravedlnujem
7. lis 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to nebola ta tvoja... :wink:
7. lis 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukla som si to aj ja.. no, myslim, ze taketo fotky aj keby som mala, urcite na web nedam. Kedze som este nerodila, tak mi ta fotka tiez nepripada krasna.. mozno po porode budem mat na to iny nazor. Ale celkovo zakrvavene dieta vo mne skor vzbudzuje uzkost.
7. lis 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta No, ja ako matka to asi inak vnímam. Keď vidím takú foto, pimyslim na svoj pôrod a chce sa mi od šťastia plakať. Je to neuveriteľný okamih nového života, prvého nadychu, prvého placu. Dala som v ten okamih nový život. A táto foto zachytáva jeden nový život na tomto svete. Jeden veľký zázrak zrodenia.
7. lis 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, nasla som jednu super stranku, na ktorej sa tiez diskutuje aj o detickach :slight_smile: ved pozrite tojeSvadba.sk
7. lis 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett krasne si to napisala :dizzy_face: strasne sa tesim na ten okamih :dizzy_face:
7. lis 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 budem ti drzat palce :slight_smile: ale ja si myslim, ze pri porode by to nemalo vadit, ze len pocas tehotenstva hrozi, ze sa roztrhne ako rastie to brusko :slight_smile:
7. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett verim, ze po takom zazitku sa clovek pozera na to uplne inak. Tesim sa na ten pocit.
7. lis 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja som bola na glukozovom teste pred dvoma tyzdnami a zistili mi tehotensku cukrovku. Je tu niekto s cukrovkou?
7. lis 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ahoj su tu dievcata s tehu cukrovkou, mna ten test este len caka, nerada by som prisla o vyjedanie sladkosti :fearful: a vitaj u nas, teba som tu tsim este nezastihla :slight_smile: ak chces, pridam ta aj do tabulky :wink:
7. lis 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,,boze mne sa taaaak nechce vstavat..aky ste mali vikend?
8. lis 2010 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ráno Tehule.
Viken bol krásny, slnečný... Boli sme vonku, nachodila som snáď asi 50 kilometrov, boli sme na jazerách, kukali ako sa púšťajú sarkany a tak... Dnes prídem podvečer moja maminka z východu a ostane 2 týždne. Konečne si trosku oddychnem:slight_smile:
@mafynka Ani mne sa nechce vstavat:frowning2: Este ležím v posteli, no už pocujem malého, že sa vykecava, takze musím vstat:-/
8. lis 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko bruška...tak už som vstala aj ja horko tažko pri prestavovani budika, manzel vstaval skoro tak potom som sa uz len prevracala....napapam a idem sa este ucit, lebo zajtra ma caka dalsia pisomka =/

...boli sme vcera v tej BA.....kupili sme vanicku aj so stuplom akokeby v Mobelixe bola za 10 euro, inak predrazene riadne a to najmna obchodný dom KIKA kde vanicky najlacnejsie boli za 25 euro a ostatne veci omnoho drahsie ako v iných obchodoch celkovo teda....ale v letaku som nasla koš na babatkko niekto ho tu spominal celkom pekny s kolieckami zo 129 na 97 euro, vlozim vam aj foto ak sa mi podari najst......no najviac veci zatial sme nekupovali sme vybrali v IKEII...madrac sme vybrali za 25euro, mali aj za 10 ale ten sa mi zdal moc makky...mali tam dobre ceny na obliecky, chranice na madrac, oblecko pre babatka....do vianoc sa tam este chystame tak chceme objednat postielku a sup na nakupy...a este sme kupili dve lyžicky na papanie =D.....a ine malickostii ale to uz nie pre babo....
8. lis 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu je z letaku ten kos na babo
http://www.zlacnene.sk/letak/3158/p/16/
8. lis 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
písali ste tu o tej foto krvaveho babatka....moj prvy dojem bol tiez ze asi by som si tu foto sem nedala ale tiez pri pripada krasna svojim spsobom pretoze pre tu matku to musi byt nezabudnutelny zazitok vidiet takto svoje prave narodene babo...ale na net by som to nedavala....
8. lis 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko kinderka :slight_smile:
@alexis13 suhlasim s tebou, tiez ma ta fotka najprv trochu sokovala, ale mala by som aj ja radost z takej fotky, na spomienky, ved naozaj je to najkrajsi moment v zivote matky, bola by to ale len nasa sukromna foto a do albumu na nete by som ju urcite nedala. Tak tiprajem prijemne ucenie a nech ti to pekne lezie do hlavy :wink:
8. lis 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dakujem...hrooozne sa mi nechce...ale tak nejako bolo nejako bude =D.....

prikladam foto šatiek čo som dostala od maminy a bruško na konci 28 týždna, konečne sa trošku zvačšujeme =D
8. lis 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá - tá fotka je úplne v pohode - presne ako napísala @arrett a @ henri001 - po svojom pôrode sa na takéto fotky budete pozerať úplne ináč. Ja by som však tiež takúto fotku nechala vo svojom súkromí, ale každá z nás je iná.
8. lis 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 jeej, pekne brusko, aj saticky! Takze uz mas nejaake nakupy zas sebou, to je super. Mna to povacsine este len caka.
8. lis 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Jeej, už rastiete:slight_smile: krásne bruško. Vymenila by som za to moje bandero:slight_smile: čo mi prekáža keď nosom dieťa na rukách:slight_smile:
8. lis 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 - pekné bruško - už nám všetkým rastú o 106.

Pridávam aj ja aktuálnu fotku môjho bruška zo včera.
8. lis 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 ,@arrett,@leginca ďakaujem baby..ved bolo načase sa trošku zvačšit...v stredu 7 mesiac zacina a ja take mini brusko este =D.....uz mi trosku zacina aj vadit ked si davam ponozky, striham nechtyna nohach.....a nejako ma pobolieva pravy bok ked spim takze vacsinou spavam na chrbte alebo na lavej strane =D
@leginca aj ty máš už peknučke gulatučke brušino....len tak dalej
8. lis 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

dievcata - rano pred glukozovym testom mozem nieco vypit, ci vobec nic? a kym cakam tie 2h, mozem nieco pit?
8. lis 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja mam brusko o dost vacsie, uz rozmyslam, ze pojdem na pedikuru, lebo je to riadna fuska, ked si mam spravit nechty na nohach.. :slight_smile: , ja tiez tak spava, na pravom boku sa mi zle, tiez ma tam nieco otlaca.. tak vacsinou na lavom alebo na chrbte, ale to mam uz 3 vankuse, musim mat vyssie, aby sa mi zase dobre dychalo a nepalila ma zaha tak velmi.. :confounded: a uz sa aj krize zacali ozvyvat, no darmo, so zvacsujucim bruskom je vacsia zataz na organizmus..
8. lis 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte bruska, ja som pridala svoje do albumu :slight_smile: tuto stredu konecne zacina 27.tt a my sa hadam dozvieme co nase brusko ukryva :sweat_smile:
8. lis 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kočky, máte všetky krásne brušká - Leginca, Alexis aj Cinamon :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@alexis13 diky za ten tip na kôš pre bábätko, je celkom pekný, nevieš, či ho mali vo viacerých farbách? a perfektná cena je to.
@cinamon7 máš v albume krásnu fotku s tekvičkovým bruškom, krásne, originálne .......

Aký ste mali víkend? my sme boli doma, chytila ma upratovacia mánia, tak triedim, vyhadzujem, upratujem, už mi z toho šibe .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Od rána zasa v práci, tak píšte holky :slight_smile:
8. lis 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ahoj, tak to zatrhnutie vyjedania sladkosti je este ten lepsi pripad :wink: ja mam zvyseny cukor, tak mam obmedzit sladke, ale dnes som neodolala a kupila som si Minonky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na zelezo uz mam tie lieky, ale este som si nedala ani jednu tabletku, este sa ma sestricka pytala, ci beriem Magnesium, ja ze neberiem, ale nic povedala. Beriete niektora Magnesium? Je to na predpis alebo si mam kupit nejake vitaminy? Poradte :slight_smile:
8. lis 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek