• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@alexis13 super, do maleho tesca chodim dost casto, ale vzdy len potraviny...no nic, vyeskalatorujem sa ja veru na prve... maqs inak pravdu, vo velkom je slabsi vyber a hlavne pre chlapcov
10. lis 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mna tak strasne posledny tyzden boli "lonova kost", ci ako sa to vola....ze sa skoro vobec nemozem zohnut.Aj vas to tak boli? :confounded:
10. lis 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky, dnes máme pekný slnečný deň. Ja som ráno nestíhala do práce, lebo Jakubko má reakciu po očkovaní - od rána plakal a nemohol dostúpiť na tú zaočkovanú nožičku, tak som ho ledva obliekla a v jednej ruke Jakubko, v druhej tašky a v bruchu kilové bábätko sme odklusali k autu. U babinky sme mu dali Nurofen, pustila som mu Krtka a utekala do prace - tak mi ho bolo luto chudaka. Tak dúfam, že mu to prejde, lebo mi ukazoval na nožičku, že ho bolí a strašne plakal.
Tiez som pozerala spravy, co spadlo to babatko na zem - poviem Vam, ze ked sa maly narodil a na noc som ho niesla sestrickam na neonatologiu, tak vzdy len otvorili dvere a vzali ho za tie snurky na perinke, ja som mala z toho hrozu, vsak tie snurky mozu hocikedy povolit a babatko sa moze ocitnut na zemi..... Oni to brali, akoby som im tam zaniesla nejaku babiku v perinke, proste ako na beziacom pase....... Tentokrat budem mat malicke asi aj v noci pri sebe, nech budem akakolvek unavena :slight_smile:
@sharlotta mna zasa strasne bolia krize, obavam sa, ze sa raz zohnem a uz sa nezdvihnem.
10. lis 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies slnecno??? a kde??? :fearful: aj ja chcem
@sharlotta mna boli zospodu ta kost, ci jak to tam je a chodim rozčapeno, lebo mi je tak lepsie :sweat_smile:
10. lis 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 v MT vykukuje od rana slniecko a zda sa mi celkom teplo, ale uz sa to mračí :sunglasses:
10. lis 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčence. Chcem sa len opýtať či niektorá neviete kde by som mohla kúpiť vodičák na kočiar, taku srandu, dala by som mm pod stromček nech vie čo ho čaká...xixi....Videla som to niekde tu v albumoch ale neuložila som si to :unamused: Tak ak by ste mali typ tak budem vďačná.....
10. lis 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Mňa skôr bolí kostrč, ale pripisujem to tomu sedeniu v práci. :unamused: Ale ked sa obúvam, tak niekdy mám prolém s pichaním v podbrušku, tak si dávam pozor.
10. lis 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no, MT je dost daleko teda :grinning: tu cakam, ze zacne prsat :frowning2:
10. lis 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ta mne sa uz treti den sniva,ze ma niekto ide zastrelit,,no hruza,,ale preco vzdy do hlavy :confounded: :confounded: :confounded: no ale aspon uz nemavam tie desne sny o porodode :grinning: :grinning: :grinning:

tu spominate stravu a dietky,,,no ja aj keby som chcela,,tak sa neviem krotit,,bo aj dnes ma maly zobudil s desne zurivym kopanim,ked som si dlhsie pospala,,a prestal,az ked som sa najedla,,,samozrejme po ranajkach zasa horalka,,,len to nikdy nezostane pri jednej,,,ale aj 5 som schopna natlacit,,,akurat pijem kavicku,,,dnes ideme na poradnu, tak mam slubenu aj cinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale sladke to ja mozem,,a vo velkom,,,ani normalne teple jedlo mi netreba,,hlavne,ze mam sladke,,,ale vecer som si zvykla vzdy pokrajat jablko, banan a mandarinku alebo pomaranc,,taky ovocny salatik,,,tak aspon nieco zdrave,,,a ked chodim do roboty rano,,tak to fungujem na kebabe,,,joooj a keby mal mekac donasku, tak to by asi len ku mne chodili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chipsy ani nevravim,,a uz ked som strasne zufala, tak mam vzdy v chladnicke smotanu na slahanie,,,a to si vzdy zrobil neuveritelne sladku slahacku,ze to ani nik po mne nemoze jest, co je to take sladke,,,a aspon raz do tyzdna nieco upeciem,,ale vzdy to zjem sama,,,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som do piateho mesiaca ani kilo,,,a teraz veru uz mam vyse 10 kilo na sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ja sa z toho mooooc tesim,,,vsak nech mi brusko pekne rastie,,nech vsetci vidia ake stastie mam v sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vcera mi uz aj drahy v sprche vravel, ze uz aj na brade mi zacina suncicka rast,,,,ma uz inak ako tuco ani nevola :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ale to ja rychlo zhodim, to sa nebojim,,mne sa moc varit nechce, takze staci, ze budeme byvat sami a to budeme asi len hladovat, ak kuchyna bude na mojich pleciach :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a to babatko,,no ja som sa tak rozculila,ked som to videla,,to je neskutocne,,to by sa nemalo stavat!!!!!!!!!!
ja sa porodu bojim aj preto, lebo mam brata postihnuteho,,aj synovca,,,a v oboch pripadoch nastala chyba pri porode,,,preto mna tak desi prirodzeny porod,,,ked nam stale vravia,ze drobec je v poriadku,aby sa nieco nepokaslalo pri porode
10. lis 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 Ahoj,no to je skvely nápad ! Ani som nevedela,ze také niečo existuje :slight_smile: Zial, nič také neviem najst,pozerala som na google.Zeby na nejakej funny stránke,no nič sa mi nezobrazuje :unamused:
10. lis 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zvacsujem sa....
10. lis 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak si môj človek - ja by som jedla sladké od rána do večera a varené mi absolutne nechutí :grinning: taký kebabík by som si dala, mňam :slight_smile: mne mama doniesla oriešky, tak hryzkám .....
a nestresuj sa takto dopredu - je pravda, že sa môže stať hocičo, ale podľa mňa - čo sa má stať, to sa stane. A čo pokašlali pri pôrode Tvojho brata a synovca?
10. lis 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 dakujem za povzbudenie. ono ta dieta sa predsa len drzi lahsie ked viem, ze od toho zavisi zdravie nasho chlapceka :slight_smile: :slight_smile:
10. lis 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta pristane Ti to, si pekná tehulka, a aká chudučká s chutným bruškom :wink:
10. lis 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies dakujem :wink: No, dnes rano som sa vazila a uz mam +5kg! Tak to uz sa trosku budem musiet zacat krotit :sweat_smile: Ked babatko musi odniekial brat tuk, tak som zacala jest take tucnejsie jedla, lebo zo mna si velmi nema co brat...
10. lis 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 neda mi nereagovat na tie upratane hracky :slight_smile: ked si ich upraces, tak budu upratane :dizzy_face: :dizzy_face:
mam doma 7rocnu slecnu a s tym poriadkom je to hrozne. Bez mojej vyzvy neuprace nic :confounded:
10. lis 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, čo sa týka jedenia, ja ani nemám pocit, že jem viac ako predtým, len teraz, keď ma chytí hlad, tak je taký vlčí, že ho neovládnem a musím jesť. predtým som to vedela kontrolovať, ale teraz nie. Iba občas ma chytí taký stav, že musím jesť veľa, napr. teraz cez víkend som robila čínu s ryžou a jedla som ju asi štyrikrát ale malé porcie. To som nezvykla, ale kuracina s ryžou je zdravá, takže to ma netrápi. Iba občas ma zamrzí, že keby som sa posnažila jesť zdravšie, tak by som asi pribrala menej, ale to ma vždy rýchlo prejde, veď kedy si mám papanie užiť, ak nie teraz? :grinning: Len keby tie kĺby netrpeli... Mám hore 8,5 kila cítim to riadne, kondička v prdeli, bedrá pomaly tiež. Ale keď mal drobček včera rušnú hodinku, asi to bola zumba v brušku alebo čo, tak som si od radosti aj koláčik dala :grinning: Ocino sa smial skoro do plaču, takto mi bruško ešte netancovalo! Kopance sa miešali s trasením, potom prišli mexické vlny a tak dookola. No krásne to bolo :dizzy_face:
10. lis 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta pekne bruskoo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to moje je trochu viac dolu

@pepies snazim sa nato ani nemysliet,ale ked to tak rychlo uteka,,,vsak este buduci tyzden a ideme pomaly do osmeho mesiaca :fearful: :fearful: :fearful: a to som si len vcera robila testik :grinning: :grinning: :grinning:

som si zacala kupovat maminkovske casopisy,,,bol tam clanok o oteckoch pri porode,,,no ukazala som drahemu,,,ta skoro mi to o hlavu otrepal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

joooj a co sa mi vcera stalo,,,som sla z hodiny,,reku,ze mam este hodinku do busu,,tak ma boleli krize, ze som nechcela sa niekde motat,,,tak na zastavke je taka kaviarnicka,,tak som si tam sadla na dzusik,,,ako fajci sa tam,,,ale nebolo to nejak moc,,,som sedela pri dverach,,a nejak som to ani necitila,,,ale prisli take 4 tetky,,,no a tie hned sa do mna pustili,ze ako moze tehotna sediet v takom prostredi :angry: :angry: :angry: :angry:
10. lis 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja si tiez myslim, ze babatko nemusi mat vsetko nove. Velmi rychlo vyrastie. Ja som dcere mozno do piatich rokov nic nekupovala. vsetko sme podostavali od znamych a boli to super veci. Jasne,ze nieco sa sem tam kupilo aj nove, ale hlavne to bolo pre radost. Teraz nakupujem hlavne v detskom sekaci a sme obidve spokojne. Mna potom nehneva ked pride napr. z vytvarnej ako prasiatko alebo ma zelene kolena :slight_smile: :slight_smile:
10. lis 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no my mame v nedelu taky spolocny obed vzdy,,cela priatelova rodina,,,som si nabrala polievku,,,zjedla som a druhe jedlo naberala svokra,,a ona vzdy zvyknuta,ze som jedavala malo ( ale to len preto,ze vela krat mi to nechutilo) ale teraz varil moj drahy, take fajne masko,,,a ona mi nabrala jak vrabcovi,,,,ste mali vidiet moj pohlad,ked som to dostala,,,,som si este dolozila,,,ledva som to dojedla,,som bola potom strasne plna,,,a len co som do izby dosla,,uz som tlacila horalku :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta bud rada, ze si tak malo zatial pribrala, este urcite naberies a zevraj take optimum je okolo 12 kg ......... Ja som pribrala 25 a po porodom som hned zhodila 10kg a 15 kg mi ostalo a nie a nie sa ich zbavit ............. TAkze ich mam stale navyse ..............
Toto tehotenstvo som zatial pribrala 4kg, ale ani sa necudujem, ze tak malo, lebo mi vobec nechuti jest a som neustale v pohybe, hlavne ked sa mi maly rozbehne a ja musim za nim utekat, sa aj niekedy bojim, no ale co mam robit, on mi este naschval uteka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teraz mozno nieco naberiem, lebo budem mesiac sediet v kancli :wink:
@mafynka mi citas myslienky, nedavno som si sokovana robila test a oddnes presne za 3 mesiace mam termin, to je neuveritelne :grinning:
10. lis 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies asi skocim do lekarne a drogerky,,,si skomletizujem uz tasku,,,aspon veci pre mna do nemocnice,,,nech potom nestresujeme, co nam treba,,,,pre pripad,ze by sme sa zasa dostali do nemky
10. lis 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiež väčšinu vecí zdedíme po bratrančekoch a sesterničke, ale občas neodolám a niečo malinké kúpim, ale zatiaľ iba jedny dupačky a pančucháče. Za to moja maminka, tá už zháňa veci o dušu. Od kolegyne už zohnala postieľku, ale to nie pre nás, ale ku nim, aby mal drobček kde spinkať, keď ku nim prídeme a stále sa pýta, či môže kúpiť to alebo to. No prvé vnúčatko, čo už :grinning: ale zohnala aj mne tehu tričká a blúzku, použité od kolegyninej dcéry, ale mne to ani trochu nevadí, sú to krásne zachovalé veci a o chvíľku už zostanem doma, tak to bude totálne jedno, čo mám na sebe :slight_smile:
10. lis 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova holky ved teraz dostat krasne vecicky z druhej ruky, super sa nakupuje na Mimibazare, hlavne tie babatkovske veci sa tazko predavaju, tak nie su ani take drahe ........ Ja mam nejake veci po malom, ale do porodnice som kupila aj nejake nove a neodolala som a kupila som krasny bezovy kockovany overal na zimu :wink: vlastne som si ho vydrazila a vysiel ma o 10 EUR lacnejsie, ako v obchode
10. lis 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ani mi nehovor, ja uz chcem byt aspon 2 mesiace pred terminom pobalena :sunglasses: a nemam nic ....... okrem odsavacky, prsnych vloziek a jednorazovych nohaviciek :slight_smile: chystame sa este na nakup do Polska, - Bielsko Biala - su tam dobre shopingy, tak tam nakupim zasoby plienok, vlhcenych a Sudocremu :slight_smile: Mimochodom - asi zbankrotujeme, pretoze aj Jakub ma este plienky, tak ma porazi, ak budeme kupovat plienky dvojmo :cry:
10. lis 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky, nakupujete už vybavicku pre babätká?? Ja cakam prve, tak nemam odhad kolko mi toho asi treba :frowning2:
10. lis 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja mam uz klasicke plienky nakupene,,asi zo 60,,,no ja by som chcela zo zaciatku pouzivat tie latkove,,,uvidime ako to bude,,,som kukala ceny,,,veru hrozne kolko stoja,,ale co uz,,,hadam dako prezijeme,,,aj ked drahy dokoncieva dom a je hadam prvy krat v zivote v minuse,,,on sa desi toho, ako to zvladneme,,,ale ja si myslim,ze to bude v pohode,,,som volala do BA,,tak mi celkom slusnu matersku vyratali,,zato,ze som si rok platila DNP,,no len to musim ist na matersku az v novom roku,,takisto aj na PN keby som mala ist,tak az v novom roku,,,pol roka nam bude fajn,,ale ked bude ten rodicovsky,,no tak neviem neviem,,budem musiet do roboty
10. lis 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja mam uz klasicke plienky nakupene,,asi zo 60,,,no ja by som chcela zo zaciatku pouzivat tie latkove,,,uvidime ako to bude,,,som kukala ceny,,,veru hrozne kolko stoja,,ale co uz,,,hadam dako prezijeme,,,aj ked drahy dokoncieva dom a je hadam prvy krat v zivote v minuse,,,on sa desi toho, ako to zvladneme,,,ale ja si myslim,ze to bude v pohode,,,som volala do BA,,tak mi celkom slusnu matersku vyratali,,zato,ze som si rok platila DNP,,no len to musim ist na matersku az v novom roku,,takisto aj na PN keby som mala ist,tak az v novom roku,,,pol roka nam bude fajn,,ale ked bude ten rodicovsky,,no tak neviem neviem,,budem musiet do roboty
10. lis 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som sa minule tak nahnevala...boli sme v nakupnom centre a mna uz tiez dost boleli krize, tak som si isla sadnut na kavu a moja mama pokracovala dalej aj s mm. Je tam vela stolov a jenen pas je akoze vyhradeny pre nefajciarov. Tak som si tam sadla, daleko od ostatnych, aby do mna nesiel dym. po chvilke prisla partia asi tak 6 ludi a sadli si hned vedla mna, co u z je akoze fajciarska zona, ale aj tak tam bolo strasne vela volnych stolov a oni rovno ku ,mne a vsetci si zapalili. Tak som sa postavila a som im povedala, ci akurat tu si museli sadnut, ked chcu fajcit a isla som si presadnut. :angry:
10. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, v noci ked som sa otacala na druhy bok,,,tak ma desne bolelo brusko,,ja neviem,ako ked vas boli,ked mate zapal a ked vas niekto kope do vsetkych vnutornosti,,,proste take strpnute cele vnutro,,neviem to opisat,,,mate to niektora??...to su muky sa v noci otacat,,,a to nehovorim ako vstavam rano,,cele brucho citlive
10. lis 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, v noci ked som sa otacala na druhy bok,,,tak ma desne bolelo brusko,,ja neviem,ako ked vas boli,ked mate zapal a ked vas niekto kope do vsetkych vnutornosti,,,proste take strpnute cele vnutro,,neviem to opisat,,,mate to niektora??...to su muky sa v noci otacat,,,a to nehovorim ako vstavam rano,,cele brucho citlive
Ja si chcem tasku pobalit tak v 30tt. Zatial nemam nic. no, nocnu koselu som si kupila novu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek