• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@denisa287 tak som rada že film sa páčil..koniec bol najkrajší =D
12. lis 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina mi dnes dala 20% zlavu na obuv a textil v tescu, len mi musi cez vikend zistit ci sa moze pouzit aj prefotena ak ano tak ak budete niektora chciet oskenujem a poslem =D
12. lis 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem také čekám mimi v unoru a už se moc těším bude to holčička tu jsem si moc přála :dizzy_face: .
12. lis 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamila79 ahoj, vitaj medzi nami :slight_smile:
12. lis 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkaleng @kkamila79 ahojte, vitajte medzi nami :slight_smile:
12. lis 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies - blahoželám ku dievčatku :slight_smile:
12. lis 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

@mafynka sa neozvala - ona sa zvykla tusim aj z nemocky ozyvat ... dufam, ze su ok
13. lis 2010 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Breeeee ranko!
@medunka1 U nas to take tragicke nie je. V BA su 3 porodnice (+ Hainburg v AT) a tie nie su az take plne... Ja ked som sa na porod pytala v 16tt, tak doktorka len mavla rukou, ze to mam este cas nad tym rozmyslat. U nas ta vezmu kdekolvek, kam prides na prijem, ked zacnes rodit.

Inak ja uz som zacala uvazovat nad tou pediatrickou...Ja tu nikoho nepoznam. :unamused:
13. lis 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano dievcata, my sme boli zo vcerajsieho 4D taki nadseni,ze sme ani spat nemohli, sme stastni,mm dospava teraz,mna zobudil syncek a veeelky hlad, moje tusenie sa potvrdilo a cakame nadherne dievcatko, vazi 1089 g a sikonvica uz je otocena dole hlavickou, cely cas si schovavala ruckami tvaricku, vrtela sa,musela som sa prejst po schodoch aby sme aspon nejake fotky spravili,nakoniec sa nam to predsa podarilo, hoci potom pupocnik zavadzal :slight_smile: no posudte sami,pridavam do albumu, takze uz len dohodnut meno a dokupit vecicky, posunuli nam aj termin na 12.2.
@natalca poprosim ta doplnit do tabulky :slight_smile: inac by sme si mohli oznacit chlapcov aj dievcata inou farbou ako maju januarovky,aby sme vedeli kto vedie :sweat_smile:
@zuzkaleng @kkamila79 vitajte
prajem vsetkym krasny vikend :wink:
13. lis 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 blahozelam k dievcatku :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav dakujem :sweat_smile: cmuk ! :slight_smile:
13. lis 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekny vikendovy den vam kinderka :dizzy_face:
tehulky, gratulujem k dievcatkam :dizzy_face:

@cinamon7 v tabulke som to urobila, zaktualizujem poobede, teraz trosku pracujem na spokojnosti nasich zaludkov :grinning:
13. lis 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko my sme na zaciatku pouzivali Pampers, potom klasicke latkove plienky a neskor Tesco. A musim povedat, ze som s nimi bola velmi spokojna. Mala nemala nijaku alergiu :slight_smile:
13. lis 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova aj my sme pouzivali pampers, potom tesco, tiez sme nemali ziaden problem a bola som s nimi spokojna, raz sa nam trochu viac zaparil zadocek, vtedy nam najlepsie pomohla kalciova mast,dnes mi v obchode s detskym tovarom ponukli hugiesky pre novorodeniatka s dierkou na pupocnik, poculi ste uz o tom? vraj sa vyrabaju len v tejto znacke :confused:
13. lis 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí

@cinamon7 tak to pocujem prvy krat. to by ma zaujimalo. Ja som sa stale bala, ze jej plienka ten pupocnik odtrhne. Ked konecne odpadol, tak som bola velmi rada :grinning:
13. lis 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ani ja som o tom este pred tym nepocula,uz ich hladam na nete
13. lis 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 - my sme pri Romankovi najprv používali plienky babylove z DM a potom tie z Tesca a bola som s nimi veľmi spokojná. To o tej dierke na pupočník som ešte nepočula - Romimu sa však zahojil tak rýchlo, že mu odpadol už na 4-ty deň po pôrode ešte v nemocnici. :slight_smile:
13. lis 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku neviem ako je to s nahlasovanim, ak chces poslem ti do ip cislo na primarovu sestricku a ona ti urcite poradi. no ja pojdem urcite rodit k primarovi, neviem si predstavit nikoho ineho, kedze k nemu chodim na poradnu a aj predtym som chodila ako ku svomu gynekologovi. ale pocula som, ze su dobri vsetci, takze vela zien to nechava na nahodu. jedna znama mi odporucila Broskovu alebo ako sa vola, ze bola super..... neviem fakt. ja som nad tymto neuvazovala, lebo proste od zaciatku chcem Spilu.
13. lis 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teodorka ano, bude aj pri porode a aj tu izbu nadstandartnu si ideme platit, aby sme boli vsetci traja spolu. ty?
13. lis 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 takze tu je farebna, zaktualizovana tabulka :wink:
tak narychlo ked som na to jednym ockom mrkla, prevladaju dievcatka, ale este nam chybaju udaje, ja budem vediet uz o 6 dni :wink:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februarovky-unorovky-2011/5717055/
13. lis 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca juuuuuj,krasna tabulka,ty si ale sikovna :wink: a mas aspon tusaka? mne to vyslo aj pri prvom aj pri druhom, dokonca aj ta cinska tabulka mi vysla :grinning:
13. lis 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 jeje moja gratulka k dievčatku jej :wink: :wink: :wink: :wink:
13. lis 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 aj ja chcem byt urcite s mojim nech sme vsetci pekne spolu aspon mi aj v noci bude pomahat vstavat ak ja budem grogy ...a co je to spilu? :confused: :confused:
13. lis 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ooooooo vdaka za pochvalu, najprv som si myslela, ze to bude chlapec a teraz mi to skor pripada na dievca, tak uvidime, beriem vsetko :grinning:
13. lis 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamila79 a kolikateho mas termin?
13. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co cekate prvni miminko a nakupujete vybavicku.. nekupujte zbytecne detsky pudr.. dela se z toho astma a pro novorozena miminka se nedoporucuje..
ve finale ho stejne nebudete potrebovat.. akorat je pak vsude bilo a bordel .. :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca v te tabulce je to skoro sama baba ne? vy na slovensku delate jenom holcicky? :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 gratulace k holcicce!! :wink:

jinak koukam na tu vahu a zacinam se bat.. me rekli ve 26tt, ze maly ma uz 1237g!! :confused: jestli to donosim, tak mne roztrha!! :astonished:
13. lis 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 a ja som tak chcela dievcatko a ma to byt chlapcek. ale kym sa drobcek nenarodi , stale tu je malicka sanca, ze by to mohlo byt dievcatko :grinning: :grinning: :grinning:
ale hlavne nech bude zdravy :slight_smile: :slight_smile:
13. lis 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ... ja jsem chtela chlapecka a mam chlapecka.. poprve i podruhe.. :grinning: ale myslim,z e to neni moji zasluhou.. manzel rika, ze on nic jineho delat neumi.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pamatuju si, jak mi volal kamarad, ze manzelka je tehotna a na UTZ jim rekli, ze na 80% je to kluk... kamara byl strasne stastnej, protoze uz jednu holcicku maji a pral si syna..
za dva mesice byla z 80%niho kluka najednou 100%ni holka :slight_smile: :fearful:
13. lis 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek