• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
no...ved ani ja neviem ci treba :grinning: ...sa preto pytam :slight_smile:
12. lis 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7
@slavkav
@denisa287 kočky ďakujem :slight_smile:
@kikaku s nahlasovaním do pôrodnice? to prvý krát počujem. Však ani dopredu nevieš, že kedy nastúpiš, môže to byť aj mesiac pred termínom alebo týždeň po termíne. V MT sa nedá napr. ani dopredu rezervovať apartmán, lebo termíny pôrodov bývajú málokedy presné :slight_smile: Takže buď je nadštandard voľný alebo nie, tak si myslím, že v ZA to bude to isté a nahlasovať sa nepotrebuješ :wink: /či už sa jedná o akúkoľvek izbu/
12. lis 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 No ja som usudila tak podla nazvu,ze to bude komedia :sweat_smile: .Ak máš rada také filmy,tak aj film Majster šarkanov je taky nejaky.Teraz som v tom momente,ked Jamal mal spievat a teraz ich nahanaju.
12. lis 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 no skusim zohnať .....
12. lis 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky :slight_smile: ja nic nestiham a ked si predstavim, ze za chvilu uz ich budem mat dvoch, tak sa asi zblaznim :slight_smile:
@pepies gratulujem k dievcatku :slight_smile: Ja ked vidim dievcenske oblecko, tak rozmyslam, ze aj tretie by som prijala ale dievcatko kvoli paradeniu :wink:
Baby inac nejste niekto v kontakte v mafynkou, ze ako su natom?
12. lis 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ahoj, dakujem. neboj, to aj ja stresujem, ked si predstavim, ze o chvilu budem kmytat pri dvoch detoch :wink: tiez sa bojim, ze ako to zvladneme, hlavne zo zaciatku. A ked budes chciet tretie dieta - dievcatko, das si vypocitat Dr. Jonasovi :wink: :wink: :wink: :wink:
12. lis 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ved hej zvladnut to budeme musiet :grinning: inac mne obidve deti sedia aj z tej cinskej tabulky a aj mojej sestre co ma tiez 2 deti :slight_smile: ale pokial bude druhe take hyperaktivne ako Martinko, tak tretie uz nebudem chciet :grinning: :grinning: :grinning: mozmo o 6 rokov, ale to uz bude mm moc stary :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 neboj, druhé budeš mať za odmenu - to sa tak hovorí, nie? ja to budem mať naopak - jakubko bol od malička anjelik, takže si to vynahradíme na našej babulke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja som si to hovorila tiez, kym doki na Utz nepovedal, ze "zive dieta" :slight_smile: ale uvidime mozno sa vykope a vyburcuje v brusku a potom bude anjelik :wink: no mozno budes mat stastie a obidvaja budu anjelikovia :wink:
12. lis 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 sa smejem, lebo mne ked robil doktor 4D sono, tak mala sa predvadzala, krutila sa, vyplazovala jazyk a tak strasne kope, ze mam niekedy pocit, ze mi vykopne vajecniky :wink: :wink: Jakubko tiez kopal, ale az takto nie, alebo si aspon nepamatam. :slight_smile: Kubko bol inac od narodenia ukazkove dieta, vela papal a bol to velky spachtos - jedine ze bol narocny na kojenie - do 14-tich mesiacov som kojila 8-10x za noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: jedine teraz ma brutalne obdobie vzdoru, takze vsetko je NIEEEEE :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies :grinning: tak to budes mat veselo :slight_smile: Martinko ma zase obdobie, ze mi stale uteka a schovava sa :angry: jeho srdcovka su obchody s oblecenim :grinning: len neviem ako ho budem nahanat aj s kocikom, asi mu vyrobim niake flexi voditko :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá,
@pepies gratulujem k dievčatku! :grinning: ozaj, je tu prevaha báb či chalanov?
Baby, chcem sa vás opýtať. Do pôrodnice idem kupovať jednorázové plienky, tam nebude čas sa o to starať, potom budem používať tie nové látkové. Ale váham, či sa pri tých jednorázovkách orientovať na značku (ja neviem, Pampers, Huggies...) alebo sú rovnako dobré aj trebárs tie z Tesca. Nemáte skúsenosti?
12. lis 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko my pouzivame pampers, ale niektore deti sa z nich vyhadzu. Huggies su tiez dobre. Ja by som ine takemu mrnusovi nedala :wink: Ale pre istotu si kup iba 1 balik, keby ste mali na ne alergiu, ved manzel ti lahko prinesie ine :slight_smile:
12. lis 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 jéééjda,koniec bol aky super..
12. lis 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 aj mne malý stále uteká, hlavne na cestu a naschvál a smeje sa mi do ksichtu. ja už nevládzem za ním s týmto mojím bruchom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@dijefcatko ahoj, dakujem za gratulaciu :wink: Ja rozhodne odporucam Pampers - su najlepsie, tie New Baby su pre najmenšie miminka :slight_smile: My sme vyskusalil vsetky - aj Huggies, aj Tesco, aj kadejake z Polska - no jednoznacne na prvom mieste Pampers /tenucke, vstrebatelne, vonave/ a na druhom miestne asi Huggies s Disney motivmi /lebo ich je viac druhov/ :slight_smile:
12. lis 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies presne aj Martinko sa nad tym naramne zabava... Ale zase ked ho nahana taka mama hrosica, ani sa mu necudujem :grinning: ja do porodu budem mat podla mna +30kg :frowning2:
12. lis 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 @pepies dakujem za rady :slight_smile:
12. lis 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 a doteraz si koľko pribrala? ja zatiaľ asi len 5kg, ale ak priratam 13kg, ci mi zostalo z minuého tehotenstva ...........
@dijefcatko rado sa stalo :wink:
12. lis 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja som zatial 13kg :frowning2: aj pri Martinkovi som pribrala 23kg a odislo mi to uplne same... Ked som otehotnela mal 9 mesiacov a ja este o 5kg menej ako pred prvym tehu...
Ked mala bude taka hyperaktivna rychlo ti to odide :wink: Mate uz aj meno?
@dijefcatko v pohode kludne sa pytaj :slight_smile:
12. lis 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 tak to je v pohode, keď si to potom aj zhodila, ja som popri kojení mala taký apetít, že som nejedla, ale s prepáčením žrala :wink: Meno už máme vybraté, ale ešte sme nemali čas to nejako prediskutovať, že či na 100%, asi to bude Jasminka :slight_smile: Aj Jakub si už zvykol a keď sa prihovára "do bruška", tak hovorí že Jasminka :wink:
12. lis 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies to je pekne meno :slight_smile: Martinko ani za nic nechce povedat Niki :frowning2: ale ved sa nauci... On len hladka brucho a hovori baabo baabo :slight_smile: len chudak ma v tom este zmetok, minule to spravil aj muzovi :slight_smile:
Majte sa krasne ja letim
12. lis 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ešte je maličký ............ale náš Jakub už normálne rozpráva :slight_smile: ahooooj
12. lis 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 mne to ani na um neprišlo, že vyberať značku plienok, len keď sme boli včera na nákup a postavili sme sa pred regál, tak mužík hovorí, no ale ktoré? tak ma presvedčil, že sa mám popýtať na Koníkovi, aby sme nekúpili zle. hoci ja si uvedomujem, že drahé nemusí byť dobré, ale určite sú niektoré z tých značiek také, že detičky sú na ne alergické častejšie ako iné.
12. lis 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko postupne sama zistíš, že čo maličkému vyhovuje, no my akokoľvek sme vždy chceli na plienkach ušetriť, vždy sme sa vrátili k Pamperskám :slight_smile: ale chodíme ich kupovať do Poľska, tam sú lacnejšie a boli časy, keď bol dobrý kurz a boli lacnejšie o polovicu :slight_smile:
12. lis 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky tak ja o chvíľu končím v práci, prajeme všetkým tehuľkám krásny podvečer a ešte krajší víkend.
Petra, Jakub a Jasmine :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko jezdoznacne Pampers!! :wink:
12. lis 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies velika gratulace k Jasmince!!! :slight_smile:

jinak jsem rada, ze nejsem sama, ci neshodila kila z prvniho tehotenstvi.. :grinning: ja jeste po porodu pri kojeni naopak pribrala.. :cry:
12. lis 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. lis 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, k tomu nahlasovani do porodnice..
Ja nevim jak je to na Slovensku, ale v Cechach kdyz se neprihlasite do porodnice ve 14tt, tak proste rodite kde zbyde misto. V Praze se na mista v porodnici stoji fronty od sesti od rana a maminka musi byt presne 14+0tt, ani vic, ani min, jinak ji poslou treba az 30km od Prahy.. :confounded:
12. lis 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi ties mame termin porodu na februar den po svatem valentinovy
12. lis 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek