• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta krasne brusko, spapala si melon? ja som tiez racica ako pepies,takze presne tak nerozhodna a presne cervena je moja naj farba,takze by som urcite brala cerveny kociarik,mne sa osobne paci viac ako ten riflovy co si mala povodne vybraty,ale aj zeleny je pekny,lebo je pestry, tiez syna obliekam do cerveneho, zda sa mi nespravodlive ked vidim v obchodoch vsetky tie farebne veci pre dievcatka a pre chlapca len sive,modre,zelene, take nijake tmave a ciernu nenavidim, vobec nenosim,mam iba jedne cizmy a kabelku :grinning: inac co sa tyka tych erarnych pyzam, mala som na sebe, no hroza, tvrde 100x prate, na podrazdene bradavky pri kojeni cista katastrofa, beriem so sebou dve bavlnene, aspon budem mat prsia v pohode a potom aj tak podprda s vlozkami, je mi jedno ze sa zaspinia, ved rodim len par krat za zivot no nie? :confused: tiez mam pripravene sietkovane nohavicky a plienky urcite pampers, kto by to pral :confounded: tiez sme pouzivali len na odgrgnutie a este na pampersku v postolkach
@mafynka obdivujem tvoj apetit, mohli by sme si podat ruky, keby si nebola tak daleko, veeeeelmi mi chuti vsetko a hlavne sladke, vela sa do mna nezmesti, o to castejsie jem :grinning: uz ma mm vola zrutko a je mi jedno ze mam 10 kg naviac,je to v norme, takze podme si nieco zobnut :grinning:
10. lis 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 Mna mm vola Gulko Bombulko :grinning: Hlavne ked sa snazim obut, alebo vstat z postele, alebo gauca.
10. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mne sa viacej paci cerveny a to mam zelenu velmi rada - ale zda sa mi velmi svetla - vsetky spiny by ti bolo vidiet.

ja som si akurat bola vyzdvihnut vysledky z glukozy - vsetko ok, tak sa tesim a hlavne, ze som kvoli tomu nemusela do BA :slight_smile:
10. lis 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav gratulujem! :wink:
10. lis 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav super, že máš všetko ok :wink:
@sharlotta ja volám samú seba že mrož :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, zamyslali ste sa otazkou ockovania deti?? myslim tym, ze to berieme ako prirodzene ze deti hned po narodeni sa ockuju. ale mna zaujima ci ste sa tym aj zaoberali a ste presvedcene ze treba dat dieta zaockovat..a nielen to ze kazdy dava, aj ja dam..je to rutina...hm? mna tak napadlo zeby som sa tym viac zaoberala... :confounded:
vid clanky
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/lucia123/clanok/zdravie-neprichadza-skrz-ihlu/
10. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja tiez este nemam nic kupene ;) neboj, mna napada ze mozes ponuknut rodine ze bude kosielka ako tvoj vianocny darcek ;)
10. lis 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Idem zasa lezat do nemocnice az do porodu
10. lis 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka :fearful: stale sa otvaras?
10. lis 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka hmmm co sa deje? tak to sa vylezis riadne 3 mesiace....drzim prsty
10. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka :fearful: joj tak to je nepríjemné,ale čo by sme mi nastavajuce mamičky neurobili pre naše babatka.Už je to iste,ze az do pordu?Možno,ze sa to zlepší a poslu ta domov,držím palce
10. lis 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a co sa deje??? :fearful: neboj, to uz zvladnes, aj ked sa to lahko hovori :unamused:
10. lis 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra ja si myslim, ze keby nebolo ockovania, dodnes tu mame tberu a ine choroby. Dnesne mamicky vela spekuluju a je velmi dobre, ze je to povinne. Tot moj nazor.
@mafynka tak aspon budes pod dozorom...aj ked to nie je bohvieco, ale musis vydrzat. Drzim palceky!
10. lis 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra no to je pravde ze nemusia mat vsade ten vypredaj podla toho ako sa im to mina....a tie spacie vaky aj vacsie :wink:
10. lis 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova no ale treba naucit deti aby si ich upratali a nie oni sa pohraju a nechaju tak mama uprac..poznam a take deticky :grinning:
10. lis 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka drz sa teda moja...nech vsetko dobre dopadne :wink: daj vediet ako sa mas
10. lis 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka drž sa....myslíme tu na teba...
10. lis 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to ma mrzí, ale držíme moc moc palce, nech to všetko dotiahnete do úspešného konca
@palesandra ja dáfam malého očkovať tak, ako sa má. Včera sme boli proti pneumokokkom a chudák dnes ráno nemohol dostúpiť na nožičku - takže nejaká reakcia na očkovanie :frowning2:
10. lis 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 diky za to tesco, som o 15 €, ale plna igelitka...len skoda, ze tie spacie vaky boli len v ruzovom :cry:
10. lis 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tusim pojdeme aj my omrknut....... a co vsetko si pokupila? :wink:
10. lis 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky tak ja pomaly končím v práci, utekám pre malého a domkov.
prajem VÁM ešte pekný dník :slight_smile:
10. lis 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja zacinam mat dost velke bolesti,,,krcok skrateny na 19mm,,,uz aj daco vo vnutri sa mi otvara na 12mm,,,nepochopila som co,,bojim sa :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: maly ma 1050gramov,, myslite,ze ma sancu,ak by sa narodil???
10. lis 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka od 24 tt je vraj uz babo prezitia schpne, v 27 tt ma uz vyse 85% sancu na prezitie a poznam, viac deti narodenych takto skoro, no dlho boli v inkubatore...no dufam, ze tvoj pripad to nebude a uvidis, vsetko dobre dopadne... aj ked si nemozem odpustit poznamku, ze ta mozno trochu zanedbali, ked si chodila ucit, nezakazali sex, lebo mne vsetko zatrhli a este aj spavat vypodlozena....
10. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies kupila som body s kratkym rukavom 3 ks za 1,65 €, potom rukavicky 2 ks v baleni za 30 centov, ponozticky, puder, mydlo, 2 mikiny a este daco, no neviem si spomenut a nechce sa mi prejst vedla do izby sa pozriet, co to bolo :grinning: :grinning:
10. lis 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Ahoj to mi je strasne luto. Ja som pri prvom tehu, takto 2 xlezala v nemocnici, lebo som sa otvarala tiez od 7 mesiace a 2x mi hrozil predcasny porod. Ale nakoniec si to Martinko rozmyslel a narodil sa nakoniec az 10 min. pred terminom :slight_smile: Neboj aj ked sa zacinas otvarat, to este neznamena, ze sa to doktorom nepodari zastavit. Len ja ti z mojej skusenosti mozem poradit "lezat, lezat, lezat". A co si tyka ci babetko prezije, uz urcite prezije, len ako napisala marhulka13 este bude dlho v inkubatore. Ved aj tu na koniku je tema Extremni nedonesenci - t.j. deti pod 1 kg.
Ale hlavu hore urcite to nebude tvoj pripad a dopadnes ako ja, ze ked uz budes v 9 mesiaci, uz budes chciet rodit a potom to nepojde :slight_smile:
Drz sa a daj vediet ako to s vami priebezne vyzera
10. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a ty ako??? uz ste v poriadku??? :slight_smile:
10. lis 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka so mnou lezala jedna baba v nemocke od piateho mesiaca, tiez sa otvarala a nakoniec porodila v 41.tt, nboj babenko uz prezije a moja kamoska porodila pred mesiacom v 28 tt, boli mesiac v inkubatore a uz su doma zdravi a spokojni
10. lis 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
85%tna sanca mi nestaci..to je dost malo..volala som jednemu doktorovi..tak mam pockat do piatka,bo zajtra nerobia..a budem lezat v bb..lebo zajtra by ma vzali len do zvolena..ale ze je to dost zle
10. lis 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek