• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@minnehaha2005 ja tak ako sharlottka mam s tym problem a nic take mi nepovedal lekar. potratit uz nemozem, len predcasne porodit. a to by vedeli aj tak uzdrzat este v tebe. pokial je to okolo cca 15krat za den, tak je to v pohode, a pokial nemas bolesti lebo to by uz islo o porod. dokonca pred porodom by to mala mat kazda zena, lebo to sa maternica pripravuje na porod....
11. lis 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuuuj baby zas prisiel kolega a zas smrdi.. ja tu skapem, ako to s nim moze jeho zena vydzrat. pravidelne zapacha. dvyha sa mi z toho zaludok....
11. lis 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teodorka no ved ked budem prenasat tak sa tam mozno stretneme :slight_smile:
...a aj tie dve deticky co mas si rodila tam? ...priatelova sestra tam rodila pred 2 rokmi a pochvalovala si velmi, ale uz som citala na roznych forach, ze sa to tam zhorsilo teraz...tak neviem no :( ...ale viacmenej som rozhodnuta ist rodit tam :slight_smile:
11. lis 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku nie ,chalanov som rodila v Ba u Kocha ale to zrusili tak hladam nieco ine ...mne v BS rodila kamoska a aj teraz v decembry tam ide rodit a bola velmi spokojna ....ja chcem byt s mm vkuse tak preto Banska Stiavnica + respektuju vsetky moje poziadavky tj.polohu pri porode ...takze som rozhodnuta jedine zeby to prislo nejako na mna ovela skor a nestihla by som v tom pripade idem do Bojnicale dufam ze to nebude tak
11. lis 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a ako ste na tom s kupou kocika? mate uz niektora kupeny alebo o akom uvazujete?
11. lis 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teodorka
@kikaku baby, tiez sa chystam ist rodit do Stiavnice. ja tam k primarovi chodim vyse dvoch rokov ako ku gynekologovi a som spokojna, neviem si predstavit, ze by som rodila inde
11. lis 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies - ja som práveže tým, že som kojila schudla do 6-tich mesiacov všetko, čo som nabrala počas tehotenstva. :slight_smile:
11. lis 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no my dve by sme sa tam teoreticky mohli aj stretnut :slight_smile: budes tam chodit aj na predporodne cvicenia?
11. lis 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teodorka hej, mame podobny termin. budem chodit aj na cvicenia. inak v septembri tam rodila svagrina a bola spokojna. ale oni nedavaju epi, ak nahodou neviete
11. lis 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trošku som sa dnes pohrala
11. lis 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 jeeej, sikovnica! :slight_smile:
11. lis 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no kde si zmizla??
11. lis 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 viem ze nedavaju epi ...berem zo sebou homeo :slight_smile:
11. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 a kedy budes chodit na cvicenia? lebo aj ja sa chcystam...a odkial si?
11. lis 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teodorka som zo ziaru. no este som nerozmyslala kedy na cvicenia, to sa chodi od 35-36 tt myslim, po poradni alebo tak nejak. sa spytam primara.... ale az tak v 30tt, teraz to ma este cas
11. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa tam tiez chystam po novom roku ...manzela chces mat pri sebe?
11. lis 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby.
Čítam Vas, ale nechce sa mi prispievať. Je toho teraznejako veľa. Tak iba v skratke.
Dnes sme boli v poradni. Gyndosa som presvedcila nech mi nerobí usg, kedže som bola v 27tt (v 30 sa robí) a nech mi radšej urobí o mesiac. Tak súhlasil. Dohodli sme sa, že nemusím chodiť posledný mesiac do porodnice kde chcem rodiť:slight_smile: mi to tak dobre vychádza. Že teraz som bola v 30tt v poradni, potom 34 a 38 a potom už porodim. Tak sa teším. Neviem si predstaviť stráviť tam pól DNA so syncekom. Ináč, všetko mám ok. Krcok negatívny to je hlavne:slight_smile:
Simonko mal 10teho svoj prvý rok. V sobotu mame oslavu, tortu taak sa teším. Normálne som sa rozplakal, keď som ráno prišla k nemu a začala spievať Vela šťastia zdravia. Uvedomila som si, že už je to rok a že ho neskutočné veľa milujem.
Od pondelka je u mna maminka. Tak trosku viac pddychujem. Cely čas je so synom, vari a upratujem a ja si užívam tehulkovanie.
Dnes volala sestra, že bola na mamografii a našli jej hrcku. Idu jej odobrat vzorku a uvidíme čo ďalej. Držte palce.
Asi toľko za posledné dni. Držte sa
11. lis 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett mne robi ultrazvuk kazdu poradnu :wink:
11. lis 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 jestli ti pomuze tahle stranka.. treti trimestr zacina 28tt http://www.babyweb.cz/Clanky/a277-Popis-vyvoje-plodu-matky-tyden-28.aspx :slight_smile:
12. lis 2010 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko tehulky....tak dalsi uprsany den tu mame....ani z posteli sa mi nechce...ale mam robotku.....
vcera sme s manzelom pozerali film milionár z chatrče odporučam velmi sa mi film pacil.........
@denisa287 krásne si to naaranzovala =D
12. lis 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som cez vikend videla dokument - realne fakty o slumdogoch, velmi som bola tym pozitivne naladena lebo castokrat ich ukazuju ako nasich ciganoch ale oni tam pracuju a maju tam male fabricky a snazia sa..nedostavaju nic od statu, tak sa musia snazit..(hoci stale je to pohlad urcitej organizacie na danu problematiku..,, ti, ktori to natacaju, tak to zobrazia tak ako oni chcu..)

v KE je chladno a kusok mrzne narozdiel od celeho tyzdna co prsalo

12. lis 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som ten film videla tak rok a pol dozadu a tiez sa mi velmi pacil... a ten dokument si videla v telke? to by som si aj rada pozrela ak to bolo niekde z netu :slight_smile:
12. lis 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ja som ten film tiez videla este ked ho uvadzali...
ten dokument bol stiahnuty z rapidshare.. Ja mam rada dokumenty a skoro ine veci ani nepozeram, kedze v telke nic normalne nejde :unamused:
12. lis 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak len pekne oddychuj - na mna asi akurat nieco lezie. mm na 5t prec - no bude to vesele. ale nejako zvladneme. len buduci tyzden musim ist na hemato a s dcerkou na kontroly - vsetko BA - no snad sa cez vikend dam dohromady. nalievam sa cajickami :slight_smile:
sestre drzim palce, aby to bol len plany poplach
12. lis 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra no to je bohuzial pravda v telke nic nejde, jedine same traposiny, ale tak obcas sa da aj na takych absurditach ake davaju zasmiat... a najlepsie su serialy kde ked vynechas 2 tyzdne, tak to vobec nepostrehnes a v pohode pokracujes dalej :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko kočky, u nás leje ako z krhly :frowning2: Jakubko je už našťastie ok, po reakcii po očkovaní ani stopy. Som rada, že už je piatok, víkend budeme asi doma a zasa čosi porobíme, vytriedime, poupratujeme - kým som ešte navnadená na upratovanie :wink:
Bud. utorok idem na sono - je to asi posledné sono, tak som zvedavá, koľko náš zázrak váži :wink:
@arrett sestre držím palce, nech to dobre dopadne a synčekovi krásnu oslavu narodenín :grinning:
12. lis 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly jj je to starší film ale dostala som sa k nemu az vcera =D...nie dokument som nevidela o tom....
@palesandra ja tiez rada pozeram dokumenty.....a s mm mame velmi radi tie programy discovery priroda, more, boj o prezitie......, inak v tej telke same slovenske serialy ktore moj manzel nemusi...ja jedine co pozeram je ordinacia v ruzovej zahrade =D
12. lis 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ahoj, tak to by si si rozumela s mojim muzom, on je tiez na dokumenty od historickych po prirodne...... ja tiez tie kadejake serialy nemusim, sem-tam Panelak na striedacku s Ordinaciou :slight_smile: je to dobre uspavadlo, pretoze ja pravidelne zaspavam pri telke
12. lis 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no jedine historicke ma velmi nebavia a take vojenske vseliake co mm pozera.....skor tie prirodne to ma vie tak fascinovat najma zvierata, miesta, ktore som v zivote nevidela
12. lis 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja už som si zvykla aj na tie historicke - kadejake o Hitlerovi a vojenske a pod. Ale na dokumenty o rybach na kanali Fishing and Hunting si asi nezvyknem - moj muz je totiz rybar, no chudak, ako sa nam narodil Jakubko, tak este ani raz nebol lovit :wink: :wink: :wink: :wink:
12. lis 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek