• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka ja tych klasickych mam tiez vela este po malom, ale tie sme pouzivali len ako podlozky alebo sme si ich davali na plece, ked sme davali maleho odgrnut....... Ja som o tych eko plienkach este zatial neuvazovala. Je mi asi pohodlnejsie davat Pampersky. Vsak este mam dost casu si to premysliet .... :grinning:
10. lis 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka mna strasne pycha po veceroch v pravom boku, som sa normalne nalakala minule, ze ci to nie je slepak, ale preslo to......
@sharlotta ja do nemocnice beriem radsej vsetko "starsie" - zupan + nocnu koselu, lebo sa Ti to aj tak zaspini. Ja som bola myslim cely cas v erarnom oblecku, len zupan som mala svoj. Takze svoje nocne kosele som ani nevyuzila.
10. lis 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies ta kosela stala 4 eura, tak mi je to jedno...starsie kosele mam uz take ozmolkovane, tak aby som sa tam nehanbila.

Pomozte ,mi prosim vybrat kocik, ja uz som v koncoch...neviem, ktory chcem. :frowning2: mam ich v albume...
10. lis 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta vsak si uz mala vybraty, ci nie?
10. lis 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies maju novu kolekciu... :unamused:
10. lis 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
babyy beriete so sebou moc, aj ked idete na poradnu poobede?
10. lis 2010 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta ja by som šla jednoznačne do červenej, je to moja farba. Hoci aj pistaciova zelena je tiež moja farba. :grinning:
Ja budem mat bezovy, ale uz ma beru certi a uvazujem, ze bezovu vanicku predam a kupim zelenu :wink:
@mafynka nie, ja neberiem, ja cikam tam ......... :slight_smile:
Ako to vlastne funguje, kam sa ide, ked zacnes rodit? To mam ist na centralny prijem, alebo kam? a co potom? prezleciem sa do kosele a zupana a chodim po chodbe v krcoch, ci ako? :confused:
10. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka ja beriem. Rano sa vycikam do skumavky a tu potom beriem so sebou.
10. lis 2010 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
a ešte som VAM len tak pre potesenie chcela ukazat toto:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38570043&tab=7

10. lis 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies mm sa velmi paci cervena, aj mne, tiez je to moja farba...Mne sa asi viac paci ten starsi, ale uz neviem...Ja som taky clovek, co ked ma vela na vyber, tak je v koncoch. :sweat_smile:
10. lis 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta nepomozem ti,,mne sa paci ten zeleny
10. lis 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta ides na prijem do porodnice, veci, ktore chces mat pri sebe -vodu, vlozky, hroznovy cukor, mobil, toaletny papier, doklady ...... to Ti da sestricka do takeho vreca + da Ti erarnu nocnu koselu - nechas si len podprdu a ponozky a ides na salu, tam si lahnes a cakas na doktora ........ Sestricka bude zatial vypisovat kadejake formulare, to bude strasne dlho trvat a je to zvlastne, odpovedat na otazky popri kontrakciach .....Potom Ta doktor vysetri a povie Ti, co a ako ....... Samozrejme im bud das porodny plan alebo povies, nech zavolaju partnera, ze ho chces mat tam + ak chces epidural, tak to hned povedz...... no mna potom pripojili na pasy a "cakala" som /rodila som/ cez 13 hodin ...... A asi 8 hodin v kuse som lezala na chrbte a cakala, ze co ........ Az rano sa ma pytali - a vy ste neboli ani na WC ani v sprche? a ja kukam ako puk, ze nie, tak som isla s muzom sa opsrchovat a na WC ........ No a potom som znovu lezala, prisiel primar a povedal mi, ze ak maleho do polhodiny nevytlacim, idem na cisarsky, to uz bola pri mne anesteziologicka, 10 medikov, lekari, videla som ,ako nosia tie sacky s krvou a pripravuju sa na operaciu a ja som zacala tak plakat a tlacit a zrazu bol Jakubko na svete :slight_smile:
10. lis 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta ja som tiez velmi nerozhodna - no som typicky rak a preto kupujem veci dvojmo :grinning: ja by som šla do červenej a ešte k tomu čakáš dievča, tak sa môžeš vybláznieť na krásnych pestrých farbách. Keby si čakala chlapca, šla by som do zelenej.
Ja som aj malému často kupovala červené veci a doplnky, lebo milujem červenú a som si povedala, že prečo by aj chlapec nemohol byť v červenom. A niektori ludia že aké pekné dievčatko - lebo vyzeral ako dievča s dlhými ryšavými kučeravými vlasmi a ja že - to je Jakubko a oni že však má červený fusak, chápete to? :dizzy_face:
10. lis 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta a môže sa stať, že Ťa pošlú aj domov, preto treba ísť do pôrodnice najskôr vtedy, keď máš kontrakcie každých 5 minút, najlepšie asi každé 3 minúty...... Ja som mala každé 3 ked sme vyrazali z domu, no ako mi dali epidural, tak mi to strasne spomalilo porod.
A najtazsie som prezivala asi to, ze mi nedali klystir :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Lebo ako zacali kontrakcie, tak ma doma asi 10x prehnalo, tak doktor povedal, ze mi klystir netreba, takze ja zasa neviem, ake je to, ked ti daju klystir :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta mne sa jednoznacne viac paci zeleny, aj my chceme podobny a tiez v zelenom :slight_smile:
10. lis 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka ja si beriem, ale cikam predtym nie rano
@sharlotta mne sa viac paci tiez ta zelena, ale citala som na jednom fore, ze na zelenu nalietavali mušky v lete, tak som od zelenej odstupila
10. lis 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies my byvame tak 5 min autom od porodnice...tak pojdem az tak, aby som tam nemusela dlho byt. :unamused:
10. lis 2010 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta tak to máš super, vlastne aj my tak bývame, lebo MT je malé mesto :slight_smile:
10. lis 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta juj, co ja by som za to dala, keby mne niekto donesie vecicky pre male....
krasne brusko, take nejake mam aj ja, len ja som snad nabrala 7 - 8 kg :frowning2:

ja mam depky ked mi niekto povie, ze ona pribrala len 5 kg za cele tehu alebo 8kg a ze to kolko chcem este priberat. vrrrr. vrazdila by som za take

inak ani ja nemam nic kupene a ani pobalene. pozerala som koselu, ale asi budem nosit erarnu nemocnicnu, ved to by som musela minimalne 2-3 kupit a taku na kojenie nemam ani jednu. ako to budete riesit vy?
zbalit sa? no kezde mne hrozi skory porod, tak by som asi mala cim skor :slight_smile: ale ja to este nejako nevnimam a myslim si, ze mam cas...
10. lis 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies juj, take kociky sa mi nepacia, prepac :frowning2:
10. lis 2010 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 ak Ta to potesi, ja som v prvom tehu pribrala 25kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja si tiez myslim, ze je lepsia erarna kosela, aspon si nezaspinis svoje nocne kosele ...... a nohavicky dostat perfektne sietkovane jednorazove, ktore ked zaspinis, vyhodis. Tie som mala v nemocnici......
10. lis 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 ja som to dala nie kvoli kociku, ale ze ake originalne - rukavice s kozusinkou, ze na co vsetko ludia nepridu ...... podla mna je to bohovsky originalne, no netvrdim, ze by som ho chcela mat doma .... :grinning: sto ludi sto chuti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2010 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 Pisala som s kamaratkou, co rodila na Antolskej, ze sa sestricka kazde rano chodi pytat, ci nepotrebuje niekto koselu a ze treba povedat, ze dve. :wink:
10. lis 2010 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies jj, suhlasim. ale taky model pre mna eeee. kolega nieco podobne idu kupovat....ale kolko ludi tolko chuti.
10. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta super. takze svoju vezmem len jednu, co si kupim, aby som mala na doma, lebo ja len tricku a nohavice nosim, takze nieco na kojenie asi budem potrebovat
10. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta aj ty ideš po nových Dorjanoch? sú úžasné, však? aj my sme jednoznačne rozhodnutí pre tento kočík, kuk môj album, len je tiež dilema vo farbe. vyhráva však tmavohnedý. z tých, čo sa tebe páčia, by som určite červený, ten bol favoritom u mňa v tej staršej verzii, v tejto novej idem po hnedých :slight_smile:
10. lis 2010 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko podla mna su super, maju vsetko, co maju mat a su lacne. Inak aj ten tyrkysovy je krasny!
10. lis 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta
@dijefcatko aj mne sa paci ten tyrkysovy
10. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek