• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka ach jo, drzim palce...
10. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 :grinning: :grinning: dám vedieť aj nabudúce
10. lis 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka drzte sa obaja.......nech všetko dobre dopadne :wink:
10. lis 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neboj sa .. pri dnešnej vybavenosti určite vsetko dobre dopadne, aj my moooc moooc drzime palčeky! len pekne lezkajte v klude... aj ja som sa vraj narodila malá ako makovnák z jednoty a mama nadomnou slzy ronila..a doktorka jej povedala..mamička neplačte uvidite aka z nej bude baba ! a mala pravdu .. mohla som byt veru aj užšia !! :confounded: ale čo uz .... ked baba tak poriadna :slight_smile: Mysli na vás Dada , Tobias aj male kratke .. :slight_smile:
10. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka posielam ti IP
11. lis 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak no, ako sa to vezme, musim dodrziavat ten kludovy rezim a vstavat minimalne, lebo sa stale otvaram a aj ten krcok sa skracuje, no lekar mi povedal, ze mozem byt doma, pokila budem posluchat, co mi povie.. tak sa snazim... horsie su na tom moje nervy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka hmm, ale ani donosene deti nemaju 100% sancu, podla mna, taka ani neexistuje. neda sa to takto brat... niektore babatka sa narodili predcasne a su zdrave, ine sa narodili v termine a zial, neprezili a naopak... snaz sa byt co najviac pokojna, sila pozitivneho myslenia vie tiez urobit vela
11. lis 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Neboj, v 28tt sa uz normalne rodia deticky a prezivaju bez nasledkov. 19mm krcok nie je este tak kriticky problem, doktori to este vedia zastavit. Citala som, ze by ti mali pichat teraz nejaky hormon na dozretie pluc a inak by malo byt vsetko ok. Neboj sa, bude dobre. A suhlasim s @marhulka13, ze ta zanedbali, mala si lezat doma.
11. lis 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ahoj,aj ja si myslim ze ak budes mysliet pozitivne, vsetko dobre dopadne, mala by si lezat a este raz lezat, aj keby doslo k predcasnemu porodu, v dnesnej dobe sa vedia o babetko velmi dobre postarat, neboj,vsetko dobre dopadne, drzim ti palce a myslim na teba :wink:
11. lis 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ mafynka Aj ja sa pripájam k dievčatam a želám vám nech sa to všetko všetulinko upraví. Uvidiš drobček sa umudri len naozaj pozitivna myseľ. Aj ked viem , že je to veeelmi ťažke. neboj mafy zvladneme to a dokopeme všetky do viťazneho konca. Držkaj sa mi a cmuki posielam drobčekovi. :wink:
11. lis 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ahoj mafynka, drzim Ti moc moc palce, neboj, zvladnes to. viem, ze sa to mozno lahko hovori, ale musis pozitivne mysliet a presne, ako pise Matiniki - lezat, lezat, lezat.
Nasim rodinnym znamym sa tento tyzden narodili dvojicky a matka lezala od 7 mesiaca v nemocnici a dotiahla to az do uspesneho konca a dvojicky a maminka su ok, takze neboj, urcite to dobre dopadne,drzime Ti palce :slight_smile:
11. lis 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - drž sa, všetko bude v poriadku a keby si náhodou porodila do konca roka, tak budeš mať z nás prvá krásne zdravé bábatko a budeme ti v dobrom závidieť a ešte stihneš ten zvýšený rodičovský príspevok. :grinning: Hlavne mysli pozitívne, zvládnete to obaja!!!!
11. lis 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ináč ahojte kočky :slight_smile:
11. lis 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Ahoj :wink:

Ja sa odhodlavam cosi so sebou urobit...ist sa prejst, zehlit, zacat si vypracovavat otazky na skusku...ale akosi sa mi nechce z toho gauca :angry: Inak vcera uz som sa nevedela oholit "tam dole" :sweat_smile: A mm mi velmi nepomohol...on to nevie. Aj so zrkadielkom som to skusala, ale to furt do inej strany, tak som sa nakoniec oholila tak naslepo. Ako to riesite?
11. lis 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Aj my drzime vsetky nase palce (a to ich mame veru dost!) aby vsetko dobre dopadlo a boli ste obaja s malinkym v poriadku, velmi na vas myslime!
11. lis 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčata
@sharlotta tiez som na tom podobne ako ty,som hore od 7.30,zobudila som sa na bolest chrbata,odvtedy lezim na gauci v obyvke,pozeram tv a modreho koníka zaroven.Nič sa mi nechce.Dnes a zajtra som doma,som sa dala vypisat,lebo ma hrozne bolia kríze a natahuje sa mi bruško,tak si vegetím.Mna holí manzel.
11. lis 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
@mafynka drzim palce, neviem dat vacsiu oporu, lebo sama mam zdravotne problemy a do toho este s priatelom, takze mam sama co zo sebou robit :frowning2: urcite to dobojujete....mne povedali, ze keby aj teraz porodim, ze to sice nie je dobre, ale bezne zachranuju tak deti a ked som bola v sobotu na pohotovosti, tak tam jedna rodila na 28tt a vsetko oki...
@sharlotta no tak na to sa chystam aj ja, ale nejako nie je cas, lebo viem, ze to asi nebude jednoduche. tak som zvedava co vymyslim ja :slight_smile:
11. lis 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja sa ešte ako-tak dole oholím, ale za chvíľu ma bude musieť holiť manžel, ak nechcem vyzerat ako svišť. Holieval ma aj moje prvé tehu a bola to celkom zábava a poviem Vám, oholil ma lepšie ako ja sama :wink:
11. lis 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies dobry manzel :slight_smile:
snad to zvladnem nejako sama. len potom bude mat asi gynekolog usmev, ked tam kuk :slight_smile:
11. lis 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no, musim aj toho mojho naucit nejak
@kwetinka1 to som si aj ja myslela, ze to zvladnem sama...
11. lis 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mna tiez holi mm, ja som na to vzdy bola dost leniva a on je dost precizny, aj ked pomaly :grinning: ja zas rychla a nekvalitna :dizzy_face:
11. lis 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja som na tom tak isto, ale mna ten moj nechcel holit a neviem ci este vobec oholi aj keby chcel....baby a co to bude o take dva mesiace???? :slight_smile:
11. lis 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my to dnes tiez vyskusame spolocne :grinning: ked zaspi maly, lebo to by sa velmi cudoval :grinning:
11. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá,

neuveríte čo sa mi včera stalo - nedarilo sa mi od pondelka dovolať sa sestričke kvôli výsledkom z toho testu na cukrovku - tak som tam šla osobne. Výsledky z krví stále nemala - tak volala do laboratória - a oni stratili tie moje vzorky krvi - takže budúci štvrtok to budeme musieť zopakovať - tak sila - sestrička hovorila, že sa jej to ešte nestalo.
11. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca tak to je teda riadna nezodpovednost :unamused:
11. lis 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. lis 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja som rada, ze to nemusim robit ja :grinning: ja by som bola rada, keby som o 2 mesiace uz aj brucho mala :grinning:
11. lis 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca uff no pekne.
dievcata potrebujem si kupit zehlicku - viete mi nejaku odporucit?
11. lis 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav tefal alebo philips :slight_smile:
11. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babeny
chysta sa niektora z vas rodit v Stiavnici??? ...ja som sice zo ZA, ale pracujem v BA, tak sa neviem rozhodnut, kde toho mojho drobca vlastne porodim...asi nakoniec tam kde to na mna priide :grinning:

@mafynka hlavne hlavu hore, pozitivne mysli a nestresuj...drzim vam palceky, nech to dobre dopadne, chce to hlavne klud, oddych na lozku a uvidiis akeeho valibuka nakoniec porodis :slight_smile:
11. lis 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek