• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@pepies ahoj, no ja beriem magnezium, mam ho na predpis, je to tak lacnejsie. Mozes si ho ale kupit aj sama. Vacsinou sa dava, ked ti tvrdne brusko, alebo mavas krce v nohach. Ja ho uzivam 2x denne.
8. lis 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 ahoj, diky za radu, minule sa ma doktor pytala, ci beriem magnesium, a ja ze nie a on bol ticho, potom som si nato spomenula v lekarni, tak som sa nato pytala a lekarnicka, ze nech si pytam predpis, tak si to necham asi predpisat. Sice brusko mi netvrdne, ale krce som mavala aj mimotehotenstva, hlavne v nohach
8. lis 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ahoj,vdaka, kedy uvidime tvoje? to tekvickove je z netu :grinning: neprides upratat aj k nam do Kosic? som leniva v poslednom case a tie minonky su super napad,idem si dat tiez a k tomu jablko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja beriem magne B6 2x denne, len si kupujem v lekarni, ked mi tvrdlo brusko poradila mi lekarka, uz nevladzem ani dlho sediet, nie ze este zohnut sa :grinning: takze babenky, posledne mesiace si doprajme vela oddychu :wink:
8. lis 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá. Tak ako po víkendiku,,, asi upršano :unamused: Ale vraj nie všade prší, tak ešte si to treba užiť. My sme sa cez víkend flákali a cez týždeň nás čaká nejaka ta robotka doma, lebo brušino rastie a mamina už toľko nevládze, tak nutim postupne mm nech všetko postíhame. Už ste niektorá pokupilá nejaké kočiariky, nech sa inšpirujeme, ja stále zisťujem na nete, ale niesom ešte rozhodnutá....tak zatial pekný dnik, a píííííšte veľa, nech nam tie dniky s koníkom ubiehajúúúúú :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. lis 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 no videla som brušino, tak už ti pekne narástlo, tak verím že je problém sa obuť, ja som min. týžden bola vyberať nejaké čižmy na zimu, niečo pohodlné, a poviem ti dalo mi zabrať to skúšanie, ale už su kúpené tak som rada. Teraz ma vôbec nebaví nakupovanie, iba pre malé by som vždy niečo vymýšľala ale krotím sa...xixi
8. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 dakujem :slight_smile: a tiez vam je tak stale teplo ako mne? za beznych okolnosti som zmrzlina :grinning:
8. lis 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 no tak s tým teplom mi ani nehovor, ja v práci stále v krátkom rukáve po chodbách chodím a kolegovci sa zo mňa smejú, že oni naobliekaní ja cibule a ja tak lažo plážo.....
8. lis 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja ho tiez uzivam kvoli tym krcom, a celkom to pomaha. :slight_smile:
8. lis 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 kráásne bruško take hadam budem mat aj ja do 9 mesiaca....=D
@mirka0044 aj mne sa začali kríže ozývat su to riadne bolesti hlavne v skole ked dlho sedim idem sa zblaznit =/, palenie zahy ma zatial netrapi klop-klop =D
@pepies to som si nevšimla, ale vystavený som videla len biely viac som sa tomu nevenovala ale cena je celkom fajn oproti iným obchodom...
8. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies aj ja berem magenzium ale kupila som si ho bez predpisu do 3 euro tusim...ale doki mi viac odporusil magnezium+calcium sumive to je lepsie na tvrdnutie a hlavne krce ktore som aj ja mavala....davam si raz denne, ale nie pravidelne...musim kupit lebo sa mi uz minulo =D
8. lis 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 :grinning: :grinning: :grinning: mozno ma este predbehnes :grinning: inac kupila som tiez matrac cez vikend, molitan 8cm zlty, stal 19,-
8. lis 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 tak ja som inac strasny bordelar, to sa musim priznat, upratovanie bolo vzdy pre mna nocnou morou, no uz tyzden chodim po byte ako besna a kam sa pozriem, vsetko vyhadzujem, triedim, robim poriadky, muz zo mna nechape, mam tolko energie, ze by som najradsej ani nespala.......... Takze kedy mam prist do Kosic? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A bruško odfotím, bože, už sa chystám 2 mesiace urobiť nejaké fotky, vôbec si toto tehu neužívam, nestíham :pensive:
@mirka0044 ja som sa vzdy zabudla opytat doktora, ze ci to mam uzivat, on ma vzdy tak dopletie, ze ani neviem, cia som :zipper_mouth: takze musim pytat recept na magnesium
@cinamon7 ja som zmrzlina furt, len ako som kojila, tak som sa strasne potila, tak sa teste holky-dojky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@fialka12 teraz ešte čižmy zapneme, no horšie to bude pred blížiacim sa termínom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 biely by bol fajn, cena je perfektna, idem to este omrknut, len som mala klienta, tak nemam kedy :wink:
8. lis 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 a kde si kupila? mne sa tie molitanove zdaju nejake makke ci to take maju byt? ach jaj hadam kupime ten spravny aby sa babu dobre spinkalo...nechcem mu pokazit chrbitu...mi sme zatial nekupili len obzerali kde co stoji pojdeme tak o mesiac na vacsi nakup
8. lis 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 asi pojdem do lekarne a kupim si aj ja.
8. lis 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak baby co strie sa vam este nespravili? ja natieram brusko každý den aj 2,3 krat denne , na prsia som trosku zabudla ale uz aj tie natieram...tam som si uz vsimla par jemnných striii ach jaj
8. lis 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies mne doki recept ani nenavrhol len mi povedal co si mam kupit =D
8. lis 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 my sme kupovali este Jakubkovi nejaky matrac v All Toys, stal okolo 30 EUR, babatko by malo spat na tvrdom kvalitnom matraci, ale ja uz si nepamatam jeho zlozenie. Inac v Polsku maju lacne a dobre matrace.
8. lis 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no moj doktor si asi mysli, ze to beriem, ale ja mu zakazdym hovorim, ze neberiem a on to asi prepocul alebo co, az teraz som si uvedomila, ze by som to mala asi brat. No moja chyba, mam sa riadne pytat. :confused:
No ti doktori to maju riadne na haku :cry:
8. lis 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies z toho si nic nerob ja tiez chodim do poradne s kopou otazok a taka som dopletena, vyplasena z vela sa ani nedozviem lebo vzdy zabudam co sa mam opytat =D
8. lis 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 u nas v kosickej maderne http://www.maderna.sk/katalog/product/5184/ aj pri prvom som mala taky,nebol problem, potom som ho dala malemu do skolky,od siestich rokov potom treba do matracu investovat viac, to uz ma dietatko vacsiu vahu, sedava pri stole a pc, aspon tak ma informovali v inej predajni :confused:
8. lis 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 no musime sa aj mi popýtat v predajniach co odporucaju, dik
8. lis 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja vzdy u lekarov trapasim, minule sa mi podarilo u zenskeho dotrhat ten ochranny papier na koze, ked som sa tam liepala, a som na nom videla, ze ma normalne nervy :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
8. lis 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja mam vasci problm so zubarom tam som toho povyvádzala uz ako dieta.....a na zenskeho som si ako tak zvykla ale nie je mi to vysetrenie na koze dvakrat prijemne =D
8. lis 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jáj musím ist do školy =/ vonku je počasie na prd prší u nas a to teda dost husto.........radšej by som bola v posteli =D..tak pismenkujte nech mam co citat =D
8. lis 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 aj u nas je sychravo, tak utekaj do školy - a študuješ alebo učíš? :wink:
8. lis 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,potrebujem radu,,,volali mi,ze zajtra mi pride kocik,,,ale nie moc v tej farbe, do akej som sa zamilovala,,,ale zasa oproti tomu mi ho daju za 350,,,co normalne teraz stoji cez 400,,,kuknite prosim ten posledny kocik na stranke,,a napiste mi, co si myslite,,,dakujeeem
http://www.tako.sk/index.php?page=warrior-jeans
8. lis 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mne sa ta farba paci,nie je taka seda,ale celkom pestra, modra pre chlapceka fajn, za tu cenu by som brala :wink:
8. lis 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 dakujem,,lebo ja som si povodne vybrala taky viac dzinsovy,,taku tmavsiu farbu,,,ale je ochotna mi dat aj tento za nizsiu cenu,,ak ho vezmem hned,,,,tak som zavahala,,lebo vyzera uplne inak,ako som si objednala
8. lis 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aj mne sa ten kocik celkom pozdava :wink:
8. lis 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek