• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@medunka1 ano, vyzera to tak, ze obohatime svet najma o dievcata :grinning:
skoda, ze nam v tabulke chybaju este nejake udaje, aj tak bude tabulka najkrajsia vo finale :dizzy_face:
13. lis 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kinderka, tak som zase trosku upravila tabulku
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februarovky-unorovky-2011/5718494/

a este som sa trosku pohrala so statistikou:
dievčatá: 20
chlapci: 23
neuvedené: 34
tajomstvo: 1
prekvapko: 1
13. lis 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca Ja si prosím upraviť že Simonko má jeden rok a budem rodiť v Ružinove:slight_smile: Pozeram, že tam budem sama:slight_smile: aspoň sa mi ujde nadstandard:slight_smile:
13. lis 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca Ta tabuľka je super:slight_smile:
13. lis 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko tehulky.....ako ste sa vyspinkali =D.....
@natalca velka pochvala tabulka je krasne upravena =D.......
dnes rano si mala v posteli robili riadnu diskoteku.....mi tak brucho vyskakovalo a same akokeby hrce mi vystupovali sme sa smiali s mm =D......sranda to pozorovat......neviem sa dockat nech je uz 30 a uvidime nase babatko....... vcera som na stranke perinbaba.sk vybrala postielku,madrac, podlozku na prebalovanie v piatok ideme opat do BA tak pojdem kupit sa tesiiim .....este zohnat sifonovy baldachyn, hniezdo a stojan..........tak prajem peknu nedelu kocky ...
14. lis 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj a mafynka sa neozvala nikomu??? dufam ze je vsetko OK....stale nad nou rozmyslam......
14. lis 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tady jsem už dlouho nebyla :pensive: Co se týče mimin tak je vše ok, horší je to semnou, už třetí týden jsem ko, teď dobírám ATB a půjdu na krev a dle výsledků na plicní, vypadá to, že jsem měla slabý zápal plic, ale co s těhulí že....takže je veselo, k tomu ještě cosi málo a fakt se těším na to abych porodila....
Jména stále nemáme, asi se budou jmenovat pat a mat nebo patice a matice :grinning: :grinning: :grinning:

Opatrujte se :slight_smile:
14. lis 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca krááásna tabuľka! aby som aj ja prispela, môžeš mi tam dať dievčatko :wink: , pôrodnica BB a meno stále nevieme :sweat_smile:
14. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata, mozem sa k vam aj ja pridat? Citam vas od zaciatku, ale nestihsm velmi prispievat. Ak sa da. aj ja prosim do tabulky, cakame dievcatko 3.2., som z vas urcite najstarsia - mam 38 a rodit budem v Lucenci.
14. lis 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute babulky, ja budem mat tiez dievcatko :slight_smile: a @arrett - ja budem tiez rodit v Ruzinove:slight_smile:) len trocha neskor ako ty..
14. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne, těhulky, dlouho jsem tu nebyla, tedy spíše jsem nevěděla, co mám psát. Chtěla jsem se zeptat na fotoblog. Dala jsem si tam nové fotky a pokaždé se mi vymazaly. Takto se to stalo asi 3x, dnes jsem je tam znovu dala a asi za hodinu tam zase nebyly. Můžete mi prosím poradit?
14. lis 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa podla toho, ake fotky si tam davala, mozno ti ich zmazali adminky, lebo neboli v sulade s pravidlami :confused:
14. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej dievcata, dakujem za pochvalu :dizzy_face:
@zuzimia, @aklimka81 vitajte, ste pridane :slight_smile:
@arrett doplnene :slight_smile:
@neelaa tak ako pise sharlotta, adminky zvyknu mazat fotky, pozri si pravidla
@majka07 ani my este nemame ujasnene mena, snad sa to uz v piatok pohne spravnym smerom, ked sa dozvieme pohlavie :dizzy_face: prajem ti skore uzdravenie :slight_smile:
@alexis13 mafynka tu naozaj nebola odkedy je v nemocnici, tak jej len posielajme vela energie, nech je vsetko v poriadku

statistika sa nam trochu upravila:
dievčatá: 23
chlapci: 23
neuvedené: 33
tajomstvo: 1
prekvapko: 1

http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februarovky-unorovky-2011/5719533/
14. lis 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca tabulka je perfektna, si sikula :wink:
14. lis 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. lis 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja sa ku vam pridavam cakame chlapceka a ma sa narodit 15.2
14. lis 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 nooo pekneeee.... ja dobrala ATB vcera.. taky slaby zapal plic.. tri tydny v komore s nozkama nahore... :cry:
14. lis 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no my si k tomu musíme sednout, kombinace dvou jmen je fakt na palici :grinning: :grinning: :grinning: a tabulka taky moc chválím.

@medunka1 to jsi taky měla veselo že.... já jsem absolutně nepoužitelná... Nejhorší je to s M. člověku je zle a ona potřebuje taky činnosti zákon schválnosti vždycky když mně je nejhůř :unamused:

Koukám, že přibývají samé nové těhulky to je dobře :slight_smile:
14. lis 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar baby. neviete, co je dobre proti vecnemu krvacaniu z nosa?? uz vyzeram jak alkoholik, nufak opuchnuty a cerveny jak notorik.. denne mi ten cufak tecie aj 3x a uz ma to boli :unamused: hmm, uz si aj srandu robim, ze mam nosné krámy
14. lis 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca tabulka je fakt super :slight_smile: :slight_smile:
14. lis 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca si šikovná, krásne si ju vyfarbila. :slight_smile: Poprosím, ak budeš robiť viac zmien, zmeniť mi vek (už mám 27). Ďakujem
14. lis 2010 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca Aj ja ta poprosim o jednu zmenu nazov nemocnice -
Erne hospital Dakujem Ti
14. lis 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčata. Tak ja som mafy pozdravila od vás všetkých. Pisala som jej a odpovedal mi jej mm. :grinning: . takže pozdrav odovzdá. neviem nič nove, ked ju chytim na fb vyspovedam ju. :grinning: . no myslím , že jej moc nieje do reči
14. lis 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 dakujeme :wink:
@zuzkaleng @silvika18 @denisa287 tabulka znova aktualizovana :wink:
14. lis 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca jéééj, ďakujem :slight_smile:
14. lis 2010 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 no my jsme do antibiotik spadli s malym oba najednou.. jenze on se do tydne uzdravil a ja ne.. takze tady pak pobihal a poskakoval a ja se tu v horeckach plazila.. a manzel byl zrovna na cestach.. no ja myslela, ze si pujdu uvazat masli.. hrozny..
ted uz je manzel zpatky, ale taky onemocnel.. no a to je snad jeste horsi, kdy je nemocnej chlap, to se kolem nej musi kolikrat skakat vic nez kolem ditete :slight_smile: :angry:
ja uz se davam do kupy a malej jeste dobira kapky do nosu.. tak snad pristi tyden uz pujde do skolky..

ale jako fakt strasny, kdyz ti ani v lekarne ani u doktora nechtej pomalu nic dat... to je takova bezmoc.. :cry:
14. lis 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca - tabuľka je pekná - ale nenašla som sa tam :frowning2:
14. lis 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 jej super, ak teda mozes posli mi to ciselko na IP pls. Priatelova sestra tiez rodila v stiavnici a chceli nadstandard, ale nemali miesto, tak im z kancelarie spravili izbu...a to bolo pred 2 rokmi! ...sa celkom obavam toho ze bude plno, lebo neviem ci to iba ja tak vnimam ale mam pocit ze kazda druha zenska je tehotna :slight_smile: ...ked idem na poradnu tak tam cakam niekedy aj cely den :( ...no ale tak dufam, ze ked budeme rodit, tak sa tam nejake to miesto najde...my by sme tiez chceli ten nadstandard s priatelom, predsalen je to vacsie sukromie a v tej stiavnici to nestoji tak vela...tu v ZA za to pytaju 2000sk
14. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 u nás celá rodina taky ATB, M. měla náběh na zápal plic, v pátek jedeme na kontrolní snímek na RTG ještě tam cosi má, manžel doma s průduškama já průdušky + lehký zápal, fakt když se daří tak se daří, ale jak píšeš dítě brzy z toho, manžel taky a já....
@marhulka13 vůbec nevím co s tím krvácením, ale asi bych zavolaal dr. , já když byla malá asi 8 let tak jsem krvácela a furt ne a ne to zastavit, volala se záchranka dali mi nějakou injekci a pak jsem vyblinkala samou sraženou krev, ale bylo to ok. Teď pokud to máš každý den tak bych kontaktovala dr.
14. lis 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek