• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 no tak to je nieco ine, aj nasim teraz zatepluju, prerabaju a furt je tam bordel pred panelakom a hluk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies vyzera to, ze tie stupacku budu vymienat, ked bude mozno tesne po porode, ale to ich poslem kade lahsie, nepustim si domov nejakych robosov, ked mala bude mat mozno dva tyzdne. lebo to jedny budu menit cez spalnu a druhe v kupelni...
9. lis 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 jasné že ich nepustíš, aby Ti nezobudili bábätko :slight_smile:
9. lis 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies nejde len o to, ale aj infekcie a kade co, mam 2i byt, kuchyna s obyvackou spojena bez dveri a nemala by som ani kde babo zatvorit, ked to budu robit...no nech zabudnu. vraj zaciatkom februara maju spustit prvu fazu. vrrrr
9. lis 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies s rodicmi som byvala v panelaku na 10-tom poschodi a vies, aka to bola drina ist tam pesi?? aj gynekologa mam na 10-tom(je to pre mna jak zakliate cislo:slight_smile: a vzdy idem k nemu pesi a pak sa na mna jeduje
9. lis 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja som v UK,tu sa moze ist 11 tyzdnov pred porodom
9. lis 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Ahoj,no skusim si to uzit a vela oddychovat.To,ze nemusim rano vstavat,tomu sa aj ja velmi tešim.Len skoda,ze nie som doma,tam by mi materská krajsie ubiehala.No ale o chvilku su tu Vianoce,tak na tie sa velmi vytešujem a chystam.Esteze manzel bude 10 dni doma na sviatky,jupíííí. A januar rychlo ubehne,aspon dufam.
9. lis 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 len si to pekne uži :slight_smile: aj môj muž bude doma asi polovicu decembra, len šefka ma vola este do konca decembra do prace, ale asi uz nepojdem, chcem sa venovat Jakubkovi. mozno tak max. do polky decembra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kočky pomaly zatváram, želám všetkým ešte pekný podvečer :slight_smile:
9. lis 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute tehule :slight_smile:
...citam vas kazdy den, ale akosi nemaam nikdy cim prispiet
...tak ked uz nic sa aspon pochvalim...dnes to mam za 100dni :grinning:
...fuu este dlho...no nic...dajako vydrzim
...tak pekny vecer baby a nech nam to rychlo uteka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, to nie je zly napad, nechavat konstrukciu v aute...Ja v byte nemam kam kociar dat, lebo chodbu mame uplne mini a este je tam botnik a vesiak...Len to budem mat ruky vytahane jak opica :sweat_smile:
@kwetinka1 no teda, nech zabudnu, ze ti budu chodit po byte vo februari :angry:

Mam chut na nieco sladke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja mam sice chodbu velku, ale je tam vstavana skrina a kocik by som musela obchadzat. ved bud pojdem autom, alebo potom konstrukciu z auta len vytiahnem. kamoska tak fungovala a pacilo sa mi to :slight_smile:
ved prave, ale v tomto byte sa uz necudujem nicomu....no je jasne, ze si ich nepustim. je mi jedno co bud z toho, ale len debil to nepochopi.
sladke? odkedy som tehu tak sladke musim mat kazdy den. teraz si chutim na vafle s jahodami a slahackou. mnamky :slight_smile: uz v chladnicke na mna kukaju :slight_smile:
9. lis 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
30tt
9. lis 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :astonished: !
@kwetinka1 mnaaaaaaaaaaam, idem k tebe!!!!!
9. lis 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to mám ešte za 95. Presne tu na Slovensku sa ide na MD 6 týždňov pred pôrodom - takže mne to vychádza v januári 2011. :slight_smile:
9. lis 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca tak pocita sa to presne na dni, ak mas termin 12.2. (sobota), tak nastup je presne 1.1. (sobota)
9. lis 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: akosi nemam vobec cas vas citat,obcas sa mi podari nakuknut,ale som tak utahana z prace a znicena z prebdenych noci,ze normalne nevladzem. a este aj hnusne pocasie do toho :confounded:
mohli by mi tie,co uz maju deticky napisat,ze ci uzivali nejake vitaminy alebo mali nieco speci pre ne z lekarne? ideme si dat poslat balik,tak by nam to pribalili. a bolo by aj dobre vediet,ci sa to da kupit bez predpisu :sweat_smile: dakujem :wink:
9. lis 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, uz davno som neprispela, ale chodim sem stale citat co pisete. len kym precitam, som unavena, tak nepisem nic. mame sa inak dobre, male kopka stale, tak som stastna :slight_smile: a momentalne riesim posledne svadobne pripravy, o dva aj pol tyzdna je uz to za nami. tak len dufam, ze vsetko dobre dopadne :slight_smile:
uz inak nam doktor povedal aj svoj tyip na pohlavie, ale dodal, ze to nemame brat naisto. o tyzden mame 4D sono, tak potom vam poviem... ked uz si budeme isti
9. lis 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 aj ja chcem ist k tebe,,mnaaam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky byla jsem únorovka 2009, je to strašný, jak to letí, ale úplně Vám závidím, já jsem si to těhotenství strašně užívala, přeju všem poklidný porod a hlavně zbytek těhotenství :wink:
9. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcata, moj muz mi isiel prave do obchodu kupit vafle, cokoladu a slahacku....Kde ja som takeho nasla...? :dizzy_face:
9. lis 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta takeho si treba vazit, mate doma vahu? :slight_smile:
9. lis 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda zensky, vy toho za den nakecate... kdo to ma cist??! :grinning:
9. lis 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 mame doma vahu, preco? :slight_smile: Ja som zatial pribrala 4kg...
9. lis 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta iba 4? ty sa mas, ja som srandovala aby si si toho svojho vazila,ked je taky zlaty :grinning:
9. lis 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 :grinning: tehotenska demencia je tehotenska demencia... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ved toho sa bojim, ze len 4kg, tak mavnem rukou, ze to nie je take hrozne a idem sa "nazrat" a moze sa mi stat, ze budem nezastavitelna uz potom :sweat_smile:
9. lis 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :sweat_smile: bud v pohode, ten posledny trimester naberies najviac, aspon budes mat menaj zhadzovania, mam zname ktore odchadzali uz z porodnice bez bruska, kym ja som na to mala cely rok :angry:
9. lis 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta pridi este 3 zostali v chladnicke, aj cerstvu slahacku ti na ne vyslaham :slight_smile:
@mafynka aj ty pridi :slight_smile:

@sharlotta to ta mohol odviez ku mne :slight_smile: a dali by sme si spolu :slight_smile:
nic si z vahy nerob, ja som uz v pluse 7 kg a doslova zeriem vsetko co postavia predomna. nemam problem aj o jedenastej vecer zjest pizzu, tak ako predvcerom :slight_smile:
vsak to velmi rychlo schudneme :slight_smile:
9. lis 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja s prvnim pribrala 20kg.. :rolling_eyes: a shodila jsem jenom 10kg.. :confounded:
Takze ted s druhym se hlidam.. zatim mam nahore 7kg a to jsem na diete!! :unamused:
9. lis 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 teraz to mame odpustene. dietujes? dufam, ze nie nejako drasticky, aby si nakoniec hrosie nespravila
9. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 uz som ukojila svoje chute, neskoro... :grinning: Dnes uz som od siestej zjedla 1 kolac, strapec hrozna a teraz vafle...mozno si este pojdem olivy dat :sweat_smile:

Ja teraz konecne vyzeram ako-tak normalne od zaciatku 6. mesiaca, lebo dovtedy sa kazdy nadomnou zhrozil - bleda, vyrazky, vyschnuta...Len az tak zrat by som nemusela, lebo ako sa poznam, u mna to pojde velmi tazko dole. ja veeelmi rada jem.
@medunka1 7kg je taky normal, este spodna hranica...takze bud v klude :wink:
9. lis 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek