• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka ufff, to poznam, ked uz chlap bol zenaty ............... :slight_smile: neboj, neprides o dary, ked sa vratite, vsetkym pekne oznamite, ze ste sa zobrali a posles zoznamy, ze nech si kazdy odskrtne, co VAM kupi a bude pokoj prip. napises TVOJE cislo uctu, kde mozu posielat peniazky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no my sme tych darov teda nemali vela........... :slight_smile: asi preto, ze sme mali malu svadbu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka len sa neboj, taka budes vyhukana, ze budes rada, ze si v nemocnici pod odbornym dohladom :slight_smile: ja som si len zelala, nech tie bolesti pominu a nech mi pichnu epidural, lebo sa to nedalo vydrzat. po epiduralke uz bolo dobre :slight_smile:
9. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no ja som mu vyhlasila,ze dieta nebude mat ine priezvisko,nez moje,,,nacrtla som mu aj tu moznost, ze mozem aj bez svadby prijat jeho meno,,,on si mysli,ze sa to neda,,,,tak bud si nas osvoji oboch,,alebo smola,,maly bude mat meno po mne
9. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja chcem cisarak,,,narkozu pekne,,a vsetko prebuvat,,vsak ja im tam aj kricat budem,nech mi daju narkozu
9. lis 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neboj, nie je to až také strašné a hlavne - stojí to za to /bože, som prekvapená, že to hovorím práve ja/ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja chcem rozhodne epidurál a mojho muža pri porode :slight_smile:
9. lis 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies to je jasne, ze pri komplikaciach je lepší cisarák, no ak je vše ok, som radsej za spontanny
9. lis 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no moj tam nechce ist k porodu,,mne uz len ta narkoza zostava :grinning: :grinning:
9. lis 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aj ja som za spontanny, ked mi povedali, ze ak do polhodky maleho nevytlacim, revala som ako blazon
@mafynka ani moj nechcel ist k porodu, nenutila som ho a zrazu zacal sam hovorit, ako bude pri porode a ja som kukala ako puk na neho, ze kedy zmenil nazor........ :slight_smile: Mne na sale za tych 13 hodin bolo aj dlho, nedalo sa mi ani driemat ani nic, tak esteze bol pri mne, sestricky mu uvarili kavu..... Potom, ked som tlacila, stal z mnou a ked sa maly ocitol vonku, doktor hovori: No utekaj si ho pofotit tatino ........... :slight_smile:
9. lis 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neboj, mozno zmeni nazor :slight_smile:
9. lis 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 - vďaka za pochvalu - hračiek má Romi dosť - veľa z nich dostal. Ale je úplne super, že si ju sám pekne udržiava a má v nej poriadok - veľmi ma to teší.

U nás sú obidve detičky plánované a podarili sa nám splodiť na prvý šup :grinning: .

Ja si tehotenstvo užívam - pohyby dieťatka sú úplne úžasné a ja sa teším aj na kojenie - vytvára sa tým aj krásna citová väzba medzi matkou a dieťatkom.
9. lis 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčata,tak 29.11 sa mi začína materská,ani sa mi tomu nechce verit. :dizzy_face:
9. lis 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca super, že si to užívaš, tak to má byť :wink:
9. lis 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies - viem si to vychutnať, keďže som od 1. 10. na PN - keby som chodila do práce tak by som to nestíhala. Náš Romanko sa tiež veľmi teší - stále sa cez bruško prihovára súrodencovi. :grinning:
9. lis 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ja som si to tiež vychutnávala, ked som bola PN a cakala prvé :slight_smile: je to iné, ked máš väčší vekový rozdiel, to je pravda........ A ešte k tomu sa môžeš naplno venovať školákovi a nemusíš sa stresovať v práci......
Aj náš Jakubko sa prihovára bábätku v brušku, bol s nami aj na sone a veľmi to prežíval. som zvedavá, dokedy mu to vydrží :slight_smile: :wink: :slight_smile:
9. lis 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies - na najbližšie sono pôjde Romanko tiež s nami. Som rada, že sa môžem Romankovi venovať - do školy chodím poňho hneď ako mi začínajú poobedňajšie vychádzky teda po 15-tej. Napíšeme úlohy, rozprávame sa a hráme spolu rôzne spoločenské hry.
9. lis 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 hmm, to tak skoro?? mne to vychadza tusim na 21.12. :slight_smile:
9. lis 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no ja keď si predstavím, že som doma 2 roky a mám byť doma ešte 3,5 roka, juuuj, neviem, neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
prišla pizza s vajíčkami, idem sa najesť konečne, lebo chúďa moje dieťa v brušku už kope od hladu :slight_smile:
9. lis 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 tak skoro, how come?
9. lis 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies hmm, mne by aspon vyhovovalo, keby byvame na dome a nie v panelakovej dzungli :wink:
9. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Ano,dnes som sa rozpravala so sefom,tak sme to vyratali,ze to budem v 30 tyzdni.Mám uz dost velké bruško,tažko sa mi pracuje a kedze sme o prvé babatko prisli,tak som opatrnu,radsej začnem oddychovat skor.Ale je to také čudné,od 18tich rokov pracujem a teraz doma.Tiez budem dost sama,lebo manzel pracuje 13h denne a to uz bude zima,niekde tulat sa mi nebude chciet a aj kamaratky čo tu mám tak pracuju. Este tak dlho čakat aj na Tamarku :frowning2:
9. lis 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ja uz som takto doma pol roka a tak viem, ako ti asi je... ja som predtym studovala aj pracovala, stale v jednom kole a zrazu len zavreta v byte a cakajuca, kedy ma niekto pride pozriet... Ale ten drobec za to stoji :slight_smile: a radsej bud skor doma, nech sa narodi Tamarka zdrava :slight_smile:
9. lis 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 je to zmena, ale treba si to užiť a vychutnať :wink: pokiaľ nemáš žiadne komplikácie, tak si to budeš len a len užívať. Čo by som ja zato dala, keby som si mohla trebárs ráno dlhšie pospať :sunglasses:
9. lis 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aj my bývame v paneláku :frowning2: :unamused:
9. lis 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja tomu hovorim kralikaren :slight_smile: u mna je horsie, ze mma nenormalny panicky strach z vytahov, tak som zvedava, ako budem chodit von s kocikom :grinning:
9. lis 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 :grinning: ja som vzdy konstrukciu kocika nechavala v aute a brala som hore len vanicku, lebo predtym, kde sme byvali, sme pre istou nemali vytah...... Nedavno sme sa prestahovali do vacsieho, mame aj vytah, ktory sa stale zasekava, takze ja mam tiez z toho hrozu :angry:
9. lis 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett nedá mi to a kukala som ten Explorer, je fantastický a môžeš si ho objednať cez netový poľský obchod, stojí okolo 470 EUR + kurier okolo 20 EUR. Majú k nemu aj všetky doplnky vrátane prídavného sedadielka, však kukni:
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=2009&
9. lis 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
@denisa287 zo zakona mozes ist bude 6tt alebo 8tt (zo zdravotných dovodov) na matersku. skoru len PN. Na matersku mame narok na 28tt, ci aj ked pojdes 8tt pred terminom porodu a porodis na termin, tak este po narodeni dostanes matersku 20tt, ako sa narodi skor napr 6tt pred terminom porodu, tak s po porode mas narok na matersku 22 tt (lebo uz 6tt si si vycerpala).
som si to zistovala, lebo moj povodny zamer bol robit co najdlhsie a neda sa :frowning2: ale teraz sa to vyvija uplne inak ako som si planovala

@pepies u nas stale nieco rekonstruju a ja mam z toho nervy. teraz po novom za posledny mesiac dva dni z tyzdna nejde vytah lebo nieco robia. vraj renovacia....vrrrr, akokeby to nevedeli spravit na jeden sup. inak aj mne sa pozdava napad, ze konstrukciu budem nechavat v aute. sa mi to zda praktickejsie.
9. lis 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no, ja nema ani vodicak, a navyse mangelos chodi do prace na aute, takze konstrukciu tam nemozem nechat, inak by som cely den nemohla ist von :grinning: ja keby sa vo vytahu zaseknem, tak aj stenu prerazim od strachu, nenormalne pocity mam vo vytahu :frowning2:
9. lis 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja som len spomenula, ako sme to riešili my, keď sme nemali výťah, ináč by som sa nebola vytrepala hore s kočíkom. Tešila som sa, že konečne pôjdeme do paneláka, kde je výťah, no keďže často nefunguje, chodím tehotná s 2-ročným dieťaťom na 3.poschodie peši :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešteže nebývame vyššie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kwetinka1 nám práve maľujú chodby, ale som rada, lebo interiéry nášho paneláka sú otrasné.
9. lis 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tak to je fajn, ale mne to uz lezie na nervy, uz dva roky stale nieco robia, zatplenie, vymena okien, cela rekonstrukcia interieru, teraz vytahy, vymena vodomerov, este sa muju stupacky...a toto riesia dva roky....vrrrr. akokeby sa niektore prace nedali spojit. podla mna tam niekto prepiera prachy. no vrazdila by som, ale uz viacero ludi hundralo. ako vyzera to pekne, ale robia to nezmyselne....ja som na 5posch.
inak sa tesim a dufam, ze coskoro pojdeme do rod. domu, lebo ja nie som panelakove dieta. ako ked som zila sama to bolo perfektne, ale teraz mi to uz zacina vadit.
9. lis 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek