• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 .. jsem porad tak nejak nepribirala a pak najednou minuly mesic mi bylo porad zle a byla jsem unavena, tak jsem hodne spala.. pres den i pres noc.. a pribrala jsem 4 kila :confused: a protoze jsem vysoka a tezka, tak mi doktorka vynadala a nakazala sportovat.. :confounded:
Ja jsem absolutni spostovni netahlo.. a jakykoliv sport nenavidim... takze jsem zacala plavat a chodit... a i pres unavu a bolesti se snazit..
navic moje prvni dite je hyperaktivni a nenecha mne chvilku sedet, takze nemuzu rict, ze bych mela malo pohybu.. :wink:
Proste jim jak vrabec vickrat za den.. vetsinou veci co mi nechutnaji.. k veceri salat nebo kousek neceho.. pripadam si uz jak koza nebo kralik..
kazdopadne ted na posledni kontrole za mesic 1,7kg nahore.. takze se to utpeni asi vyplaci.. :grinning:
9. lis 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca aha, zabudla som napisat vek :33.
9. lis 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 krv mi brali pred vypitim, potom hodinu po a dve hodiny po vypiti. Stale z prsta. a tak isto kontrolovali moc.
Bola to taka sladka bezfarebna voda. Vobec to nechutilo, ale dalo sa to vypit. Vysledky som mala az o tyzden. Pred vypitim a hodinu po boli v poriadku. Vyskocil len ten treti vysledok :frowning2:
9. lis 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta neporovokuj, ty si pribrala par kilov, tak sup sup, riadne sa napchat :slight_smile: a to si nejedla vela. ja som od siestej stihla polievku, kuracie na prirodno so zemiakovou kasou, dva rohliky so sunkou, mozzarelu, 3 vafle a dorazila sa slahackou a teraz este pcham do seba grep :slight_smile: a spat planujem ist o dve hodky, dovtedy este daco vylovym v chlanicke :slight_smile: a este som zabudla na nugetovu velku sisku :slight_smile:
9. lis 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova tak presne takhle jsem siten postup pamatovala.. :slight_smile:
o to vic jsem byla prekvapena, ze mi brali krev jen jednou a jeste jsem pila neco, co chutna docela dobre.. :wink: :confused:
9. lis 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 ja som za posledny mesiac pribrala asi tak 4 kg. doslova kazdy tyzden kilo, ale teraz posledny tyzden nic...tak uvidim ako to pojde dalej
9. lis 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 to si delas legraci, ze si tohle vsechno nacpala do zaludku??? :confused: to je moje jidlo na dva dny!!! :grinning:
9. lis 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ono asi zalezi hodne na tom kolik vazis.. ja mela pred prvnim porodem 95kg a uz mne bolelo chodit do schodu..
ted mam 90kg a jeste mne peknych par kilo ceka, takze tentokrat typuju, ze pokorim stokilovou hranici :confounded:
9. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta @medunka1 baby nerobte chute ! lebo aj ja vleziem do chladničky :slight_smile: :grinning: ja pri prvom som schudla v prvych mesiacoch 4 kg ! :slight_smile: lebo som vracala vkuse....a pri tomto som este ani raz nevrackala :sunglasses: to som frajerka...a dnes mi povedali dve zname čo nevedia ze som tehu :slight_smile: :grinning: ze ty si nejak schudla !! :grinning: tak som bola strasne taka spokojna....ale to tym ze pod bundou si asi nevsimli brucho .. haha... ale uz mam hore aj ja 4-5kg... a to este dobehnem..ale to ja večer so synom si uz umyjem riadne zubky... a uz potom nechcem jest ! snazim sa kontrolovat...aby som si zase zubky nemusela umyvat :slight_smile: :grinning: taky trik :slight_smile:
9. lis 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stella231 ja jsem taky minuly tyden musela na jedne akci vystrkovat brisko, aby si vsimli, ze jsem tehotna.. :grinning:
me se ty kila bohuzel usazujou na zadku.. :angry:
9. lis 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 nie, to od 18.00 som tolko zjedla a to bezne tak jedavam. pred tehu som vazila 57kg a teraz 64.
z prace kolega so mnou chodi najradsej na obedy lebo, ze mu ovela viac chuti jest ked vidi ako ja jem :slight_smile: ale uz tolko nevlazdem, nejako mala tlaci na zaludok.
inak priatel jedava spolu so mnou a on od zaciatku mojho tehu pribral 15 kg :slight_smile: a jeme rovnako

@stella231 len si pekne daj, teraz mame povolone. juj, tak zuby mna neodradia, ja ich aj dvakrat umyjem...:slight_smile:
9. lis 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja jsem to nekde cetla, ze tatinkove behem tehotenstvi taky pribiraji... jen s tim rozdilem, ze uz to po porodu neshodi tak jako maminky :slight_smile:
9. lis 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozeram spravy a ze v ruzinovskej porodnici vypadlo sestricke 2dnove dieta pri kupani na dlazbu.....hrozne daco....
9. lis 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 ja mu to stale hovorim, ze to o par nesiacov zhodim a on nic...papa si dalej spolu so mnou...
9. lis 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počuli ste, že v Ružinove nejakej sestricke pri kupani spadlo dvojdňové babo:frowning2: Este že sa tam chystam rodiť
9. lis 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett naraz sme to napisali :slight_smile: neboj uz tam ta sestricka urcite nebude robit a pre ostatne to bude ako vystraha. podla mna sa k tomu uz niektore stavali ako k handrennym babikam a nedavali si pozor, si mysleli, ze su majsterky sveta....
9. lis 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Nas stále upozorňovali keď sme išli s novorodeniatkom iba tak, že ho mame tlačiť v postielke. Aj na väzenie, stále. Lebo si slabá po pôrode a nikdy nevieš čo sa môže stať. Pismyknut, zakopnut a tak podobne. Ach jaj. Dúfam, že babo aj maminka sú ok a nebudú mat žiadne následky na zdraví.
9. lis 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett hovorili, ze vraj je v poriadku. dufam, ze to nebude mat nasledky, ja by som tu sestricku snad zaskrtila....
9. lis 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 normalne vam zavidim baby. Ja mozem jest len same zdrave veci. Sladke som nejedla uz viac ako dva tyzdne :frowning2:
9. lis 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli ma ta sestricka trochu soudnosti, tak da okamzitou vypoved sama od sebe.. jinak ji lidi roztrhaj na kusy..
9. lis 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes som bola v poradni. Takze uz je to iste. budeme mat Jakubka. Otecko bol velmi stastny. ja som chcela viac dievcatko. ale hlavne nech bude zdravy :slight_smile:
mame aj 5 minutovy film z ultrazvuku. Je krasne vidiet babo ako sa hybe. zatial je len zle otocene, tak dufam, ze sa este zvrtne. Nechcem cisarsky!!!
9. lis 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova Katus neboj , to zvladnes, ja som drzala dietu s malym ...prve sladke som mala tesne po porode, sestricka mi nemala co dat na sale, tak mi dala detsku vyzivu broskynovu ..mnammm to bolo nieco :grinning: ale este prve dni po porode ma drzali na diete, az pri odchode mi povedali ze teda uz ju dalej nemusim dzat ...skoro som isla prefackat vsetkych preco mi to nepovedali skor :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....bola som tiez dnes na poradni ...mala nam schovava tvaricku, ach joj, tak rada by som ju videla ...je otocena dole hlavickou stale , natlacena na placente a rucicky cez tvar :unamused:
krasnu noc bruskane :wink:
9. lis 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
brééé ránko kinderká! len tak narýchlo zdravím a bežím učiť, pa pa pa :slight_smile:
10. lis 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - ja som tiež pozerala tie správy - bola som z toho riadne zhrozená :unamused:

10. lis 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko...tak opat v skole.. :unamused: nestihla som vas docitat len som si vsimla ze ste pisali o babu ci bolo planovane...mi sme planovali ale nedarilo sa velmi dlho vyse roka takze je to vytuzene babo na ktore sa neskutocne tesime :wink: :wink: :slight_smile:
@leginca no uz sa aj ja tesim kedy bude mat moje babo taku izbicku s kopou hraciek {dufam ze s upratanymi} :grinning:

vcera som v tecsu nechala viac ako 20euro mala som taku zlavu na oblecko 4eura plus 10percent z nakupu..a to som natrafila ete na 50perc.vypredaj tak som pokupila spaci vaci za 4 eura, tricka, leginy,rifle, bundicku papucky,sandalky,rukavicky vsetko ma stalo tak max4eura za kus :grinning: :grinning: a este som kupila tampony do podprsenky, vatove tycinky a maju 20perc.akciu na johnson vyrobky tak som kupila olejcek a puder :grinning: :grinning:
10. lis 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 to maju take akcie v tescu??? to by som aj ja mohla zajst kuk :grinning:
10. lis 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 jj ale v malom maju toho viac...tak na jednom stojane tam su veci zlacnene o 50 nektore aj viac lebo ten spaci vak stal 14 a teraz 4 eura....a potom maju aj na vesiakoch normalne 30% na niektore veci a este aj na topanocky nejake je 50% zlava....a ten johnson ma 20% teraz....chodim dost casto do tecsa ci do maleho alebo velkeho tak budem vam davat info :grinning: :grinning: v hypaci take zlavy nemaju a omnoho viac a krajsich veci je v malom tescu :wink:
10. lis 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som vcera kupila baby vak a peknucke topanocky a nohavicky cez bazar..take zlate, sa vytesujem..

neviem ci to v kazdom tesku v roznych mestach (hoci malom) maju tie zlavy..lebo by bolo super za tie zlavy tam skocit..pojdem zajtra mrknut..spaci vak chcem aj ja :slight_smile: ale taky vacsi na 6-12 mes aby dieta z neho velmi rychlo nevyrastlo ;)
10. lis 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja by som tej sestricke snad vylepila! A prave ze sa to stalo v Ruzinove...Nic dobre som na nich nepocula :angry: Teda okrem toho, co pisala @arrett :sweat_smile:

Ja som sa vcera tak rozculila na moju svagrinu. Byvaju v prenajatom 2i byte, vsetko taha moj brat, ona je PN takmer od zaciatku tehu, takze nemaju nejak peniaze na rozhadzovanie a ona by chcela, aby mala neviem co. :angry: Bratrancova zena nam volala asi pred mesiacom, ci nechceme nejake vecicky po jej dcerke a nasi nam (teda hlavne im) teraz doniesli 3 tasky plne veciciek...A moja svagrina sa toho ani nedotkla a len sa vyhovara, ze ona to nema kam poskladat...Tak som povedala, ze ked nechcu, nech daju nam. Ja nemusim mat vsetko nove a okrem toho, tiez nemame peniaze nazvys. Len mi je strasne luto mojich rodicov, ze oni vsetko davaju....Moja svokra je vdova a ma na krku este obrovsky dom, takze nema nejak peniaze, aj ked sa nam snazi dat, co moze a svagrininy rodicia tiez nemaju velmi peniaze, aj ked tiez sa snazia...A nasi su jak statna pokladnica. Keby nie nasich, tak dodnes nemame zariadeny byt a auto. Svokra, ked sa dozvie, ze nasi nam nieco kupili, alebo dali, tak aj ona chce dat, ale samozrejme, ze nema tolko...Tak jej vela krat ani nepovieme, co nam nasi dali. A z druhej strany je to tiez tak. Teraz mama povedala, ze bratovi kupi gauc, lebo nemaju a svagrinej nie su dobre nosene vecicky. :angry:
10. lis 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta my snme tiez podaktore veci dostali po neterke, sice su tam aj oranzove veci a tak, no po dome je to tomu babatku uplne jedno, v akej farbe bude... nemam rada ludi, co si nevedia vazit to, co pre nich robia iní :unamused:
10. lis 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek