• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka mne sa tá farba páči, ale záleží samozrejme na Tebe :wink: cena je výborná :slight_smile:
8. lis 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, mam na vas dve otazky:
1) co hovorite na tento kocik http://www.tomsta.sk/product/baby-smile-v-max-1-22334/
2) to ma stve najviac a neviem si s tym uz niekolko tyzdnov rady, bojujem s mojou zehlickou, neviem sa zbavit vodneho kamena, ked zehlim, mam cele okolie od ulomkov z vodneho kamena, ktory z nej vypadava, uz som skusala vselico a neviem sa toho zbavit :angry: ako to riesite vy? Mate nieco co zarucene pomoze? :confounded:
8. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aj mne sa kocik paci a ked ti daju aj zlavu by som ho zobrala :wink:
@pepies studujem 4rocnik bezpecnost a kontrola potravin....len som do skoly prisla a zmoknuta som ach co pliecka dazd cele nohy a rifle mokre vrrr :angry:
8. lis 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca krasny kocik,,, s tou zehlickou,,ja mam naparovacku a mne sa z casu na cas stane,ze zacne smrdiet ako keby som v nej kavy varila a po case mi vyprskne na saty taku hnedu vodu,,,uz ked mi zacne vonat ako kavovar, uz viem,ze ju treba precistit,,,skus do nej naliat ocot,,zapnut na najvyssi stupen a prehriat,,,ak mas dnu take hadicky ,tak ich odpoj,aspon na mojej sa to da,,,,potom par krat nalej cistu vodu a zasa zapni na najvyssi stupen,,aby si sa zbavila toho octu,,,to by malo pomoct
8. lis 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka vdaka, ten ocot som skusala ako prvy a niekolkokrat, ale nepomohlo mi to :frowning2:
inak ten tvoj kocik by som aj brala, farba je pekna a ta zlava tiez ujde :wink:
8. lis 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca
@pepies
@alexis13 dakujem kocky,,,som trochu zavahala,,,ale tak cena je o dost lacnejsia ako maju na stranke,,to len zato,ze som si ho objednala za staru cenu,,a tento upravovali, bo ten predtym farbil a bol premokavy,,,tak to teraz supli ako novinku s tym,ze ho menili
8. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca kocik ako tvar sa mi paci len pre mna je farba cervena dost vyrazna ale tak kazdemu sa paci nieco ine :slight_smile: , co sa tyka zehlicky tak sem tam ked dlhsie nezehlim a pustim ju aj mne pri prvom napareni vybehnu drobne biele somarinky preto vzdy ozehlim stary uterak dokym neprestanu padat......ale inak neviem ako sa to vycistit....ja na vodny kamen pouzivam ocot ale tak to asi nie by smrdeli veci od octu....
:grinning:
8. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 a budes dlho v tej skole? aby si neprechladla, kuria vam tam, mne tam tusim v poslucharnach byvalo zima
uz si si aj temu na diplomovku vybrala? ja som mala u Canigovej, presne si to nepamatam, mikroorganizmy v mlieku, zaujimava tema, ale makala som na nej od tretieho rocnika :slight_smile:
8. lis 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 vdaka, farba kocika taka urcite nebude, mne ide o kocik ako samotny
ocot vyprcha, tiez som to riesila ako mafynka, dala ocot a parkrat preplachla cistou vodou, veci nesmrdeli :wink:
8. lis 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies - ja tiež beriem magnézium 2 x denne v tabletkách - je to kvôli tvrdnutiu bruška a kvôli kŕčom v nohách v noci
8. lis 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dnes mam cviko tu je celkom teplo v ucebni...ale v poslucharnach byva dost zima veru....ale zacnu nam hadam kazdu chvilu kurit a tam baby behaju aj v tricku na ramienkach :grinning: temu mam vybratu pokracujem v bakalarke a to hodnotenie predskolskych stravovacich zariadeni z epidemiologickeho hladiska :wink:
8. lis 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca samotny kocik je pekny :wink:
8. lis 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 zaujimava tema, kto je tvoj skolitel?
8. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeleňákova na fakulte hygieny
8. lis 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehule :slight_smile: aj Vam sa tak nic nechce? Maly spi, mala by som nieco porobit, ale vobec sa mi nechce :frowning2:
@alexis13 presne ten isty kos z Kiki mam po Martinkovi a je super. A je o dost vacsi ako tie z Mother Care a Nextu...
8. lis 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 co take sa na poradni pytas?? :slight_smile: ja pridem a nemam ziadne otazky :grinning: :grinning:
ten moj gyndos stale, ked sa na nieco postazujem, tak povie ze je to bezne a normalne, takze vela sa nenastazujem.... :confounded:
8. lis 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra no vselico co ma napadne....pytala som sa na pupo.krv, na sydrom nahleho umrtia, na tie krce co mavam, tvrdnutie bruska, ohladom sexu, vitaminov....a tak......ale moj je zlaty vsetko mi pekne vysvetluje každe pismenko a ciarku ci uz zo sona alebo v knizke :slight_smile:
@matiniki5 jj vyzeral dost velký :wink:
8. lis 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 a samoska ze sa mi tiez nic nechce..som v skole na cviku pan ucitel vysvetluje a ja na modrom konikovi :grinning:
8. lis 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tak to mas dobru skolu :wink: a co ti doki povedal na pupo. krv? Pre Martinka som si nechala uskladnit a teraz vaham, ci mam znova. Ale ja som taky strachprd, ze pre istotu si ju necham asi aj teraz odlozit... :slight_smile:
8. lis 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 no každý doki ti to odpruča...ale rozhodli sme sa ze nedame uskladnit iba darovat...a budem sa modlit aby to moje babo nikdy nepotrebovalo......
8. lis 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby tie co cakate druhe mimi ako to budete riesit s pupocnikovou krvou?
@slavkav
@arrett
@leginca
@pepies
8. lis 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 arrett darovat bude ak si dobre pamatam...... :slight_smile:
keby to je lacnejsie alebo nejaku cast preplaca poistovna nevaham......a viac to odporucaju co som citala rodicom v rodinach ktorích sa vyskytli vazne ochorenia..mi take v rodine nic nemame...chvalabohu
8. lis 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 :grinning: za mojich cias sa tak travit cas nedal :grinning: nemala som ani mobil, nieto este net v nom
Zeleňákovú nepoznam :wink:
8. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 no pri dcerke sme nedali - bolo to pre nas strasne drahe. a teraz - asi tiez nie - asi darujeme
8. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ani mi nemame, ziadne take vazne ochorenia v rodine... Len sa bojim aj ked dufam, ze nie aby som si to raz nevycitala... :frowning2: Podla mojho nazoru, by to mala preplacat cele poistovna, ked to raz moze zachranit zivot...
8. lis 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som sa svojho tiez pytala na pupoc. krv..:slight_smile: naposledy na poradni a povedal mi ze este je skoro sa tym zaoberat ;))))) len mi povedal, ze on by pre svoje dieta to dal urcite urobit..
zase dula co chodime cvicit, mi vravela, ze bola na nejakej konferencii v cechach a jeden uznavany lekar-vedec co sa tym zaobera vravel, ze na slovensku nie je vyskum na takej urovni aby sa to vyuzilo..a ze ide len o biznis.. Ze je to na obmedzenu oblast chorob a prave tie najcastejsie nepokryvaju..a tiez uviedla priklad ze ta krv je akoby vlastnictvom slovenskej republiky. ak by si byvala v zahranici a tvojemu dietatu sa neico stane zeby sa dala v konecnom dosledku pouzit, tak medzistatne dohody su take ze slovensko nema pravo na vyvoz takeho biologickeho materialu..cize ani vlastnu krv by ti nedali ..teda ak by si bola v zahranicii..a podobne a podobne...
8. lis 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav aj ja rozmyslam, ze by sme ju iba darovali, ale mam z toho strach... :frowning2: To je hrozne ked sa clovek nevie rozhodnut... :unamused:
8. lis 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra neviem ci je skoro to riesit, ale ked som povedala sovjmu gyn ze som rozhodnuta ze chceme jej odobratie, hned na druhy tyzden mi prisla zmluva od Eurocord. To bolo tak v 5 mesiaci. Ja by som to uz riesila, lebo treba povypisovat vsetky dokumenty a v poslednych mesiacoch na to uz nebudes mat sil.
8. lis 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra tak urcite je to aj velkej casti komercia. Ale pocula som aj o pripadoch, ze ochorelo dieta, tu krv nemali, tak rychlo spravili druhe. A ta pupocnikova krv druheho zachranila zivot prvemu...
8. lis 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra je to strasne diskutabilne ma vela za aj proti.......aj ja sa bojim....ale tak duuufam ze take nic sa nestane a budeme zdravý ako ine deticky :wink:
8. lis 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek