TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
kwetinka1
11. lis 2010
@minnehaha2005 ja tak ako sharlottka mam s tym problem a nic take mi nepovedal lekar. potratit uz nemozem, len predcasne porodit. a to by vedeli aj tak uzdrzat este v tebe. pokial je to okolo cca 15krat za den, tak je to v pohode, a pokial nemas bolesti lebo to by uz islo o porod. dokonca pred porodom by to mala mat kazda zena, lebo to sa maternica pripravuje na porod....
kwetinka1
11. lis 2010
fuuuj baby zas prisiel kolega a zas smrdi.. ja tu skapem, ako to s nim moze jeho zena vydzrat. pravidelne zapacha. dvyha sa mi z toho zaludok....
kikaku
11. lis 2010
@teodorka no ved ked budem prenasat tak sa tam mozno stretneme 🙂
...a aj tie dve deticky co mas si rodila tam? ...priatelova sestra tam rodila pred 2 rokmi a pochvalovala si velmi, ale uz som citala na roznych forach, ze sa to tam zhorsilo teraz...tak neviem no 😞 ...ale viacmenej som rozhodnuta ist rodit tam 🙂
teodorka
11. lis 2010
@kikaku nie ,chalanov som rodila v Ba u Kocha ale to zrusili tak hladam nieco ine ...mne v BS rodila kamoska a aj teraz v decembry tam ide rodit a bola velmi spokojna ....ja chcem byt s mm vkuse tak preto Banska Stiavnica + respektuju vsetky moje poziadavky tj.polohu pri porode ...takze som rozhodnuta jedine zeby to prislo nejako na mna ovela skor a nestihla by som v tom pripade idem do Bojnicale dufam ze to nebude tak
teodorka
11. lis 2010
baby a ako ste na tom s kupou kocika? mate uz niektora kupeny alebo o akom uvazujete?
bambulka0406
11. lis 2010
@teodorka
@kikaku baby, tiez sa chystam ist rodit do Stiavnice. ja tam k primarovi chodim vyse dvoch rokov ako ku gynekologovi a som spokojna, neviem si predstavit, ze by som rodila inde
leginca
11. lis 2010
@pepies - ja som práveže tým, že som kojila schudla do 6-tich mesiacov všetko, čo som nabrala počas tehotenstva. 🙂
teodorka
11. lis 2010
@bambulka0406 no my dve by sme sa tam teoreticky mohli aj stretnut 🙂 budes tam chodit aj na predporodne cvicenia?
bambulka0406
11. lis 2010
@teodorka hej, mame podobny termin. budem chodit aj na cvicenia. inak v septembri tam rodila svagrina a bola spokojna. ale oni nedavaju epi, ak nahodou neviete
denisa287
11. lis 2010
Trošku som sa dnes pohrala
sharlotta
11. lis 2010
@denisa287 jeeej, sikovnica! 🙂
denne73
11. lis 2010
@kwetinka1 no kde si zmizla??
teodorka
11. lis 2010
@bambulka0406 viem ze nedavaju epi ...berem zo sebou homeo 🙂
teodorka
11. lis 2010
@bambulka0406 a kedy budes chodit na cvicenia? lebo aj ja sa chcystam...a odkial si?
bambulka0406
11. lis 2010
@teodorka som zo ziaru. no este som nerozmyslala kedy na cvicenia, to sa chodi od 35-36 tt myslim, po poradni alebo tak nejak. sa spytam primara.... ale az tak v 30tt, teraz to ma este cas
teodorka
11. lis 2010
ja sa tam tiez chystam po novom roku ...manzela chces mat pri sebe?
arrett
11. lis 2010
Ahojte baby.
Čítam Vas, ale nechce sa mi prispievať. Je toho teraznejako veľa. Tak iba v skratke.
Dnes sme boli v poradni. Gyndosa som presvedcila nech mi nerobí usg, kedže som bola v 27tt (v 30 sa robí) a nech mi radšej urobí o mesiac. Tak súhlasil. Dohodli sme sa, že nemusím chodiť posledný mesiac do porodnice kde chcem rodiť🙂 mi to tak dobre vychádza. Že teraz som bola v 30tt v poradni, potom 34 a 38 a potom už porodim. Tak sa teším. Neviem si predstaviť stráviť tam pól DNA so syncekom. Ináč, všetko mám ok. Krcok negatívny to je hlavne🙂
Simonko mal 10teho svoj prvý rok. V sobotu mame oslavu, tortu taak sa teším. Normálne som sa rozplakal, keď som ráno prišla k nemu a začala spievať Vela šťastia zdravia. Uvedomila som si, že už je to rok a že ho neskutočné veľa milujem.
Od pondelka je u mna maminka. Tak trosku viac pddychujem. Cely čas je so synom, vari a upratujem a ja si užívam tehulkovanie.
Dnes volala sestra, že bola na mamografii a našli jej hrcku. Idu jej odobrat vzorku a uvidíme čo ďalej. Držte palce.
Asi toľko za posledné dni. Držte sa
katarinasifrova
11. lis 2010
@arrett mne robi ultrazvuk kazdu poradnu 😉
medunka1
11. lis 2010
@silvika18 jestli ti pomuze tahle stranka.. treti trimestr zacina 28tt http://www.babyweb.cz/Clanky/a277-Popis-vyvoje-... 🙂
alexis13
12. lis 2010
Dobre ranko tehulky....tak dalsi uprsany den tu mame....ani z posteli sa mi nechce...ale mam robotku.....
vcera sme s manzelom pozerali film milionár z chatrče odporučam velmi sa mi film pacil.........
@denisa287 krásne si to naaranzovala 😃
palesandra
12. lis 2010
@alexis13 ja som cez vikend videla dokument - realne fakty o slumdogoch, velmi som bola tym pozitivne naladena lebo castokrat ich ukazuju ako nasich ciganoch ale oni tam pracuju a maju tam male fabricky a snazia sa..nedostavaju nic od statu, tak sa musia snazit..(hoci stale je to pohlad urcitej organizacie na danu problematiku..,, ti, ktori to natacaju, tak to zobrazia tak ako oni chcu..)

v KE je chladno a kusok mrzne narozdiel od celeho tyzdna co prsalo

isabella_fly
12. lis 2010
@alexis13 ja som ten film videla tak rok a pol dozadu a tiez sa mi velmi pacil... a ten dokument si videla v telke? to by som si aj rada pozrela ak to bolo niekde z netu 🙂
palesandra
12. lis 2010
@isabella_fly ja som ten film tiez videla este ked ho uvadzali...
ten dokument bol stiahnuty z rapidshare.. Ja mam rada dokumenty a skoro ine veci ani nepozeram, kedze v telke nic normalne nejde :-|
slavkav
12. lis 2010
@arrett tak len pekne oddychuj - na mna asi akurat nieco lezie. mm na 5t prec - no bude to vesele. ale nejako zvladneme. len buduci tyzden musim ist na hemato a s dcerkou na kontroly - vsetko BA - no snad sa cez vikend dam dohromady. nalievam sa cajickami 🙂
sestre drzim palce, aby to bol len plany poplach
isabella_fly
12. lis 2010
@palesandra no to je bohuzial pravda v telke nic nejde, jedine same traposiny, ale tak obcas sa da aj na takych absurditach ake davaju zasmiat... a najlepsie su serialy kde ked vynechas 2 tyzdne, tak to vobec nepostrehnes a v pohode pokracujes dalej 😃 😃 😃
pepies
12. lis 2010
dobré ránko kočky, u nás leje ako z krhly 😞 Jakubko je už našťastie ok, po reakcii po očkovaní ani stopy. Som rada, že už je piatok, víkend budeme asi doma a zasa čosi porobíme, vytriedime, poupratujeme - kým som ešte navnadená na upratovanie 😉
Bud. utorok idem na sono - je to asi posledné sono, tak som zvedavá, koľko náš zázrak váži 😉
@arrett sestre držím palce, nech to dobre dopadne a synčekovi krásnu oslavu narodenín 😃
alexis13
12. lis 2010
@isabella_fly jj je to starší film ale dostala som sa k nemu az vcera 😃...nie dokument som nevidela o tom....
@palesandra ja tiez rada pozeram dokumenty.....a s mm mame velmi radi tie programy discovery priroda, more, boj o prezitie......, inak v tej telke same slovenske serialy ktore moj manzel nemusi...ja jedine co pozeram je ordinacia v ruzovej zahrade 😃
pepies
12. lis 2010
@alexis13 ahoj, tak to by si si rozumela s mojim muzom, on je tiez na dokumenty od historickych po prirodne...... ja tiez tie kadejake serialy nemusim, sem-tam Panelak na striedacku s Ordinaciou 🙂 je to dobre uspavadlo, pretoze ja pravidelne zaspavam pri telke
alexis13
12. lis 2010
@pepies no jedine historicke ma velmi nebavia a take vojenske vseliake co mm pozera.....skor tie prirodne to ma vie tak fascinovat najma zvierata, miesta, ktore som v zivote nevidela
pepies
12. lis 2010
@alexis13 ja už som si zvykla aj na tie historicke - kadejake o Hitlerovi a vojenske a pod. Ale na dokumenty o rybach na kanali Fishing and Hunting si asi nezvyknem - moj muz je totiz rybar, no chudak, ako sa nam narodil Jakubko, tak este ani raz nebol lovit 😉 😉 😉 😉

Začni psát odpověď...

Odešli