• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@natalca ono to bohuzial nie je iba o sladkostiach :frowning2: nesmiem vela ovocia, malo peciva aj to len cierne, malo zemiakov, ryze, ziadne cestoviny. aj jogurty su problem. ale ked to ma pomoct babatku, tak mi nic ine neostava :slight_smile:)
8. lis 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav pred testom mozes pit, len musis byt nalacno. ja som mala test pred dvoma tyzdnami, po vypiti glukozy sme nesmeli jest, pit a nemali sme sa ani velmi hybat. len sediet v cakarni. Vypit glukozu nebol velky problem, aj ked chut to nie je bohvieaka. len potom mi bolo na odpadnutie. A ako mi predpovedali uz skusenejsie mamicky, vraj to bude cukrovka. a bohuzial mali pravdu:(
Dufam, ze babo bude v poriadku. Drzim palce, nech to dobre dopadne :slight_smile:)
8. lis 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. lis 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova jak ti brali krev pred a po vypiti glukozy? nebo jenom potom?
Ja byla asi pred tydnem a pila jsem uplne neco jineho nez v prvnim tehotenstvi. :confused: Poprve jsem pila takovou hustejsi sladkou tekutinu.. nic moc teda.. moc mi to nejelo..
A tedka v druhem tehu mi dali dvojku takove oranzove limonady, chutnalo to jako Mirinda s bublinkama.. pekne vychlazene.. super se to pilo (az na ty bublinky).. a fakt to dobre chutnalo.. :slight_smile:
Myslela jsem, ze mi budou brat krev pred vypitim a potom hodinu po vypiti, aby vedeli, jak rychle se mi spaluje ten cukr.. ale nakonec me brali jen po vypiti.. tak nevim, jaky to melo vyznam..
Kazdopadne testy dopadly dobre..
8. lis 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano kockyyyyy
ja po dlhoooooom case si vychutnavam ranajsiu kavickuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@natalca ani ja nie som v tabulke,,,my cakame chlapceka :grinning: :grinning: :grinning: a bude to tobias,,,rodit budeme,kde to na nas pride,alebo skor, kde nam povolia cisarsky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

joooj a nam dnes pride kocik,,,sa tak na neho tesim,,,zajtra poradna,,toho sa aj obavam,co mi povie,,vcera som prinutila draheho na oneeee :grinning: :grinning: :grinning: no ci chcel,ci nechcel,,,musel :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a cudujem sa,ale za cely vecer mi ani raz nestvrdlo brusko

no ja idem ucit,,ale moooc sa mi nechce, bo ucim takeho tupca, ze to snad ani vyznam nema,,ale dala som si zavazok, ze ak prezijem hodinu, tak si dam v meste kebab,,,tak aspon nan sa tesim :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja prva ja prva ja prva ja prvaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je nekdo ale veselej po ranu :grinning:
9. lis 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ahojky, posilam doplneni za sebe, cekame chlapecka, tedy Jakoubek, TP se posunul na 23.1.2011 a rodit budeme v porodnici Hořovice :slight_smile: dik moc :wink:
9. lis 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies - náš Romanko tiež začal spávať sám vo svojej izbe, tak, že sa nad ránom zobral od nás z postele a odkráčal do svojej postele. Mal vtedy 1 rok aj 10 mesiacov a je to super. Pridávam aj fotku jeho teraz už školskej izby - prerábali sme ju v lete:
9. lis 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies krásna izbička akurat vcera som mm hovorila ze by sme mohli aspom vymalovat, skrinu dat, prebalovaci pult ..len ci budeme stihat dokym mala pride =D.....a tie koše každý sa mi pači je to velmi chutne, ale bude tam babo dlho spinkat? neni to male a rýchlo z neho vyrastie? ale krásne sú to sa musi uznat tie obchody vedia co maju vyrobit =D
@medunka1 vitaj medzi nami...co sa týka pupo.krvy da sa o tom darovani precitat aj v teme odber pupoč.krvy....je zadarmo ze ju darujes, a je tam mala pravdepodobnost keby ju potrebujes a je este v uschove /teda ak prejde tými speci.vysetreniami ci je vhodna/ tak ju daju tebe..mi sme sa tiez rozhodli pre darovanie /teda dufam ze v mojej nemocke to robia/ je to dost peniazkov skoda ze nieco nehradi poistovna
9. lis 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca krásna izbička a kolko hračiek =D
@mafynka no ty máš dnes ale super náladičku =D....čo vie spravit oneee a ráno kávička =D musim vyskúšať =D
9. lis 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zabudla som vcera davali v tele.novinach nieco o tom ze vyskumnikom sa podarilo z vlastnej koze vytvorit bunky krvy, ktore sa mozu pouzit ked ludia dlho cakaju na transplan.kostnej dreni, alebo ked maju leukemiu..takze ta veda ide fakt dopredu a bude to mozno o par rokov dalsia novinka ako zachranit ludsky zivot....
9. lis 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova dakujem za info :slight_smile:
9. lis 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko tehulky :slight_smile:
@mafynka ty mas ale naozaj super naladicku, to ma velmi tesi, asi to bude tym one :grinning: ako kavickou, alebo, zeby sllnieckom? :wink: Moja zlata, najdes sa v tabulke c.3, 8.riadok od hora :wink: uz je to komplet podla abecedy a s vacsimi pismenkami
@imzadi doplnene :wink: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februarovky-unorovky-2011/5703243/
9. lis 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dekuju :slight_smile:
9. lis 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 aj my sme sa rozhodli pre darovanie pupocnikovej krvi, tak ak zistis nejake info, ci take nieco vykonavaju aj v NR-nemocnici, daj mi, prosim ta, vediet. Ja viem na 100%, ze odber pupoc. krvi (plateny) robia, takze darovanie by nemal byt problem. Kamaratka rodila zaciatkom roka a ona poziadala o odber.
9. lis 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi rado sa stalo :wink:
9. lis 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano kinderka, konecne dnes svieti slniecko, aspon tu v nitre je milo :slight_smile:aj ked mna zase caka jeden krasne nudny den a cely den sama doma :angry:
9. lis 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile: pekna tabulka natalca, je nas ako much :grinning: tesi ma ze patrim k najstarsim mamickam :grinning:
9. lis 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz len 99 dni :grinning: Dostali sme sa k dvojcifernemu cislu. :slight_smile:
9. lis 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca jj budem si to zistovat tak dam vediet :wink:
@sharlotta sa nam to krati :grinning:
9. lis 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko kocky.
@sharlotta preboha nestras, ved o tri mesiace ideme rodit, az ma zalial pot. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :grinning: uz nech je to tu, sa tesim na kilometrove prechadzky :grinning:
9. lis 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ten kôš je práveže rozmerovo rovnaký, ako aj tie ostatné ratanové na kolieskach, práveže je z tých väčších :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dĺžka 95 cm, šírka 65 cm, výška 145 cm. Tie s tými väčšími kolieskami sú o 5cm dlhšie aj širšie /dĺžka 100 cm, šírka 70 cm, výška 130 cm/.
Ešte sú potom tieto kolísky aj s elektrickým kolotočom a neviem s čím ešte, sú pekné, ale tieto sú rozmerovo menšie:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9059616&tab=2
9. lis 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies nooo, na porod este nechcem mysliet... :sweat_smile: Aj ked sa niekedy neda a mi tak stiahne zaludok...
9. lis 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ste sa zblázneli kočky? že už nech je to tu? nestrašte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
však zmeníte názor, keď sa maličké narodí a budete radi, keď zaspí a budete si môcť aspoň trošku zdriemnuť /ak si za ten čas nebudete musieť odsávať mlieko/ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mne pri prvom tiež sťahovalo žalúdok, do posledného dňa som si nechcela pripustiť, že idem rodiť, čo som sa tak bála. Teraz ani nemám čas myslieť nato a ani neviem ako, som v 6.mesiaci :slight_smile:
Je to iné, keď čakáš prvé, tak si to pekne vychutnajte kočky :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
9. lis 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ale teraz si nemozem so svojim telom robit, co chcem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. lis 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no, lenze ja mam teraz prisny kludovy rezim a mam uz plne zuby byt cele dni zavreta doma, nikam skoro nechdim a cakam jak na zmilovanie, ked niekto pride a idem na prechadzku...navyse kvoli cukrovke nemozem tolko sladkosti :slight_smile: ked bude babo, nebudem sa asi tolko nudit ako teraz a budem chodit von a jest co chcem :grinning:
9. lis 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek