• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@pepies vsak ked Kubko podrastie, pojdu spolu :slight_smile:
12. lis 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav však presne to aj môj muž povedal, že budú chodiť spolu a že maminka si cez víkend oddýchne :wink: no vyzerá to asi tak, že budeme chodiť celá 4-členná rodinka, lebo maminke by bolo smutno :sunglasses:
12. lis 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tak to je najidealnejsie :slight_smile:
12. lis 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. V noci som sa zase velmi nevyspala, nevedela som si najdst polohu a ked som si aj nasla polohu, v ktorej mi bolo dobre, tak zase nebolo dobre malej a zacala ma pumpovat a vyhovovala jej len poloha, v ktorej mna bolel chrbat a klb. :confounded: Tak ked som sa chcela nejak vyspat aspon trosku, musela som to pretrpiet. a teraz som jak vyflusnuta a mam ist do skoly do NR :rolling_eyes: Inak sa uz strasne zacinam bat porodu. :frowning2:
12. lis 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridavam foto niektorích vecičiek čo som kupila v tescu =D....len dufam ze 30.11. mi doki nepovie bude to chlapček =D
12. lis 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 naaaaadherneee :dizzy_face: :dizzy_face:
12. lis 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav a to keby vidis tu novu kolekciu zimnu oci som tam nechala...pockam na nejaky vypredaj a nabehnem tam
12. lis 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 krásne vecičky, bože, keď to vidím, začínam sa už veľmi tešiť na našu druhú ratolesť. Ešte som si to ani nestihla poriadne uvedomiť, že už budeme kompletná rodinka :wink:
Aj ja pofotím cez víkend výbavičku a už budete podľa vecičiek vedieť, že čo to bude :slight_smile:
@sharlotta tak to Ti nezávidím, že si dolámaná. Ja zasa spím ako bábätko - zatiaľ :wink: A neboj sa pôrodu, netreba sa báť, keď som to prežila ja, prežije snáď každá :slight_smile:
12. lis 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 pre baby sa perfektne nakupuje :grinning: uz viackrat to pocitila moja penazenka
my cakame tentoraz chlapceka - pre tych je menej krajsich veci -ale vsak isto nieco najdem

mna inak zacina boliet chrbat ... aj bedrovy klb ... ach jo, nech uz je februar
12. lis 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav to je pravda :slight_smile: a dievčatu môžeš obliecť hocičo - leginy, teplačky, kraťasky, sukničku, nohavky - proste, máš milión možností. A chlapcovi len nohavky a nohavky a nohavky :frowning2: Ja som objednala teraz Jakubkovi nejake nohavky z Nextu, včera mi to prišlo a sadli mu ako uliate, tak som sa vytešovala, lebo on má strašne útly pás :wink:
12. lis 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ,@slavkav ja by som nakupovala každý den lebo tie vecičky su ozaj na spapanie ale musim sa krotit, lebo vela veci sme dostali a dostaneme este......potom zacnem kupovat ked vsetko potriedim a kupim hlavne to co nemame...ale tomuto som neodolala =D...., tak to u nas v malom tescu maju teraz tých veci aj pre chlapcekov velmi vela ale je pravda ze na dievcatku sa da viac vyblazdnit
@pepies dufam ze aj mi raz budeme komplet rodinka....mi dvaja dievcatko a chlapček to by bolo super =D..
..chrbat bolieva aj mna ach jaj =/
12. lis 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies presne tak. ale co pozeram uz na baby cca 6r - tak uz to tiez nie je bohvieco - take velmi dospele ...
12. lis 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som zas ineho nazoru samozrejme ze by som sa tesila nech by to bolo hocijak ale pacilo by sa mi mat dve dievcata alebo chlapcov :grinning:
12. lis 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som mala mániu na nakupovanie, keď som čakala prvé a polovicu vecí ani nevynosil. mala som nakúpené až po veľkosť 80 a kopec vecí mi veľkostne ani nesedelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz sa už krotím, až mi je to divné a veľa vecí zdedí bábätko po Kubkovi + kopec vecí sme už teraz podostávali :slight_smile:
@slavkav ale predsa sa dá pre dievčatká super vybrať, len tie ceny niektoré keď vidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no ceny je druha vec :grinning: ja uz teraz tiez radsej menej a krajsie - lebo inak ...
12. lis 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak kamoška má dvoch chlapcov a keď tam prídeme, tak je to sranda - buď počítače alebo hry alebo skáču na trampolíne :wink: sestra má dve baby - staršia má 10 a mladšia 3 roky, tie sa spolu hrajú s bábikami, staršia mladšiu učí básničky, písmenká, spávajú spolu v manželskej posteli a ráno staršia mladšiu oblečie....... je to úplne iné,ako 2 loptoši..........
Ale však samozrejme že podstatné je to, nech sú detičky zdravé, je jedno, či chlapec alebo dievča ..... Ja som tiež myslela, že druhé budeme mať chlapca a ........................... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav presne to som sa ja poučila, že radšej menej ale kvalitné a trebárs drahšie. Muž sa ma včera pýtal, že koľko stáli tie nohavice pre malého a keď som mu povedala cenu,skoro odpadol :slight_smile: On vôbec nemá prehľad, že aké sú detské veci drahé. Asi aj preto, že som samostatná jednotka a nepýtam od neho peniaze :grinning:
12. lis 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tak zacni uz pre tu princeznu setrit :grinning:
12. lis 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies jj treba sa krotiť, lebo vela zbytočnosti sa pokupi, aj malých, babo sa narodi vacsie a tie najmensie velkosti nam budu nanic.....este mam dostat nejake veci od svagriny tak potom uvidim co treba kupit......a ceny..no v kazdom obchode su ine....ale myslim ze tesco co ma cheroke su pekne vecicky za rozumnu cenu a u nas byvaju zlavy aj v detskom HaMku....
12. lis 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedla som rano omeletu plnenu syrom s paprikou...a pekne mi je tažko ach jajjj =/
12. lis 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies bude to dievcatko???!!! :grinning: ja som bola od zaciatku presvedcena ze to bude chlapec a teraz no vidite tu semeniky??? alebo nieco ine??? treba zacat zhanat ruzove veci :grinning:" :grinning: :grinning:
12. lis 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav
@moniciak
@alexis13 kočky tak je to vonku, budeme mať dievčatko :wink: Taká som šťastná, až sa mi slzy tisnú do očí, keď to píšem. Keď mi vtedy doktory zavolal ohľadom výsledkov z amniocentezy a povedal mi: "budete mať zdravé dievčatko", som začala tak revať nahlas, až som mu zložila, boli to hrozné emócie, samozrejme nešlo vtedy o pohlavie, ale čakali sme na ortiel - či sa nám narodí zdravé bábätko ale bábätko s Downovým syndrómom.
@moniciak aj ja som bola celý čas presvedčená, že to bude chlapec a takéto prekvapko nakoniec máme :slight_smile:
12. lis 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies gratulka velka k dievčatku
12. lis 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Ďakujeme :slight_smile:
12. lis 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies aj ja blahozelam, my sa stretneme s nasim tajomstvom dnes vecer,uz sa nevieme dockat :slight_smile:
12. lis 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte brušká,vcera a dnes sa Tamarka tolko hybe,je to nadherny pocit citit ju.Ja sa uz tak na nu tešíííím
@pepies Velka gratulácia k dievčatku. :dizzy_face: Uz sa rozhodli ako ju budete volat?
@alexis13 Stiahla som si ten film,pozerám ho,ale hm,no chudatka deti,neviem či ho dopozerám.Som myslela,ze je to komédia.
12. lis 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies super, gratulujem :slight_smile:
12. lis 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 nene to ma od komedie velmi daleko...mne sa to pacilo velmi, mohol byt aj dlhsi =D
12. lis 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 @teodorka baby a ako je to s tym nahlasovanim sa do porodnice?, lebo som tam volala a nikto nebral a ani na majla mi neodpovedali, ze co a ako....ja viem ze je to este skoro nad tym rozmyslat, ale tento rok je tolko tehotnych ze sa bojim ci tam vobec budu mat miesto :slight_smile:
@bambulka0406 by si nam mohla odporucit aj porodnika, ked to tam poznas :slight_smile:
12. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku to som ani nevedela ze treba nahlasit do nemocnice...=D
12. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek